איטום מרתפים: להציל את המצב בלי לטבוע

נזילות מים הן תמיד מקור לעגמת נפש ומסכת מפרכת של שיפוצים וניסיון לפתור בעיות שמסתתרות לפעמים מתחת לאדמה או בתוך הקירות. כדי לחסוך את בזבוז הזמן, וגם כדי למנוע את הנזק מראש, כדאי להיעזר בשירותים של חברות מקצועיות בעלות ניסיון בתחום איטום מרתפים

לירון גולן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כלב מתיישב על שולחן בבית מוצף
איטום מרתפים: להציל את המצב בלי לטבועצילום: Shutterstock
לירון גולן
תוכן שיווקי

נזילות מתרחשות לעיתים בשקט, והמים יטפטפו ויתפשטו לאיטם עד השלב שבו מגלים את הנזק, לפעמים מאוחר מכדי להציל חפצים יקרי ערך או חדר שלם שסובל מבעיית רטיבות שגוררת גם עובש. הנזקים יכולים להיות ארוכי טווח, וההתמודדות איתם מפרכת. נזקי הצפות של גשמים עזים בחורף או צינורות מתפוצצים בכל עונות השנה הם אירועים שניתן להבחין בהם מיד, אולם דורשים גם כן מומחיות של בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב שיוכלו לטפל בבעיה במהירות וביעילות.

אנשי המקצוע הנכונים עם ניסיון בתחום איטום מרתפים יוכלו לסייע לכם לא רק לתקן את הנזקים, אלא גם למנוע אותם מראש ולוודא שאתם נשארים מוגנים ויבשים.

אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ

חברת אדלר איטום ושיקום בע"מ מתמחה באיטום תת קרקעי בכל שלבי הבנייה המיועדים הן לסקטור הפרטי, לרבות, לקוחות פרטיים, וועדי בתים, בעלי נכסים וכדומה, והן לסקטור המקצועי בענף הבנייה בישראל הכולל בין היתר: חברות בניה, קבלני איטום, יועצי איטום, מהנדסים ועוד. החברה הוקמה על ידי עמית אדלר הנדסאי בנייה במקצועו שהקים את החברה במטרה לספק ללקוחות מקצועיות, שירות, שקיפות ולהעניק להם שקט נפשי בכל הקשור לנזילות מים תת קרקעיים ממרתפים, חניונים, מקלטים, פיר מעליות, מנהרות ועוד.

במהלך השנים סיפקה החברה ייעוץ, שירות ופתרונות איטום עבור חברות, ארגונים, מוסדות וקבלנים מוכרים במשק הישראלי, כמו חברת אפל, גוגל, רכבת ישראל, מלון וולדורף אסטוריה ועוד. כמו כן, פתרה חברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ תקלות לא שגרתיות ומורכבות בבתים פרטיים וציבוריים כאחד "באחד המקרים שטיפלנו הגענו למרתף שמאחד הקירות יצא פרץ גדול של מים. כאשר מגיעים לשטח רק אז אפשר להבין את העוצמה של הליקוי, כל המרתף למעשה מתחיל להיות מוצף. כאשר המטרה שלנו לאתר את הבעיה כמה שיותר מהר ולא לאפשר ללחץ המים ולמורכבות השטח לנהל אותנו. בסופם של שלושה ימי עבודה איתרנו את הבעיה מהחלק הפנימי של המרתף, והחזרנו את המרתף לאיטום מוחלט". משתף אדלר. "בעזרת טכניקה, מקצועיות, ניסיון ועבודה עם חומרים הגלם הכי איכותיים שקיימים בשוק אנחנו מצליחים לייצר הצלחה אחר הצלחה וממשיכים לכבוש עוד ועוד יעדים ולפתור ליקויים פשוטים ומורכבים".

פתרון מהיסוד: ייעוץ משלב התוכניות ועד לביצוע >>>

כיצד מאתרים גורמי רטיבות ומה עושים כאשר מגלים רטיבות?

"ברוב הפעמים ליקוי רטיבות קשורה לתשתית לא ראויה שלרוב מתגלה במהלך השנייה או רק בשלב האכלוס. איתור הרטיבות נעשה באמצעות טכניקות מיוחדות כמו מצלמה תרמית במידה הצורך ועוד. הניסיון הרב שלנו בתחום מעניק לנו את היכולת לזהות באופן מדויק את מקור הנזילה ולטפל בבעיה בפינצטה. כמו כן, כאשר מגלים רטיבות יש חשיבות בפנייה מוקדמת ככל שתהיה, התמהמהות בנושא עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למבנה, עלויות נוספות, סכנה בריאותית. אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת מה מתרחש בתוך הבטון וכמה הנזק הוא גדול".

חברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ מדגישה את חשיבותו של שלב התכנון, בעיקר עבור הסקטור המוסדי ציבורי, הכולל: חברות נדל"ן, קבלנים, אדריכלים ועוד. ייעוץ מקצועי בשלב התוכניות ימנע בעתיד סכנות למבנה ואף לחיי אדם. "כאשר לוקחים אותנו לפרויקט עוד טרם הבנייה ובשלב התכנון, אנחנו יכולים לתת מענה הרמטי לבעיות שעלולות לצוץ בעתיד. ייעוץ איטום זה שלב חשוב לא פחות מייעוץ קונסטרוקציה, חשמל או אינסטלציה וכאשר לוקחים אותו בחשבון מבטיחים לדיירים עבודה איכותית ובלתי מתפשרת".

שימוש בחומרים איכותיים, עמידים, טכניקת איטום והזרקה של חומר איטום המשולב עם בטון יחד עם הצוות המקצועי של החברה מבטחים ללקוחות שקט לאורך זמן ואחריות מלאה על העבודה. "השילוב של השטח, הפרקטיקה, הניסיון וההיכרות עם המים זה שילוב מנצח- אנחנו רואים ומקבלים פידבקים מהשטח ומהלקוחות שלנו".

אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ
מעבר לאתר
טלפון: 054-8994149
למעבר למייל