ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח: "התפקיד שלנו הוא לדאוג שאתם תהיו בטוחים"

הכירו את המאסטרים באומנות הביטוח: הם מצליחים להביא לחיסכון של אלפי שקלים בהוצאות על הפוליסות, מרכיבים במקצועיות תיק ביטוחי מותאם באופן אישי ונאבקים עבור כל לקוח עד ההצלחה

מירי ורד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום של המשרד מבחוץ של ישי ורמי דוד
ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח: מאסטרים באווירה משפחתיתצילום: באדיבות ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח
מירי ורד
תוכן שיווקי

האם אתם יודעים מהי אומנות הביטוח? יש תחומים בחיים שבהם חובה ללכת על בטוח. פוליסת ביטוח היא אחד מהם. אפשר לחשוב על זה כעל התאמת חליפה אישית, שנתפרת לפי מידותיכם המדוייקות, תוך מתן תשומת לב להבדל המשמעותי הקיים בין חליפה שצרה עליכם, לא נוחה לכם ומשאירה את איברי הגוף חשופים, לבין חליפה שיושבת עליכם באופן נוח, מדויק ומכסה כל מה שצריך. ככה זה עובד גם עם הביטוח שאותו אתם בוחרים לעשות. ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח, הם מעין חייטי ביטוח מקצוענים, שנאמנים למחויבותם ותופרים עבור כל לקוח את פוליסת הביטוח האידיאלית, הטובה והמשתלמת ביותר עבורו.

למה חשוב להשקיע בביטוח?

"אני נתקל באנשים רבים שחושבים שביטוח זה לא משהו אמיתי, אלא רק בזבוז כסף. אני שמח לספר שזה רחוק מהמציאות. מדי חודש אנו דואגים להחזרים כספיים בהיקף של אלפי שקלים עבור לקוחותינו מחברות הביטוח", מספר רמי דוד, מנכ''ל סוכנות הביטוח והפתרונות הפיננסים "ישי ורמי דוד".

הסוכנות שהוקמה בשנת 1993 מלווה אלפי לקוחות, בנחישות ותשוקה שעוצמתן לא ירדה עם השנים. מדובר בסוכנות ביטוח מקצועית המעודכנת בשינויים שמתרחשים בענף הביטוח מידי יום. "אנחנו מאוהבים בעבודה שלנו היום ממש כמו ביום הראשון", מספר רמי, שבשיחה איתו מתגלה סוכן ביטוח מזן נדיר: חם, משפחתי, כזה שמרעיף אהבה וביטחון על לקוחותיו ושם את טובתם האישית במקום הראשון.

"אנו מתמחים בביטוחי חיים, בריאות, סיעוד וריסק". ישי ורמי דוד

רמי מתעקש ליידע את הציבור בדבר ירידת העלויות בביטוחים השונים ובחשיבות של בדיקה מחודשת של תיק הביטוח. "לא משנה לי אם בסופו של דבר יבואו אליי או לא, אבל חשוב שיעשו את הבדיקה. במיוחד בימים אלה, שאנו מלקקים את הפצעים מהמגפה שחווינו", הוא מסביר, "כל אדם חייב לערוך בדיקה מעמיקה וקפדנית לתיק הביטוח שלו. המוצרים הביטוחיים השתנו לאין ערוך לעומת מה שהיה אתמול, והפרמיות ירדו באופן מהותי".

אל סוכנות הביטוח של רמי דוד ניתן להגיע לפגישת ייעוץ בנוגע לביטוחים מכל הסוגים, חסכונות פנסיוניים ומימון ואשראי לעסקים וכל זה ללא עלות.

כיצד אתם מתאימים את פוליסות הביטוח ליחידים, משפחות ועסקים?

"הסוכנות שלנו עובדת עם כל חברות הביטוח. אנחנו יודעים לתת מענה בכל הענפים, ולספק ללקוחות שלנו את המוצרים הטובים ביותר הן מבחינת הפרמטרים של הפוליסות והן מבחינת המחיר. הלקוחות שלנו יוצאים נשכרים פעמיים: אנחנו עושים את כל העבודה עבורם, והם מקבלים מוצר מוגמר שמתאים לצרכים הספציפיים שלהם".

רמי מוסיף כי בכל הנוגע לביטוח רכב או ביטוח דירה, יש לסוכנות הביטוח שבבעלותו מערכת של מחולל הצעות דיפרנציאלי, שלוקחת את כל הנתונים ומוצאת את ההצעה האטרקטיבית ביותר, הן מבחינת הכיסויים הביטוחיים והן מבחינת העלות. המערכת לדוגמה, משקללת נתונים כמו גילו של הנהג, סוג הנהג ואף אזור המגורים, וקובעת באיזו חברת ביטוח הכי משתלם לעשות ביטוח באותו רגע נתון.

