מכונות לתעשייה: מגופי חימום ועד ציוד מעבדתי

מפעלים רבים הפועלים בענפים שונים זקוקים לציוד מתאים על מנת לשמור על ייצור שוטף ללא תקלות. ישנן חברות אשר מציעות את הפתרונות המתאימים לכל לקוח תחת קורת גג אחת

לידור יעקב, גיא ורדימון ושרית ליבנה אשכנזי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פועל במפעל תעשייתי עם קסדת הגנה על פניו
מכונות לתעשייה: מגופי חימום ועד ציוד מעבדתי צילום: shutterstock
לידור יעקב, גיא ורדימון ושרית ליבנה אשכנזי
תוכן שיווקי

מגוון תעשיות בישראל, בין אם מדובר במזון, אלקטרוניקה, מתכת ופלסטיק, זקוקות למכונות וציוד מתאימים לצורך עבודה שוטפת. עם זאת, לכל לקוח בתחומו דרישות שונות, צרכים אחרים ואילוצים שיש לקחת בחשבון – בתנאי השטח, בפס הייצור או בתקנים שנקבעו בחוק. איזה גוף חימום יהיה מספיק בטיחותי? באילו מכונות אריזה כדאי לבחור לסימון מוצרים? ומה לגבי ליווי הנדסי לאורך הדרך? אלו החברות אשר מציעות מגוון רחב של מכונות לתעשייה וישמחו לחלוק את הידע שלהן בתחום: אלקטרוטרם, פינטו פלאסט וברסגרף.

nullאלקטרוטרם – גופי חימום, תנורים תעשייתיים וציוד מעבדתי
חברת אלקטרוטרם שיווק הינה חלק מקבוצת "אלקטרוטרם תעשיות" הותיקה הפועלת משנת 1936 במתן פתרונות חימום תעשייתיים לשוק הישראלי והבינלאומי. אלקטרוטרם שיווק נוסדה בשנת 1978 ומתמחה באספקה וייצור של גופי חימום ותנורים לתעשיות הפלסטיק, הכימיה, האלקטרוניקה, המתכת, תעשיית המזון, ציוד מעבדתי ועוד.

80 שנות ניסיון – אספקת כל פתרונות החימום תחת קורת גג אחת
מגוון מוצרי החימום בחברת אלקטרוטרם הינו רחב ביותר וכולל מוצרים מכל סוג ולאפליקציות רבות ומגוונות. החברה מייצגת חברות גדולות ומובילות בעולם לייצור תנורים, גופי חימום, סרטי חימום, בקרים, רגשי טמפרטורה, תאי סביבה ולחות, אוטקלאבים וסטריליזטורים, חלק מהחברות מיוצגות על-ידי החברה בבלעדיות. ביניהן: Nabertherm ,Memmert ,France etuves ,Scholz ,Watlow ועוד.

מתן פתרונות חימום ייחודים "Tailor made" - בהתאם לצורכי הלקוח
"היכולת שלנו לספק פתרונות בתחום החימום לתעשייה נובעת מהשילוב שלנו כחברה יבואנית ויצרנית כאחד. הניסיון המשולב הוא שהופך אותנו למומחים בתחום ומאפשר לנו ללוות כל לקוח ב'תפירת' פתרונות המותאמים באופן אישי לצרכיו", אומר אורן סער מנכ"ל הקבוצה.

Electrotherm Industry - company movieקרדיט: ElectrothermIndustry

בחזית הקדמה – אוטוקלאבים לחומרים מרוכבים לתעשיית התעופה
לחברת אלקטרוטרם שיווק ניסיון וידע עשיר בהתקנת מספר רב של אוטוקלאבים בארץ. החברה מספקת את האוטוקלאבים, על מערכותיהם, כפרויקט "Turn key" בהתאמה לדרישות הלקוח, תוך הקפדה על איכות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. בדיקות התפעול נעשות במפעל ובאתר הלקוח.

אלקטרוטרם שיווק - חוויית גלישה לצרכן הישראלי
אתר החברה נחשב לאחד האתרים התעשייתיים הגדולים בתחום החימום בעולם, וכולל כ-3000 מוצרים. האתר בנוי בהתאמה לצרכן הישראלי, ולדברי החברה הוא היחיד בישראל הכתוב בעברית לכל אורכו (מדף הבית, דפי המוצר, עד המפרט הטכני והתוספות לבחירה). "חשוב לנו לתת לצרכן הישראלי אתר ידידותי הבנוי לנוחיותו ולצרכיו" אומר מאיר וגנר, מנכ"ל אלקטרוטרם שיווק. "בדרך כלל חברות יבואניות, לא טורחות לתרגם את שפת היבואן, וחלק מהטקסט הינו באנגלית, או שהלקוח נשלח לבקר באתר היצרן".

