גיבוש בזום לעסקים: חוויה משותפת מרחוק

סדנאות, הרצאות ומופעים – כיום ניתן לצ'פר את העובדים עם מגוון רחב של פעילויות מצחיקות, מעשירות ובעיקר מגבשות. כל זאת מבלי להתכנס במקום אחד (או לעמוד בפקקים)

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אישה בשיחת ועידה במחשב
גיבוש בזום לעסקים: חוויה משותפת מרחוקצילום: shutterstock
נטלי שרון ומאור מואיגר
תוכן שיווקי
נטלי שרון ומאור מואיגר
תוכן שיווקי

מנהלים רבים מחפשים אחר פעילות מעשירה וחווייתית אשר תגבש את צוות העובדים שלהם, ובמקביל תספק הפוגה מטבלאות האקסלים, הטלפונים והישיבות הארוכות. רובם מתפתים לבחור בפעילות השחוקה והמוכרת שתסגור את הפינה, אך כיום קיים מגוון רחב של הרצאות, סדנאות ומופעים שיכולים לרענן את שגרת העבודה ובעיקר לא מצריכים התכנסות מיוחדת מחוץ לבית. בין ההצעות: שלופתא, מצחוק, קואלה, MyQuiz, אתגר האוצר, טריקס, ניקלס, מלחמת מוחות אונליין ושימי אטיאס.

nullשלופתא – מאלתרים לכם סדנת גיבוש

'שלופתא' החל כתחביב שהתפתח במסדרונות האוניברסיטה והפך במהרה לאחד מהרכבי האלתורים המצחיקים בארץ. היום, כמעט עשור אחרי, מעבירים חמישה חברי ההרכב סדנאות ומופעים בהם הם משלבים פעילויות שונות מעולם האלתור. "אנחנו מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים ובוער בנו הרצון לחלוק עם אנשים את מה שעושה לנו טוב" מספר איתי הכהן, אחד מחברי ההרכב.

תחביב שהתפתח במסדרונות האוניברסיטה. שלופתאצילום: באדיבות שלופתא. צילומים: טל חפץ, תומר לופסקו

איתי מספר על שילוב כלים מעולם האלתור בסדנאות הגיבוש הייחודיות, שמטרתן להעניק נקודת מבט חדשה על המציאות המוכרת. בשנה האחרונה העבירה 'שלופתא' מעל 200 הופעות זום לארגונים המובילים במשק, ביניהם מייקרוסופט, פייסבוק, אמדוקס, תנובה, אינטל והאונ' העברית. כיצד מחברים מרחוק קבוצה של אנשים מרוחקים זה מזה וגורמים להם לשתף פעולה? 'שלופתא' פיצחה את הנוסחה ומביאה את כלי האלתור מהבמה - אל המסך. "המוזמנים הם חלק בלתי נפרד מהפעילות וכל אחד משתף פעולה בזמנו. הפעילות מתחילה, המסכות יורדות במהירות והחיוך עולה תוך דקות", אומר איתי.

חוויית גיבוש משותפת – גם מרחוק

סדנאות האלתור של 'שלופתא' עברו בשנה האחרונה גם למתכונת מקוונת, מעניקות למשתתפים חוויה משותפת וכלים ישימים לחיים. "אנחנו מתנסים בכלים מעולם האלתור כמו דמיון, צחוק, פיתוח רעיונות בקבוצה, חוסר שיפוטיות וביקורת עצמית והתמודדות עם חוסר ודאות. ההתנסות בכלים מאפשרת תקשורת פשוטה וקלילה וחושפת בפנינו גם את עצמנו וגם צדדים חדשים בחברים שלנו לעבודה שאולי לא הכרנו. באופן הזה מחזקים את הקשרים החברתיים בין המשתתפים, מה שבהמשך מתורגם גם כחוזק לארגון", מתאר איתי.

שלופתא - תשיר את זה - בהשראת "גריסה"קרדיט: שלופתא

את הסדנאות מעביר שחקן מהצוות האחראי על אווירה נינוחה, קלילה ומאפשרת גם מאחורי המסך. "לכל אחד יש מקום בסדנה וה'דרישות' קלות לביצוע ואינן דורשות מרחב מיוחד, כלים או חשיפה אישית. סדנת זום היא דרך מושלמת להזכיר לעובדים שהם חלק בלתי נפרד ממקום העבודה וליצור יחד איתם חוויה משותפת שתישאר איתם לאורך זמן. אחרי חודשים של ניסיון מצאנו את הנוסחה לסדנה מנצחת. אנחנו משתמשים בכל הכלים שהזום מאפשר כדי להעצים את החוויה, מעלים משתתפים לבמה הווירטואלית ומאלתרים ביחד איתם".

מאמצים תקשורת חיובית – "כן ו.."

"המטרה המרכזית בפעילות היא שיזכרו את הכלל הראשון מעולם האלתור – 'כן ו…', לפיו אנחנו מסכימים עם רעיונות של אחרים, גם אם אנחנו לא מזדהים איתם, ורק אחרי זה מוספים רעיונות שלנו, בלי שיפוטיות. ההסכמה לרעיון של האחר מסירה התנגדויות, מייצרת תקשורת חיובית, מעצימה את היצירתיות ומאפשרת גדילה והתפתחות. המסר הזה עובר בסדנה שלנו בצורה חווייתית ולא בצורה של הרצאה, ולכן זה נשמר טוב יותר בזיכרון", מרחיב איתי.

במהלך סדנת הזום מתנסים המשתתפים בכלים גם בקבוצות קטנות וגם במליאה של כלל הנוכחים. ההתנסות החווייתית מאפשרת להפנים את המסרים מתוך פעולה וזיכרון שריר ולא רק על-ידי מסר שבעל פה. "ערוץ התקשורת הנעים והקליל שאנו פותחים עבור העובדים מרחיב את השיח מעבר לשעות העבודה והחוויה המשותפת ממשיכה להדהד גם באינטראקציות היומיומיות בין העובדים", אומר איתי ומסכם: "למדנו להשתמש בכלים שהזום מציע כמו Spotlight ו-Breakout Rooms כדי להעצים את החוויה של המשתתפים וליצור סדנה דינמית ואינטראקטיבית, שמשאירה את כולם מעורבים ממש כמו במפגש פיזי. הרווח של זמן משותף איכותי לעובדי הארגון הוא עצום - ברמה החברתית, הרגשית והמקצועית. הצלחנו ליצור גם בזום סדנה דינמית ואינטראקטיבית, כאשר מסדנאות הזום שלנו נהנות קבוצות של 6 אנשים וגם של 150 אנשים".

