מתווך דירות בתל-אביב שכדאי להכיר

החלטתם לעבור דירה או למכור דירה ואתם מחפשים מתווך בתל-אביב שיעזור לכם לייצר רווחים מהמכירה? הכירו את תמיר לביץ, אחד מסוכני הנדל"ן הוותיקים בתל-אביב, שמביא יוזמה חדשה שתעלה את שווי הנכס שלכם לפני המכירה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תל אביב
צילום: Slidezero | Dreamstime.com
גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

הכירו את תמיר לביץ, מסוכני הנדל"ן הוותיקים בתל-אביב עם ניסיון של 25 שנה בתחום והכרות מעמיקה עם עולם הנכסים והשוק הסוער של העיר העברית הראשונה שלא מפסיקה להשתנות. ממשרד הנדל"ן שהוא מנהל ברחוב פרישמן הוא מתפעל את הסוכנים המומחים שלו שמכירים את רחובות העיר כמו את כף ידם.

ערך כספי גבוה ככל הניתן ללקוחות שלו

אחרי שנים בהן קנה, שיפץ ומכר דירות, ולקח חלק בבניית בניינים ופרויקטים מאפס חוזר לביץ אל אהבתו הגדולה - להצליח להביא ערך כספי גבוה יותר ללקוחות בניהול פרויקטים של השבחת נכסים קיימים על ידי שיפוץ ושדרוג הנכס, ולאחר מכן בשיווק ומכירתו. "אני תמיד הולך אחרי הלב שלי", הוא מספר,"מה שמוביל אותי בעיסוק שלי זה אהבה לאנשים, זה גם מה שדחף אותי במהלך השנים להתמקצע וללמוד כיצד ליצור עסקאות חכמות יותר עבורי ועבור הלקוחות שלי, כך ששני הצדדים יהיו מרוצים והעסקה תצא לפועל ברווח מקסימלי".

שיפוץ על חשבון המתווך

צילום: אסף קאוף

אם אתם בעלי נכס באזור מרכז תל-אביב, ולא חשוב אם ירשתם אותו או קניתם אותו מהחיסכון שצברתם, את היוזמה של לביץ אסור לכם לפספס. "בשנים האחרונות אנחנו מקדמים פרויקט חדש שמטרתו להכניס יותר כסף ללקוחות שלנו", הוא מספר. "עבדנו על הרעיון במשך חודשים כדי להבטיח עסקה טובה ששני הצדדים יוצאים מרוצים והמוכרים הם המרוויחים הגדולים".

ההיגיון שמאחורי היוזמה פשוט מאוד – טרם העמדת הדירה למכירה, מציע לביץ למוכר מסלול בו הוא דואג לשיפוץ הנכס על חשבונו, העלאת השווי שלו והגדלת סיכויי המכירה. עם עשרות שנות ניסיון והכרות מעמיקה של צרכי השוק – כל דירה משופצת ומתוכננת בצורה המיטבית. החל בתיקונים קוסמטיים עדינים בשיתוף מעצבת פנים בכירה ועד לשיפוץ כולל שנותן לה מראה של דירה אטרקטיבית. והכול כמובן, בתאום ציפיות מלא עם בעלי הדירה והעמדת ערבויות לביצוע וסיום הפרויקט.

צילום: אסף קאוף

בזמן השיפוצים זוכים הדיירים במגורים חלופיים. כשמסתיימים השיפוצים מועמדת הדירה למכירה ובעליה יקבלו שווי גבוה אלפי מונים מלפני השיפוץ וכל זה ללא עלות מצדכם.
איפה הרווח של לביץ אתם שואלים? גם מעמלת התיווך כמובן וכמובן מחלק מעליית הערך שיצר המתווך.

צילום: אסף קאוף

לביץ שיווק נדל"ן
כתובת: פרישמן 73, תל אביב יפו
טלפון: 054-4541393 / 03-5229474
מייל: lavitznechasim@gmail.com

בחזרה למדור