הזמזום הוא בשבילכם: הכרית המהפכנית למניעת שכחת ילדים ברכב

מערכת Baby Beep מציגה כיסוי מקיף ומלא לכל תרחיש בשילוב טכנולוגיה מתקדמת, והגדרות מתוחכמות, כולל בדיקה אוטומטית וזמזם מובנה, שנועדו לשמור על חיי הילדים שלכם בכל מחיר

גיא פישקין
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מושבים של בייבי ביפ
הזמזום הוא בשבילכם: הכרית המהפכנית למניעת שכחת ילדים ברכב
גיא פישקין
תוכן שיווקי

הספירה לאחור לקראת יישום תקנה 83 ד, המחייבת התקנת מערכת התרעה ברכב כנגד שכחת ילדים (בכל רכב המסיע ילדים מתחת לגיל 4) כבר החלה.

על פי התקנה שאושרה זה מכבר בוועדת הכלכלה של הכנסת, ותיכנס לתוקף החל מ-1 באוגוסט 2021, מוטלת חובה להתקין אותה בכל רכב פרטי או מסחרי במשקל של עד 3500 ק''ג, שכן אחרת צפויים הנהגים להיקנס בסך 250 ש''ח בתוספת 4 נקודות, אשר יצטברו למניין עבירות התעבורה האישיות שלהם.

Baby beep - צליל מציל חייםקרדיט: Baby beep

על מנת להימנע מעוגמת הנפש, וחשוב מכך, להבטיח כי ילדיכם יהיו מוגנים מפני תרחיש כזה או אחר שמא יישכחו חלילה ברכב, מציגה מערכת ההתרעה Baby Beep, מוצר פרימיום מציל חיים, שיש בידיו בכדי לצמצם למינימום את האסון הבא.

כאשר הילד מתיישב על גבי הכרית החכמה שהותקנה במושב הבטיחות, יישמע צפצוף (ביפ) בודד

המערכת שהינה פרי פיתוח של חברת התוכנה הישראלית Team6Tech, זכתה להצלחה כבירה מעבר לים, עם עשרות אלפי משתמשים באיטליה העושים בה שימוש בכל נסיעה. גם בישראל היא זוכה לביקושים גבוהים במיוחד, שצפויים כאמור לגדול בתקופה הקרובה עם כניסת התקנה לתוקף.

למען השקט הנפשי: סוד הקסם של Baby Beep

מערכת Baby Beep מורכבת מכרית חכמה ומהפכנית המונחת על גבי מושב הבטיחות. הכרית פועלת בשילוב עם אפליקציה נוחה וידידותית למשתמש המתריעה כנגד שכחת ילדים ברכב, בעזרת זמזם ייעודי וחיווי ויזואלי המתקבל ישירות אל מכשיר הסמארטפון של הנהג.

פועלת בסנכרון מלא גם מול מערכת ה-GPS של הסמארטפון. צילום מסך.

במידה והנהג אינו מצוי בסמוך לרכב, הוא יקבל מיידית חיווי אל הסמארטפון הכולל אזעקה חזקה ורטט במכשיר. מאותו רגע נספרות למעשה 120 שניות, שלאחריהן במידה והנהג עדיין לא הגיב באפליקציה, ישלח מסרון אל רשימת אנשי קשר לחירום שהוגדרו בה מראש (כולל מפה ויזואלית להגעה מהירה לרכב) במטרה להזעיק עזרה באופן בהול.

Baby Beep פועלת בסנכרון מלא גם מול מערכת ה-GPS של הסמארטפון, כך שבמידה ותזהה כי הרכב לא זז במשך 10 דקות, המערכת תקפיץ פופ אפ ותשאל את הנהג האם הוא ברכב. במידה ולא מתקבל מענה מהנהג לאחר שתי דקות, המערכת צפויה לשוב ולשלוח מסרונים אל אנשי הקשר לחירום, על מנת ליידע אותם בדבר אפשרות כי ילד נשכח בתוכו. במצב שבו הרכב לא זז עקב פקק או עומס תנועה חריג, תישלח הודעת פופ-אפ באפליקציה שתישאל את הנהג האם יהיה מעוניין לבטל את ההתראה. במידה ויבחר באופציה שכזו, התזכורת הבאה עבורו תתרחש רק לאחר 30 דקות. המשמעות: כיסוי מקיף מפני כל תרחיש, במטרה למנוע כל אפשרות של שכחת ילדים ברכב.

המערכת צפויה לשוב ולשלוח מסרונים אל אנשי הקשר לחירום. צילום מסך

מערכת Baby Beep מבצעת בנוסף בדיקה אוטונומית בכל נסיעה שנועדה לוודא כי היא תקינה לחלוטין. איך זה עובד? כאשר הילד מתיישב על גבי הכרית החכמה שהותקנה במושב הבטיחות, יישמע צפצוף (ביפ) בודד, בעוד שעם הקימה מהמושב בגמר הנסיעה, תצפצף המערכת פעמיים. כמה פשוט, ככה חכם.

יתרון נוסף של המערכת מצוי בכריות החכמות של Baby Beep המובנות עם זמזם ייעודי ומספקות אינדיקציה האם הילד נמצא בתוך הרכב בעוד שההורה נוהג ברכב (במידה ואין סמארטפון בסביבה, ובין אם הוא כבוי/תקול). כך למעשה, בעוד הנהג ברכב, המערכת תצפצף ללא הפסקה כל 10 שניות, לצורך תזכורת להורה כי הילד עודנו ברכב ובכדי להזכיר לו להפעיל את מכשיר הסמארטפון האישי שיתחבר לכרית ה-Baby Beep. יצוין כי הכריות מורכבות מחומרים מעכבי בעירה ונגד מים העומדים בתקנים המחמירים ביותר.

עוד ממאפייניה הייחודיים של Baby Beep: התאמה מלאה של האפליקציה לארבע שפות (עברית, ערבית, אנגלית, ספרדית – בקרוב גם רוסית), שירות לקוחות זמין 24/7, יחד עם כריות איכותיות בעלות כיסוי פנימי הניתנות לרכישה בצבעי כחול, ורוד ואפור.

למידע נוסף לחצו כאן >>

רכישת מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב – על מה חשוב להקפיד

יש לבדוק כי רכשתם כרית שמכסה את כל האופציות כנגד שכחת ילדים, ולא נועדה על מנת לסמן וי בשל כניסת החוק לתוקף.

יש לבחור בכרית המספקת בדיקה אוטומטית, שכן אחרת לא תדעו האם ילדכם יושבים על כרית תקינה וזוכים להגנה מלאה.

מומלץ לבחור בכרית חכמה עם הזמזם הייחודי למערכת Baby Beep המתזכרת את הנהג על ידי צפצוף כל 10 שניות בעודו ברכב, במידה ושכח את הסמארטפון בבית או לחילופין הסמארטפון כבוי, ובכך ומבטיחה הגנה מקיפה לכל תרחיש