מערכות פריוריטי: פתרונות מדויקים במקום אחד

מדובר במערכת מחשוב (ERP) התומכת בפעילות הפיננסית והלוגיסטית של כל חברה או ארגון, מאגדת בתוכה את המידע הרלוונטי ומאפשרת שליטה על המתרחש בכל זמן נתון – פתרון אידאלי לניהול יעיל וקיצור תהליכים

לידור יעקב ומאור מואיגר
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אדם עובד על מחשב נייד
מערכות פריוריטי: פתרונות מדויקים במקום אחדצילום: shutterstock
לידור יעקב ומאור מואיגר
תוכן שיווקי

כל ארגון שואף להחזיק בשליטה מלאה על הפעילות העסקית השוטפת, רצוי גם בכל טווח זמן נתון. מערכות פריוריטי מסייעות באיחוד כלל המידע הקריטי בעסק תחת קורת גג אחת, להגדיר צעדים מראש ומציעות כלים בהתאם למצב ולצורך. כל מערכת ניתנת להגדרות ספציפיות מראש, כל אחת מהן מתמקדת במחלקה ייעודית שונה, החל מכספים, ועד הייצור. כך ניתן לקבל תמונת מצב מלאה וכוללת של מה שחשוב באמת. בין החברות המציעות את השירות: מידעטק, Metis-IT ו-ABI consulting.

nullמידעטק - הטמעת Priority ופתרונות ניהול ייחודיים

כל מנהל יודע שכדי להביא את הארגון שלו להישגים – עליו למצוא דרך לשפר את השליטה בכל תהליכי העבודה בו. זו אחת הסיבות שבשנים האחרונות יותר ויותר ארגונים בוחרים להטמיע במסגרתם מערכות ERP, המאפשרות ניהול כולל של משאביהם במקום אחד.

מערכת Priority פותחה כאן בארץ וכבר זוכה לעניין גם ברחבי העולם. אבל לפני שניגשים להטמיע אותה בארגון, חשוב להבין שמדובר בתהליך שדורש לא רק ידע טכני – אלא גם ניסיון ייחודי וצורת הסתכלות קצת אחרת על הפרויקט.

מתוך כ-8,000 חברות שהטמיעו את המערכת בישראל, כאלף חברות בחרו לעשות זאת באמצעות הליווי של מידעטק – חברה בת של מטריקס המתמחה ביישום מערכת Priority ובניהול פרויקטים מורכבים לשיפור העבודה במרחב הווירטואלי. חנה שראל, מנכ"לית החברה, מסבירה מדוע השירות שלהם מבוקש בקרב לא מעט חברות:

חנה שראל, מנכ"לית מידעטקצילום: עמרי מירון

"אנחנו לא רק חברת הטמעה, אלא מספקים ללקוחות שלנו One Stop Shop עם פתרון כולל מקצה לקצה. אנחנו יודעים לתת פתרונות יצירתיים ומורכבים לצרכים של הלקוחות שלנו וגם שירותים משלימים – כמו מכירה ויישום מערכת Priority, תמיכת Help Desk , אירוח בענן, תשתיות, פיתוח אפליקציות, פורטלים ואתרי WEB הנלווים למערכת ה- Priority והופכים אותה למערכת ERP דיגיטלית".

זו במידה רבה הסיבה שגורמים מוכרים בתעשייה הישראלית השתמשו בשירותים של מידעטק, בהם: שידורי קשת, מקדונלד'ס, זר פור יו, ניאופארם, טרקלין חשמל, ד"ר פישר, כצט, אהבה, זארה, כביש 6 חוצה צפון, אלקטרה ועוד.

מערכות שמשפיעות על החיים של כולנו

בינואר 2020, לפני שרבים בארץ ובעולם הבינו שנגיף הקורונה הולך לשנות את חיינו, חנה קיבלה שיחת טלפון מגורם בכיר בניהול המגפה. "הוא קרא לנו לפגישה דחופה כדי להסביר מה מעריכים שהולך לקרות בחודשים הקרובים והדגיש את החשיבות שלנו כספק קריטי בהתמודדות עם האתגר המורכב הזה", היא נזכרת.

