משולם אבני ובנו: ציוד למעבדות ולתעשייה בסטנדרט חדש

תעשיות רבות בישראל עושות שימוש יומיומי בציוד איכותי ומתקדם שקובע את טיב עבודתן. לכן, חשיבות החברה המספקת אותו - לצד כלים ופתרונות נוספים שהיא יכולה להציע בתחום - גבוהה במיוחד

אור שמואלי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רופא משתמש בציוד מעבדה
משולם אבני ובנו: ציוד למעבדות ולתעשייה בסטנדרט חדשצילום: shutterstock
אור שמואלי
תוכן שיווקי

אנשי מקצוע רבים בתעשיות גדולות וחשובות כגון התעשיה הכימית, התעשייה ביטחונית וחברות התרופות, וכן חוקרים בענפי מחקר שונים, מורים ולבורנטים במכוני מחקר ובאוניברסיטאות, חולקים דבר אחד במשותף. כולם נסמכים בעבודתם על סטנדרט גבוה של כלי מעבדה ואיכות בלתי מתפשרת של הציוד המרכיב את מפרטי המעבדות ופסי הייצור שלהם, ציוד שיוכל לאפשר להם לעשות את עבודתם נאמנה, בצורה בטוחה, יעילה ומדויקת לעילא.

לכן, חשוב להסתמך על שירותיהם של חברות וותיקות ומנוסות, בעלות מוניטין מוכח בתחום, המשמשות ספק מורשה לכלים העדינים ולמכשור הייחודי, עומדות בתקנים המחמירים ביותר ויודעות גם להתאים את המפרטים הנדרשים בהתאם לצרכים השונים של לקוחותיה.

וותק ואמינות ללא תחרות

חברת משולם אבני ובנו הוקמה בשנת 1968 על-ידי משולם אבני, בן למשפחה חסידית יוצאת פולין שנעשה לציוני ועלה ארצה בשנת 1939. בזכות ידיעתו את השפה הגרמנית, הצליח לבסס קשרי ייבוא בלעדיים עם מספר יצרניות גרמניות בתחום מכונות וציוד למעבדות ותעשייה, מהמובילות העולמיות בענף, עמן עובדת החברה עד היום: סוכנות LAUDA, המתמחה בייצור של מערכות חימום וקירור שונות, החל ממקפיאים סטריליים למעבדות ועד למערכות קירור, וחברת RETSCH, יצרנית וותיקה של ציוד מעבדה בסטנדרטים גבוהים, לצד חברות נוספות בתחומי הציוד והמכשור המעבדתי.

בשנת 1976, אחרי שהשתחרר משירות קבע בצה"ל הצטרף אל החברה בנו של משולם, איציק, והחברה נעשתה לעסק משפחתי. אחרי פרישתו של משולם בגיל 92 המכובד, החליף אותו בנו כמנכ"ל החברה והמנהל, ומכהן בתפקיד זה גם כיום.

"בתחום זה, מקצועיות השירות ואיכות החומרים והמכשור הם ערך עליון"צילום: shutterstock

"בתחום מדעי זה, מקצועיות השירות ואיכות החומרים והמכשור הם ערך עליון", מסביר איציק משולם. "אחת הלקוחות הוותיקות ביותר שלנו היא 'המעבדה הלאומית לפיזיקה', שהיא הגוף המקצועי שקביעת תווי התקן שלו משמש כסמכות העליונה בארץ, הגוף היחיד שקביעותיו וממצאיו נמצאים למעשה למעל לאלו של מכון התקנים. המוטו שלי הוא 'השירות מוכר, לא המחיר', אף שגם המחירים שלנו הוגנים ביותר והמחירון המפורט תמיד זמין באתר שלנו לעיני כול, מה שמבטיח ללקוחות שלנו שקיפות מלאה וגם פירוט מדוקדק של מלאי החומרים, הכלים, המכשור והמפרטים הזמינים".

לדבריו, חברת משולם אבני משמשת סוכנת בלעדית של חברות מהגדולות בעולם בתחומן ומספקת ציוד למעבדות, מפעלים ומוסדות מחקר כבר למעלה מ-47 שנים. החברה אף מוסמכת משנת 1997 לתקן 9001-2015ISO המחמיר. בין הלקוחות הקבועים של משולם אבני ובנו, מציין איציק הבן בין היתר את חברת "רפאל", משרד הביטחון, וחברות התרופות "טבע" ו-Mapi Pharma, עם כולם מקיימת משולם אבני חוזי שירות שנתיים, וכן מפעלים מענף התעשייה הכימית ומעבדות של מכוני מחקר ואוניברסיטאות. בנוסף, החברה גם נותנת את האפשרות לקשרי עבודה על בסיס שירותי תחזוקה ואחזקה לציוד גם ללא חוזי שירות. איציק מונה גם את קשרי הייבוא שביסס עם יצרניות עולמיות נוספות בתחום, בהן חברות מצרפת, הולנד, ארה"ב, הודו וסין, ומתגאה בעובדה שהוא מאפשר לכל לקוחותיו אספקה בייבוא ישיר, או עקיף, בהתאם לצרכיהם.