שלופתא
דרך יפו 44, ת"א
טלפון: 0542622167
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>
ערוץ היוטיוב >>

-------------------

nullמצחוק: משחקים, כתבי חידה וצחוק

עבור החבר'ה של חברת 'מצחוק' המשחק הוא דרך חיים. לא סתם הם בחרו לה שם מעניין שכזה, המשלב את הביטוי 'משחוק' שפירושו שילוב של טכניקות משחק בכל תחומי החיים, ו-'צחוק' – שאומר הכל. אם הייתה אפשרות להוסיף ביטויים נוספים לשמה של החברה, היה מתאים לבחור גם ב: 'זרימה', 'גמישות', 'מגוון', 'אתגר' ו-'עניין', כיוון שבמצחוק הצליחו ליצור משחקים מגבשים ומרתקים המתאימים לעידן הנוכחי.

את החברה הקימו נטע פורטנוי ויובל ויטבון די במקרה, לאחר שהכירו במהלך פעילות של ילדיהם, בישוב בו הם גרים. את שני העולמות השונים מהם הם מגיעים – עסקים וחינוך, חיברה אהבה משותפת לידע, חידות ומשחק. הם היו מבין הראשונים שיצרו בארץ חדרי בריחה ניידים, ולאט לאט גדלו לחברה המעבירה שלל פעילויות במגוון רחב של נושאים, שפות ורמות קושי, המתאימות לחברות, עסקים, בתי ספר ומשפחות.

בין לקוחותיה הרבים של החברה (מעל 100,000 משתתפים עד כה) ניתן למצוא חברות הייטק כמו סאפ ופייפאל, חברות ביטוח ובנקים כמו בנק הפועלים, מוסדות ממשלתיים, ביניהם המכון הביולוגי בנס-ציונה ומשרד הביטחון, ארגונים חברתים, בתי ספר, קיבוצים וארגונים רבים בכל רחבי הארץ.

משחק כדרך חיים. מצחוקצילום: מצחוק

מפות חשיבה - מעצימים את המחשבה

חדרי הבריחה הניידים של מצחוק הפכו אמנם פופולאריים מאוד בקרב חברות וארגונים, אבל יחד איתם הגיעה הדרישה לאירועים גדולים יותר, שבאפשרותם לכלול עובדים רבים יחד. האתגר החדש הוביל את הצוות לפתח את מפות החשיבה – חדרי בריחה גרפיים ייחודיים, המתאימים לכל קבוצה, בכל גודל ובכל מקום, ללא הגבלה. בעוד המטרה שבסוף המפה לא ידועה, בניגוד לחדר בריחה שבו מנסים לפתוח דלת או כספת, הקבוצות השונות מתחרות אחת עם השנייה ונהנות יחד.

"המשחק על גבי המפות מאפשר לכל אחד להתבטא", מסביר יובל. "למעשה, אין צורך בידע מוקדם או ניסיון אלא קצת הגיון בריא, רצון טוב ונכונות להיכנס לתוך המשחק המרתק. המשחק מאפשר לכל אחד לתרום מהידע ומהיכולות שלו ויחד ליהנות מהדרך, שתמיד תסתיים בהצלחה".

למשחק בעזרת המפות יתרון נוסף, בכך שניתן לקיים אותו בעצם בכל מקום – בעבודה, בבית הספר, בבית, בחצר, ביער, בחוף הים ואפילו בבריכה. מגוון הנושאים והמפות שמציעה החברה מתאימים לא רק לרמות קושי שונות, לגילאים ולקבוצות אנשים שונות, אלא גם למיקום הגיאוגרפי. המפות הדו-לשוניות של מצחוק מאפשרות לקיים פעילויות משותפות ומטרתן לקרב בין יהודים וערבים.

אירועים גדולים שבאפשרותם לכלול עובדים רבים יחדצילום: מצחוק

מתחברים מחדש, מכל מקום בעולם

השנה האחרונה אתגרה גם את הצוות של מצחוק, שרגיל ואוהב להשתנות, הפעם לטובת המרחב הווירטואלי. יובל מספר: "ניסינו לעשות משהו אחר מכולם, שלא יחזיר את הקווסט של פעם לתוך המחשב, אלא ישמור על היתרונות של הפעילות המוחשית והמשותפת, אבל במרחב של הזום".

לצורך כך, הם יצרו מעין טוויסט מעניין בין מפות החשיבה לעולם הווירטואלי וחילקו את המפות למספר מקטעים, הנחשפים עם התקדמות המשחק ופתרון החידות. את מה שכבר התגלה צריך לזכור ולחבר הכל אל התשובה הסופית. כתוצאה מכך, התפתחו משחקי תעלומה נוספים שיוצרים קשר בין מספר אלמנטים שלכאורה אינם קשורים זה לזה, כולם מותאמים גם לזום.

"ללא ספק, בעידן הזה שבו אנשים מתגעגעים למפגש היומיומי הפשוט, כמו שעשו בעבר בהפסקת הקפה במשרד, אין כמו להביט לאנשים בגובה העיניים. בעזרת המשחקים שלנו, אנו מוצאים שהקשר הבין אישי מתחזק ואפילו מאפשר לאנשים ממקומות שונים בארץ ובעולם להתחבר. המשחק לא מדבר על אף נושא מאזור הנוחות של המשתתפים ולא מצריך ידע מוקדם, כך שבאמת כל אחד יכול להשתתף ולהיפגש יחד ממקום שווה. באופן הזה, אנשים מגלים אחד את השני מחדש", אומר יובל ומסכם: "מצחוק הוא מקום שיצרנו יחד כדי לעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים – מהרעיונות דרך כתיבת החידות ועד למפגש הבינאישי שמשמעותי לנו כל כך. מחיאות הכפיים של המשתתפים בסוף ההפעלה שוות יותר מכסף. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות איתנו, בכל מרחב".

מצחוק: משחקים, כתבי חידה וצחוק
רוח ים 51 מושב יעד משגב
טלפון: נטע: 0523849018, יובל: 0522798478
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>

---------------------------------------------

nullקואלה - פעילויות חכמות וחווייתיות לאירועים, ארגונים, חברות ומשפחות

נתחיל בחידה: מה הקשר בין הקואלה האוסטרלית לחיל האוויר הישראלי? – לכאורה שני דברים שאין ביניהם דמיון, אבל למעשה יש ביניהם המון. אז התשובה לחידה נמצאת בגוף השאלה, או למעשה בעצם השאלה עצמה, וכדי לפתור אותה לא צריך להחזיק בתואר מסוים אלא פשוט להיות סקרנים, פתוחים ועם המון רצון ליהנות ביחד.