בתקופה הזו, מידעטק נדרשה לפתח פורטלים שיאפשרו לגורמים המעורבים במאבק בקורונה לתקשר זה עם זה ביעילות והטמיעה כלים ייעודיים שסייעו ברכש ציוד רפואי ובניהול הבדיקות בפועל. העבודה בתחום כזה נחשבת מאתגרת בכל מקרה, והמורכבות הזאת אף התעצמה בימי הקורונה. בתקופה הזאת, שבה רבים עבדו מהבית, אנשי מידעטק נדרשו להגיע פיזית למשרדי הגורמים שהיו מעורבים בניהול המגפה, לבצע את ההתאמות ושיפורים בזמן קצר, תוך שהם נדרשים להפגין יצירתיות ולמצוא פתרונות לבעיות שלא היו מוכרות בעבר.

במאבק בקורונה סייע צוות החברה לפתח פורטלים שאפשרו לגורמים שונים לתקשר זה עם זה צילום: עמרי מירון

"הנכס הכי גדול בכל ארגון, ובטח בחברה כמו שלנו, הוא העובדים שלנו", מספרת חנה. "מדובר בסיירת מובחרת בעלת ניסיון רב, שכל אחד בה עבר מסלול לא פשוט שמשלב בין לימודי תעשייה וניהול לבין מדעי המחשב. כל מנהלי הפרויקטים בחברה חייבים להכיר את כל ההיבטים בתהליכי העבודה שלהם".

ההתאמות הייחודיות עושות את ההבדל

מערכת Priority יכולה כאמור לשפר את השליטה בתהליכים ארגוניים, אך היא לבדה לא תמיד תייצר את השינוי שמצפים לו. לדוגמה, כשמידעטק ליוותה את הטמעת המערכת בפרויקט של כביש 6 צפון, אנשיה גילו אתגר ייחודי בתהליך.

"ללקוח היה חשוב לחייב את הנהגים באופן אוטומטי ולהנגיש להם מידע מהמערכת, למשל, לעדכן אותם על עומסים בכביש, על פי חיישנים שמוקמו לאורכו", נזכרת חנה. "מסקירה שביצענו ראינו שאין פיתרון מובנה שמאפשר לעשות את זה – מה שהוביל אותנו לפתח אפליקציה ייעודית המרחיבה את מעגל היכולות של ה- Priority ומקדמת אותה לעולם הדיגיטלי".

בעזרת צורת העבודה הייחודית של מידעטק, ניתן להתאים את מערכת Priority לכל צורך – פשוט ומורכב כאחד. עוד דוגמה לכך ניתן למצוא דווקא בתחום הפארמה והקוסמטיקה: "בטיפול בתרופות לדוגמה, ל-FDA יש הנחיות מחמירות באשר לתהליכי העבודה ולבקרה עליהם. לכן קיבלנו פניות מחברות תרופות כמו כצט, פרוטליקס, תרימה ודוקטור פישר, וכן מחברות קוסמטיקה כמו אהבה וקרליין להטמעת כלים ומודלים שפותחו על-ידי מידעטק כחלק אינטגרטיבי במערכת Priority במטרה להקל על ההתמודדות של הלקוחות עם הרגולציות הנוקשות שבהן הם נדרשים לעמוד".

למידע נוסף באתר מידעטק >>

---------------------------------------

nullMetis-IT

מטיס איי טי (Metis-IT) הוקמה על-ידי ארז דיין, גל ליפט ויותם בר אילן, בוגרי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון, במטרה לייצר אלטרנטיבה איכותית המציעה ליווי מקצועי לחברות בפיתוח והטמעת מערכת פריוריטי. "ארגונים רבים מוצאים עצמם כבולים לשולחנות העבודה בכדי לתפעל את מערכות המידע ולקדם תהליכים עסקיים. אנחנו דוגלים בהובלת אסטרטגיית ניידות וייעול בארגון מכל מכשיר נייד. המטרה היא שעובדי שטח ופונקציות שעליהן להגיב במהירות להתרחשויות, יוכלו לעדכן את המערכת בזמן אמת ומכל מקום " מספר ארז דיין, סמנכ"ל שווק ומכירות.