ליווי הנדסי – משלב האפיון ועד להטמעת הפתרון
לאלקטרוטרם מחלקת הנדסה גדולה, המורכבת מעשרות מהנדסים, השוקדים על פיתוח וייצור פתרונות החימום לתעשייה. מהנדסים אלו הם שמלווים את לקוחות המשרד, ומעניקים להם ייעוץ הנדסי הכולל אפיון הצרכים ואיתור הפתרון המתאים לצרכיו. במידה וללקוח צורך ייחודי, פועלת החברה לביצוע התאמות הנדרשות בתנור, כאשר לא פעם התאמות אלו נבדקות על פני שטח רצפת הייצור של אלקטרוטרם.

ביצוע מבחני עמידה בדרישות לתנור
לא פעם לקוחות מעוניינים בבחינת פעילות התנור בו הם מעוניינים, זאת על מנת לוודא שהוא אכן עונה על צרכיהם. הדבר נכון בייחוד עבור תעשיות הנדרשות לעמוד בתקנים מחמירים כדוגמת ענף התעופה והתרופות. צוות מהנדסי החברה מלווה את הלקוח לביצוע מבחני עמידה בדרישות לתנור, בין אם באמצעות ייבוא התנור או בנסיעה משותפת אל אתר היצרן.

מגוון מוצרי החימום בחברת אלקטרוטרם הינו רחב ביותר וכולל מוצרים מכל סוג צילום: shutterstock עיצוב: נטע דייוויס

ליווי הלקוח במתן שירות ותחזוקה לפי הצורך
מחלקת השירות של אלקטרוטרם שיווק כוללת מעבדה במפעל וכמו כן שירות תיקונים באתר הלקוח. לאחר רכישת המוצר, מתקינים אותו טכנאי המחלקה בקו הייצור של הלקוח, כאשר גם לאחר תום תקופת האחריות מחלקת השירות זמינה עבור הלקוחות בכל מקרה בו נדרש טיפול במוצרים.

"הסכם השירות ללקוח כולל ליווי שוטף, אחזקה מונעת וטיפול שוטף במוצר, להבטחת פעילותו התקינה של המוצר לאורך זמן. חלק גדול מלקוחותינו בוחר בשרות זה, והדבר מעיד, יותר מכל, על איכות השירות שלנו", מסכם אורן סער, מנכ"ל קבוצת אלקטרוטרם.

אלקטרוטרם שיווק
טלפון: 04-3810222
מעבר לאתר >>

בשיתוף אלקטרוטרם

----------------------------------------------------------

nullפינטו-פלסט

בין אם אתם יזמים מצליחים או חולמים להיות כאלה, נדמה שלחברת פינטו-פלסט יש מה להציע לכם. "עולם התעשייה מתפתח ומתקדם בקצב מסחרר. חדשנות וטכנולוגיה הם שם המשחק", מסביר אושרי פינטו, בעלים ומנכ"ל החברה. "עולם ההייטק, שבעבר אפיין מגזר עסקי מוגדר ומצומצם, הרחיב בשנים האחרונות את שורותיו וחדר עמוק לעולם התעשייה והייצור. על מנת להישאר תחרותיים ורווחיים, אנו נדרשים להתפתח, להתייעל ולעיתים אף לחשוב מחוץ לקופסה".

פינטו-פלסט מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממגוון רב של שירותים ופתרונות, החל משלב התכנון ועד למוצר המוגמר. החברה מתמחה בהקמת קווי יצור חדשניים בהתאמה אישית למגוון עצום של מוצרים, כמו גם ייעול ושדרוג של קוים קיימים. "אנו נותנים שירות של תכנון וייעוץ להקמת קווי ייצור חדשים או שיפור ושדרוג של קווי ייצור קיימים באמצעות אספקת מכונות והכשרת עובדים", מסביר אושרי. "בנוסף, החברה מספקת שירותי אחזקה ואחריות על המכונות וכך מאפשרת ללקוח לחסוך בעלויות אחזקה שוטפות".