אז הנה התשובה: קואלה היא חית כיס אוסטרלית ייחודית, בעלת מאפיינים יוצאי דופן. למרות שהיא נראית כמו דוב חמוד, אביה הקדמון הוא למעשה קנגורו. ומה הקשר שלה לחיל האוויר הישראלי אתם שואלים? – על כך יוכלו לענות החבר'ה שהקימו את החברה, כולם יוצאי חייל האוויר, שמביאים את התרבות הארגונית, הידע והמקצועיות אל תוך עולמות התוכן הייחודיים שהם יוצרים בפעילויות חכמות, אטרקטיביות ומאתגרות. ממש כמו הקואלה – נראה פשוט מבחוץ, אבל שופע בתוכן מבפנים.

נראה פשוט מבחוץ, אבל שופע בתוכן מבפנים. הקואלותצילום: דריה המי

כמו שכבר הספקתם להבין, קואלה היא חברת יצירה והפקה של תוכן אתגרי וחווייתי, המשלב פעילויות חכמות והנגשה של ידע אינטליגנטי באמצעות משחוק (Gamification). החברה יוצרת ומפעילה חדרי בריחה ניידים ונייחים, פעילויות גיבוש ייחודיות, סדנאות והרצאות, כולם בעלי תוכן חכם וחדשני, המיועד לקהל נרחב – לקוחות פרטיים, ארגונים, עמותות, חברות גדולות, בינוניות וקטנות. בין לקוחות החברה קיימות חברות מובילות במשק כמו אלביט, בנק הפועלים ובנק לאומי, חברות הייטק כמו וויקס, גוגל, ורבים אחרים.

קונספט ייחודי בהתאמה אישית

איכות החידות והמשימות המיוחדות הן כרטיס הביקור של קואלה, אך מעל לכל אלה עומדת האפשרות ליצור עבור כל חברה פעילויות בהתאמה אישית. לדבריו של רני לוז, מנכ"ל החברה: "אנו בקואלה שמים דגש על בניית קונספט ייחודי לכל לקוח, אם על-ידי בנייה של כנסים ופרויקטים גדולים, ואם באמצעות יצירה של משחקים ברוח החברה, עם חידות, משימות ואפילו בדיחות פנימיות שהן חלק בלתי נפרד מהאווירה שיוצרת את הביחד". אחת מהפעילויות הללו נתפרה במיוחד עבור החטיבה הטכנולוגית של בנק הפועלים וכללה חידות על החברה, ששולבו עם תכנים של חג הפסח. במסגרת הפעילות פוזרו קודי QR בלב רחובות תל-אביב, אחריהם תרו 1,700 איש שהתחרו אחד בשני.

שמים דגש על בניית קונספט ייחודי לכל לקוחצילום: דריה המי

"מרוב הנאה ואתגר, אין בכלל זמן לחשוב שזה בזום"

בשביל החבר'ה של קואלה, שמפעילים כבר שנים חדרי בריחה ניידים והתמקצעו בפעילויות גיבוש והעצמה, תקופת הקורונה היוותה הזדמנות להתרחב ולהתחדש בקונספט שיאפשר ליהנות מהאתגר המגבש גם מרחוק. "הודות לידע ולאהבה שלנו לפיתוח פעילויות חכמות ומהנות, הבנו מיד שנוכל להמיר הכל לאונליין, בפעילויות המתאימות לרוח התקופה", מספר רני ומוסיף: "חדרי הבריחה הווירטואליים שפיתחנו, המיועדים לשימוש באמצעות הזום, מאפשרים לכל אחד להשתתף, ללא קשר להיכן הוא נמצא בעולם, לרקע או לניסיון שלו".

במשחק הווירטואלי, כל אחד יכול להשתתף בעזרת המחשב הביתי, מכל מקום. המשתתפים מתחלקים לקבוצות של 4-6, ויחד הם מנסים לפתור את האתגר ללא רמזים, באמצעות גמישות מחשבתית, תפיסה חזותית, חשיבה לוגית, עבודת צוות ושיתוף פעולה. החידות באתגר מתאימות לכולם, ברמות קושי שונות, ולסוף המשחק מגיעים כל המשתתפים, לעיתים בעזרת רמזים. בשלושת הגרסאות השונות של המשחק, המתאימות לחברות, ארגונים ובתי ספר, כמו גם בכל המוצרים של החברה - ניתן לשחק גם בעברית וגם באנגלית.

רני לא מתעלם מהחששות שמביעים הלקוחות מפני החיבור המוזר בין ריבועי הזום לגיבוש הקבוצתי. "לקוחות רבים חוששים שהחיבור יהיה סינטטי ולא יצליח לדמות מפגש פנים אל מול פנים, אך מופתעים לגלות כמה התחרות האיכותית והמשחק המעניין הם טובים ומאתגרים, ועד כמה הפורמט דומה למציאות, עם כל הצחוקים, התסכולים והקרבה שיש במשחק רגיל. המשתתפים כל-כך עסוקים בלנצח וליהנות, שהם בכלל לא חושבים על כך שהם בזום", הוא מסכם. "בכל פורמט, אנו משקיעים המון אהבה ומחשבה, שאותן אנו מקבלים חזרה כשאנחנו רואים את המשתתפים נהנים ומתחברים מחדש".

הקואלות בע"מ
שפע טל 6, תל אביב יפו
טלפון: 054-5200872
לעמוד הלינקדאין >>

מעבר לאתר >>
לדף הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>

----------------------------------------

nullMyQuiz – אירועי טריוויה עסקיים בשלט רחוק

הכל התחיל אי שם ב-2014 בקיימברידג' הרחוקה, שם פגשו לראשונה יעל בצלאל ומייקל שפירא את ה-Pub Quiz הראשון שלהם, שטרם נראה כאן בארץ. "יעל ואני, כמרצים לרטוריקה, אמרנו שננסה להקים דבר כזה בישראל. התחלנו בקטן בחיפה, זה הלך וגדל ומהר מאוד מצאנו את עצמנו עושים קוויזים בכל הארץ, ממטולה עד אילת", מספר מייקל. כך נולדה – MyQuiz, חברה לתחרויות טריוויה קבוצתיות ומאתגרות המתקיימות בפאבים שונים ברחבי הארץ.

