Livinguard: מסכות פנים אקטיביות שמשתלמות לכיס ולסביבה

חברת עמוס גזית משווקת בבלעדיות את מסכות הפנים הרב-פעמיות של Livinguard. "בייחוד עכשיו, כאשר אנו חוזרים לשגרה ולטיסות בינלאומיות, אנשים מחפשים מסכה טובה לטיסה ולמקומות הומי אדם", אומר מנכ"ל החברה

לידור יעקב ואסף לבנון, בשיתוף חברת עמוס גזית
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סט מסכות של ליבינגוארד
Livinguard : מסכות פנים אקטיביות שמשתלמות לכיס ולסביבה
לידור יעקב ואסף לבנון, בשיתוף חברת עמוס גזית
תוכן שיווקי

זה שנתיים שהעולם כולו מתמודד עם מגפה עולמית, הכוללת וריאנטים שונים ושגרת חיים המתנהלת מסגר לסגר ומבידוד לבידוד. פתרונות שונים להתמודדות עם חלקיקים מזהמים קרמו עור וגידים בתקופה הזו, במטרה להפוך את ההתמודדות הזו לנוחה, יעילה ובטוחה יותר.

"המציאות הדינמית שבה אנו חיים מחייבת אותנו לפעול ללא הרף לאיתור טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, שיענו על צורכיהם המשתנים של לקוחותינו בצורה האיכותית והיעילה ביותר", אומר עודד גזית, מנכ"ל חברת עמוס גזית, העוסקת בבטיחות העובד בתעשייה, בכבאות, במשטרה ובצבא ובציוד רפואי מהמובילים ומהחדשניים בעולם. החברה הוותיקה הוקמה לפני כ-64 שנה על ידי עמוס גזית וכיום משרתת לקוחות רבים מהמגזר המוסדי, העסקי והפרטי. לאורך השנים החברה פועלת כיבואנית ומשווקת בלעדית של מוצרים בתחום הבטיחות והרפואה, כולם מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחומן בארצות הברית ובאירופה, בהן Siemens, Smiths, Zimmer-Biomet ועוד.

עודד גזיתצילום: עידו גזית

במותגים שחברת עמוס גזית משווקת ניתן למצוא גם את Livinguard, מסכה רב-פעמית ייחודית, פרי פיתוחה של חברת Livinguard השוויצרית. "ייחודה של המסכה הזו טמון בעובדה שהיא הוּכחה מחקרית בהשמדת וריאנטים שונים של קורונה", אומר עודד גזית, מנכ"ל החברה. "מחקר שנערך במכון לבריאות הסביבה והיגיינת בעלי חיים של האוניברסיטה החופשית בברלין הוכיח שהמסכות של Livinguard מסוגלות להשמיד יותר מ-99.9% מ-SARS-CoV-2 (הווירוס שגורם ל-COVID-19). בנוסף, בדיקה שביצע מכון התקנים מצאה כי המסכה מסננת יותר מ-99% מהחלקיקים הנמצאים באוויר הגדולים מ-3 מיקרון. המסכה אף נבדקה על ידי האגודה לבריאות הציבור בישראל ונמצא כי היא משמידה חיידקים ביעילות גבוהה".

איך זה עובד?

המסכה של Livinguard מיוצרת משתי שכבות בד כותנה היפו-אלרגני דוחה וירוסים וביניהן סנן (פילטר). טכנולוגיית נטרול הווירוסים כוללת הטענת שכבות הבד של המסכה במטען חיובי. מאחר שמעטפת הווירוס מוטענת במטען שלילי, מגע של וירוסים עם המסכה גורם לפירוקם ולהשמדתם. שלוש השכבות עובדות בשילוב מתמשך זו עם זו, ויחד מספקות הגנה משמעותית עבור עוטה המסכה וסביבתו. "מדובר בטכנולוגיה ידידותית לאדם. יתרון נוסף שחשוב לציין הוא שהמסכה נטולת מתכות כגון כסף, נחושת או אבץ, כך שאינה מסכנת את המשתמשים בה בשאיפת חומרים שנחשבים ללא בריאים", מדגיש גזית.

