כמה פעמים ניסיתם להיגמל מעישון סיגריות ולא עמדתם בהבטחה?

חברת מיינדטק פיתחה שיטה מיוחדת לגמילה מעישון. "על מנת להפסיק הרגל מזיק כמו עישון סיגריות לתמיד – יש צורך בטיפול בבעיה מהשורש כדי להשיג שינוי אמיתי שיחזיק לאורך זמן", אומרת סמדר אשכנזי, מנכ"לית החברה. כיצד עובדת השיטה ולמי היא מתאימה?

בשיתוף מיינדטק
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אישה שוברת סיגריה לשניים
כמה פעמים ניסיתם להיגמל מעישון סיגריות ולא עמדתם בהבטחה?צילום: shutterstock
בשיתוף מיינדטק
תוכן שיווקי

"מעשנים רבים מנסים להיגמל לבד או בשיטות ותרופות שונות, אך ללא הצלחה. לא הרבה יודעים, אבל הסיבה היא פשוטה: על מנת להפסיק הרגל מזיק כמו עישון סיגריות לתמיד – יש צורך בטיפול של הפסקת עישון, לטפל בבעיה מהשורש כדי להשיג שינוי אמיתי שיחזיק לאורך זמן", אומרת סמדר אשכנזי, מנכ"לית חברת מיינדטק, שפיתחה שיטה מיוחדת לגמילה מעישון: "ב-90 דקות עם 90% הצלחה", היא מוסיפה.

תארו לכם שאתם נכנסים לחדר מיוחד, ומאותו רגע הכל נראה שונה: הסאונד, הריח, אפילו המגע של כפות הרגליים ברצפה. בחדר, שמשלב בתוכו טכנולוגיה חדשנית, תעברו תהליך דמיון מודרך אינטנסיבי שנקרא גם DEEP NLP, שמטרתו להפעיל את כל החושים שלכם וכל זאת במטרה אחת – לשבור לתמיד את ההרגלים המזיקים. לחדר המיוחד הזה קוראים "הקפסולה", הוא ממוקם במשרדי סטארטאפ ישראלי חדש, ששם לעצמו מטרה שאפתנית: לשחרר ישראלים מעישון סיגריות.

הנגמלים לעתיד נכנסים אל "הקפסולה" ומתיישבים על כורסא נוחה ומפנקת. הם מתבקשים לשים על ראשם אוזניות מיוחדות, המשדרות סאונד מיוחד, ומולם נמצא מסך גדול. בעזרת כל אלה הם עוברים, במשך 90 דקות, תהליך של דמיון מודרך אינטנסיבי. "התוצאות עד כה מפתיעות. מסתבר שאותה "קפסולה" הצליחה לגמול 90% מכל האנשים שנכנסים אליה, בגלל שהיא פונה אל החלק הלא מודע במוח. זאת לעומת שאר השיטות שדורשות ממך להשתמש בכוח הרצון. בנוסף, הקפסולה גומלת אותך מסיגריות עם מינימום תופעות לוואי (כגון: עלייה במשקל, עצבנות ועוד)", מסבירה אשכנזי.

"באופן מפתיע רוב הנגמלים במיינדטק לא רק שומרים על משקל תקין, אלא שחלק מהם אפילו מאמצים מעבר לאורח חיים בריא. הסיבה לכך היא שבתהליך של מיינדטק מנתקים את הצורך בסיגריה מתת המודע. כאשר מנתקים הרגל מזיק מתת המודע, גם התופעות שבד"כ נלוות להפסקת אותו ההרגל לרוב מתנתקות וכך אין לאדם צורך להחליף את ההתמכרות שממנה נגמל, בהתמכרות אחרת". לדבריה, אנשים שעברו את התהליך במיינדטק מדווחים שהם לא מעשנים וגם אין להם חשק לעשן. "בנוסף, רבים מהנגמלים הם אנשים שניסו דרכים שונות להפסיק לעשן ללא הצלחה, עד שהגיעו לגמילה אצלנו".

עומר, שעבר את התהליך בחברת מיינדטק משתף: "אני מרגיש שמיציתי את הסיגריות בחיים שלי. אני כבר לא רוצה לחזור לזה. ניסיתי את כל השיטות: להפסיק לבד, בעזרת גורמים שונים, באמת הכל. אבל השיטה של מיינדטק הייתה הראשונה שבאמת עבדה".

