יחידת אורתופדיית הילדים באסותא: טיפול חדשני וצוות רופאים מומחים

היחידה, בהובלת ד״ר רון למדן, מציעה טיפולים חדשניים וכוללת צוות רפואי המתמחה בטיפול בתינוקות, ילדים ונוער. איך תוכלו לקבל הפניה לאסותא אשדוד הציבורי ולהבטיח את הטיפול הרפואי הטוב ביותר לילדיכם? כל הפרטים

בשיתוף אסותא אשדוד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בית החולים אסותא אשדוד
טיפול חדשני וצוות רופאים מומחים: יחידת אורתופדיית הילדים באסותאצילום: דוברות ביה״ח הציבורי אסותא אשדוד
בשיתוף אסותא אשדוד
תוכן שיווקי

רבים מאתנו מכירים מקרוב את ההרגשה של עצם שבורה, ואיך לומר זאת בעדינות, ההרגשה לא נעימה. את הכאב, הנוצר כתוצאה משבר בעצם או חבלה גופנית אחרת גם ילדים זוכים להכיר, וכשזה קורה נראה שכל עולמנו כהורים מתערער. מלבד להרגיע ולהעניק אהבה, הדבר היחיד שאנחנו באמת יכולים לעשות הוא לדאוג לילדינו לטיפול רפואי מצוין שיחזיר אותם כמה שיותר מהר למגרש המשחקים עם שאר הילדים. וכאן עולה השאלה: האם כל בתי החולים מעניקים את אותו הטיפול? וחשוב מכך, מה יכול לעשות בית חולים כדי להעניק לילדינו טיפול רפואי כמה שיותר איכותי ונטול כאבים.

אסותא – לא עוד בית חולים רגיל

כל בית חולים ציבורי מחזיק בצוות רפואי מקצועי אשר מציע מגוון שירותים רפואיים לילדים ונוער, לכל מקום יש את המקצועיות שלו ולצידה גם הפילוסופיה לפיה פועלים. כשעוברים במסדרונות בית החולים הציבורי אסותא אשדוד ניתן לחוש מיד מהי הפילוסופיה אותה בחר לעצמו בית החולים – טיפולים חדשניים ונטולי כאב ככל האפשר. כחלק מהתפיסה של המקום, מעניק בית החולים הציבורי אסותא טיפולים איכותיים ומשני חיים כשהדגש העיקרי הוא לספק לילד חוויה נעימה ככל האפשר תוך מזעור הכאבים הכרוכים בטיפול.

בית חולים אסותא הוקם לפני כ-4 שנים, כאשר יחידת אורתופדיית ילדים היא אחת היחידות הבולטות במקום ומנוהלת על-ידי ד״ר רון למדן וצוות רפואי מקצועי המתמחה בעבודה עם ילדים. ולמה זה חשוב? כי התמחות עם ילדים משמעה חוויה שונה לגמרי ממה שיקבל הילד בכל בית חולים בו אין רופאים שרגילים לעבוד עם ילדים.

התמחות בעבודה עם ילדים ונוער

אם הייתם בעבר עם הילד בבית חולים גדול ייתכן ושמתם לב לעומס הרב שבמסדרונות. ילד קטן ששובר רגל או יד לא יכול להמתין בסבלנות בזמן שהוא סובל מכאבים, וההמתנה, שלפעמים יכולה להיות ארוכה, איננה חוויה נעימה. לצד זאת, פעמים רבות אנו מגיעים לרופא שאיננו מבין את הצרכים המיוחדים של הילד והדבר עלול להיות מערער עבורנו וגם עבור הילד. כדי להעניק טיפול איכותי צריך להיות קשוב וסבלני, פי כמה וכמה כשמדובר בילדים.

כחלק מהתפיסה של המקום, מעניק בית החולים הציבורי אסותא טיפולים איכותיים ומשני חיים צילום: דוברות ביה״ח הציבורי אסותא אשדוד

התאמה מיוחדת של שיטת הטיפול עבור ילדים היא הפתרון שמצאה יחידת אורתופדית ילדים באסותא אשדוד הציבורי כדי להבטיח את הטיפול הנכון והאיכותי ביותר. כל ילד או ילדה המגיעים לטיפול ביחידה מקבלים טיפול מאורתופד ילדים מומחה, בין אם מדובר באבחנה, ניתוח או כל טיפול אחר. במקביל, עובד ביחידה דר' רונן סבר, מומחה גם בתחום אורתופדיית ספורט בילדים ומתמחה בפציעות ובעיות האופייניות לפעילות ספורטיבית.

