הבלוק סוכנות לנדל"ן: מכירה והשכרת נכסים בראשון לציון והסביבה

ייעוץ ושיווק נכסי נדל"ן הן פעולות מורכבות הדורשות שליטה באפיון צרכי הלקוחות וניהול משא ומתן נכון. הגודל והמגוון הרחב הקיים בראשון לציון והסביבה יוצרים אף הם אתגרים נוספים לסוכני הנדל"ן. ארז שטיינהוף ושלמה צרפתי, מבעלי 'הבלוק סוכנות לנדל"ן', מספרים כיצד מייצרים עסקאות מכירה מוצלחות

ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קו הרקיע של ראשון לציון באור יום
הבלוק סוכנות לנדל"ן: מכירה והשכרת נכסים בראשון לציון והסביבהצילום: shutterstock
ניבה שור
תוכן שיווקי

הבלוק סוכנות לנדל"ן מתמחה במכירה והשכרה של דירות חדשות, דירות יד שנייה, נכסי יוקרה ונדל"ן מסחרי בראשון לציון והסביבה. בראש הסוכנות עומדים ארז שטיינהוף ושלמה צרפתי – שניהם, וגם הסוכנות עצמה, דורגו על-ידי מדד מדלן היוקרתי בעשרת המקומות המובילים בראשון לציון. למעשה, זהו משרד התיווך היחיד בעיר שבו גם המשרד וגם בעליו דורגו יחד במקומות הגבוהים ביותר של מדד מדלן.

ארז שטיינהוף מתמחה בנדל"ן בעיר ראשון לציון. ארז נולד, התחנך וגר כל חייו בעיר, כאשר בשנת 2013 החל לעסוק ביעוץ, שיווק ויזמות נדל"ן. בנוסף, יש לו ניסיון של 25 שנים בתחום המכירות, שיווק ויחסי ציבור, בהן התנסה והתמקצע בניהול מו"מ וביצוע עסקאות מורכבות. ארז הוא בעל רישיון לתיווך מקרקעין מטעם משרד המשפטים ומשמש כחבר לשכת המתווכים במחוז השפלה.

שלמה צרפתי הוא תושב ראשון לציון מעל ל-40 שנה. לאחר קריירה מצליחה של 27 שנה בהייטק, בשנת 2015 החל לעסוק בייעוץ שיווק ויזמות נדל"ן. שלמה ניחן ביכולות מכירה גבוהות, ניהול משא ומתן נכון, אפיון מדויק של צרכי הלקוחות והתאמת הנכס הרלוונטי עבורם. שלמה הוא בעל רישיון לתיווך מקרקעין מטעם משרד המשפטים וחבר בלשכת מתווכי הנדל"ן במחוז השפלה.

מה מייחד את 'הבלוק סוכנות לנדל"ן'?
"הבלוק סוכנות לנדל"ן היא בעצם One stop shop שמציעה ללקוחות חבילה מלאה של כל השירותים המשויכים לתחום הנדל"ן: הערכת שווי הנכס, צילומים מקצועיים של הנכס, פעולות שיווק ומכירה, ייעוץ משפטי, סיוע בתחום המשכנתאות, אדריכלות ועיצוב פנים, קבלנות שיפוצים ועוד - הכל בכתובת אחת. בנוסף לחבילה המלאה, אנו מעניקים ללקוחותינו יחס אישי, זמינות מקסימלית, אפיון צרכים מדויק, שקיפות מלאה, מקצועיות ועבודה יסודית ומאומצת להשגת היעדים", מספר ארז.

כיצד מתבצעת הערכת שווי הנכס?
"השלב הראשון בתהליך המכירה מתחיל בהערכת שווי הנכס", מסביר שלמה. "אנו מגיעים לפגישה ראשונית בנכס ובודקים את כל הנתונים הדרושים, כגון: גודל הנכס, קומה, מעלית, ממ"ד, מרפסת שמש, מחסן, מעלית, שיפוץ, חזית/עורף וכו' – כל הפרמטרים הללו ישפיעו על הערכת השווי. מדדים נוספים שמהם מושפעת ההערכה הם מחירי הדירות שנמכרו לאחרונה בבניין, בשכונה ובאזור. הודות להיכרות המעמיקה שלנו עם ענף הנדל"ן בראשון לציון, אנו מציגים ללקוח הערכת שווי נכס מדוייקת ומאוזנת מאוד, תוך התחשבות בכל נתוני הנכס, יתרונותיו וחסרונותיו. הערכת שווי זו זוכה להערכה רבה בקרב לקוחותינו ובקרב עמיתנו השמאים, שמרבים להתייעץ איתנו", הוא מדגיש.

ארז שטיינהוף צילום: תומר שלום

מהן פעולות השיווק והפרסום אותן הנכם מבצעים עבור הנכס שמיועד למכירה?
"אנו נוקטים בכל אמצעי הפרסום והשיווק האפשריים שעומדים לרשותנו: העיתונות הכתובה והמקומונים, תליית שלטים, מדיה דיגיטלית כגון פייסבוק, יד 2, מדלן, און מאפ, אתרים ייעודיים ועוד. אנו מצלמים את הנכסים באופן מקצועי: צילומי סטילס, וידאו ובמידת הצורך נעזרים גם ברחפן.

