שירותי הובלה והסעות: מובילים אתכם

השוואת מחירים, דירוג חברות ההובלה, סגירת מחיר מראש, שירותי אריזה ופירוק, חדרי אחסון וביצוע העברות מורכבות; כשאפשר למצוא את כל השירותים האלה ועוד באתר אחד – המעבר יכול להיות חלק ו(כמעט) נטול דאגות

נועה הראל
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירותי הובלה
שירותי הובלהצילום: Shutterstock
נועה הראל
תוכן שיווקי

מעבר דירה (או משרד) נתפס אצל רובנו ככאב ראש לא קטן; למצוא חברת הובלה אמינה, לארוז את הדברים בהיגיון (מה לעזאזל עושים עם כל הדברים הקטנים, הלא ברורים, שהצטברו במגרה ההיא במטבח), לחכות למובילים, להתבונן בחשש על הפסנתר שעובר במשפחה מורם בנחישות למשאית, לא לאבד את העשתונות למראה הארגזים הנערמים במקום החדש, לפרוק אותם.

זה לא חייב להיות קשוח: באתר Get Moving אפשר להשוות מחירים, לקרוא ביקורות, לבחור חברת הובלות מפוקחת, לקבוע מראש את המחיר (הסופי!) ולהיעזר גם בשירותי האריזה, האחסון והפריקה המוצעים. אנשי החברות הזמינות באתר מבטיחים מקצועיות ויחס אישי.

עד הארגז האחרון

בחירת הובלה מתאימה למעבר דירה או משרד יכולה להיות משימה פשוטה: הפלטפורמה של חברת Get Moving מציעה השוואת מחירים, דירוג בין מובילים ומענה איכותי ללקוחות בזמן אמת

עד לפני כמה שנים, תיאום הובלה למעבר דירה היה משימה מורכבת, ולעתים אף מתישה – קשיי תקשורת עם המובילים ואתגרי התיאום איתם, קבלת הצעות מחיר מדויקות והשוואה ביניהן וכו'. שרון דוידיאן, שהקים את חברת Get Moving, מאמין שזה יכול להיראות אחרת. "ההובלה יכולה להיות הדאגה האחרונה", הוא אומר.

לקוחות האתר נהנים מממשק ידידותי למשתמש ומשירות חינמי, המאפשר להשוות מחירים בין מובילים וליצור קשר ישירות עם המוביל דרך הפלטפורמה. "הממשק מכוון את המשתמשים לכל השאלות החשובות – כמות הארגזים, פריטים מיוחדים, מעלית וקומה וכמובן תאריך ושעה", מסביר דוידיאן. "כל לקוח שסוגר הובלה דרך האתר מקבל טופס הזמנה מסודר, עם מחיר קבוע מראש".

הפלטפורמה הייחודית מציעה שירות לקוחות מקיף גם לאחר התיאום הראשוני. חברות ההובלה המוצגות באתר מסכימות לתקנון הובלה מובנה מראש, הכולל מערכת פיצויים שנועדה להבטיח הובלה בזמן ובסטנדרט האיכות של Get Moving. בנוסף, במערכת קיים מחירון קבוע ואחיד להובלה סטנדרטית ולתוספות, כך שללקוחות לא צפויות הפתעות של הרגע האחרון. דוידיאן: "המובילים מכבדים את המערכת, והכללים מייצרים סדר מופתי שעושה שינוי משמעותי ביום ההובלה. כמובן, שירות הלקוחות לא מסתיים ברגע ההזמנה, אלא זמין לכל תקלה או בעיה עם ההזמנה, או בקשר בין הלקוח למוביל, מה שמאפשר מענה בזמן אמת. כדי להבטיח שהכל מתנהל כמו שצריך, אנחנו מפקחים על התהליך כל הזמן". בסיום ההעברה, הלקוחות מוזמנים לדרג ולסייע לבאים אחריהם להכיר את חברות ההובלה טוב יותר.

במקרה של הובלת משרדים, התהליך כולל תיאום מקיף ויכולות לוגיסטיות מורכבות. פרט למאגר מובילים ייעודי למשרדים, אנשי Get Moving מציעים סיור נציג מטעמם במקום המעבר, שלפיו תיקבע הצעת המחיר. "הסיור מאפשר לנו להבין את סוג העבודה הנדרשת ולהתאים את המובילים הנכונים, להציע הסכם עבודה מסודר ולסגור ביטוחים רלוונטיים", אומר דוידיאן.

