עולם המים: איך הפך הברז לסמל יוקרתי?

בחברת די—אור לייבוא, שיווק וייצור ברזים ומוצרי מטבח ואמבט יוקרתיים מרוצים מהחדירה לשוק של שלושת מותגי הבית, ומסבירים כיצד ומתי הפכו האביזרים הפונקציונליים למוצרי יוקרה שמשפיעים על עיצוב החלל כולו

בשיתוף חברת די-אור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חדר אמבטיה
שלושה מותגי בית ואלפי מוצרים למטבח ולאמבט
בשיתוף חברת די-אור
תוכן שיווקי

השנה האחרונה היתה בבחינת פריצת דרך לחברת די-אור ולמותג הבית חברת MyUbi, המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק ברזים ואביזרים יוקרתיים לאמבט ולמטבח. אחרי שנים כאחת השחקניות המרכזיות בתחום, החברה הרחיבה בצורה משמעותית את פעילותה, במקביל לקבלת השיווק על המותג העולמי גיבריט – המתמחה בייצור ניאגרות סמויות - בכל אולמות התצוגה ברחבי הארץ. על אף ההישגים המרשימים, אלון היב, בעל החברה, אינו קופא על השמרים. כמי שמוביל את החברה ומעורב בכל פרט, הוא שוקד בימים אלה על קטלוג מאסטר שיכלול את אלפי מוצרי החברה, מברז תקרתי ועד לתעלת ניקוז.

השם שנבחר לחברה – די-אור, לקוח מהרצון להכניס אור לעולם העיצוב והלייף סטייל, מבטא את התפיסה של החברה בכל הנוגע למוצרים שהיא משווקת. כבר שנים שהוא מתייחס לברזים ולמוצרים הנלווים למטבחים ולחדרי האמבט כאל תכשיטים. היב, הנדסאי בניין עם תואר ראשון במנהל עסקים, התגלגל כמעט במקרה לתחום. כסטודנט לתואר ראשון הוא עבד בחנות קרמיקה. לפני כשני עשורים החליט לקחת את הידע שצבר בעבודתו, יחד עם הרקע המשפחתי בתחום הבנייה והאינסטלציה, ולהקים את חברת די-אור, המשווקת כיום את מוצריה לחנויות קרמיקה וסניטציה בכל רחבי הארץ. מלבד המוצרים המיובאים, די-אור מייצרת ומשווקת את שלושת מותגי הבית: תבל – ברזים ומוצרים נלווים; MyUbi (מיובי) – המספק מענה למי שמעוניין במוצרים יוקרתיים יותר במחירים נגישים; וסדרת ה-MP - MyUbi Premium, ששמה דגש על עיצוב חדשני ויוקרתי ומיועדת, בין היתר, לאדריכלים ולמעצבי פנים. עלעול בקטלוג ובאתר החברה מגלה אלפי מוצרים, עדכניים וחדשניים, בשלל עיצובים וצבעים בגימורים שונים המשמשים כפריט עיצובי מלבד הפונקציונליות.

"עם המותג MyUbi התחלנו לפני עשר שנים, משם התפתחנו למותג היוקרתי MP ואז כמעט במקביל השקנו את תבל, כך שהיום אנחנו יודעים לתת מענה עיצובי ופונקציונלי לכל רמת תקציב", אומר היב, "אנחנו נותנים את כל החבילה. אנחנו לא מספקים רק ברזים, אלא גם אביזרים נלווים ובכלל כל התשתית לחיבור למים. חוץ מהעיצוב, אנחנו דואגים שכל מותג יהיה מחומרים איכותיים ועמידים לאורך שנים. זאת הסיבה שאנחנו נותנים אחריות של עד 10 שנים על מוצרי החברה. אנחנו יודעים שהחומרים שלנו עמידים ומחזיקים לאורך זמן". האביזרים הנלווים כוללים גם מעקות וציוד להנגשה לבעלי מוגבלויות, פרופילים, פאנלים ואף פסיפס קרמיקה ואריחים מצוירים להשלמת העיצוב. היב מציין כי בשל המענה הרחב שהחברה מספקת, יש דרישה גוברת למוצריה מצד בתי מלון ואולמות אירועים, שנדרשים לעיצוב מוקפד ויוקרתי, לצד ביקוש גובר לאביזרים משלימים בבתי מגורים. לדבריו, בסך הכל החברה מציעה כ-3,000 מוצרים.

