מעבדות שיניים: תדאגו לחיוך שלכם

רבים מזניחים את הטיפול בשיניים שלהם מתוך חשש, אך עלולים לסבול בהמשך מהשלכות כלכליות ובריאותיות. חשוב לא להגיע לנקודת האל חזור, אך במקביל לבחור בגורם אמין ומקצועי לטובת טיפולים מתאימים

מירי ורד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רופא בודק שיניים תותבות
מעבדות שיניים: תדאגו לחיוך שלכםצילום: shutterstock
מירי ורד
תוכן שיווקי

לא מעט אנשים נוטים להזניח או לדחות את הטיפול בשיניים שלהם. חלקם מתוך פחד, אחרים לא מצליחים לפנות זמן ולהתמיד בטיפולים, אך התוצאה זהה: ככל שחולף הזמן ללא טיפול או בדיקה, המצב יכול להתדרדר לכדי כאבים חמורים ובהמשך להוצאות כפולות. כיום קיימות שיטות טיפול חדשניות הכוללות טכנולוגיות מתקדמות לטובת תהליכים מהירים ויעילים. אך חשוב לבחור במעבדות שיניים נכונות שיבנו תכנית טיפולים מתאימה ואמינה.

מעבדת השיניים ניו קרומי: ממצרים העתיקה לישראל הטכנולוגית

סיפורה של מעבדת השיניים המצליחה "ניו קרומי" מתחיל אי שם בתחילת המאה שעברה. "המעבדה הראשונה הוקמה על ידי סבי במצרים", מספר ניר קליסקר, מנהל העבודה במעבדת ניו קרומי. "סבי היה טכנאי שיניים שעלה לארץ עם כל הידע שצבר. לאחר שהשתקע בירושלים, פתח מעבדה בירושלים ולאחר מכן גם סניף בחיפה. אבי טס לשיקאגו להתמחות שם בתחום וחזר לעבוד גם הוא בעסק המשפחתי שהתמקד בתותבות יצוקות ותותבות שלמות".

כשאביו נפטר בגיל 44, המשיך ניר להחזיק את העסק ביחד עם אחיו ואמו. "הייתי בן 14 ועבדתי במקצוע תוך כדי התיכון. לאחר השחרור מהצבא למדתי טכנאות שיניים באופן פורמלי במכללת הדסה בירושלים ולאחר מכן טסתי לשיקאגו לשנתיים לעשות שם את הסטאג'. בשיקאגו, מעבר לפן המקצועי לימדו אותי שמאחורי כל מוצר, יש אדם שרוצה לחייך. אדם שהשקיע את מיטב כספו, ואנחנו צריכים לדאוג להחזיר לו את החיוך. זה המוטו שמוביל אותי – אנשים שמקבלים בחזרה את החיוך שלהם, וזה הרבה יותר מספק מתמורה כספית. בשיקאגו עשיתי קורסים רבים בתחום האסתטיקה והשתלים כשהתחום עוד היה בחיתוליו. עבדתי תקופה גם בקנדה אצל אחד המומחים באסתטיקה".

מעבדת ניו קרומי – פאר הטכנולוגיה

"לימים הקמתי את המעבדה שלי – פאר הטכנולוגיה. במהלך השנים התחום עבר מהפכה טכנולוגית אדירה – מהימים בהם יצקו את השחזורים באמצעות צנטריפוגה ידנית ועד ימינו בהם רוב השחזורים הדנטליים מבוצעים על-ידי חריטה, הדפסת תלת ממד והדפסת לייזר. דברים רבים השתנו אך המוטו של המעבדה היה ונשאר: לספק ללקוחות מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, להעניק להם שירות חם ומחבק, להתפתח ולהיות בקדמת הטכנולוגיה.

"תמיד דאגנו להיות בפרונט ולקנות את המכשירים המתקדמים ביותר. לדוגמה, המעבדה שלי הייתה המעבדה הראשונה בירושלים שהייתה לה מחרטה. כיום קיימות במעבדה מספר מחרטות, סורקים שולחניים וסורקים אינטראורליים המאפשרים לנו לייצר כתרי זירקוניה, כתרי חרסינה, כתרים זמניים, למינייטס ולומנירס ברמה הגבוהה ביותר.

"מגוון המכשירים המתקדמים מאפשר לנו לתת את המענה הטוב ביותר לרופאי השיניים, אם על-ידי סריקת מטבעים או מודלים בסורק השולחני או על-ידי הסורק האינטראורלי המהיר והמתקדם שיש בידינו, איתו אנו מגיעים למרפאה, סורקים את פיו של הפציינט ומעבירים את המידע ישירות למחשב להמשך עבודה, ללא צורך בלקיחת מטבעים מפה הפציינט".

מוצרים ברמה הגבוהה ביותר

קליסקר מדגיש שצוות המעבדה המסור דוגל באיכות ללא פשרות תוך חתירה למצוינות ומקצוענות בכל מוצר היוצא מהמעבדה. "הצוות האכפתי שלנו נותן את כל כולו לקבלת התוצאות הטובות ביותר בתחום הדינמי בו אנו עובדים, תוך הקפדה על מחירים הוגנים. אנחנו אמנם מעבדה גדולה אבל לא גדולה מדיי. זה מאפשר לנו לשמור על כוח אדם מקצועי לאורך שנים ועל שירות וזמינות אישיים ברמה הגבוהה ביותר. לראייה רופאי שיניים ומרפאות שיניים מכל הארץ נשארים לקוחות נאמנים שלנו לאורך שנים רבות, דבר המעיד על שביעות רצון גבוהה. כמו כן אני מקפיד להתעדכן בכל חידוש והתקדמות שיש בתחום הטכנולוגיה הדנטלית ונמצא בקשר דינמי ורציף עם אנשי מקצוע בארץ ובעולם".

ראוי לציון הדגש ששמים במעבדת ניו קרומי על תרומה לקהילה. קליסקר מתנדב שנים רבות בחלוקת סלי מזון ותורם בקביעות לעמותות שונות כגון "ארוחה חמה" ו"האגודה למלחמה בסרטן". גם את מתנות החג המחולקות לרופאים, מקפידים בניו קרומי לרכוש ממרכזים שמקדמים אוכלוסיות מיוחדות. קליסקר מעיד כי "המתכון המנצח הוא שילוב של טכנולוגיה ואנושיות בכמות הנכונה".

מעבדת ניו קרומי
טלפון: 02-6249798, 052-6249798
לכתובת המייל >>
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>