ליווי מקיף לכולם

בחברה מקפידים על ליווי ופיקוח להובלה קטנה או גדולה, של בית או משרד, ומציעים שירותים משלימים, החל באריזה, דרך אחסון וכלה בהובלה ובפריקה. החברה מספקת מענה בפריסה ארצית בכל הקשור לאחסון – חדרי אחסנה בכל גודל, בכל אזור ולכל כיס, מדגיש דוידיאן.

"מגוון המוצרים הוא אדיר – מקרטונים ועד כלי עבודה, פצפצים, ניירות עטיפה – כל מה שצריך למעבר ולאחסון נמצא אצלנו, בחנויות או באונליין", מעיד דוידיאן. "היתרון של Get Moving כגוף גדול המחזיק מאגר שירות איכותי הוא היכולת לתת אותו ליווי איכותי ומקיף לפרויקטים גדולים וללקוחות הפרטיים כאחד, כולל הצעות מחיר אטרקטיביות מחברות מים וסלולר. והכל - בחינם".

בשיתוף Get Moving

--------------

כאן מובילים בכיף

עסק ההובלות המשפחתי הוותיק צפניה הובלות מקפיד על הובלה מקצועית ועבודה עם חיוך. זו הסיבה לכך, מאמין עמית צפניה, שמרבית הלקוחות חוזרים לקבל שירות שוב ושוב

בארבע לפנות בוקר המובילים של צפניה הובלות יוצאים להעמיס את המשאית ומיד אחר כך להעביר סחורה ללקוחות. בשבע בבוקר משאית נוספת יוצאת לדרכה למשימת הובלות עבור משרדים ולקוחות פרטיים.

בדרכם הביתה מעבירים מובילי החברה את הרהיטים והחפצים שהלקוחות ביקשו לזרוק למרכז יד שנייה בנהריה, לתרומה. מוסר העבודה הקפדני וההתעקשות על מתן שירות איכותי הם חלק מהמורשת המשפחתית שספג עמית צפניה, 27, מנהל ובעלים בחברת צפניה הובלות, שבה הוא פעיל מנעוריו. אביו של עמית היה הדור הראשון להובלות במשפחה. הוא ניהל את החברה לאורך 30 שנים ואת דרכו בהובלת פעילות החברה ממשיך כעת הבן.

צפניה הובלות, עסק משפחתי ותיק

"יצאתי לדרך עם כל מה שלמדתי מאבא שלי לאורך השנים, ורציתי לקחת את זה צעד קדימה, להמשיך עם המקצועיות ללא פשרות ולהוסיף לה את הקלילות והחדשנות שרוצים בעולם של היום. אני מבין מה האנשים רוצים, הם רוצים ראש שקט ונקי מדאגות. זה לא רק ריהוט בעשרות אלפי שקלים, להעביר בית זה להעביר את כל הזיכרונות והחוויות שעוברים איתו. אנחנו מבינים את המשמעות של זה, אז אנחנו עובדים פשוט: עושים מה שצריך לעשות כדי שהתכולה תגיע כמו שצריך והלקוחות ייצאו עם חיוך על הפנים. גם אם צריך ללפף משהו 1,000 פעם נעשה את זה".

עובדים בכיף

"ימי מעבר דירה הם ימים לחוצים בשביל הלקוחות שלנו", אומר צפניה. "אנחנו, כמובילים, מעבירים איתם יום-יומיים מלאים, ויש לנו צ׳אנס להשפיע. כשעובדים בכיף הכל מסתדר, ואנחנו אוהבים שיש לנו יכולת להביא אווירה טובה לתוך התהליך. בסופו של דבר המטרה שלנו היא לספק חוויה ללקוח וללקוחה, שתהיה להם מזכרת מתוקה מהמעבר ושיתחילו ברגל ימין". אנשי צפניה הובלות מתמחים בהובלת דירות, עסקים ומשרדים.

