עוזרת אישית במיקור חוץ: לצמצם הוצאות מיותרות

מנהלים רבים נאלצים להתמודד עם מגוון סוגיות המונעות מהם להתמקד בפיתוח העסק ומצריכות התעסקות יומיומית. אך חשוב לדעת שניתן להיעזר בגורם חיצוני שיכול לשדרג את הניהול השוטף ולסייע במתן פתרונות

מירי ורד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אישה ממושקפת מביטה במסך מחשב
עוזרת אישית במיקור חוץ: לצמצם הוצאות מיותרותצילום: shutterstock
מירי ורד
תוכן שיווקי

ניהול עסק מצריך יכולת בקרה על מגוון מחלקות, מתן מענה ללקוחות וקולגות, שיווק דיגיטלי בפלטפורמות שונות, הוצאת חשבוניות\קבלות ועוד. מדובר בחלק קטן מפעולות שיש לבצע באופן שוטף, כאשר כל עיכוב או חריגה באחת מהן יכול לגרום לנזק לטווח הארוך. עוזרת אישית במיקור חוץ יכולה להוות פתרון ולספק שירותים אשר יסייעו במיצוי הפוטנציאל העסקי.

סימה עמר, SIMARKETING: שירותי ניהול משרד שפותחים בפניכם הזדמנויות עסקיות חדשות

"הדבר שהכי מרגש אותי בעבודה שלי זה כאשר שיחת טלפון או פגישה שאני יזמתי מובילה לסגירת עסקה גדולה ללקוח שלי. זה הסיפוק הכי גדול שלי", מספרת סימה עמר, בעלת חברת SIMARKETING לשירותי ניהול משרד, גבייה ושיווק לבעלי עסקים. את חברת SIMARKETING הקימה עמר לאחר שנים רבות כמנהלת שיווק ומכירות בחברות מרכזיות במשק כמו בזק בינלאומי, בזק עסקים, ITS וחברת ניוקול שהייתה ממקימיה יחד עם איש העסקים אילן שושני. כמי שכבר יזמה ותיאמה פגישות שהסתיימו בעסקאות של מיליוני שקלים, עמר מציעה ללקוחותיה שירותי ניהול משרד נרחבים ומקיפים שמאפשרים להם להתמקד בפיתוח העסק שלהם, ולא לדאוג לכל מה שמסביב. בנוסף לכל השירותים המשרדיים, חשוב לסימה למנף את הלקוחות שלה ולפתוח להם דלתות עסקיות שמגדילות את ההכנסות שלהם בצורה משמעותית.

סימה, שגדלה בקריית מלאכי, מתורגלת בהצבת יעדים והשגתם. בגיל 14 הייתה סולנית להקת 'צעירי קריית מלאכי' אשר הופיעה בתוכנית 'זהו זה'. בצבא התקבלה ללהקת הנח"ל המבוקשת, ובהמשך שרה עם להקת טיפקס, הקליטה דואט עם שלומי שבת והופיעה בתוכניות טלוויזיה רבות. מאז היא ממשיכה להגשים לעצמה חלומות, גם בעולם העסקי.

סימה עמר, בעלת חברת SIMARKETING צילום: שגיא מורן

אילו שירותים חברת Simarketing מספקת ללקוחות?
"אנחנו מספקים ללקוחות את כל השירותים הנדרשים לניהול עסק: הפקת הצעות מחיר, מעקב אחריהן, הוצאת חשבוניות/קבלות, ניהול יומן, שירותי גבייה ושיווק טלפוני ליצירת לידים, מענה ללידים, ושיווק דיגיטלי בכל זירה שיכולה להביא ללקוח שלנו לקוחות. יש לנו לקוחות רבים שהם One Men Show, כאלה שיוצאים מביתם בבוקר, עוברים מלקוח ללקוח, וחוזרים לביתם בערב. הם עובדים בשטח, ואנחנו מטפלים להם בכל השאר".

מדוע כדאי לבעל עסק לשכור חברה חיצונית שתנהל עבורו את המשרד ותקדם אותו שיווקית?
"מעבר לכך שאני מייצרת ללקוח הכנסות, הלקוח מצמצם הוצאות מיותרות. לנו הוא משלם נטו על העבודה, ללא תנאים סוציאליים, ימי חופשה וכו'. השירות שלנו מדיד, והוא יכול בכל נקודת זמן לבדוק עלות מול תועלת . כשהעבודה שלו יורדת הוא מצמצם פעילות, וכשהוא בשיא העונה הוא מגדיל את השעות. זה סידור מאוד דינמי ונוח.

בנוסף, בזכות השירות המהיר והמקצועי שלנו, הלקוחות מקבלים מענה מיידי, הצעות המחיר נשלחות בזמן וככה אף לקוח לא מתפספס. הדבר אף תורם למוניטין של הלקוח, כיוון שהלקוחות הפוטנציאלים שלו חושבים שאם קיבלו הצעת מחיר יסודית ומהירה, כנראה שמדובר בספק אחראי שגם השירות שלו טוב".

מהם היתרונות של Simarketing? מדוע כדאי לפנות דווקא אליכם?
"אני אשת שיווק בהכשרתי, ומעבר לשירותי המשרד והאדמיניסטרציה, אני מייצרת ללקוחות שלי לקוחות חדשים ופותחת בפניהם הזדמנויות עסקיות שיכולות להקפיץ אותם קדימה. ברגע שאני מכירה את הלקוח ולומדת אותו, אני מבינה לאילו פלחי קהל כדאי לפנות ומייצרת לו עבודה. גם בשירותי הגביה אותם אנו מספקים, הלקוחות רואים תוצאות כבר בחודש הראשון. כספים ששכבו אצל לקוחות חייבים נגבו על ידנו, מה שמאפשר ללקוחותינו לנהל תזרים תקין.

"אני שמחה לומר שאם פעם לקוחות היו הולכים אוטומטית לחברות גדולות ומוכרות, כעת יש הבנה שחברה קטנה מקצוענית ואיכותית, אפקטיבית יותר ומייצרת תוצאות לא פחות מרשימות ולרוב הרבה יותר. פזגז ודפוס בארי ,cisco וכביסקל הן דוגמאות לחברות ענק שבחרו בנו לשווק אותן ולקדם אותן, וזו העדות הכי טובה לערך שאנו נותנים".

simarketing
לכתובת המייל >>
טלפון: 054-5482500
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
לפרופיל הלינקדאין >>