במרץ 2020 נטרפו הקלפים ו- MyQuiz נדרשה, כמו רבים בישראל, להמציא את עצמה מחדש. כמה מתכנתים שהם במקרה גם לקוחות קבועים של אירועי הטריוויה, התגעגעו כל כך לחוויה ופיתחו מערכת ייחודית המאפשרת לבצע את ה- quiz אונליין, לראות בווידאו את כלל המשתתפים וליהנות מחוויית טריוויה מקוונת יוצאת דופן. בפיתוח החדשני כבר התנסו החברות והארגונים הגדולים במשק, ביניהן אמזון, אינטל, זן סיטי, הסוכנות היהודית וזברה מדיקל.

מחברים את העובדים מרחוק

"אם יש משהו שגורם לפעילות שלנו לבלוט ביחס להיצע שיש בשוק, הוא המענה שאנחנו נותנים גם לצורך החזק ליצור זיקה חברית בין העובדים שרחוקים אחד מהשני, וגם לספק לעובד האינדיבידואלי תחושה של הנאה ושבירת שגרה. מאוד קשה להיות כל היום בבית מול המחשב ואין כמו פעילות מהנה ומאורגנת כדי לגרום לאנשים להתחבר. אנו יוצרים את הכימיה יש מאין כי העובדים מגויסים לפעילות מהנה ומאתגרת וזה מאפשר גיבוש והיכרות בין אנשים בצורה יעילה", אומרת יעל.

"אנו יוצרים את הכימיה יש מאין כי העובדים מגויסים לפעילות מהנה ומאתגרת"צילום: מיי קוויז

המעבר למתכונת של אירועים מקוונים הצריך יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. על גבי המערכת החדשנית שפיתחו הלקוחות האדוקים, בוצעו פיתוחים ושכלולים רבים שאפשרו למשתתפים לשכוח לרגע שהם מאחורי המסך. "הם עשו בשבילנו את המעבר הזה מאוף-ליין לאונליין בצורה הכי מקסימה ומחממת לב. היום המערכת מאפשרת תקשור בווידאו ועבודה בטופס משותף המדמה את התחושה שכולנו מתגודדים סביב שולחן ושוברים את הראש יחד בצורה הכי קרובה שהצלחנו להגיע אליה".

פעילות גיבוש בהתאמה אישית לארגון

כדי להעצים את חוויית הגיבוש בצוות, מבצעת MyQuiz תחקיר מקדים על החברה והעובדים ומשלבת בתוך השאלונים תכנים ייחודיים על העובדים וההיסטוריה של החברה. "אנחנו חופרים ומוצאים שאלות מעניינות וכיפיות. לפעמים אנחנו בקשר עם משאבי אנוש כדי להתאים שאלות על העובדים עצמם, למשל 'מי הביא עוגה לערב צוות שעבר?'. זה מעניק ערך מוסף אדיר לאירוע והעובדים משתגעים על זה", אומר מייקל בחיוך ומוסיף כי ההנאה הכי גדולה עבורם היא לראות את המשתתפים מצליחים לפצח את השאלות באמצעות עבודת צוות, מבלי שהאמינו שיצליחו.

יצירת אווירה משעשעת, אנרגטית והרבה כיףצילום: מיי קוויז

כלל האירועים שמים דגש מרכזי על עבודת צוות, כאשר כדי לפתור את השאלות נדרשת אינטגרציה של מידע ממספר תחומים. יעל מציינת כי החידות והפרקים מעוצבים מראש כדי להבטיח שלא יהיה משתתף הנמצא מחוץ למשחק ושלא ניתן יהיה לפתור את הסיבוב באמצעות משתתף אחד. התכנים המגוונים מבטיחים שכל משתתף יוכל לתרום משהו מהידע שלו, כך שנוצרים חיבורים מעניינים בין חברי הקבוצה. חשיבה משותפת ועבודת צוות הן הכרחיות כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

את אהבתם הגדולה לידע תרגמו יעל ומייקל לאירוע אונליין חווייתי המעניק למשתתפים הצצה לעולמות תוכן מגוונים ועשירים מתוך העולם שאנו חיים בו. תפקידם של המנחים הוא ליצור אווירה נעימה, מצחיקה וידידותית שתעודד את המשתתפים להתחבר ולהיעזר האחד בשנייה כדי להגיע יחד לתשובה. "אנחנו מעודדים להשתמש בצ'אט הכללי, לדבר עם קבוצות אחרות ולעשות trash talking, זה יוצר אווירה משעשעת, אנרגטית והרבה כיף, שזה הדבר הכי חשוב", הם מסכמים.

MyQuiz – אירועי טריוויה עסקיים בשלט רחוק
לפנייה במייל >>
טלפון: 0546880330 , 0527241777
למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>
למעבר לעמוד האינסטגרם >>

------------------------

null"אתגר האוצר": חדרי בריחה וירטואליים

הדס מליק מחזיקה בניסיון עשיר בעולם חדרי הבריחה, אך היא תמיד העדיפה לעשות דברים בצורה לא שגרתית. את "אתגר האוצר" הקימה בשנת 2016, הרבה לפני שהתחום הפך לטרנדי ומוכר כל כך, והחליטה שלא תמיד חייבים חלל פיזי בשביל חדר בריחה מוצלח. "משלב די מוקדם, לקחנו את הקונספט של חדרי בריחה והוצאנו אותו לאולמות אירועים, לטבע ובעצם לכל מקום שבו אפשר להיפגש, תוך שאנחנו שומרים על מה שהופך חדרי בריחה לאהובים כל כך – החוויה, הגיבוש, אתגרי החשיבה והמשחק המהנה".

וכפי שאנשים רבים לא חשבו לפני 2020 שהארגון שלהם יוכל להתבסס על עבודה מרחוק, כך גם הדס האמינה שהשדרוגים של חדרי הבריחה שלה חייבים להיעצר בגבול אחד – זה שבין המציאות למרחב הדיגיטלי. כמו כולנו, היא לא ציפתה שנגיף מסתורי יטרוף לה את כל הקלפים ויחייב אותה לחשב מסלול מחדש.

"ב-15 במרס 2020, כשהיינו בדרך לאירוע של אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל, הודיעו לנו פתאום שהאירוע בוטל", היא נזכרת. "בתור אחת שרגילה לעבוד יום יום, הייתי חייבת לחשוב מהר איך ממשיכים מכאן – וראיתי שגם החברות בעצמן חיפשו פתרון איכותי שיאתגר את העובדים ויגרום להם להפעיל את הראש מצד אחד, אבל גם ליהנות ולהתחבר מהצד השני".