ניסה את כל השיטות. עומרצילום: צילום פרטי

רבים מהנגמלים ממשיכים את המומנטום באמצעות מעבר לאורח חיים בריא, ואת התוצאה רואים בקילוגרמים שמתנדפים, כפי שמספרת סיגל גפן רפאלי על התהליך שעברה במיינדטק: "נורא פחדתי לעלות במשקל כתוצאה מהתהליך, אלא שבפועל ירדתי 5 קילו. במקום לעלות במשקל עוד - ירדתי". סיגל ממשיכה ומספרת כי "אחרי 37 שנות עישון, גמילה היא הישג מטורף. הרגשתי שהסיגריה משתלטת לי על החיים. רציתי כבר מזמן להפסיק, אבל לא האמנתי שאוכל להצליח. בדקתי מספר אפשרויות עד שנתקלתי במודעה של מיינדטק. קראתי תגובות חיוביות והעובדה שמדובר בתהליך יחידני ולא קבוצתי תאמה לרצונות שלי. התהליך חידד את הנחישות שלי ואת המחשבה שסיגריה אחת גוררת לשנייה וכך הלאה. היום אני כבר יכולה לספר שחמישה חודשים לא נגעתי בסיגריה. זו הרגשה נפלאה, אני מאושרת".

"נורא פחדתי לעלות במשקל כתוצאה מהתהליך". סיגלצילום: צילום פרטי

גם מוטי, שהפסיק לאחר שעישן סיגריות מגיל 16, מספר שאפילו האירוע הלבבי שעבר בגיל 55 לא גרם לו להפסיק לעשן. והיום - לאחר שעבר את התהליך בקפסולה של מיינדטק הוא מעיד: "אני רואה חברים מעשנים לידי ולא אכפת לי".

"אני רואה חברים מעשנים לידי ולא אכפת לי".קרדיט: mindtech

"30 שנה, 3 קופסאות ביום - נגמרו ב-90 דקות"

זה נשמע כמעט בלתי נתפס, אבל דני, שהפסיק לעשן בעזרת מיינדטק, הוא הוכחה שלא מדובר בחלום, אלא במציאות חדשה עבורו. "הגעתי מאד סקפטי לטיפול במיינדטק. היה נשמע לי תמוה שדבר כזה אפשרי בכלל, לשבור הרגל של שנים בפרק זמן כל כך קצר. עד היום אני לא מאמין שהצלחתי וללא מאמץ. אחרי 30 שנה, פתאום התחלתי להריח ריחות שבכלל לא זכרתי שקיימים, הנכדים אומרים שכבר אין לי ריח של מאפרה מהלכת ונעים לתת לי נשיקה. זה כיף גדול, אני פשוט מאושר".

צפו בראיון של דניאל דודזון, שפיתח את השיטה וייסד את חברת מיינדטק בראיון אצל אברי גלעד ברשת 13:

הפסקת עישון תוך 90 דקות - מיינדטק ב"העולם הבוקר", רשת 13קרדיט: mindtech

תהליך עם אחריות

חברת מיינדטק מעניקה אחריות לשנה. "המשמעות היא שגם במידה וחזרת לעשן (מה שאנחנו כמובן לא צופים שיקרה), אם זה במהלך השנה הראשונה, ניתן לחזור אלינו ולעבור את התהליך מחדש ומבלי לשלם אפילו שקל אחד נוסף".

אשכנזי מסכמת כי "עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, שיטה מהירה, מעט תופעות לוואי ואחריות לכל החיים, אין ספק שהטכנולוגיה החדשנית של מיינדטק עומדת לשנות את שוק הגמילה מעישון בעולם. ההבטחה שלנו פשוטה – לא עוד תסמיני גמילה מעישון, לא עוד חשקים, לא עוד תחושות כישלון. רק טיפול אחד, שעה וחצי, וחיים נקיים מסיגריות ועישון".

לתיאום טיפול ניתן לחייג 2955* או לבקר באתר שלנו: https://mind-tech.co.il
הסניף נמצא ברמת החייל, תל אביב - רחוב הנחושת 10