"צריך לאהוב את מה שעושים כדי להיות טובים"

עו"ד אבי א.ששו מתמחה בשורה של תחומים, ביניהם חדלות פירעון וייפויי כוח מתמשך, אבל אוהב במיוחד את תחום הנדל"ן שלא פעם דורש פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אבי א.ששו
עו"ד אבי א.ששו: "המוניטין של משרדנו בתחום הנדל"ן מבוסס על לקוחות מרוצים"צילום: שמואל קולנדר
דניאל דותן
תוכן שיווקי

עו"ד אבי א.ששו מאוד אוהב את תחום הנדל"ן שבו הוא מתמחה. זאת הסיבה שהוא מצליח להעניק ללקוחות שלו שירות מקצועי מותאם ומדויק - גם כשמדובר במקרים מורכבים. "אתה צריך לאהוב את מה שאתה עושה כדי להיות טוב בזה. אני אוהב מאוד את תחום הנדל"ן וגם את האינטראקציה עם אנשים ובסופו של דבר למצוא פתרונות לבעיות מורכבות ומצבים מסובכים", הוא מסביר.

במשרד עורכי דין אבי א.ששו ושות', הפועל משנת 1995, מעניקים את כלל השירותים המשפטיים בתחום המקרקעין, ומתמחים גם בחדלות פירעון וייפוי כוח מתמשך. לעו"ד א.ששו ולצוות ניסיון של שנים בתחומים אלו.

זה רק נראה פשוט

עו"ד א.ששו, בוגר אוניברסיטת שפילד אנגליה משנת 1991, ביצע את התמחותו בבית המשפט המחוזי תל אביב אצל השופט יהושוע גרוס ובפרקליטות מחוז תל אביב (אזרחי). במשרד, שמעסיק שורה של עורכי דין איכותיים, פועלים במודל של שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים בתחומים שונים ליצירת אסטרטגיות לטובת הלקוחות.

זה כ-14 שנה שעו"ד אבי א.ששו הוא מגשר מוסמך. במסגרת פעילות המשרד מנהל עו"ד א.ששו גישורים ובוררויות בתחום הנדל"ן והמסחר, תוך השגת תוצאות טובות לפתרון סכסוכים אשר הובאו בפניו. פתרון סכסוך באמצעות גישור חוסך לצדדים הליכים משפטים יקרים, ומביא לקיצור ההליכים ומציאת פתרון מוסכם. בהתאם, המשרד מנהל בוררויות במיוחד בתחום המסחר והנדל"ן, תוך השגת תוצאות שנשמרות בדיסקרטיות ואינן פתוחות לעיניי כל.

"במקרים רבים, עסקאות מקרקעין שיכולות להיראות פשוטות, כמו מכירת דירה, עלולות לכלול מרכיבים מסובכים או להפוך למורכבות מאוד", מסביר עו"ד ששו, "מקרקעין הוא עולם שלם המורכב מעשרות ומאות חלקים שיש לחבר ביניהם באופן הטוב ביותר, כדי שהעסקה תצליח. לכן, חשוב להיעזר במשרד עורכי דין בעל מוניטין, ותיק ומנוסה בתחום".

המשרד מספק מגוון של שירותים בתחום המקרקעין, בהם ליווי עסקאות מכירה וקניית נכסים וקרקעות גם בתחום הנדל"ן המסחרי, טיפול בהליכי מכרז וכינוס של נכסים או מכירה באמצעות בא כוח בעלים, עסקאות תמ"א, עסקאות קומבינציה ופינוי בינוי. המשרד מתמחה גם בתחום חוזים לרכישת ומכירת דירות, חדשות ויד שנייה, משרדים, שטחים מסחריים, קרקעות חקלאיות, קרקעות לבנייה, עסקאות קומבינציה, ייצוג בעלי דירות וקבלניים ויזמים בפרויקטים להתחדשות עירונית, פינוי בינוי, תמ"א 38 ותוספות בנייה. בנוסף, עו"ד ששו מנהל את פורום הנדל"ן באתר Law guide ומשיב על שאלות הגולשים.