הדס פגשה לראשונה את לי באלאן, מתכנת בהייטק לשעבר שהחליט לפני מספר שנים שהוא עוזב הכול ומתחיל לתכנן חדרי בריחה, כשראה כמה סיפוק והנאה הוא שואב מזה. כמוה, גם לי, שבמשך שנים תכנן חדרי בריחה בארץ ובחו"ל, ואף העביר הרצאות בנושא, מצא את עצמו יום אחד בצומת מבהיל ואפוף בערפל.

אתגר האוצר - חדרי בריחה ניידיםצילום: אתגר האוצר

כל משתתף מרגיש שהוא חלק חיוני באתגר

החיבור בין הדס ולי היה מיידי. שניהם אוהבים אתגרים, ומהר מאוד הבינו שהם חייבים לגבש ביחד פתרון שיאפשר לקיים אתגרי בריחה גם בדיגיטל. "היה לנו חשוב שהפתרון יהיה כמה שיותר דומה לחוויה המקורית, כדי שלא נגיע למצב שכל אחד יושב בבית ומרגיש שהוא משחק עם עצמו", נזכר לי.

לאחר שמצאו פלטפורמה דיגיטלית איכותית שמאפשרת לנהל משחק של מאות משתתפים במקביל, הם התחילו לפתח את הקונספט של אתגר הבריחה – ואז הגיעה פריצת הדרך. "קודם כל, היה חשוב שחדר הבריחה יעודד אנשים לחשוב בצורה יצירתית ולא שגרתית", אומר לי. "בנוסף, רצינו שכל המשתתפים ירגישו שהם ממלאים תפקיד חיוני במשחק. לכן, החלטנו לחלק אנשים לקבוצות, כשבכל קבוצה, כל אחד מהשחקנים רואה רק חלק מהחידה. זה אומר שכולם צריכים לעבוד ביחד כדי להתקדם ובכל שלב יש שחקן אחר שמוביל את הקבוצה".

חדר בריחה ווירטואלי. אתגר האוצרצילום: אתגר האוצר

הפתרון הייחודי, שיכול לשמש בין 10 ל-450 משתתפים במקביל, הוכיח את עצמו בימי הקורונה. בשנה האחרונה הוא היה נוכח באירועים של חברות גדולות במשק, בהן גוגל, אינטל, מאנדיי, יס, פלאפון, בנק הפועלים ועוד. הודות לעובדה שהמשחק זמין בעברית ובאנגלית, התאפשר להדס ולי להפעיל אותו ב-34 מדינות. בנוסף, גרסה מותאמת נוצרה גם לתלמידים בבתי ספר.

מבט מסקרן על יכולות העובדים

מנהלי משאבי אנוש כל הזמן חושבים איך להניע את העובדים, לאתגר ולספק אותם. מאז פרוץ משבר הקורונה, הצורך הזה התעצם והפתרונות רק הלכו והצטמצמו. "אני זוכרת כמה פניות קיבלנו השנה ממנהלות רווחה ומשאבי אנוש שרצו שהעובדים באירועים שלהן יעשו יותר מלשבת מול המסך ולהרים כוס יין ביחד מול הזום", משחזרת הדס.

"הפתרון שלנו לא רק מאתגר את העובדים, אלא מוצע כאירוע לכל דבר, עם מנחה אנרגטי, פעילויות גיבוש שונות וגם הכרזה על קבוצה מנצחת בסוף. זה אירוע עם המון צחוק, כיף ואדרנלין, אבל יש לו גם היבט חשוב נוסף – מדידה וניטור. זה מאפשר למנהלים לראות בזמן אמת איך קבוצות בארגון שלהם פעולות ביחד, על מה להבין על מה לתת דגש בעבודה המשותפת בהמשך. זה כלי מדהים שבוחן היבטים שונים בתפקוד – תוך שהעובדים נהנים מהחוויה".

אתגר האוצר
למידע נוסף על חדרי בריחה וירטואליים >>
לאתר "אתגר האוצר" >>

------------------------

nullTRIX – משחקי טריוויה דיגיטליים רבי משתתפים

מנחשים מה משותף לקורנפלקס ומשחקי טריוויה? רמז: שניהם צבעוניים, שניהם מעלים חיוך על הפנים ושניהם מצוינים לשיפור מצב הרוח. הכירו את TRIX - פלטפורמה ליצירת משחקי טריוויה דיגיטליים רבי משתתפים, המאפשרת לכם ליצור משחק טריוויה בהתאמה אישית עם שאלות משלכם. המשחק מוצג במחשב והשחקנים משתתפים במשחק באמצעות הסמארטפון האישי, בצורה חווייתית, קלה ונוחה לשימוש.

יהודה מוסקוביץ', הבעלים של החברה, מדגיש כי כל משתתף ומשתתפת שותפים באופן מלא לחוויה, המאפשרת למשתתפים לבחון עד כמה הם באמת מכירים את צוות העובדים. אווירת המשחק מתחילה כבר מהרגע הראשון, המתח באוויר מורגש והמשתתפים נכנסים לתחרות מאתגרת ומלאה בהפתעות.

שעשועון טריוויה טלוויזיוני אצלכם בסלון

משחקי הטריוויה של TRIX שואבים השראה משעשועוני הטריוויה המפורסמים בטלוויזיה. כל משתתף הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות, כאשר הייחודיות היא התאמה אישית של התוכן לארגון או החברה. "יש אפשרות להכניס את השאלות לבד ויש אפשרות להיעזר במנחים וכותבי תוכן שלנו שיכולים לכתוב שאלות בהתאם לנושאים המעניינים את החברה. איש תוכן מטעמינו מבצע תחקיר, שואל את השאלות הנכונות על החברה ומכין שאלות טריוויה ייחודיות המותאמות לאופי החברה והעובדים", מספר יהודה.

צילום מסך מתוך המשחקצילום: באדיבות טריקס

האפשרות לערוך את התוכן בצורה עצמאית מאפשרת לכל חברה או ארגון לבנות תחרות המותאמת אישית לאופי החברה והעובדים ובכך להעצים ולשדרג את החוויה אף יותר. בנוסף לשאלות הטריוויה, ניתן לשלב בפעילות גם סרטונים, תמונות וסקרים. ראש הצוות מקבל בתום הפעילות את תוצאות הסקר, המוקרן גם בזמן אמת על המסך. האפשרות לבצע סקר מאפשרת לחברה לקבל מידע ונתונים על העובדים, על רצונותיהם וצרכיהם בצורה אינטראקטיבית וחווייתית.