"אנו מתמחים בביטוחי חיים, בריאות, סיעוד וריסק", מסביר רמי, "יש לנו מערכת שיודעת לשקלל את הצורך הביטוחי של המשפחה, ויש לי צוות מיומן שבודק פוליסות ישנות. אנחנו יודעים לשדרג את הפוליסות ולהוזיל אותן בכ-30 אחוז. רוב הפוליסות החדשות יודעות לשדרג את עצמן באופן אוטומטי ואין צורך לשדרג אותן מחדש בכל שנה, לכן הן נוחות ונכונות יותר עבור הלקוח".

לסוכנות רמי וישי דוד מענה גם לבעלי העסקים. "בכל הנוגע לביטוח עסק, אנחנו בונים כמעט כל פוליסה מותאמת אישית לפי הצרכים של החברה, סוג הסיכון וכיוצא בזה", אומר רמי, "אנחנו נותנים מענה לכל צורך עסקי, גם לדוגמה בפרויקטים קבלניים רחבי היקף שבהם אנו דואגים לביטוח הנכון והמדוייק מבלי שהמחיר יהיה כבד מנשוא".

"סוכן ביטוח הוא החייל שלך, המקצוען שלך"צילום: באדיבות ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח

מעבר ללקוחות פרטים ועסקיים, הסוכנות של רמי וישי דוד נותנת מענה גם לחברות ולסוכני ביטוח בכל רחבי הארץ. "סוכנים רבים נעזרים בנו משום שסל המוצרים שלנו לרוב רחב בכ-80 אחוז יותר ביחס לסל שלהם", מסביר רמי, "מרבית הסוכנים אינם עובדים עם כל חברות הביטוח ואינם מתמחים בכל קשת המוצרים כמונו, ולכן ויש להם צורך בפתרונות שלנו. אנחנו מומחים בביטוחים מורכבים - ביטוחים שהם לא סטנדרטיים, וסוכנים רבים פונים אלינו

כשהם צריכים לעשות ביטוחים יותר מורכבים לחברות ועסקים. אנחנו נכנסים לנעליהם, ועובדים עם הלקוחות באופן ישיר עד לסגירת העסקה".

אילו יתרונות אתם יכולים להציע ללקוחות בתחום הפתרונות הפנסיוניים?

"דמי הניהול בפוליסות הישנות יכולים להגיע עד לשישה אחוזים, שזה הרף המקסימלי וזה המון. כיוון שהפוליסות הללו צברו כבר סכומים גדולים, אנחנו יודעים לקחת את פוליסות הפנסיה ולהוריד את דמי הניהול ל-1% או 1.5%. כך אנחנו יוצרים מסה אדירה של כסף עודף עבור הלקוח, שתבוא לידי ביטוי בקצבת פרישה גבוהה באופן משמעותי. מגיעים אלינו לא מעט לקוחות עם דמי ניהול גבוהים שמיטיבים את מצבם משמעותית וכל הצדדים יוצאים נשכרים מהמהלך".

האם ישנה עלייה בביקוש להלוואות חוץ בנקאיות בעקבות משבר הקורונה?

"בהחלט. בעקבות הקורונה ישנה עלייה חדה בבקשות לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות. אנחנו הבנו את הצורך בתקופה זו ואת הנזק העתידי שייגרם ללקוח אם הוא יוציא את הכסף מחשבון הפנסיה שלו, ולכן הקמנו מחלקה להלוואות חוץ בנקאיות. בנוסף, השקנו מערכת מתן הלוואות ישירות בבית העסק לטובת לקוחות בית העסק עד 70 אלף שקל. אנחנו עובדים עם הבנקים ונותנים ללקוחות פתרונות שלא יפגעו להם בפנסיה. בנוסף, אנחנו נותנים משכנתאות ללקוחות שסורבו על ידי הבנקים. הקמנו בשיתוף פעולה עם הבנקים מערך להלוואות לרכישת רכבים, ויש לנו גם מחלקה להלוואות עסקיות שנותנת הלוואות לערבות ביצוע ומימון פרויקטים".

"יתרה מזאת, היום ניתן לקבל משכנתא הפוכה שמיועדת לאנשים מבוגרים שהפנסיה לא מספיקה להם והם רוצים לחיות את חייהם בכבוד", ממשיך רמי, "אנחנו מאפשרים להם לקחת משכנתא הפוכה כנגד הבית שבבעלותם, ולקבל קצבה חודשית לכל חייהם כנגד הנכס. בסוף התהליך יתרת הכסף שנשארת בגין הנכס מאפשרת ליורשים לרכוש או לקבל את החלק היחסי הנותר ובכך כולם יוצאים מתוגמלים".

מה ה"אני מאמין" של הסוכנות?