נוחות ואורך חיים ארוך

הבד הגמיש ממנו עשויה מסכת Livinguard מתייבש בקלות ובעל לחות נמוכה, מה שמעניק לעוטה המסכה תחושה נוחה. יתרון משמעותי הוא שהמסכה עצמה אינה זקוקה לניקוי, ולדברי גזית יעילותה מובטחת לפרק זמן של שבעה חודשים. עם זאת, למעוניינים בשטיפתה מסיבות הגייניות מומלץ לשטוף אותה תחת ברז מים זורמים אחת לשבוע באופן ידני, ללא סחיטה וללא חומרי ניקוי. "במבחן עלות-תועלת מדובר במסכה משתלמת מאוד, שיכולה להחליף מאות מסכות חד-פעמיות", אומר גזית.

"ניתן להשתמש שוב ושוב במסכות החברה ולשטוף אותן גם 30 פעמים"צילום: livinguard

לצד הסוגיה הכספית, מדובר גם בסוגיה סביבתית. כשמדובר במסכות חד-פעמיות ההמלצות השונות הן להחליף מסכה בכל 2-5 שעות, ובכל מקרה לא להשתמש בהן כשהן הופכות לחות מאדי נשימה או מזיעה. בחישוב גס של שימוש בשתי מסכות ביום עבור תושבי ישראל (מלבד פעוטות) המשמעות היא זריקה לפח של כ-14 מיליון מסכות ביום וכ-420 מיליון מסכות בחודש. המספר העצום הזה הופך לבעייתי עוד יותר כשמדובר בפסולת שאינה מתכלה, הגורמת לנזק סביבתי גדול.

גזית מספר שבמטה Livinguard בשוויץ מתגאים בכך שחסכו לעולם כבר יותר מ-10 מיליארד מסכות חד-פעמיות. "ניתן להשתמש שוב ושוב במסכות החברה ולשטוף אותן גם 30 פעמים - כאמור, ההמלצה היא פעם בשבוע - בלי שהאפקטיביות שלהן תישחק", אומר גזית. "משך חיים של יותר מחצי שנה מאפשר למסכת Livinguard להחליף לפחות 210 מסכות חד-פעמיות קונבנציונליות. ניתן להשתמש במסכה לאורך זמן ממושך ולעשות בה שימוש חוזר גם אחרי שטיפה, מאחר שהבד המכסה את אמצעי הסינון משמיד באופן מתמשך מיקרואורגניזמים בעת מגע. הדבר מפחית באופן משמעותי את סיכון ההגעה של מיקרואורגניזמים אלו אל עוטה המסכה ולמשטחים אחרים".

הגנה כוללת מפני מזהמים

אנו מציעים את מסכת Livinguard מדגם Pro כולל סנן פוליפרופילן ברמה של FFP1, המסנן יותר מ-99.6% מהחלקיקים מגודל 3 מיקרון ומעלה (לפי בדיקת מכון התקנים הישראלי). המסכה ניתנת לרכישה אונליין באתר Livinguard וכן טלפונית, כאשר החברה מבטיחה אספקה לבית הלקוח בתוך שלושה ימי עסקים. "עם החזרה של הטיסות והנסיעות לחו"ל, חשוב שלכל אחד תהיה מסכה שאפשר לסמוך עליה שתספק הגנה אקטיבית. מסכה טובה שמגינה מפני חלקיקי מזהמים חשובה בכל סיטואציה ובמיוחד בעת החזרה לשגרה. Livinguard מאפשרת שקט נפשי וסיוע בקטיעת שרשראות ההדבקה, בצורה נוחה ונעימה", מסכם גזית.

חברת עמוס גזית
טלפון: 03-9250000
למעבר לאתר >>
לרכישת מסכות אונליין >>
למעבר לסרטון ברשת 13 >>

בשיתוף חברת עמוס גזית