פתרונות אבטחה: מעטפת הגנה לכל בית ועסק

הצורך בהגברת תחושת הביטחון האישי והשמירה על נכסים עסקיים ופרטיים, כמו גם תמורות טכנולוגיות אשר הובילו להוזלה ניכרת בהוצאות האבטחה, הפכו חברות פרטיות בתחום לחלק חיוני גם עבור עסקים קטנים ומשקי בית פרטיים

אדיר להב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פתרונות אבטחה
פתרונות אבטחה: מעטפת הגנה לכל בית ועסקצילום: shutterstock
אדיר להב
תוכן שיווקי

תחום האבטחה האזרחי הוא כבר מזמן לא נחלתם של המשטרה וגופי הביטחון בלבד. הצורך בהגברת תחושת הביטחון האישי והשמירה על נכסים עסקיים ופרטיים, כמו גם תמורות טכנולוגיות אשר הובילו להוזלה ניכרת בהוצאות האבטחה הפכו חברות פרטיות בתחום לחלק חיוני גם עבור עסקים קטנים ומשקי בית פרטיים אשר יכולים ליהנות ממעטפת הגנתית שהייתה שמורה עד לא מזמן רק למגזר העסקי, המוסדי ולבעלי אמצעים.

מוקד אמון 99

כמו בכל תחום, לניסיון ולידע הנצבר לאורך שנים של עבודה יש חשיבות מכרעת וכאשר בוחרים שירותי אבטחה פרמטר זה מהווה שיקול משמעותי. חברת מוקד אמון 99 היא אחת החברות הוותיקות בענף ונחשבת כיום לאחת החברות הבולטות בתחום האבטחה בישראל ובמרכז הארץ. החברה פועלת בתחום כבר מעל ל-40 שנה ומקפידה לשמור על המוניטין שצברה בקרב קהל לקוחותיה הגדול.

חברת מוקד אמון 99 מספקת שירותי אבטחה ומיגון באזור המרכז והשרוןצילום: מוקד אמון 99

לדברי יובל מזיא מנכ"ל, חברת מוקד אמון 99, "לפני 30-40 שנה איכות האבטחה ואמצעי האבטחה היו ברמה הרבה יותר נמוכה מהיום, מה שהקשה על התקנת המערכות והעלויות היו גבוהות משמעותית. בעשר השנים האחרונות חלה צניחה בעלויות הציוד וכיום בעלות נמוכה ניתן להתקין מערכות אבטחה מתקדמות ויעילות שנותנות תמורה וערך מוסף רב".

מוקד אשר פעיל בכל שעות היממה

חברת מוקד אמון 99 מספקת שירותי אבטחה ומיגון ברמה גבוהה ביותר באזור המרכז והשרון. לחברה לקוחות עסקיים ופרטיים ובין לקוחותיה ניתן למצוא עסקים וחברות מסחריות, בעלי בתים פרטיים ונכסים לא מאוישים. גם בני הגיל השלישי נעזרים בשירותיה בשעת מצוקה באמצעות מערכות אבטחה מתקדמות וקשר ישיר למוקד החברה.

החברה מעניקה מעטפת הגנתית המותאמת לצרכי הלקוח ונעזרת בעשרות ניידות סיור הפועלות בשטח אשר מגיעות במהרה לכל נקודה ממנה מתקבל אות מצוקה. החברה מפעילה מוקד רואה אשר פעיל בכל ימות השנה ומאובזר בציוד טכנולוגי מתקדם ביותר המאפשר לה לשמור על קשר רציף עם ניידות הסיור ולהפעילן באופן מיידי בעת הצורך. השילוב והתיאום בין מוקד אבטחה המרכז בזמן אמת את קריאות הלקוחות ובין ניידות הסיור הפרוסות בשטח, לצד השימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מאפשרים לחברה להעניק ללקוחותיה שירות מיטבי שמטרתו ליצור זמן תגובה מהיר ויעיל עבור כל קריאה.

המחלקה הטכנית בחברה אחראית על התקנת מערכות אבטחה ומיגון. בין השירותים שהיא מציעה ניתן למצוא התקנת מערכת אזעקה ולחצני מצוקה, מערכות לגילוי אש, מצלמות אבטחה, מערכות בקרת כניסה ומערכות כריזה. בנוסף, עוסקת המחלקה בהטמעת מערכות אבטחה מתקדמות וטכנולוגיות חדישות, כולל התממשקות של המערכות לאפליקציות סלולריות. צוות המחלקה מונה אנשי מקצוע אשר מטפלים בתקלות, נותנים שירות שוטף ללקוחות ודואגים להתעדכן באופן רציף בחידושים הטכנולוגיים. לחברה שיתוף פעולה עם חברת האבטחה הבינלאומית G4S, שכיום נקראת 1G. יחד, פועלות החברות בכל חלקי הארץ ומעניקות שירותי מוקד עם כיסוי מלא ויסודי.

זמן תגובה מהיר ויעיל עבור כל קריאהצילום: גל מזי"א

מהו הפרמטר החשוב ביותר כאשר בוחנים התקשרות עם חברת אבטחה?
"דבר בסיסי ויסודי הוא כמובן שלחברה יש ניידות סיור באזור הרלוונטי ללקוח. החברה לא מספקת שירותי אבטחה באזורים בהם אין לה ניידות סיור. בניגוד לחברות אחרות בתחום, אשר המוקד וניידות הסיור שלהן יושב במרכז ומציעות שירות גם באזורים מרוחקים. באופן הזה כמובן שהשירות אינו יעיל ומהיר ואינו עונה על צרכי הלקוח. הפרמטר החשוב ביותר הוא שניידות הסיור אכן יהיו פיזית באזור הרלוונטי ולא באזור מרוחק אשר פוגם בזמן התגובה ובמענה לקריאה".

כיצד מסייעים שירותי האבטחה והמיגון לעסקים וחברות?
"היו לנו מספר מקרים לאורך השנים שבעקבות מעקב באמצעות מצלמות, גילו בעלי עסקים פעילויות מוזרות בעסק. למשל, כניסת ויציאת עובדים בשעות לא שגרתיות ובשעות הלילה. המערכת מאפשרת לעסקים לקבל אינפורמציה ומידע מה שקורה במקום גם בשעות שהמקום סגור ובכך לפקח על פעילות ותנועת העובדים, הלקוחות ובמידת הצורך גם על פעילות הפורצים".

מוקד אמון 99
טלפון: 09-9556146, גל: 052-3383986
לכתובת המייל >>
למעבר לאתר >>