הצוות הרפואי, המורכב משורה של מומחים המובלים על-ידי ראש היחידה ד״ר רון למדן, דואג להעניק טיפול רפואי עדין ונטול כאבים ככל האפשר. בין אם זה בדאגה לסדציה (הרדמה) נכונה וללא דקירה, בטיפול עדין וקשוב או בשימוש במכשור ובשיטות טיפול חדשניות, הצוות הרפואי עושה הכל כדי להבטיח שהפצועים הקטנים יחזרו לעצמם כמה שיותר מהר ועם חיוך על הפנים.

מגוון רחב של טיפולים רפואיים

את הטיפולים בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד ניתן לחלק בפשטות ל-3 קטגורית: שברים, תיקון עיוותים ומומים מולדים. כשחושבים על טיפולים אורתופדים נהוג לרוב לקשור אותם לפציעות ושברים, אך האמת היא שזהו רק קצה הקרחון כשמדובר בטיפולים שמעניקה יחידת אורתופדיית ילדים באסותא.

תיקון עיוותים ומומים מולדים מעניק תקווה חדשה לילדים ונוער הסובלים מבעיה אורתופדית המלווה אותם שנים ארוכות ולעיתים אף מלידה. כך למשל, לתיקון עיוותים מגיעים ילדים שנולדו עם רגל קצרה, ארוכה או עקומה, בעיות בידיים ועוד. במקביל היחידה מטפלת גם במומים מולדים – בעיות כמו נקע מולד וקלאבפוט וכן בעיות המתפתחות עם הגדילה כגון מחלת פרתס ועוד.

הטיפולים שמציעה היחידה האורתופדית לילדים באסותא אשדוד הציבורי מכסים טווח רחב, אך לכולם מכנה משתף – שיפור משמעותי באיכות החיים לאחר קבלת הטיפול.

איך מקבלים טיפול? זה הזמן שלכם ללחוץ על קופת החולים

לרוב הגדול של בתי החולים בארץ ישנו הסכם עם קופות החולים כחלק מביטוח הבריאות הציבורי המגיע לכל אזרח במדינה (ושעליו כמובן אנחנו משלמים). אך מכיוון שאסותא אשדוד הוא בית חולים חדש וציבורי שהוקם רק לפני מספר שנים, הוא טרם נכנס להסכמים ועל כן אינו כלול באופן חד משמעי בכיסוי הביטוחי שמעניקות קופות החולים. האם זה אומר שאין שום דרך עבורכם לקבל טיפול רפואי באחד מבתי החולים הציבוריים הטובים ביותר בישראל?

את התשובה על כך תוכלו לגלות בעצמכם עם מינימום מאמץ וקצת התמדה. זה נכון שהיום עדיין אין לאסותא אשדוד הציבורי הסכם עם חלק מקופות החולים, אך למרות זאת אתם עדיין יכולים לקבל הפניה עבור ילדיכם לכל טיפול אורתופדי לו הם זקוקים.

אם החלטתם שאתם רוצים שילדיכם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר ממיטב מומחי האורתופדיה בישראל, תוכלו לדרוש זאת מהקופה ולהבטיח לילדיכם את הטוב ביותר. חשוב לזכור כי מכיוון ולבית החולים אין כרגע הסכמים עם קופות החולים ייתכן ותצטרכו להיות מעט עקשנים.

לסיכום, בית החולים הציבורי אסותא אשדוד שהוקם רק לפני מספר שנים מסתמן כיום כאחד מבתי החולים החדישים והמתקדמים בישראל. יחידת אורתופדיית ילדים שבמקום מנוהלת על-ידי צוות רופאים מקצועי המתמחה בטיפולים חדשניים ונטולי כאבים עבור ילדים ובני נוער. גם ילדיכם יכולים ליהנות מהטיפולים, כשכל שנדרש מכם הוא לבקש זאת מקופת החולים שלכם.

רוצים לקבל מידע נוסף על הטיפולים הרפואיים השונים שמציע בית חולים אסותא? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע >>

בשיתוף אפליד שיווק דיגיטלי >>