צילום אירועים: המזכרת שנשארת לכל החיים

אחרי שהאורחים מתפזרים מה שנותר מהאירוע הוא התיעוד. אנשי המקצוע בתחום צילום אירועים מסבירים כיצד ניתן להבטיח איכות ומקצועיות שתשמור על הרגעים המרגשים לאורך שנים

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום של מצלמה עם תמונה בתוכה
צילום אירועים: תשומת לב לכל הפרטיםצילום: shutterstock
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

כל אירוע מכל סוג, בין אם מדובר במשפחתי ובין אם בעסקי, מעניק חוויה הייחודית רק לו, החל מהמפגש החברתי-משפחתי ועד המופעים והנאומים. בתום האירוע אומנם נשארים הזיכרונות, אך רבים מבקשים לשמור על הרגעים המיוחדים, בפרט כאשר מדובר באירוע גדול של פעם בחיים כמו ברית מילה, בר ובת מצווה וחתונה.

צילום אירועים הוא למעשה המזכרת היחידה שנשארת לאורך שנים, ומצליחה להעיר את הזיכרונות מאותם רגעי השיא. לכן, ישנה חשיבות רבה בבחירת בעל המקצוע מאחורי המצלמה: הסגנון, הטכניקות, האיכות שתישמר לאורך שנים ותשומת הלב לפרטים הגדולים והקטנים.

לימור שררה עין חדה

ההחלטה לערוך אירוע משפחתי כוללת הכנות רבות כדי שיהפוך למוצלח. מה תלבש הכלה, איזו חליפה יבחר החתן, האם נער בר המצווה ייכנס עם תופים ושופרות, כיצד תפתיע נערת בת המצווה את חברותיה ומה יוגש לאורחים. אלא שמעבר לכל השאלות, אחד המרכיבים החשובים והבסיסיים ביותר הוא בחירת צוות הצילום שיתעד את הכול למען הדורות הבאים, וגם לטובת הרשתות החברתיות כדי שמי שלא הגיע לאירוע יוכל גם להתרגש. ברגעים הכי חשובים, נדרש צילום וצוות מיומן שיוכל להנציח את האירוע בצורה הטובה ביותר. "אנחנו יוצרים זיכרונות יחד עם הלקוח כי בסופו של דבר מה שזוכרים מהאירוע זה את מה שמשתקף דרך הצילומים ומרגש כל פעם מחדש", אומרת הצלמת מור שר, בעלת הסטודיו "עין חדה צילום" בבני ברק.

"אנחנו יוצרים זיכרונות יחד עם הלקוח"צילום: עין חדה צילום

האיכויות של מור באות לידי ביטוי בצורת העבודה שלה ובתודעת שירות לרמת שביעות רצון הלקוחות. המקצועיות שלה, לצד הראייה הרחבה של האירוע, הובילה בעלי שמחה רבים להפקיד בידיה בעשור האחרון את תיעוד האירוע המשמח בחייהם. באחרונה פתחה מור סטודיו ברחוב ז'בוטינסקי 72 בבני ברק, שגם אליו מגיעים לקוחות לצילומים איכותיים ויצירתיים. "אני מצלמת בכל סוגי האירועים ברית, בריתה, בר ובת מצווה, חינות, חתונות כולל צילומי חוץ, וצילומי סטודיו. אני מקפידה לעבוד עם ציוד איכותי וצוות מקצועי כשצריך, בידיעה שהתמונות האלה יישארו עם הלקוח לתמיד", אומרת מור.

את תחילת דרכה בעולם הצילום עשתה מור כצלמת סטודיו מתלמדת, לאחר לימודים בקאמרה אובסקורה ואצל צלמים פרטיים ברמה מקצועית. היא התאהבה בתחום והחלה להתמקצע בו יותר ויותר. "בכל סוג של צילומים דרושות רגישות וסבלנות", מסבירה, "בעלי שמחה מצפים מאיתנו שנדע לבחור את האתרים הנכונים והאטרקטיביים, שנקשיב להם, נייצר עבורם את החוויה ונתעד אותה".

צלם טוב חייב גם לדעת לביים את האירוע כולו.

"צלם צריך לספק את העבודה, להכיר את הלקוחות ואת משפחתם, ולפעמים גם לביים את האורחים לטובת תמונות דינמיות, ולתפוס את הרגע בתוך האירוע. לכל אירוע יש מאפיין מיוחד משלו ועלינו כצלמים לתעד את הייחודיות באותו אירוע", אומרת מור.

"בכל סוג של צילומים דרושות רגישות וסבלנות"צילום: עין חדה צילום

חמושה במצלמה מגיעה מור לאירוע, ומודה שגם היא מתרגשת מכל אירוע בכל פעם מחדש. "אני שמחה לראות את הדרישה הגוברת לצלמות, ויש רגעים שזה משתקף ונותן הרגשה טובה לדוגמא, שכלה שמעיפה אליי מבט מחויך ואני מרגישה שהיא עם יותר ביטחון כי יש צלמת אישה. ברגעים האלה, אני מבינה שהשליחות שלי היא לא רק לתעד את האירוע אלא גם להיות חלק מהשמחה של אותה משפחה, וביחד אנחנו יוצרים את הזיכרונות".

ליצירת קשר:
לימור שר נייד: 054-5424412
למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>
לפנייה במייל >>