איך זה עובד?

בעת רכישת המשחק, תקבלו ממשק ניהול אינטרנטי קליל ונוח להכנסת שאלות משלכם או שאלות מובנות שהצוות של TRIX חיבר. כשמחליטים להתחיל את המשחק, לוחצים על כפתור ועל מסך המחשב יופיעו הוראות התחברות לשחקנים באמצעות הפלאפונים האישיים שלהם. לוחצים PLAY ומתחילים ליהנות.

"לאחר הפעילות יוצאים העובדים יותר מחוברים לחברה ולצוות". צילום מסך מתוך המשחקצילום: באדיבות טריקס

משחק הטריוויה מאפשר לארגון להעניק לעובדים ידע נוסף בנושאים כלליים או לשפר את הידיעות שלהם על עובדי הצוות וההיסטוריה של החברה. באמצעות משחק מגבש, חוויתי ומהנה, לומדים העובדים להכיר טוב יותר את חברי הצוות שלהם וליצור קשרים וחברויות חדשות.

משחק הטריוויה המקוון מתאים לכל האנשים, בכל הגילאים. כל מה שצריך כדי להשתתף זה טלפון נייד ומצב רוח טוב. הפעילות מתאימה לימי הולדת, אירועי חברה, בת ובר מצווה, אירועים עסקיים וימי חברה וגיבוש. "הפעילות שלנו יכולה להשתלב ולשדרג כל אירוע, כאשר המשתתפים מקבלים משחק המותאם אישית אליהם, שזה ערך מוסף שקיבלו המון חברות שעבדו איתנו. לאחר הפעילות יוצאים העובדים יותר מחוברים לחברה ולצוות שעובדים בו וזה בפני עצמו ערך מוסף גדול. מגיעות אלינו חברות עם תקציבים מוגבלים ואנו מצליחים לסייע להם להעניק לעובדים חוויה מגבשת ומשעשעת בעלות משתלמת במיוחד. אנו מזמינים חברות מכל הגדלים ובכל התקציבים לפנות אלינו ולקבל הצעה מותאמת אישית בהתאם לצרכים ולאופי העובדים", מסכם יהודה.

TRIX – משחקי טריוויה דיגיטליים רבי משתתפים
טלפון: 02-6360760
מעבר לאתר >>

--------------------------------------

nullPlay-It Global: גיימיפיקיישן ומשחקים לארגונים

"בשנתיים האחרונות פיתחנו משחקים מאתגרים, מגבשים ומהנים בהם המשתתפים יוצאים למרוץ מסביב לעולם, וכן משחקים בהתאמה אישית לחברות הכוללים תמונות, סרטוני וידאו, מפות ותצלומי קרקע שיוצרים חוויה בלתי נשכחת. חברות גלובליות רבות משתמשות במשחקים שלנו כדי לייצר אינטרקציה בין עובדים בסניפים מרוחקים, לשפר עבודת צוות או פשוט כפעילות כיף לעובדים", מספר רועי ניקלס, מנכ"ל החברה.

"לא עוד חדר בריחה אונליין"

"פעילות משמעותית של החברה היא פיתוח משחקים בהתאמה אישית – משחוק (Gamification). אנחנו עונים על כל צורך שעולה מארגון ומפתחים סביבו משחק מהנה על מנת להפוך מידע שיגרתי לחוויה בלתי נשכחת. בשנתיים האחרונות פיתחנו מספר רב של משחקים בהתאמה אישית, לדוגמה: משחק להטמעת ערכי החברה החדשים, משחק להעלאת המודעות לאיכות הסביבה בקרב עובדי החברה, משחק לחשיפת אתר החברה ללקוחות פוטנציאלים וכן משחק לחשיפת יעדי החברה לשנה הבאה".

דוגמה נוספת עליה מספר ניקלס היא משחק וירטואלי המשלב התאמה אישית ומשחק מסביב לעולם שפיתחה החברה למחלקה ב-WIX: "וויקס ביקשו מאיתנו משחק שיתאים לעובדים שלהם בישראל ובהודו. יצרנו משחק שמורכב מנקודות ציון מעניינות ברחבי הודו ובישראל. כך העובדים מתל אביב הכירו את הארץ, המנהגים וההווי של הקולגות שלהם בהודו ולהפך, והדבר קירב ביניהם. אין ספק שמעבר לפעילות הכייפית, אנחנו מייצרים לחברה ערך רב – עובדים מגובשים, קירבה בין עובדים בצוותים וכן אנו יוצרים הזדהות וחיבור בין העובדים לארגון. האינדיקציה הכי טובה לערך שאנו נותנים ללקוחות היא העובדה שהם חוזרים אלינו שוב ושוב. צ'ק פוינט לדוגמה שיחקו איתנו כבר שישה משחקים, וחברה גדולה אחרת שיחקה בלמעלה מ-40 משחקים שלנו בשנה האחרונה".

הזמנה למשחק עבור חברת WIXצילום: חן שורר

להשיג מטרות מקצועיות בעזרת המשחק

"אחרי שהקורונה נרגעה בארץ, בחנו האם עדיין יש צורך בפלטפורמה, והגענו למסקנה שהלקוחות אוהבים את המשחקים שלנו ומפיקים מהם תועלת גם בזמנים שהמגפה שככה. יש יתרונות למשחקים המועברים אונליין שאי אפשר להשיג במפגשי גיבוש פיזיים. תועלת מיוחדת מפיקות חברות גלובליות שיש להן מספר סניפים הפרוסים ברחבי העולם. אין להן דרך אמיתית ליצור גיבוש וקרבה בין העובדים בארצות השונות. אנחנו מייצרים אינטראקציה קבועה שמייצרת עבודת צוות".

בין לקוחות החברה בארץ אפשר למצוא את:
CheckPoint ,Wix ,Applied Materials ,ICL ,Amdocs ,HP ,EA חברת החשמל ועוד. לדברי ניקלס, מוצרי החברה זוכים להצלחה גם בקרב חברות מחו"ל. "בעקבות הביקוש למוצרים שלנו גם בחו"ל, אנחנו כרגע בוחנים את האפשרות לגייס משקיעים ולפתוח סניף בארה"ב".