"אנחנו הופכים את לקוח הקצה ללקוח שמקבל שירות מקיף, ויודעים לעשות את המינון הנכון בין הדיגיטציה המתקדמת בד בבד עם שמירת הקשר האנושי שנוגע לכל העניינים הפיננסים שלו, כדי לתת שירות מפנק ומקיף שמרכז הכול במקום אחד. אנחנו הכתובת של לקוחותינו לכל עניין: אם הם צריכים משכנתא, אם הם צריכים ביטוח, אם הם טסים לחו"ל, או אם עולה עניין פיננסי – כל מה שהלקוח צריך זה לפנות אלינו, ואנחנו נמצא לו את הפתרון. הוא יוכל להמשיך בעיסוקים היומיומיים שלו, ואנחנו נדאג לכל".

ספר על הקשר שלכם עם הלקוחות.

"אנחנו מאוהבים בעבודה שלנו היום ממש כמו ביום הראשון". רמי דודצילום: באדיבות ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח

"הסוכנות שלנו מבוססת על קשר אישי וחברי. אנחנו מכירים את הלקוחות שלנו, ואוהבים במיוחד שהם מגיעים לכאן. אנו תמיד זמינים עבורם, וקשובים לצרכים המקצועיים והאישיים. שעת הצהריים אצלנו מלווה באווירה משפחתית וחיובית, הנעימות והחמימות מאוד משמעותיים עבורנו והם חלק אינטגרלי מה'אני מאמין' של הסוכנות כולה. ברגע שיש אירוע ביטוחי, בכל שעה משעות היממה, אנחנו נכנסים לנעליו של המבוטח. אנחנו בשליטה על העניין, הלקוח שלנו יכול לקחת צעד אחורנית, להירגע, ואנחנו לוקחים פיקוד על האירוע".

למה חשוב לעשות את הביטוחים באמצעות סוכן ביטוח ולא באופן עצמאי?

"לא קונים בנזיד עדשים ידע של 30 שנה. סוכן ביטוח הוא החייל שלך, המקצוען שלך. בסוכנות שלנו כולם מקצוענים, מכירים את הענף לעומק, ביססו קשרים, ויודעים לתת את הפתרונות במקרה של אירוע ביטוחי. הרבה לקוחות מגיעים אליי בגלל כשלים ואכזבות מחברות או סוכנויות אחרות".

ספר לנו על מקרי הצלחה.

"הגיע אליי אדם שנסע עם משאית עמוסה בסחורה. לאחר שהוא החנה את המשאית, היא עלתה באש. הביטוח שלו כיסה את הסחורה רק בתנועה, ולא כיסה מצב של חניית לילה לסחורה. קיבלנו את התשלום עבור המשאית ונותרו הפסדים בגין הסחורה שנשרפה בסכום של 400 אלף שקל, שחברת הביטוח לא הסכימה לכסות. ניהלתי מולם משא ומתן ארוך ומייגע ובסופו של דבר השגתי ללקוח 80 אחוז משווי הסחורה שנשרפה".

רמי מספר על מקרה נוסף, בו נהג צעיר שנסע ברכב המשפחתי שכח להפעיל את הכיסוי הביטוחי עבורו באמצעות הודעת סמס לפני שהתחיל את הנסיעה. הנהג הצעיר היה מעורב בתאונה, וחברת הביטוח סירבה לפצות אותו. "גם במקרה הזה בניגוד לכל הציפיות הצלחתי להשיג למשפחה את הפיצוי הכספי", אומר רמי, "יש לנו ותק של 30 שנה. אנחנו נלחמים עבור הלקוחות שלנו, ויודעים גם להסביר את הדברים בצורה נכונה. כמו כן, אנחנו יודעים לבנות את הפוליסה כך שהיא תגן גם על הלקוח בכל תרחיש אפשרי".

"אנחנו מכירים את הלקוחות שלנו, ואוהבים במיוחד שהם מגיעים לכאן"צילום: באדיבות ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח

לסיום, מספר רמי על מקרה שנגע ללבו במיוחד. "היה לי מבוטח שנפטר, כשהלכתי ללוויה ראיתי שאשתו נסערת מאוד וחשבתי שיש דאגה אחת לפחות שאני יכול להוריד ממנה כעת וזו הדאגה הכלכלית. ניגשתי אליה, ולחשתי לה: 'אל תדאגי, בעלך דאג לך'. מרגע זה היא השתחררה מהדאגות והפחדים והייתה יכולה להתחיל להתאבל", מסכם רמי, "העובדה שחשבנו על התסריט הזה ושהאישה הייתה מסודרת, זו נחמה גדולה. זה בהחלט היה אחד הרגעים המרגשים שחוויתי במקצוע".

"תנו לנו לקחת אתכם לחוף מבטחים ולבנות עבורכם את הביטוח הראוי לכם. אתם מוזמנים בשמחה גם לפגישת ייעוץ על כוס קפה, אנחנו מבטיחים שתרגישו בבית", מסכמים ישי ורמי דוד.

ישי ורמי דוד - סוכנות ביטוח שהיא אומנות
כתובת: אתרוג 14, עפולה
לשיחת ייעוץ פיננסי ללא עלות: 072-3306535
למעבר לאתר>>>
למעבר לדף פייסבוק>>>