ציוד ומפרטים טכנולוגיים בהתאמה מלאה לצד שירות שוטף

המוצרים של משולם אבני ובנו כוללים ציוד טכנולוגי גדול כגון מערכות קירור, מערכות חימום, וצ'ילרים תוצרת LAUDA, תנורים, בוחשים, צנטריפוגות, מכשירי טחינה, נפות, מכשירים אולטרסוניים לניקוי, מדי חום, משאבות וואקום, והידרומטרים, תוצרת RETSCH – כולם במגוון רחב של מפרטים בהתאם לצורכי המעבדה הספציפיים של כל לקוח ולקוח. לצד זאת, החברה מספקת גם מוצרי מדף לעבודות ומטלות יומיומית שוטפות, כמו כלי קיבולת ומעבדה בכל הגדלים והצורות, בהם כלי זכוכית, חרסינה טפלון, גומי ומתכת, משאבות פריסטלטיות, לפיפטות, דיספנסרים, וכמובן ציוד כללי דוגמת כפפות עבודה, חלוקים ומשקפי מגן. כל הציוד מיוצר על ידי החברות העולמיות המובילות, בהן: NORMALAB ,BOLA ,FAITHFULL ,DLAB ,LEAD FLUID ,LAUDA ,RETSCH ועוד. עבור כל הציוד הכבד מספקים משולם אבני ובנו שירותי כיול ואחזקה כלולים במחיר, ומבוצעים באופן פרטני על-ידי עובדיה המוסמכים. החברה מפעילה שני מרכזי שירות, האחד בנשר והשני בבאר שבע, ומספקת מוצרים ושירות לכל חלקי הארץ.

תעשיות רבות בארץ נשענות על ציוד איכותי וחדשניצילום: shutterstock

בשני מרכזי השירות פועל גם בית מלאכה לאלקטרוניקה ונוזלי קירור המתופעל באופן שוטף על-ידי עובדי החברה המוסמכים לכך. איציק אבני מבהיר כי "אצלנו לא עובדים עם קבלני משנה וספקים חיצוניים למיניהם. כל השירות והאספקה נעשים באמצעות העובדים המסורים והמנוסים שלנו. בחברתנו עובדים צוותים מקצועיים של מהנדסי אלקטרוניקה, טכנאי קירור, ממוני בטיחות ועוד, כולם בעלי הסמכות מתאימות והכשרה מוכחת, שיוצאים גם דרך קבע לקורסים והשתלמויות ברחבי העולם". בימים כתיקונם, משולם אבני משתתפת באופן קבוע בירידים תעשייתיים בינלאומיים ובכנסים והתצוגות החשובים בעולם. "אמנם משבר הקורונה עכשיו מקשה, אבל אני מאמין גדול במפגשים פנים אל פנים עם האנשים שאיתם אני עובד, ספקים ולקוחות כאחד, ומקפיד לנסוע בעצמי לפגישות העסקיות, בין אם הן בצרפת בהודו או בסין", מוסיף איציק.

יצרנית מורשה של נוזלי קירור

חברת משולם אבני ובנו אינה רק ספקית ויבואנית. בעשורים האחרונים היא פועלת גם כיצרנית וספקית מובילה של נוזלי קירור, ועומדת בתו התקן הממשלתי המחמיר של מכון התקנים לחומרים אלה. נוזלי הקירור המתקדמים שמייצרת החברה משומשים למגוון מטרות, החל בחומרי קירור לרדיאטורים של כלי רכב וטרקטורים ועד למערכות קירור גדולות עבור ציוד מכני כבד במפעלי תעשייה גדולים. בשנים האחרונות החברה אף מפתחת נוזל קירור פורץ דרך בטכנולוגיה חדשה ותחל גם לפעול כיצואנית לשווקים בחו"ל. למשולם אבני ובנו 5 אישורי MSDS עבור הנוזלים המיוצרים.

באתר החברה ניתן להתרשם מן הקטלוג המתעדכן בו מפורטים כל המוצרים הזמינים וכן ממגוון השירותים הרחב שנותנת החברה. זאת לצד מחירון מלא, שקוף ומפורט, ומפרטים טכניים מדוקדקים באשר לכל מוצר ומוצר. "הסטנדרט הבלתי מתפשר שלנו מדבר בעד עצמו, ולראייה וותק של כמעט חמישים שנה בתחום, מוניטין עשיר ואלפי לקוחות מרוצים", מסכם איציק.

משולם אבני ובנו
מעבר לאתר >>

דרך בר יהודה 101, נשר
למידע נוסף >>