אושרי פינטו, בעלים ומנכ"ל החברהצילום: פינטו-פלסט

לאושרי ניסיון של כ- 14 שנה בתחום תעשיית המזון והפלסטיקה, הוא מכיר את עולם התעשייה על בוריו ומבין היטב כיצד מתנהלים מפעלים קטנים וגדולים בכל היבטי הייצור, התפעול והלוגיסטיקה. את הניסיון והידע שצבר הוא מביא איתו לכל מפגש עם לקוח, לייעוץ, להכוונה ולבחירת המכונות לתעשייה הדרושות לו. "מדובר בתחום עתיר ידע וטכנולוגיה. המכונות של היום דומות יותר לרובוטים של נאס"א מאשר למכונות יצור. חייבת להיות סינרגיה מושלמת בין כל המערכות הן ברמת ההנדסה והן בתחום המחשוב והתוכנה".

מגוון מכונות בתחומי המזון, הפארמה והקוסמטיקה

פינטו-פלסט פועלת בפלטפורמת one-stop-shop ומספקת את כלל השירותים הדרושים לבעל עסק או למי שחולם לבנות אחד כזה תחת קורת גג אחת. "במהלך הפגישות הראשונות אני לומד להכיר את הלקוח, חוקר ובודק לעומק את הצרכים והרצונות שלו, כמו גם את סכום התקציב העומד לרשות הפרויקט. יחד עם צוות מקצועי ומיומן אנו מאפיינים את דרישות הייצור ואת המכונות הדרושות לו כדי להגשים את חלומו", מסביר אושרי. "לעתים מתגלים פערים בין הרצון של הלקוח לבין גודל המבנה או להיקף התקציב, אך בעזרת פתרונות יצירתיים אנו מוצאים את הדרך לגשר על פערים אלו".

קו מלא הכולל מילוי,סגירת פקק,הדבקה...קרדיט: פינטו פלסט

החברה נותנת שירות למגוון רחב של עסקים, החל מיזמים בתחילת דרכם ועד לקונצרנים גדולים וחברות בינלאומיות. בין המכונות אותן הם מספקים בייבוא אישי תוכלו למצוא מכונות מילוי בירה אוטומטית, מכונות למילוי קרמים וסבונים, קווים אוטומטיים לייצור גלידה, מכונות לסגירת בקבוקי יין, מכונות להדבקת תוויות על גבי בקבוקים וצנצנות, קווי אריזה אוטומטיים למוצרים שונים ועוד מגוון של מכונות בתחומי המזון, הפארמה והקוסמטיקה.

נדמה כי גם לקורונה הייתה השפעה ישירה על עולם היזמות העסקית בישראל. "תקופת הקורונה דחפה לא מעט אנשים להמציא את עצמם מחדש, בין אם אלו שכירים שמבקשים להבטיח לעצמם מקור פרנסה נוסף או יזמים שזיהו הזדמנויות נוספות להתפתח", ממשיך אושרי. "אחד הלקוחות הפרטיים שלנו, יזם חרוץ ומוכשר שפיתח משקה אלכוהולי בטעמים וביקש להתחיל לייצר בכמויות מסחריות. סיפקנו לו ייעוץ והכוונה לגבי סוג המכונות הדרושות לו והקמנו עבורו קו ייצור מא' ועד ת', אוטומטי וללא מגע יד אדם. לקוחה אחרת רקחה ריבות מופלאות בביתה וביקשה לצמוח ולייצר בכמויות גדולות יותר כדי לשווק לחנויות ולרשתות המזון. בזכות הייעוץ שלנו והתאמה מדויקת של המכונות הדרושות לה היא הגדילה את הייצור שלה באופן משמעותי והדבר ניכר גם בעלייה בהכנסות שלה.

"זהו סיפוק אדיר ללוות פרויקט משלב הרעיון, דרך התכנון והביצוע ועד לקבלת המוצר הסופי. כשהחזון של החברה והחלום של הלקוחות נפגשים – אני מרגיש שביצעתי את השליחות שלי", מסכם אושרי.

בשיתוף פינטו-פלסט

פינטו-פלסט
הגאולה 16 ניצן
טלפון: 053-7175020
למעבר לאתר >>

-----------------------------------

nullברסגרף חוטי ישראל בע"מ - אריזה תוך 60 שניות

החברה הוקמה על-ידי הבעלים והמנכ"ל חנוך בורגר בשנת 1993, כשהידע והניסיון שלה בתחום הציוד והמכשור התעשייתי קיים עוד קודם לכן, טרם עליית המשפחה לישראל מברזיל. "בארץ העצמנו והרחבנו את הידע שלנו, הבאנו רעיונות לציוד מנצח שעובד עד היום בחברות ותיקות ומצליחות במשק בתחום תעשיית הנייר, הקרטון, הדפוס והכריכה", אומר בורגר.