צילום מסך מתוך משחק שפיתחה החברהצילום: חן שורר, shutterstock

"חברה משפחתית עם שורשים בענף האירועים לחברות"

מדובר בחברה משפחתית עם שורשים בענף האירועים לחברות. אחותו של ניקלס, רוני, אשר שימשה בעבר כמנכ"לית מתחם של דור אלון, עובדת לצידו בניהול ופיתוח של Play-It. אמו רחלי, שותפתו בחברה, מנהלת התוכן של המשחקים אחראית גם על האירועים הפיזיים בחברה. חן שורר היא המעצבת של המשחקים, והאח הקטן, יובל, מנהל את מחלקת המתנות והמארזים לחברות. "כמעט כל המשפחה כולל בני הזוג עובדים בחברה, אנחנו מקפידים לשמור על הצביון המשפחתי גם כשאנחנו גדלים ומביאים עובדים חדשים. חשוב לנו מאוד שכל עובד בחברה ירגיש שהוא חלק מהמשפחה".

לניקלס יש תוכניות רבות לשנת 2022: "אנחנו מתכננים להכפיל את כמות הלקוחות עד סוף שנה הבאה וכן לייצר אפשרויות שונות למנוי על המשחקים שלנו. עם הגדלת כמות המשחקים, נוכל לאפשר לחברות לרכוש מנוי חודשי לעובדי החברה או לצוותים נבחרים, על מנת להשיג את מטרות הארגון".

יתרון משמעותי של החברה הוא המעטפת הכוללת שהיא מציעה ללקוחותיה. "אין עוד חברה כמונו שעושה גם אירועים וירטואליים, גם אירועים פיזיים וגם דואגת למתנות ומארזים איכותיים ברמה גבוהה לעובדים וללקוחות. הלקוחות שלנו יכולים למצוא אצלנו מענה לכל הצרכים שלהם בתחום גיבוש העובדים".

Play-It Global: גיימיפיקיישן ומשחקים לארגונים
לתיאום הדגמה ללא התחייבות >>

מעבר לאתר >>
לינקדאין >>
לעמוד הפייסבוק >>
טלפון: 052-8013952
לכתובת המייל >>

----------------------------------------------

nullמלחמת מוחות אונליין: "משחק טריוויה מאתגר ומנחה באולפן"

הישראלים מאז ומתמיד אהבו שאלות טריוויה. שעשועונים כמו "המרדף", "מונית הכסף", "לעוף על המיליון", או "פיצוחים" ו"מקבילית המוחות" – למבוגרים שבינינו – תמיד זכו לאהבת הקהל. חזקי רייך, הבעלים של מלחמת המוחות וחובב טריוויה מושבע, לקח את האהבה לטריוויה ויצר ממנה פעילות גיבוש כייפית וממכרת לעסקים וחברות. פעילות כזו שכל העובדים, גם הביישנים והסגורים יותר, שמחים להשתתף בה.

"לקחנו את פעילות האונליין למקום הכי חזק שלה", מספר רייך. "אנחנו יוצרים חיבור בין המשתתפים באמצעות השתתפות פעילה בשידור חי, והנחיה כריזמטית וסוחפת".

"אין הרגשה טובה יותר מלנצח את כולם בטריוויה בשידור חי"

"טריוויה זה תמיד מעניין", מרחיב חזקי. "כשמוסיפים לזה תחרות קבוצתית מאתגרת בשידור חי – יחד עם חברים או קולגות – ההנאה גוברת ואין מישהו שנשאר בצד. כולם משתתפים. כולנו אוהבים לנצח, והרעיון הוא לתת לכמה שיותר עובדים להרגיש תחושת ניצחון. לכן במלחמת מוחות אפשר לשייך את המשתתפים לקבוצות לפי מחלקות או תפקידים וגם לתתי קבוצות נוספות – ואז התחרות היא כפולה ומכופלת: כל משתתף מתחרה בפני עצמו וגם כחלק מקבוצות שונות. כשלמשתתף ישנה אפשרות לנצח גם כשחקן יחיד וגם כחלק מהקבוצה שלו, הוא לא מאבד עניין. הוא תמיד מרגיש חלק מחוויית הניצחון".

במהלך השידור המנחה באולפן מציג נתונים שונים כמו כמה נקודות צבר כל אחד, מי השחקנים הכי מהירים, איזו קבוצה מובילה ועוד. "הדבר מגביר את תחושת התחרותיות וגורם לכולם להיות דרוכים לקראת השאלה הבאה. מידי פעם אנו גם עוצרים וחושפים את המיקום והניקוד של שאר השחקנים בפני הקבוצות השונות".

כולנו אוהבים לנצחצילום: מתוך מלחמת מוחות אונליין

הרמות כוסית ופעילות גיבוש עם ערך מוסף

בעוד למלחמת מוחות יש מאגר גדול של שאלות במגוון נושאים, ניתן להוסיף שאלות על תחומי העניין של החברה ועל ההווי הפנימי, כדי להפוך את הפעילות למגבשת יותר. "מניסיוני, תוכן המותאם אישית לחברה יוצר פטריוטיות וגיבוש מאוד גדול בין העובדים. כותבי התוכן שלנו יושבים עם הלקוח המזמין, ויוצרים איתו תוכן מתאים".

ניתן לנצל את הפעילות לחידוד מסרים לעובדיםצילום: מתוך מלחמת מוחות אונליין

בנוסף, מעבר לפעילות גיבוש חווייתית, ניתן לנצל את הפעילות לחידוד מסרים לעובדים, קבלת משוב וייעול פעילות החברה. "חברות רבות בוחרות להקדיש חלק מהפעילות לייעול העסק, ריענון נהלים וחידוד מסרים בצורת שאלות טריוויה, ומכניסות שאלות סקר כמו 'מה לדעתך יגרום לך לעבוד יותר טוב בחברה?' כדי לקבל משוב מכלל העובדים, לפתח תהליכי חשיבה, ולשפר את שביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה. פרט לשאלות וסקרים, אפשר לשדר גם מדיה: תמונות, שירים וסרטונים. כך ניתן לצפות בסרטון הסבר, לשמוע את דברי הברכה של המנכ"ל, ולהיזכר ברגעים מרגשים ומהנים מפעילויות החברה".

ליהנות מפעילות בלי לדאוג לצד הטכני

"אנחנו עושים הכול. הלקוח שמזמין אותנו לא צריך לדאוג לכלום ולא לארגן שום דבר, הכול עלינו. את התוכן המותאם יוצרים בליווי אנשי התוכן שלנו, וכל מה שצריך לעשות, זה לשלוח את הקישור הייעודי למשתתפים". לדברי רייך, משחק הטריוויה משודר מהאולפן המקצועי של מלחמת מוחות, לאחר שהוא מעוצב וממותג בהתאמה לאופי החברה. תהליך הכניסה למשחק פשוט ומהיר ונעשה באמצעות לינק ייחודי. המנחה יוצר את הדרמה והעניין בשידור חי, ואפשר אף לשלוח נציג מטעם החברה שינחה את הפעילות.