בחברה מאמינים במתן שירות מכבד ומקצועי לכל לקוח שזקוק להעברה. בשירות למשרדים, למשל, שמים בצפניה הובלות דגש על הובלה מהירה ומדויקת, כדי לצמצם ככל האפשר אובדן שעות עבודה. כשמדובר בלקוחות פרטיים, מובילי החברה מלווים את ההובלה עד הרגע האחרון, כדי ששום פריט לא יישכח מאחור. בחברה לא מסתפקים בשירות הובלה סטנדרטי. עמית מספר שיש לקוחות שמגיעים אליו אחרי שכמעט הרימו ידיים מחוויות הובלה קודמות, בפרט כשמדובר בפריטים ייחודיים, שלא תמיד מקבלים מענה מתאים בחברות הובלה אחרות. "אנחנו מעבירים אקווריומים, זכוכיות ואפילו פסלים ואמנות.

הגיע אלינו לקוח שרצה להוביל פסל מורכב ויקר מאוד, הוא זכר את אבא שלי מעשור קודם לכן, כשעלה לארץ הוא עשה לו את ההובלה. כמובן שנענינו לאתגר בשמחה". יחסי האמון הללו, אומר צפניה, הם הבסיס לרצון הלקוחות לחזור ולקבל שירות מהחברה.

052-5046715
מעבר לאתר

בשיתוף צפניה הובלות

--------------

"אין בעיה בהובלה שלא נמצא לה פתרון"

בא בזמן הובלות מבטיחים לספק ללקוחותיהם מענה אדיב ומקצועי — בין שהם מבקשים להעביר פריט בודד ובין שמדובר בתכולת בית או משרד

המקרר הישן של סבתא צריך להגיע לדירה החדשה של הנכדה בתל אביב? הבטחתם לחברה את הלול של הילד שחוגג יום הולדת 16 בקרוב? חברת בא בזמן הובלות מתמחה בהעברת דירות ומשרדים, בדגש על הובלות קטנות ופריטים בודדים.

בא בזמן פרק הובלות, מענה מקצועי ואדיב

אליאור רוסנסקי, בעלי החברה, החל את דרכו בתחום הנגרות ועם הזמן למד את תחום ההובלות ועבר לעסק ההובלות המשפחתי. "כל התקשרות חדשה מתחילה בשיחת היכרות חשובה, שתסלול את הדרך להובלה מוצלחת", הוא אומר. "מבחינתי, יושר ואמינות הם מעל הכל. מעבר למובן מאליו – ההגעה בזמן – הצוות המיומן שלנו לומד לספק פתרונות לכל אתגר בהובלה. אנחנו עושים שיחת ראיון עם כל לקוח, שואלים שאלות מכוונות, בסבלנות ובדיוק, כדי שיום המעבר יעבור בשקט ובביטחון".

הכל מתחיל בשקיפות

לקוחות החברה הם סטודנטים, משפחות ועסקים או משרדים – ולכל לקוח מותאמת החליפה האישית שלו. רוסנסקי ממליץ שכל מעבר דירה יתחיל בשקיפות בין הלקוח למוביל, כדי שהפתרונות הנדרשים יסופקו בזמן אמת. "שביל גישה חריג, אתגר חניה או מספר הארגזים – מבחינתנו אין בעיה שאין לה פתרון. אני מכיר כמעט כל בניין מגורים ומשרדים בגוש דן, ויודע להתאים את המשאית לסוג העבודה ולתנאי הסביבה", אומר רוסנסקי. "לא נולד הרחוב בתל אביב שלא הצלחתי לעשות בו הובלה. העברת דירות בשוק הכרמל או לווינסקי לדוגמה מצריכה חשיבה מחוץ לקופסה, התאמת ההובלה עד הפרטים הקטנים וגם פתרונות נקודתיים – העברה ללובי ומשם למשאית כדי לא לחסום את הרחוב, למשל, או סיוע באריזה ובעטיפה של פריטים תוך כדי המעבר".