חיבור עם המותג הבינלאומי גבריט, בין החלוצים בתחום הניאגרות הסמויות

ואז הגיעה הקורונה

השימוש במוצרים פונקציונליים כחלק מהשפה העיצובית התחזק במהלך הקורונה. יותר ויותר גילו את החשיבות של הפיכת הבית לכזה שנעים ונוח יותר לשהות בו. את השינוי התפיסתי במרחב המגורים הרגיש היב בזינוק בהיקף ההזמנות. עם התפרצות הקורונה, לאחר שהוטלו ההגבלות והסגרים, הוא נאלץ לוותר על הטיסות לתערוכות בחו"ל, אך לדבריו השתמש בקשרים שרקם עם החברות ובעלי המקצוע בעולם והחל לפתח דגמים נוספים למותגי הבית. הייצור נמשך, ובשנה האחרונה נוספו כ-400 דגמים חדשים. "הקורונה היתה תקופה מאוד מאתגרת מבחינתנו, ולמרות כל הקשיים והאתגרים שהציבה הקורונה בעולם כולו הצלחנו להיערך ולתת מענה מרבי ללקוחותינו", הוא אומר.

המותג השוויצרי גבריט הצטרף

ההכנות וההיערכות המוקדמת הן חלק מתפיסה המקצועית של היב. הוא נערך לספק ברזים שיעמדו בתקן לריכוז עופרת נמוכה של משרדי הכלכלה והבריאות כבר לפני שלוש שנים, עוד לפני שהתקן נכנס לתוקפו. "זו היתה תקנה שנדחתה פעם אחר פעם ורבים חשבו שהיא כבר לא תצא לפועל, אבל אנחנו לקחנו אותה ברצינות. השקענו בבדיקות ובייצור, ואמנם העלויות גבוהות אבל היום אנחנו ערוכים", הוא אומר, "בכלל, בנושא הברזים יש חשיבות לציפויים, למנגנון, לצינורות, כל פרט הוא חשוב".

מלבד ההיערכות לקורונה ולתקן ריכוז עופרת נמוכה, השנה קיבלה חברת די-אור חיזוק נוסף: שיווק המותג הבינלאומי גבריט, בין החלוצים בתחום המכלים והניאגרות הסמויות. "החיבור עם המותג גבריט הוא חיבור נכון ומפרה לשני הצדדים", אומר היב, "חוץ מתחום הברזים יש לנו מגוון ענק של מוצרי סניטציה, טוחני אשפה, כיורים, אסלות ומכלי הדחה של גבריט. שיתופי הפעולה שלנו מורגשים כמעט בכל חנות ואולם תצוגה לקרמיקה ועיצוב הבית".

בימים אלה שדרת הניהול בחברה עסוקה בחיזוק התשתיות הארגוניות, ערוצי השיווק ואולמות התצוגה ובלי לשכוח את מה שליווה את החברה מיומה הראשון: תשומת לב לכל הפרטים. "אנחנו מקפידים על הפרטים הקטנים לא רק בחומרים, באיכות ובפונקציונליות אלא גם בעיצוב ובאריזה של המוצר. הנהלת החברה מעורבת אישית בעיצוב המוצרים, בדגש על כל פרט ופרט מהאריזה הפשוטה ועד לקטלוג מאסטר המתגבש בימים אלה. אנו מקפידים על כל פרט ועל בקרת איכות ומה שמייחד אותנו באמת זה שאנחנו נותנים Value for money".

התעשייה 51, נשר
04-8213113
מעבר לאתר