רופאי שיניים בתל אביב: המומחים שיעזרו לכם לשמור על חיוך מפה לפה

אם אתם רוצים לשמור על החיוך ועל שיניים בריאות לאורך שנים, חשוב לבחור ברופא שיניים איכותי ומנוסה, בעל ידע ומיומנויות בפרוצדורות השונות, שיוודא כי מטופליו יזכו לטיפול הטוב ביותר

דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שיניים
רופאי שיניים בתל אביב: המומחים שיעזרו לכם לשמור על חיוך מפה לפהצילום: Peter Kasprzyk
דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

כולנו יודעים כי בריאות הפה היא חלק חשוב ובלתי נפרד מהבריאות הכללית שלנו, וכי חיוך יפה ואסתטי פותח דלתות להזדמנויות בכל תחומי החיים. לכן, בחירת רופא השיניים הטוב והאיכותי עבורך, יכולה לספק לך שקט נפשי בידיעה שמעתה והלאה, בריאותך בידיים טובות.

לבחירת רופא השיניים יש משקל רב בשמירה על תפקוד שיניים תקין ואופטימלי לאורך שנים. רופא שיניים מנוסה ובעל ידע נצבר יכול פעמים רבות להציל שיניים מפני עקירה ולהימנע מטיפולים מיותרים שיגרמו למטופליו יותר נזק מתועלת, כמו גם להימנע מפעולות דרסטיות שאין מהן יכולת חזרה. הכירו את רופאי השיניים האיכותיים והמנוסים בתל אביב

ד"ר נחום סאמט – רופאי שיניים בתל אביב

מרפאת השיניים של ד"ר סאמט בתל אביב, היא מרפאת מומחים מובילה בתחום שיקום פה, שתלים דנטליים ואסתטיקה דנטלית מזה כ-25 שנה.

ד"ר נחום סאמט הוא מומחה ומרצה בין לאומי לשיקום פה, שהוכר כאוטוריטה בתחום השתלים הדנטליים בזכות השילוב הייחודי של מי שמשלב בין אקדמיה, מחקר, תעשיה ועבודה קלינית, הן באוניברסיטת הארוורד בארה"ב והן בישראל. הוא פרופסור אורח ב-4 אוניברסיטאות בעולם, ואחד מהרופאים היחידים בישראל המכיר את עולם השתלים מכל האספקטים: מחקר, פיתוח וייצור וכמובן מטיפול במתרפאים.

מהם ההבדלים בין מומחה בשיקום פה ובין רופא שיניים שאינו מומחה בתחום?

"רופא שיניים לומד 6 שנים. מומחה לומד כ-6 שנים נוספות, וחייב לעמוד בבחינות מפרכות בכתב ובע"פ. זו הסיבה לכך שכמות המומחים הדנטליים בישראל ובעולם קטנה יחסית. ההכשרה הנוספת, המעמיקה והמקיפה שצובר מומחה, מאפשרת לו לטפל במקרים מורכבים ומסובכים, מקנה ערך מוסף רב ומשמעותי למטופליו, ובאה לידי ביטוי בהחלטות הרפואיות ובאיכות הטיפול"

שיקום האזור הקדמי/אסתטי בעזרת שתלים והעמסה מיידית. לפני ואחריצילום: ד"ר נחום סאמט
שיקום האזור הקדמי/אסתטי בעזרת שתלים והעמסה מיידית. לפני ואחריצילום: ד"ר נחום סאמט

"לכל רופא שיניים יש מספר רופא. למומחה יש שני מספרים. חיפוש באתר משרד הבריאות מאפשר לדעת האם הרופא הוא מוכר כמומחה, ובעל מספר מומחה רשמי".

מהו הערך המוסף שאתה מספק למטופליך כמומחה לשיקום פה?