עו"ד אבי א.ששו: "עסקאות מקרקעין שיכולות להיראות פשוטות עלולות להפוך למורכבות מאוד"צילום: Shutterstock

כמו כן, מוביל המשרד תביעות בתחום הנדל"ן, בהן תביעות בהתאם להוראות חוק המכר ותביעות פינוי; ליווי בהליכי תכנון ובנייה; ייצוג בפני ועדות מקומיות; ועדות מחוזיות; ועדות ערר; בתי משפט מנהליים והליכים מול מנהל מקרקעי ישראל ועוד.

עו"ד א.ששו אומר כי עורכי הדין שבמשרדו מבינים היטב את המורכבות של תחום הנדל"ן, ועובדים מסביב לשעון כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות. צוות המשרד מסייע ללקוחות בניווט בין חוקים ותקנות, מבצע בדיקות מעמיקות והיקפיות בעת קניית ומכירת נדל"ן, ומלווה פרויקטים של התחדשות עירונית. לדבריו, הליווי המשפטי הצמוד הופך את התהליכים ליעילים ועם תוצאות משביעות רצון. זאת, כאשר הצוות מצויד בכל הדרוש לניהול כל הצרכים המשפטיים בתחום הנדל"ן, כולל בחינה וניתוח של אזורי הנכסים, בדיקות רישומים בטאבו, חריגות בנייה אם ישנן, התמחות בסוגיות המסים, ועוד.

"הטיפול המקצועי והמהימן שלנו בעסקאות נדל"ן ושיתוף הפעולה עם עורכי דין מובילים בתחומים נוספים רלוונטיים, מסייע לנו להעניק ללקוחות את השירות המשפטי המקצועי, המתקדם, האיכותי והטוב שיש, תוך התכוונות מתמדת לתוצאות הרצויות", אומר עו"ד א.ששו, "המוניטין של משרדנו בתחום הנדל"ן מבוסס על לקוחות מרוצים ואנו פועלים לאורך השנים מתוך מטרה זו. אנו מצטיינים בניהול מו"מים מורכבים וסוגרים את העסקאות באופן הטוב והמספק ביותר עבור הלקוחות".

בין חדלות פירעון לייפויי כוח

המשרד מעניק ייעוץ וליווי גם בתחומים נוספים, מורכבים לא פחות, בהם חדלות פירעון, ייפויי כוח מתמשכים ושירותי נוטריון. "מומחיות נוספת במשרד היא טיפול בתיקי חדלות פירעון", אומר עו"ד א.ששו, "המשרד מטפל במגוון רב של תיקים בתחום חדלות פירעון ומשמש כמנהל מיוחד בהליכי פשיטת רגל במחוז תל אביב והמרכז. המשרד מטפל במאות תיקים בתחום חדלות פירעון ובמגוון רב של נושאים אשר קשורים לתיקים אילו כולל פירוק חברות, מינו כונסי נכסים לצורך מימוש זכויות והליכי פירוק שיתוף הנובעים מכך".

גם שירותי נוטריון מציע משרדו של עו"ד א.ששו, ללקוחות פרטיים ולחברות, כאשר לא פעם מגיע נציג המשרד לבית הלקוח. "אנו מספקים אימות חתימה נוטריוני, אישור הסכמים נוטריוני, אישור הסכמי ממון, עריכה והכנה של מסמכים, לרבות ייפוי כוח נוטריוני, תרגומים נוטריונים של מסמכים, תצהירים נוטריונים, צוואות נוטריוניות, מתן שירותי אפוסטיל ואישורים של משרד החוץ והשגרירויות הזרות".

גם בתחום של ייפויי כוח מתמשך צבר המשרד ניסיון. "בהתאם להוראות החוק והתקנות ייפוי כוח מתמשך יכול להתבצע רק על ידי מי שעבר הכשרה לכך", אומר עו"ד א.ששו, "המשרד עורך ייפויי כוח מתמשכים ונותן שירות עד בית הלקוח לרבות הגעה לבית אבות או ללקוחות אשר מוגבלים בתנועה".

הסוד, שב ואומר עורך הדין הוותיק הוא באהבה למקצוע ולאנשים. זה הדלק והמנוע שעומד מאחורי העבודה המאוד לא פשוטה והמורכבת שהוא עושה מדי יום ושעה.

עו"ד אבי א.ששו
כתובת: דניאל פריש 3, תל אביב
טלפון: 03-6078888
למעבר לאתר>>>