שינויי דיירים: יש מי שילווה אתכם ברגעים הקריטיים

קבלת מענה שוטף לכל שאלה או בעיה במהלך תהליך כניסה לדירה הדורש שינויים הוא תנאי חשוב למעבר חלק. כיום ניתן להיעזר בחברות המכירות את התחום מקרוב שישמחו לעזור ולספק תמיכה בכל שלב

לידור יעקב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דלת כניסה לדירה פתוחה
שינויי דיירים: יש מי שילווה אתכם ברגעים הקריטייםצילום: shutterstock
לידור יעקב
תוכן שיווקי

רכישת דירה היא לרוב אירוע מכונן (לעיתים אף חד פעמי), כאשר העיסוקים הנלווים לו הם רבים, מורכבים ולעיתים כוללים שינויים גדולים או קטנים. תקשורת שוטפת מול מתאמי שינויי דיירים חשובה לטובת מזעור בעיות והתמודדות עם אתגרים שונים. בנוסף, הבנה בתחום ובתקנים המוגדרים בו היא קריטית בעת ביצוע שינויים, גם המזעריים שבהם, כך שליווי על-ידי צוות המכיר את התחום יכולה להוות פתרון פשוט.

רוזס הלזינגר אדריכלים בע"מ

"תיאום שינויי דיירים הוא תהליך שדורש הכלה, רגישות ושירות אישי. ניהול נכון של התהליך יוביל לשביעות רצון הן מצד הדיירים והן מצד היזם", אומר ישי רוז דהן, אדריכל ובעלים שותף ברוזס הלזינגר אדריכלים, לצד עופר הלזינגר וסיון רוז דהן.

רוזס הלזינגר אדריכלים מתמחה בתכנון בנייני מגורים, הן עבור פרויקטים חדשים והן עבור בניינים בתהליכי התחדשות עירונית. מדובר במשרד האדריכלים היחיד בישראל בו פועלת מחלקת תיאום שינויי דיירים. בעשור האחרון, העניקה החברה שירותי תיאום שינויי דיירים לעשרות חברות בנייה ויזמים וטיפלה במעל 5,000 יחידות דיור באזור המרכז והשרון. לצד זאת, מעניק המשרד גם שירותי תכנון מבני ציבור ומסחר.

צוות החברהצילום: טלי בקשי

תכנון בנייה ותיאום שינויי דיירים בחבילה אחת

אחד מיתרונותיה הבולטים של רוזס הלזינגר אדריכלים, טמונה בעובדה שהיא מציעה ליזמים חבילה אחת, הכוללת תכנון הבנייה, לצד ניהול שינויי דיירים. "העובדה שהן התכנון והן העבודה מול הדיירים נעשית תחת קורת גג אחת, מאפשרת קיצור משמעותי בתהליך, תוך מזעור טעויות למינימום", מבהיר ישי.

ההכרות הקרובה של צוות המשרד עם תהליכי בנייה ורישוי הנדרשים בבניית בנייני מגורים, מבטיחים כי כל שינוי שיידרש בהתאם לבקשת הדיירים, בין אם בתשתית או במתאר הדירה, יבוצע אך ורק באופן כזה שיעמוד בתקנים הנדרשים. "הסבירות שאדריכל שמכיר את עולם תכנון הבנייה ותהליכי הבנייה יטעה בתכנון השינויים הוא אפסי", מדגיש ישי.

באמצעות הידע שצברו לאורך השנים, פיתחו רוזס הלזינגר אדריכלים את 'מודל אדריכלות אפקטיבית' – ARCHITECT AND MANAGEMANT , שמטרתו להעניק ליזמים שקט ואפשרות לארגון בכל שלבי הבנייה – החל משלב התכנון, דרך הביצוע ועד למסירת הפרויקט לדייר. על פי המודל, נחלק הפרויקט לחמישה שלבים: ניתוח ראשוני, תכנון, ביצוע, פיקוח וגמר. כל אחד מהם כולל עבודה משותפת ומסונכרנת של מחלקת תכנון ומחלקת תיאום שינויי דיירים. "המודל הוכיח יעילות ברמת התכנון והביצוע, והן בכל הנוגע לעמידה בלוחות זמנים, וחסכון כלכלי בתהליך הבניה", אומר ישי.

רוזס הלזינגר אדריכלים בע"מצילום: טלי בקשי

מבינים אנשים ומתייחסים לכל בקשה

"תיאום שינויי דיירים דורש רגישות, סבלנות, יכולת הקשבה והכלה של הדייר ורצונותיו", אומרת סיוון רוז דהן, מנהלת מחלקת תיאום שינויי דיירים ברוזס הלזינגר אדריכלים. "בין אם מדובר ברכישת דירה בפרויקט מגורים או בבניין שעובר התחדשות עירונית, אנחנו מבינים שתהליך הבנייה טומן בחובו לחצים ואתגרים עבור הדיירים, וכל אחד מהם יגיב ויתנהל באופן אחר. יש לנו את הכלים להעניק לכל אחד מהם שירות ויחס אישי, ולהתאים את התהליך ככל הניתן לצרכיו", אומרת סיון, ומוסיפה כי המשרד פיתח לאורך השנים תודעת שירות גבוהה ביותר לדיירים.

"אנחנו מומחים בתכנון בנייני מגורים, אבל לא פחות מכך, אנחנו מבינים דיירים ורואים לנגד עינינו את טובת היזם. השילוש הזה הוא מה שמאפשר לנו להעניק ללקוחות שלנו מענה נכון ומדויק, ולהבטיח שהפרויקט יתקדם כמתוכנן, תוך מתן סדר ארגון ושקט נפשי ליזם לכל אורך התהליך", מסכם ישי.

רוזס הלזינגר אדריכלים
טלפון: 03-6347117
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
למידע על מחלקת שינויי דיירים >>