הודות להיכרות העמוקה של עובדי החברה עם מערכת הפריוריטי, מטיס מתמחה בהנגשת העבודה על פריוריטי למובייל בצורה מיטבית באמצעות אפליקציית Mobile4ERP מבית נגבסופט. אפליקציה זו מותאמת לעבודה עם סמארטפונים, טאבלטים ומסופונים יעודיים למחסן. זאת, מתוך אסטרטגיה של מעבר לעבודה במערכת נגישה מכל מקום, ולא רק כמתן פתרון נקודתי. החברה ביצעה עשרות פרויקטים של פריוריטי במובייל בארץ ובחו"ל לרבות: ניהול מחסנים WMS, אישורי הזמנות, סוכני מכירות שטח, טכנאי שטח, נהגים ואפליקציות בהתאמה אישית.

"חברות מוצאות עצמן מקבלות שרותי יישום ופיתוח הניתנים על-ידי אנשי מקצוע שאינם מעמיקים מספיק בתחום, בנוסף לתחלופה גבוהה של מנהלי תיק לקוח. המצב זה מקשה על התקדמות בפרויקטים וגורר עלויות כספיות נוספות. במטיס אנו שמים דגש על גיוס כוח אדם מנוסה ואיכותי", מוסיף ארז. Metis-IT כוללת כיום צוות של כחמישה עשר מנהלי פרויקטים, מיישמים ומתכנתים, שמגיעים מרקע של הנדסת תעשיה וניהול ובעלי ניסיון רב בפיתוח והטמעה של פריוריטי.

"אמינות, מקצועיות ושירות איכותי ללקוח הם אצלנו מעל לכל", אומר יותם בר אילן, מנכ"ל החברה, "אנו יכולים לקיים זאת באמצעות בחירה קפדנית של עובדים מומחים, איכותיים ומנוסים ובכך להבטיח את הצלחת הפרויקט ושביעות הרצון של הלקוח".

דוגלים בהובלת אסטרטגיית ניידות בארגון. Metis-ITצילום: Samantha Kretzmar

גישה זו של Metis-IT מוכיחה את עצמה לאורך השנים. החברה ליוותה עשרות לקוחות ובמגוון תחומים, בין היתר בתעשיית המזון, אנרגיה מתחדשת, אופטיקה, פלסטיקה ועוד. בין לקוחותיה של החברה: מיטרוניקס, שפיר הנדסה, קורנית דיגיטל, אירוקה, חוות השמפיניון ועוד.

מומחים בפריוריטי

פריוריטי היא מערכת ERP המשמשת בהצלחה לקוחות בכל רחבי העולם, ומאפשרת פתרונות גמישים למגוון רחב של צרכים, ארגונים, תעשיות ותהליכים עסקיים. "המומחיות הגדולה שלנו בעבודה עם המערכת והיכולת שלנו לפתח התאמות בהתאם לצרכים השונים, מעניקים ללקוח פתרון מושלם ומדויק, בדומה לתפירת חליפה המותאמת אישית", מוסיף יותם.

ליווי מלא לארגונים

צוות Metis-IT מציע לארגונים שירותי הקמת מערכת פריוריטי "מאפס", לצד שיפור וייעול תהליכים במערכת שכבר נמצאת בשימוש הלקוח. החברה מלווה את לקוחותיה כבר מהרגע הראשון במיפוי התהליכים הקיימים, אפיון הצרכים, דרך פיתוח הפתרון המדויק, הטמעתו בארגון ומתן שירות לכל אורך הדרך. "אנחנו מבצעים ניתוח של מערכות המידע הקיימות ומלווים את הלקוח בבניית תהליכים ארגוניים ועסקיים נכונים, תוך ביצוע ההתאמות הנדרשות לייעול התהליך והתאמתו למערכת", אומר גל ליפט, סמנכ"ל הטכנולוגיות.