העברת משרדים

לכל משרד יש אתגרים המיוחדים לו – חניית ספקים, מעלית שירות או מוצרים ייחודיים למשרד. "לפני מנהלי המשרד, או כל מי שמנהל את המעבר, ניצבת המשימה להבין בדיוק אילו פריטים יש להעביר. אני מבקש ממי שמנהל את המעבר להכין רשימה מוקפדת של הפריטים להעברה, ואנחנו מלווים את ההובלה מקרוב, בדיוק כפי שהיינו מתייחסים לאדם פרטי שמעביר את הרכוש האישי שלו". בזכות יחס אנושי ומוקפד, שימוש באמצעים חדשים ואיכותיים לעיטוף מלא של כל פריט ופריט כדי לשמור על תקינותם – בין אם אלה לקוחות המעבירים פריט בודד, או לקוחות המעבירים משרדים או בתים שלמים – כולם, מבטיחים בבא בזמן הובלות, יכולים להיות רגועים.

052-5798539

בשיתוף בא בזמן הובלות

--------------

חוויית מעבר מיטבית

בחברת גל הזוהר מתמחים בכל סוגי ההובלות — מהעברת דירות ועסקים עד שירותי מנוף ועבודה בגובה. "מבחינתנו, השירות מעל הכל, לכן אנחנו לוקחים על עצמנו משימות מורכבות"

מעבר דירה או משרד מוצלח מתחיל בחברת הובלות טובה. ב-11 שנות הוותק של חברת גל הזוהר, עושים עובדיה הכל כדי להבטיח ללקוחות חוויית מעבר מיטבית. החברה מתמחה בכל סוגי ההובלות – מחברות גדולות דרך עסקים קטנים ועד דירות חדר ברחבי הארץ.

יחס אישי ללקוחות

גל פלר, בעלים ומנכ"ל החברה, מספר כי החברה מתמחה בהעברת דירות, באריזות, וכן בשירותי מנוף ועבודה בגבהים. "המובילים שלנו מומחים באריזה, פירוק והרכבה של מיטות, שידות ורהיטים בכלל, ומבטיחים חוויה שירותית ויחס אישי ללקוחות", הוא מעיד. "אנחנו עובדים עם חברה חיצונית לסידור וארגון בתים, כך שהלקוחות יכולים להחליט מה היקף השירות הנחוץ להם – החל באריזת כלל הבית, וכלה בפירוק וסידור ארונות בגדים, כלים וצלחות".

גל הזוהר הובלות, "השירות מעל הכל"

בנוסף לשירות הייחודי, בגל הזוהר מציעים גם העברת פריטים בודדים או כאלה שהעברתם מורכבת. לאחרונה, מספר פלר, העביר פסנתר ומכשיר הקפאה ייחודי: "לקוחות מגיעים אליי לאחר שעברו עשרות מובילים שלא הסכימו לעשות את ההעברה.

מבחינתנו, השירות הוא מעל לכל ולכן אנחנו לוקחים על עצמנו משימות מורכבות".

גם ללקוחות העסקיים מוצעת חבילת הובלות ייחודית, המאפשרת העברה חלקה ומהירה במרכז הארץ, בצפון ובדרום.

עוברים יחד

תהליך המעבר כולו, בין אם מדובר בחברות גדולות או בדירה קטנה, מתחיל, כך על פי פלר, בתכנון מוקפד. "אנחנו בונים תוכנית עבודה, ומקפידים לתת את מלוא תשומת הלב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד. אני מבקש מהלקוחות לצלם את המקום כדי להיערך עד כמה שאפשר, ומבקש להסביר ולהצביע על כלל הפריטים המצריכים את תשומת הלב שלנו.

לאחר מכן, בעזרת אותו סרטון שקיבלתי מהלקוחות, אני מנחה את המובילים שלי באיזו צורה לארוז, איך יהיה נוח להעמיס למשאית ולשמור על החפצים שלמים, ולבסוף גם איך לפרוק ביעד החדש".

בחברה מקפידים על סטנדרטים גבוהים ושירות לקוחות איכותי. צוות העובדים המיומן דואג לכך שיום המעבר יהיה רגוע ובטוח – מהרגע הראשון ועד ביצוע סופי ומושלם של חזרת החברה לעבודה סדירה, או תחילת החיים בבית החדש. "בסופו של דבר, המטרה שלנו היא לבצע את המעבר במהירות וביעילות, ללא קשיים ובבטיחות מירבית".

054-5862360
052-7402444

בשיתוף גל הזוהר