" הידע המצטבר מהלימודים וההתמחות ב"הדסה" בירושלים, דרך העבודה כמדריך וכחבר סגל בהדסה, וכ-ASSISTANT PROFESSOR, ואחראי על תחום שיקום פה בביה"ס לרפואת שיניים של אוניברסיטת הרווארד (שם אני עדיין חבר סגל פעיל), מהעבודה הקלינית כמומחה לשיקום פה, מהעיסוק במחקר קליני ובפיתוח טכניקות ושתלים בעבודתי כסמנכ"ל מחקר באחת מחברות השתלים הגדולות בישראל, ומההרצאות והקורסים אותם אני מעביר בעולם בתחום השתלים - כל אלה עומדים לרשותם של המתרפאים במרפאה".

"בנוסף אלי, עובדים במרפאה מומחית לכירורגיית פה ולסת, מומחה לטיפולי שורש, מומחית לרפואת שיניים לילדים, מומחה נוסף לשיקום פה, שיננית, רופאים נוספים וכמובן פקידות וסייעות. שיתוף הפעולה ועבודת הצוות מאפשרים טיפול זמין ויעיל ברוב המוחלט של המקרים".

מהי הגישה ללקוחות?

"הקו המנחה שלנו במרפאה הוא להתאים את שיטת הטיפול לצרכי המטופל. מכיוון שכמעט תמיד יש יותר מאפשרות טיפול אחת, אנו מסבירים למטופל את אופציות הטיפול השונות בפירוט, תוך הדגשת היתרונות והחסרונות של כל פתרון, ומייעצים מהי לדעתנו האפשרות המתאימה ביותר לצרכיו, תוך התייחסות גם לשיקולי זמנים ועלויות".

ד"ר נחום סמאטצילום: צילום עצמי

"בראיה שלנו – המתרפאים הם תמיד במרכז. ואנחנו עושים כל מאמץ שזמני ההמתנה לטיפול יהיו מינימליים, וכאשר קיימת בעיה דחופה אנו עושים כל מאמץ לפתור אותה עוד באותו היום. ולכן, המרפאה פתוחה ששה ימים בשבוע, והיא נבנתה בעיצוב קלאסי ונעים שאינו 'מנקר עיניים' שבה אפשר להרגיש 'בבית'.

מה כולל תהליך שיקום פה?

"תהליך השיקום מתחיל בבדיקה ובבחירת תוכנית טיפול. שיקום פה הוא לרוב תהליך ארוך: החל מכמה חודשים ועד לשנה ויותר, ודורש לא פעם עקירות, סתימות, טיפולי שורש, שתלים ומבנים וכתרים. כמומחה לשיקום אני מאמין שלאנשים יש זכות להיראות ולתפקד היטב לאורך כל המהלך הטיפולי, ולכן אני משקיע זמן ומאמץ רב לא רק בשחזורים הסופיים אלא גם בכל הקשור לשחזורים זמניים, כך שהתפקוד והאתטיקה נשמרים לכל אורך הטיפול. המאמץ הטיפולי הזה, בעבודה איכותית עם החומרים הטובים ביותר, מבטיח שלא יהיה צורך לחזור שוב ושוב בשל כתרים זמניים שנפלו, או בגלל בעיות אחרות לאורך הדרך".

מה לגבי בחירת הטכניקה והטכנולוגיות לטיפול?

"אני אוהב טכנולוגיה, ומאמץ טכנולוגיות חדשות כל הזמן, אבל חשוב לזכור שגם לטכנולוגיה הכי מתקדמת יש מגבלות ושהיא כלי ולא מטרה. הקו המנחה אותי הוא להתאים לכל מטופל או מטופלת את הטיפול הנכון והמתאים ביותר לצרכיהם, בעזרת השיטות והחומרים המתאימים להם. תמיד! ולא לרוץ או להשתמש בטכניקה הכי מתקדמת רק כיוון שיש לנו אותה במרפאה.. קו החשיבה הזה מוכיח את עצמו".

מרפאת שיניים - ד"ר נחום סאמט
כתובת המרפאה: הלסינקי 19, תל אביב
למעבר לאתר אינטרנט: http://www.drsamet.com/
טלפון: 03-5355066