גם אם הזמנתם משחק ברגע האחרון, אל דאגה. "יש לנו ניסיון רב בהפקת אירועים באופליין ובאונליין. אחרי אלפי משחקים לאורך השנים, אנחנו יודעים איך להכין לכם פעילות מותאמת במהירות שיא, בלי להתפשר על התוכן והחוויה".

רוצים לראות איך זה קורה בפועל? חזקי רייך מזמין אתכם להשתתף במשחק טריוויה קצר בן עשרים דקות, בו אתם יכולים להיכנס ולהתחרות מול המשתתפים האחרים, להרגיש איך זה עובד ואולי אפילו לזכות במשחק חינמי – עד 500 משתתפים – לחברה שלכם. להשתתפות במשחק הרמת כוסית לדוגמה >>

מלחמת מוחות אונליין - משחקי טריוויה קבוצתיים באווירה טלוויזיונית
לכתובת המייל >>
טלפון:
052-769-3131
שיחת ווטסאפ >>
מעבר לאתר >>

-------------------------------------

nullשימי אטיאס – זום על חושי LIVE

הוא יגרום לכם לשכוח את השם שלכם לכמה רגעים, ינחש מה אכלתם ועל מה אתם חושבים ברגעים אלו. שימי אטיאס, אמן על חושי, משלב במופע ייחודי ויוצא דופן בין אמנות החושים לבין סטנד-אפ, מתבל בהומור כל מפגש שלו עם הקהל ומשאיר אותו המום ומופתע.

אטיאס מביא איתו רזומה מרשים: הוא כיכב בתכניות הטלוויזיה הזכורות והמוכרות בישראל, שימש כמנטור בתוכנית 'מי יפיל את מאסטר' ששודרה בשידורי רשת בהנחייתו של אלי יצפאן, השתתף בתוכניות מובילות, ביניהן 'גולסטאר-2' ו'גולסטאר אולסטאר' ששודרו בהוט, התארח במאות פינות בתכניות בולטות, כתב והפיק את 'הזוי' - תכנית הפונה לנוער בערוץ ZOOM ואף כיכב בתפקידי אורח שונים בסדרות ישראליות. המופע העל חושי שיצר מורכב מטלפתיה, קסמים, סוגסטיות, קריאת מחשבות, אלתורים ובידור, ומאפשר לקהל לצאת למסע מהפנט הנע בין דמיון למציאות. גם הצופים הסקפטיים ביותר יוצאים מגדרם ונשארים ללא מילים.

שימי אטיאסצילום: פיני סילוק

מופע על חושי מאחורי המסך

"זה מופע שלקח זמן לתכנן אותו", מספר אטיאס בעודו משחזר את המעבר מהופעות על הבמות הגדולות למופעי הזום והאתגר בפיצוח הקונספט האידיאלי למופע על חושי מקוון בסדר גודל כזה. "אני מאוד גאה על זה שהצלחתי לייצר מופע המקביל למופע עם קהל שנמצא איתך פיזית באולם. אם את רואה אותי בזום, את נדהמת באותה המידה", הוא מוסיף.

את מחיאות הכפיים מחליפים קלוזאפים של הקהל, המאפשרים לאטיאס להתחבר אליו בצורה טובה יותר ולא לפספס אף צופה שרוצה לקחת חלק. בשנה האחרונה הופיע אטיאס בפני אלפי צופים בפלטפורמת הזום, במסגרת הנחיית כנסי הייטק, אירועי חברה, הרמות כוסית והשקות מוצר. "זה הפך להיות מרגש לא פחות ממופע רגיל. לקהל יש זמן לשבת, לראות בניחותא, ועדיין להשתתף. כשיושבים בבית וחווים את זה - נגמרות התהיות, המשפט הקבוע של הישראלים: 'עליי זה לא היה עובד' מתמסמס כשהקהל פשוט נשאר המום. אין כמו לקרוא את התגובות שאני מקבל בסיום המופע, זה תענוג", משתף אטיאס.

שימי אטיאס בזוםקרדיט: Shimi Atias - שימי אטיאס

התחקיר שיפיל אתכם מהרגליים

במסגרת ההכנות למופעים בפני חברות, מבצע אטיאס תחקיר מקיף על החברה ומשלב את הפאנצ'ים המתאימים במהלך המופע. "אני לאט לאט הופך להיות כמו עובד בחברה, לומד מאנשי המכירות והשיווק לפרטי פרטים, העובדים מרגישים שאני חלק מהם וזה יתרון גדול. הם לא רק צופים במופע שעשוי ממקבץ של קטעים, אני משלב את בהופעה את ערכי המותג, את שפת החברה וזה בפני עצמו תהליך מגבש. אגב אני מאוד אוהב שמתקילים אותי, זה תמיד משעשע", מספר אטיאס בחיוך ומוסיף כי השילוב בין מופע בידור לבין היכולת שלו להעביר מסרים באמצעות אפקטים של טלפתיה וקסמים, מעניקים למופע ערך מוסף. "המסר נכנס חזק יותר לראש. הכנסים והאירועים שבדרך כלל עמוסים בנאומים והרצאות הופכים הודות למופע לאירוע קליל והומוריסטי ופחות מעונב".

קריאת מחשבות – איך עושים את זה?

חברות ענק ועיריות בוחרות גם הן לפנק את העובדים ולקיים אירועים למרות מגבלות התקופה, המתאפשרים הודות לזום. לצד אירועים אלו, עלה גם הביקוש בקרב הורים החוגגים לילדיהם בר ובת מצווה. בעקבות הביקוש, נולד קונספט ייחודי בו שימי הופך את חתני וכלות האירוע לאמני חושים לערב אחד. "התחום והסגנון שלי מאוד ורסטיליים, אני מתאים את עצמי לכל אירוע ולכל קהל, בין אם זו קבוצה של חמישה אנשים או קהל של אלפים. על אף העובדה שאני מתגעגע לפגוש את האנשים באולמות, המופע מוכיח שאפשר ליהנות גם מבלי לצאת מהבית, וזה נפלא", מסכם אטיאס.

לפרטים והזמנת הופעות: דנה גולן וינוקור, ייצוג וניהול אישי שימי אטיאס 050-7746288 050-5912121
למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>
למעבר לערוץ היוטיוב >>
למעבר לערוץ האינסטגרם >>