לאחרונה ליוותה החברה עסק יצרני בתחום עדשות לראייה. תהליך הייצור בחברה היה בלתי יעיל וכלל עבודה עם ניירת רבה. צוות המומחים שליווה את החברה יצר תהליך ממוחשב שקישר בינה ובין לקוחות החברה – חנויות אופטיקה. אלו יכלו מעתה להזין למערכת את ההזמנות שהתקבלו מלקוחות קצה, ובלחיצת כפתור הועבר המידע ישירות למחלקת הייצור, ללא צורך בהתערבות אדם. הדבר הוביל לקיצור משך אספקת ההזמנות ללקוחות וייעל משמעותית את התהליך.

אפליקציית Mobile4ERP של נגבסופט – להתחבר למערכת פריוריטי מכל מקום, בכל זמן

Mobile4ERP היא אפליקציה למכשירים ניידים, מוצר משלים לפריוריטי, פרי פיתוחה של חברת נגבסופט (NegevSoft). האפליקציה ניתנת לשימוש בכל מערכת אנדרואיד ו IOS, ותומכת במודולים הקיימים בפריוריטי, לרבות התאמות פרטיות שנעשו בהתאם לצרכי הלקוח. ייחודיות האפליקציה טמונה בהיותה אינטגרטיבית לחלוטין לפריוריטי ללא צורך בבניית ממשקים וכן מאפשרת לבצע התאמה מדויקת של האפליקציה לצרכי הארגון ולסוגי המשתמשים השונים בו.

Metis-IT
טלפון: 054-3554463
מעבר לאתר >>

------------------------------------------------

nullABI consulting

ABI consulting היא חברה המתמחה בתחום תשתיות המחשוב ובמסדי נתונים בפרט. הצוות מעניק ללקוחות מגוון שירותים מקיפים הנדרשים לטיפול בבסיסי הנתונים: תחזוקה מונעת, שדרוגים, הקמת מערכות פיתוח ובדיקות למערכות, טיפול בתקלות, גיבויים ועוד. כל שירותי החברה ניתנים על-ידי אנשי מקצוע המומחים בתחומם ובעלי ניסיון רב בעבודה עם מערכות שונות. זאת, תוך דגש על שירותיות גבוהה ומענה זמין לכל אורך שעות היממה.

תמהיל לקוחותיה של החברה מורכב מארגונים קטנים ועד לתאגידים: רואי חשבון, סטארט-אפים בתחום התוכנה, חברות בתחום הרפואה ובתחום הרכב, מפעלי ייצור ועוד.

מומחים לתשתיות פריוריטי

"מערכת ERP היא הלב הפועם של החברה וכאשר היא מתפקדת ברמה גבוהה ובמינימום תקלות, ביכולתה להבטיח עבודה רציפה ויעילות עסקית", אומר איגור שלפצ'נקו, סמנכ"ל ואחראי על תחום בסיסי הנתונים החברה. על מנת להבטיח את תקינות מערכת ה-ERP שברשותו, זקוק הארגון לליווי ושירותים שוטפים ושונים של תמיכה תשתיתית. בלעדיהם, עלול הארגון להתקל באופן תכוף במגוון קשיים בשימוש במערכת, שיובילו לפגיעה בעסק.

תמהיל לקוחותיה של החברה מורכב מארגונים קטנים ועד לתאגידיםצילום: shutterstock

צוות העובדים של ABI consulting כולל מומחים לתשתיות פריוריטי, בעלי ניסיון בעבודה בתחום בחברות המובילות בשוק. הדבר מבטיח מענה מקצועי ומדויק לצרכי הלקוחות, באיכות בלתי מתפשרת.