"אחת החוזקות המרכזיות שלנו הוא מאגר עצום של קונים פוטנציאליים, המשקף את כל סוגי האוכלוסייה: זוגות צעירים, משקיעים, משפרי דיור, אוכלוסייה מבוגרת ועוד", מציין ארז.

שלמה מוסיף: "אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מתווכי נדל"ן נוספים, לצורך הגדלת מאגר הקונים והמוכרים ובכדי להגיע לתוצאות מקסימליות".

כיצד מתנהלת פעילותכם מול קונה?
"הפעילות מול קונה מתחילה באיתור צרכיו: מטרת הרכישה, סוג הנכס, שכונות רלוונטיות, מס' חדרים, קומה, מעלית, חניה, ממ"ד, בקשות מיוחדות וכמובן תקציב. לאחר הבנת הצרכים, אנו מציעים לקונה מס' נכסים רלוונטיים, מציגים לו את הנכסים ולאחר שראה אותם והתרשם, אנו מקבלים ממנו הצעת מחיר בכת"ב.

"בשלב הזה אנו מנהלים מו"מ בין 2 הצדדים כאשר מטרתנו היא להגיע להסכמות בנושא המחיר, מועד הפינוי ופריסת התשלומים. ברגע שהגענו להסכמות, הנתונים מועברים לעו"ד להמשך טיפול עד חתימת החוזה".

שלמה צרפתיצילום: עדי ארד

מהם הגורמים לאחוזי ההצלחה הגבוהים שלכם?
"אנו עובדים עם מוכרים רציניים בלבד שבאמת מעוניינים למכור ותמחור הנכס שלהם הוא ריאלי".

"אנו מאפיינים בצורה מדוייקת את צרכי הקונים ומציעים להם נכסים המתאימים להם באופן מדויק".

"ברוב המקרים אנו מציגים לקונים עד 3 נכסים ובסבירות גבוהה הם ירכשו אחד מהם", הם מדגישים.

מה מייחד את ענף הנדל"ן בעיר ראשון לציון?
"ראשון לציון היא אחת הערים המתפתחות ביותר בישראל ותהפוך בקרוב להיות העיר השלישית בגודלה. העיר כוללת אזורי תעשיה המציעים מגוון רחב של מקומות עבודה, אזורי קניות ובילוי, פארקים וחוף ים, לצד מגוון רחב של שכונות מגורים עבור האוכלוסייה ההטרוגנית של העיר, המושכת אליה זוגות צעירים ומשפרי דיור מגוש דן ומכל הארץ והביקוש לנכסים הוא עצום.

"אנו מתמחים בשיווק נדל"ן בכל רחבי העיר, כאשר שלמה אחראי על אזור מרכז העיר ומערבה וארז אחראי על מרכז העיר ומזרחה. ההכרות המעמיקה שלנו עם השכונות השונות מאפשרת לנו לסייע לקונים ולמוכרים הן בתהליך המכירה והן בתהליך הקניה".

אילו עסקאות מוצלחות ביצעתם לאחרונה?
ארז מספר: "משקיעה רכשה נכס תוך שבוע, הודות לאפיון הצרכים המדויק שלנו ולשיתוף הפעולה עם מתווך אחר".

שלמה מציין כי "במהלך תקופת הקורונה המאתגרת שיווקנו קוטג' יוקרתי במערב ראשון שגם בימים כתיקונם הוא מורכב למכירה. הנכס ששווק בתחילת מרץ 20 נמכר כבר בתחילת יוני 20 על אף סגר של חודשיים ואי הוודאות שאפיינה את התקופה, הודות למיומנות המכירה שלנו, המקצועיות והאמינות הבלתי מתפשרת".

"נכס ששווק ע"י בעליו למכירה למעלה משנה ולא נמכר, שווק על ידנו במשך חודש ימים ונמכר לשביעות רצונם של המוכר והקונים", הם מוסיפים.

מדוע לקוחות בוחרים דווקא בכם?
"לקוחותינו מגיעים בעיקר מפה לאוזן, בעקבות עסקאות מוצלחות עליהן שמעו. היכולת הגבוהה שלנו לנהל משא ומתן בצורה מקצועית, הגונה ושקופה, היא אחד הדברים החשובים ביותר שמקנים לנו את אחוזי המכירה הגבוהים להם אנו זוכים. גורם משמעותי נוסף להצלחות שלנו הוא תהליך אפיון הצרכים המדויק של הלקוחות.

"אנו עובדים עם הטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק ומערכות ניהול מתקדמות שמאפשרות לנו לשמור על דיסקרטיות ופרטיות שני הצדדים וגם על איכות הסביבה. אנו שולטים במדיות החברתיות ודואגים להתעדכן בכל החדש בתחום, להשתפר ולהשתכלל כל הזמן על-ידי הכשרות מקצועיות למען לקוחותינו. הם יודעים שאיתנו סיכויי ההצלחה שלהם למכור או לרכוש נכס לשביעות רצונם הם מהגבוהים ביותר בראשון לציון וכי תהליך השיווק והמכירה יבוצע בצורה מקצועית, אמינה ומדויקת".

הבלוק סוכנות לנדל"ן
וולפסון 25, ראשון לציון
טלפון: ארז 052-8457450
שלמה 052-3699065
לעמוד הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>
מעבר לאתר >>