בנוסף פעילה ברסגרף גם בתחום אריזה, שהוא, לדבריו, הדבר האחרון שתעשיין מתעסק בו, אבל הדבר הראשון שהלקוח רואה. "אי לכך, חשוב היה לדאוג לפתרון בתחום הגימור והשיפור של אריזה מתקדמת ללקוחות התעשייתיים בארץ. החל מיצרני קרטון גלי בכמויות קטנות ועד למכונות אריזה שונות, מכונות לעיבוד נייר וקרטון עם עיטוף מוצרים בדרכים מתקדמות, בכללם מכונה המסוגלת לייצר מארז בתוך 60 שניות. הכל בהתאם לדרישות הלקוחות".

"הכל בהתאם לדרישות הלקוחות"צילום: חנוך בורגר

למעשה, החברה מהווה ספק תווך בין מפעלי התעשייה לבין הלקוחות הסופיים, שלעיתים קרובות הם תעשיינים בעצמם, והיא מספקת מיכשור שמשנה את צורת הנייר והקרטון. מייצור של צלחות נייר ועד ציוד לייצור קרטון בכמויות קטנות, או ייצור של קרטון המוני בכמויות אדירות. "בזכות הידע והניסיון שנצבר לאורך שנים אנחנו מציעים שורה של מוצרים הנמכרים כמכונות בודדות, או כקווים שלמים שמשתלבים בתוך מפעלים, תוך שימת דגש על מוצרים סביבתיים, היות ויש לנו מודעות רבה ליכולת של התעשייה לזהם, ללכלך ולפגוע בסביבה".

"נצמדים לתעשיינים עד להצלחה"

ברסגרף מקיימת קשר הדוק עם שורה של ספקים מובילים בכל רחבי העולם. "אני בוגר יחסים בינלאומיים", אומר חנוך, "ולמעשה אני עוסק ביחסים בינלאומיים תעשייתיים". החברה מחזיקה בתו תקן ISO 9001:2008 על שירות ומצוינות בייצור, וכן מספקת ללקוחותיה מוצרים העומדים בתו תקן 14001 לאיכות סביבה.

השקפת עולם ירוקה. ברסגרףצילום: חנוך בורגר

כחלק מהשירות, החברה מספקת למפעלים תמיכה טכנית ומפעילה מערך של למעלה מעשרה טכנאים עצמאיים שעובדים תחת המטרייה שלה. "אנו חברה קטנה ששומרת על גוף מרכזי קטן, אבל עם זרועות ארוכות שמספקות פתרונות לזרועות שונות בתעשייה", אומר חנוך ומוסיף, "קשה להיות תעשיין בישראל ופה אנחנו נכנסים. יש לנו אינטרס והוא למכור ציוד, אבל רק ציוד מנצח, שיודע לעשות את השוני ולהיות מנוף להתפתחות התעשייה בארץ".

ככלל, ברסגרף אינה מחזיקה במלאים של חלקי חילוף למכונות שהיא מספקת, מלבד לענף הדפוס והכריכה, היות ובו זקוקות המכונות לאמצעי חילוף זמינים. בשאר הפתרונות, לדברי חנוך, החברה מסוגלת לספק פתרונות בתוך זמן שיא של עד 72 שעות.

צוות החברה מעניק ליווי וייעוץ מקצועי לתעשיינים בתחילת דרכם, או, במילים של חנוך, "אנחנו נצמדים לתעשיינים עד להצלחה ומביאים להם פתרונות מנצחים כחלק מהפיתוח העסקי שלהם". בנוסף, הם מבצעים חיפוש תמידי אחר פתרון יצרני הולם וזול בהתאם לדרישות הלקוח ובעיקר בהסתכלות מחוץ לקופסה - כיצד ניתן להפוך את המוצר התעשייתי למוצר שיווקי ולהביא לישראל מכונות גמישות שיענו על דרישות השוק. למשל, מכבשים שיודעים להתמודד עם כמויות עצומות של פסולת אחרי תהליך הפרדה, ולהפוך אותן לחבילות. "ברגע שפסולת הופכת לחבילה ואינה מיועדת להטמנה, היא יכולה להימכר בעולם ובכך גם להכניס לתעשייה כסף וגם לשמור על הסביבה". והכי חשוב, מוסיף חנוך, "אני תמיד זמין לרשות התעשיינים בכדי לבחון את הציוד מחדש ולראות איך ניתן לשדרג אותו".

ברסגרף חוטי ישראל בע"מ
משה בקר 18 ראשל"צ
טלפון: 03-9093455, 050-3775250
מעבר לאתר >>
לכתובת המייל >>

בשיתוף ברסגרף