זמינות מסביב לשעון

ABI consulting מציעה ללקוחותיה מגוון שירותי ליווי, תחזוקה ותמיכה תשתיתית למערכת פריוריטי, ביניהם שחזורים, הקמת מערכות וסביבות חדשות, שדרוג והעברת מערכות, עדכוני אבטחה, לצד תחזוקה שוטפת וטיפול בתקלות. מתן השירותים נעשה תוך התאמה לצרכי הארגון. כמו כן, על מנת להבטיח את המשכיותו העסקית של הארגון מבצעת החברה מגוון פעולות תחזוקה מונעת למסדי הנתונים. פתרונות הגיבוי שמציעה החברה הם גיבוי DR, סנכרון לאתר משני ומגוון פתרונות נוספים, בהתאם להעדפת הלקוח.

השירות שניתן ללקוחות נחשב ייחודי בנוף, וכולל מענה זמין ללקוח מסביב לשעון, במשך שבעה ימים בשבוע. בכל פנייה אל צוות המומחים, מתבצע חיבור מרחוק של איש המקצוע הרלוונטי אל מערכת הארגון בתוך עשרים דקות לכל היותר. "אנחנו מבינים שרציפות עסקית היא קריטית להצלחה, וחשוב לנו לאפשר זאת, באמצעות הבטחת מענה לכל צורך שעולה בבסיס הנתונים, במהירות האפשרית", מדגיש איגור.

תחזוקה מונעת וטיפול בתקלות

תחזוקה מונעת נכונה ומדויקת לצרכי הלקוח יכולה למנוע את הופעתן של תקלות רבות. ABI consulting פיתחה לאורך השנים תהליכים אוטומטיים ייחודיים, אותם היא מגדירה במערכת ופועלים לאיתור שוטף של תקלות. כל תקלה שמתגלית נבדקת על-ידי מומחי התשתית, המדווחים על כך ללקוח וממליצים על הפעולות הנדרשות לביצוע. לא פעם, לצורך טיפול בתקלה נדרשת השבתה או שינוי זמני בפעילות המערכת. לצוות מומחי בסיסי הנתונים הידע והניסיון לתכנון הפעולה הנדרשת באופן הטוב ביותר, תוך קיצור זמן ההשבתה למינימום וחזרה לעבודה במהירות האפשרית.

לעתים, הגדרת התהליכים במערכת נעשית באופן שאינו נכון, והדבר עלול להוביל להפרעות בפעילות המערכת, האטה בתהליכים ואף לתקיעות. מומחי בסיסי הנתונים של החברה עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם המיישם המגדיר את תהליכי המערכת. לאחר איתור הבעיה, פועלים המומחים להגדרה מדויקת של התהליך, על מנת לאפשר פעילות מיטבית של המערכת.

ייעוץ והכוונה לאורך כל הדרך, במחיר מנצח

לקיחת הצעד לשינוי, שדרוג או פעולות אחרות במערכת פריוריטי עלול להיות מלווה בחששות ואתגרים. בעזרת הניסיון הרב שצברו, צוות המומחים של ABI consulting מעניק ייעוץ, הכוונה וסיוע במציאת הפתרונות הטובים ביותר עבור הארגון, ביניהם גם פתרונות שאינם נוגעים בהכרח בבסיסי הנתונים, ברמה הגבוהה ביותר.

על מנת לאפשר לכל ארגון ליהנות משירותי צוות המומחים שלה, החליטה ABI consulting להציע את שירותיה במחיר משתלם. "שירות, תחזוקה ותמיכה תשתיתית שוטפים למערכת פריוריטי הוא בגדר חובה לכל ארגון, וויתור עליו משמעותו הזנחת המערכת החשובה ביותר לארגון. אל תשארו מאחור", מסכם איגור.

ABI consulting
טלפון: 073-3744080
מעבר לאתר >>
לכתובת המייל >>

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן