דיווח נוכחות לעסקים: מיטב הפתרונות החדשניים

ניהול נוכחות עובדים יכול להיות עסק מתיש. בשנים האחרונות התפתחו מערכות חדשניות לדיווח נוכחות לעסקים בינהם אפליקציות, חיישנים וטביעות אצבע. הנה לכם כמה מהמערכות היעילות בשוק שיעשו לכם את החיים קלים

גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טאבלט
דיווח נוכחות לעסקים: מיטב הפתרונות החדשנייםצילום: Daniel Romero
גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

אורח החיים הדינאמי בו אנו חיים הפך את מעקב השעות אחר עובדים לאתגר לא קטן. עובדים נכנסים למשרד וקופצים לפגישה בבית קפה קרוב, יוצאים להפסקת צהריים ושוכחים לחתום כרטיס ועוד אתגרים נוספים. מעקב ברור אחר שעות העובדים יכול מחד גיסא לחסוך לבעל העסק אלפי שקלים בכל חודש, ומאידך להגביר את תפוקת העובדים באופן משמעותי.

אספנו עבורכם מספר חברות המציעות את שעוני דיווח הנוכחות המתוחכמים ביותר שקיימים היום בשוק כדי שגם אתם תוכלו להתחיל לחסוך ולנהל את העובדים ביעילות. הכירו את עוקץ מערכות בע"מ, ok2go, JBClock, ג.מקורטק מערכות זיהוי ו-טיימדוקס.

עוקץ מערכות בע״מ

״עוקץ מערכות בע״מ״ הוקמה לפני כ-32 שנים על ידי חיים מולכו, הבעלים והמנכ״ל, כדי לספק מענה לחברות ועסקים שביקשו לבצע מעקב מדויק על העובדים ושעות העבודה עליהן הם מדווחים. מאז הוקמה החברה היא הספיקה לפתח עשרות מוצרים, ביניהם תוכנות ואפליקציות שרובנו משתמשים בהם בכל יום. כיום מונה החברה למעלה מ-70 עובדים, מעמידה מרכזי תמיכת לקוחות בכל הארץ, ומחזיקה במאגר לקוחות מרשים של לא פחות מ-14 אלף לקוחות המשתמשים במוצרים ובטכנולוגיה שהיא מפתחת.

החברה פועלת במספר תחומים ומספקת תוכנות בעלות יתרונות שונים כמו: ניהול עובדים, תוכנה לניהול נוכחות והסכמי עבודה, תוכנת שכר ותוכנה לניהול משאבי אנוש. משמעות הדבר היא שהיא דואגת לאסוף פרטים על העובד, החל מהרגע בו הוא מדווח נוכחות בעבודה ועד שהוא יוצא, דרך הזנת השעות והצלבה שלהן עם תנאי ההעסקה של העובד (שכר שעתי, שעות נוספות וכו'), ועד עיבוד הנתונים לכדי תלוש משכורת המגלם בתוכו את השכר, התשלום למס הכנסה, מע״מ, ביטוח לאומי, הוצאות רכב ועוד.

החברה פועלת במספר תחומים ומספקת תוכנות בעלות יתרונות שונים כמו: ניהול עובדים, תוכנה לניהול נוכחות והסכמי עבודהצילום: עוקץ מערכות

״שימוש בתוכנות ובמוצרים שלנו מציע לבעלי העסקים יתרונות אדירים המתרגמים לחיסכון בכסף, בזמן ובכוח עבודה״, משתף חיים וממשיך להסביר, ״אם בעבר הלא כלכך רחוק היה לוקח לחברות גדולות שבועיים להכין משכורות לעובדים לעשרות ומאות עובדים, היום בתוך 3-4 שעות אפשר לאגד את נתוני כל העובדים ולהוציא תלושי שכר בקלות ובלי שום מאמץ. בצד של העובדים מדובר גם כן בשירות נוח ביותר שכן הם יכולים להיכנס לתוכנה, ולראות את תלושי השכר והמפרט האישי שלהם בלחיצת כפתור קלה״.

התממשקות לכל מערכת

התוכנות החדשניות שמציעה ״עוקץ״ מאפשרות גמישות מפליאה ומסוגלות להתממשק לכל מערכת קיימת. אין זה משנה אם יש לכם שעון נוכחות, קופה רושמת, או אפילו אם אתם דורשים מהעובדים שידווחו על נוכחות דרך אפליקציה שעליה אתם משלמים, תוכלו לחבר את המערכת הקיימת לתוכנה של ״עוקץ״ שתאגור את כל הנתונים ותציג את המידע בצורה שקופה, נוחה וידידותית ביותר.

התקנת המערכת במקום העבודה

לצד התוכנות והאפליקציות שמציעה החברה, מספקת ״עוקץ״ גם את המערכות הפיזיות המשמשות את העובדים לדיווח נוכחות. תוכלו לבחור בין שעון נוכחות סטנדרטי, כרטיס מגנטי, שעונים עם כפתורים או כרטיסי קירבה אותם מצמידים למכשיר כדי לבצע דיווח. במקומות בהם ישנו צורך בשמירה על נהלי בטיחות מחמירים יותר ניתן גם להתקין מערכת טביעת אצבע או זיהוי פנים, ואפילו מערכת זיהוי פנים המדווחת על כניסת ויציאת העובד ובודקת לו חום גוף, דבר שיכול להיות יעיל בתקופות כמו התפרצות מגפת הקורונה בה אנחנו משתדלים להימנע כמה שיותר מלגעת במשטחים בהם נגעו אחרים.

היצע שירותים ומוצרים רחב

כחלק מאידיאולוגיית החברה היא תמיד דוחפת את גבולות הקיים כדי למצוא דרכים נוספות לשפר את הענף, כך למשל תוכלו למצוא בין מוצרי החברה גם כרטיס עובד שעליו נשמרת טביעת האצבע של העובד, מה שאומר שאין שום סכנה שמישהו יצליח להשיג את הפרטים האישיים שלו ולהשתמש בהם.

חיים מולכו מנכ״ל עוקץ מערכותצילום: עוקץ מערכות

פתרון מעניין נוסף שחושב מחוץ לקופסא הוא אפליקציה ייחודית שהחברה פיתחה, שמוסרת גם את מיקום העובד בעת דיווח הכניסה או היציאה, כך ניתן לאמת את מיקומו ולוודא כי הוא אכן במקום בו הוא אמור להיות. פיצ'ר נוסף המתלווה למערכת הזו, אף מאפשר לבעל העסק להגדיר רדיוס גיאוגרפי מדויק, שרק במסגרתו ניתן יהיה להעביר דיווח. כך למשל, אם העובד אמור להתחיל את היום בפגישה במיקום מסוים, ניתן להגדיר כי הוא יוכל לדווח על כניסה לעבודה רק בהגיעו למקום שהוגדר לו.

בית התוכנה ״עוקץ מערכות בע״מ״ ניצב בחוד החנית של איסוף המידע על עובדים ויצירת פתרונות חכמים לעיבוד המידע והפקת נתונים. החברה מחזיקה מבחר רחב של מוצרי דיווח שעות משלה וכן מספקת תוכנות האוגרות את המידע ומסוגלות לחסוך למנהלי הכספים וחשבי השכר שעות על גבי שעות של עבודת נמלים קשה וטרחנית.

otime - אפליקציית הנוכחות המשתלמת ביותרקרדיט: עוקץ מערכות

בין אם יש לכם כבר מערכת דיווח שעות קיימת או שאתם רוצים להתקין אחת חדשה, בעזרת הפתרונות הטכנולוגיים שמעמידה לרשותכם ״עוקץ מערכות בע״מ״ תוכלו לנתר במדויק אחרי שעות העבודה של כל עובדי החברה, לחסוך בזמן, בכוח אדם, והכי חשוב – בכסף.

עוקץ מערכות בע"מ
כתובת: המגשימים 18, פתח תקווה
טלפון: 073-2295555
לאתר של עוקץ מערכות בע"מ >>>

---------------------------------------------

ok2go – דיווח נוכחות מבוסס מיקום

חברת ok2go הוקמה בשנת 2002 במטרה לספק פתרונות ענן מבוססי מיקום בזמן אמת לאיסוף ודיווח נוכחות של אנשי שטח או עובדים שאינם מעבירים את כל יומם במשרד. החברה מספקת משטח עבודה דיגיטלי העוקב אחר זמני הכניסה והיציאה של העובד, כולל מיקום גיאוגרפי, וניתן להגדירו כך שנוסף על דיווחי השעות הוא יספק גם התראות ודיווחים על מצב העובד והתקדמותו בעבודה.

במהלך השנים הספיקה החברה לעבוד מול הגופים הגדולים ביותר בישראל, ביניהם צה״ל, משרד הבריאות, משרד הביטחון ומשרדי ממשלה נוספים, וכן עבדה מול עשרות חברות אבטחה ומאות רשויות, והיא מספקת שירותים לחברות ענק כמו ויזה קאל, תנובה, אסתי לאודר ועוד אלפי עסקים קטנים ובינוניים. בימים אלה עומדת החברה להשיק את הגרסה החדשה של משטח העבודה שלה, המותאם לנייד, שמציג מגוון פיצ’רים רחב ויעיל.

שמואל מדר, מנכ"ל אוקייטוגוצילום: אמיר ריינר תקשרות

איפה העובדים?

כמעט לכל חברה יש אנשי שטח, בין אם נהגים, אנשי מכירות, מהנדסים שיוצאים לפגישות עם לקוחות, טכנאים, סדרני מדף ועוד. מכיוון ואותם עובדים לא מתחילים ומסיימים את היום שלהם במשרד, מעקב הכניסה והיציאה אחריהם הופך למסורבל וקשה, ועובדים שנוטים לעגל פינות יכולים לתת דיווחים שגויים באשר לתחילת וסיום יום העבודה שלהם ולמספר הלקוחות שאליהם הספיקו להגיע.

הרעיון הפשוט שמציגה ok2go, מאפשר להתקין אפליקציה במכשיר הסלולרי של העובד, חייגן אוטומטי או כל אמצעי אחר, שדרכם יהיה ניתן לדווח על כניסת ויציאת העובד בקלות ובזריזות. לצד דיווחי השעות ובהתאם למערכת שעליה אתם עובדים, תוכלו לבדוק גם דיווחים על פרויקטים בהם העובד מתקדם, סטטוס משימות שניתנו לו לביצוע ועוד מגוון פיצ'רים שיעזרו לייעל את הספק העובד. כמו כן חלק מהארגונים המחזיקים בעובדי כמו שליחים, טכנאים, נהגים וכו’ מסתייעים בפיצ'ר TRACK2go לאיתור אנשי השטח גם בשעות העבודה לצורך ייעול ושיפור השירות. ״בחברות בינוניות וגדולות קשה מאוד לעקוב אחר כל אחד ואחד מהעובדים, ומעבר לזה, בעל העסק לא מעוניין לעשות זאת. הוא רוצה לדעת שהעובדים שלו מבצעים את המשימות המוטלות עליהם בדיוק כפי שהוגדר להם ושהם לא ממלאים פרטים שגויים על זמני העבודה שלהם״, מסביר צביקה קופר, סמנכ״ל החברה.

״בעזרת המערכות שלנו, עובדים מצליחים לעגל הרבה פחות פינות, הם מתייצבים בזמן לעבודה, מסיימים את היום בשעה שהוגדרה להם, ובכך ניתן להגדיל את תפוקתו של כל עובד ועובד. מהצד שני ישנם עובדים שמאחרים או מקדימים את יציאתם ומדווחים נתונים שקריים. בעזרת המערכת ניתן להגדיר את דיווחי הכניסה והיציאה לפי מיקום גיאוגרפי, לפי תקן ו/או סידור עבודה מה שמעלים את היכולת של העובד לתת דיווחים כוזבים ויכול לחסוך עד אלפי שקלים בשנה על כל עובד״.

עדכונים והתראות מבוססי מקום

אחד הפיצ'רים היעילים ביותר של מערכת ok2go הינו הגדרת פוליגון – מיקום גיאוגרפי שהאפליקציה מגדירה לביצוע פרויקטים שונים. בעזרת הפיצ'ר ניתן להגדיר מיקום גיאוגרפי מדויק של העובד ובכך לראות היכן הוא נמצא, לאילו פגישות הספיק להגיע ולאילו לא, כמה זמן היה בכל מקום, מה הספיק לעשות ועוד. היתרון בשימוש בפיצ'ר הוא ביכולת לקבל עדכון בזמן אמת על כל עובד ועל ההתקדמות שלו בכל משימה בהתאם למיקום הגיאוגרפי שלו.

אפליקצית ok2goצילום: אמיר ריינר תקשורת

התממשקות למערכות נוכחות השכר

יתרון נוסף של מערכות דיווח השעות של ok2go נמצא ביכולת שלהן להתממשק לתוכנות נוכחות ושכר שונות. המערכת אוספת את נתוני העובד בהתאם לדיווחים, מזינה אוטומטית את הדיווחים בתוך מערכת השכר ובסוף החודש מייצרת חישוב של שכר העובד לפי תנאי העסקתו וזכויותיו, כשבין היתר התוכנה מכניסה את תשלומי הפנסיה, המיסים, הבראה, נסיעות ועוד, ובכך חוסכת למחלקת השכר שעות על גבי שעות של הכנת משכורות.

ok2go חוללה מהפך ביכולת של חברות וארגונים גדולים לעקוב אחר ביצועי העובדים, הפרויקטים בהם הם פועלים והשעות שעליהם הם מדווחים. כל חברה המפעילה אנשי שטח ורוצה לקבל מהם דיווחי אמת יכולה ליצור קשר עם החברה לצורך פגישת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר על כלל מכשיריה ושירותיה של החברה. החיסכון האדיר בכסף, הגברת תפוקת העובדים והיכולת להוציא תלוש שכר בסוף החודש במספר קליקים, הופכת את המערכת של ok2go למומלצת עבור כל חברה שרוצה ליצור משטר עבודה פורה ומדויק.

ok2go
כתובת: שוהם 7, פתח תקווה
טלפון: 053-7787841
לפייסבוק של ok2go
לאתר של ok2go

------------

JBClock

JBClock החלה את דרכה לפני למעלה מ-20 שנה כחברה טכנולוגית המתמחה בפתרונות חומרה ותוכנה לעסקים. היא בחרה לפעול במודל עבודה מיוחד המשלב בין בית תוכנה לחברה המייבאת מכשירים ומטמיעה בהם את מערכותיה, בכדי לספק פתרון הוליסטי לכלל לקוחותיה.

כיום מספקת החברה שירות ליותר מ-6 אלף לקוחות המקבלים תמיכה באופן ישיר, כשבד בבד היא צועדת קדימה, בגיבוי מלא מהטכנאים, המהנדסים ומפתחי התוכנה שלה, שפועלים בכל עת על חידושים טכנולוגיים שיקלו על התנהלות הלקוחות ויביאו לייעול בתהליכי עבודה שונים.

אפלקצית JBClockצילום: Makar Studio

״אחת המטרות העיקריות שלנו היא להעניק פתרון כמה שיותר מהיר ללקוחותינו. אנחנו עובדים מול מעסיקים קטנים ועד ארגוני ענק כשהמיקוד העיקרי שלנו עוסק בהתאמת פתרונות טכנולוגיים המשולבים בתוכנה כדי למצות בצורה הטובה ביותר את משאבי כח האדם של העסק״, משתף שי, מנכ״ל החברה.

כל יום לומדים משהו חדש

גם אחרי למעלה מ-20 שנה בתחום, דואגת החברה לייצר את הפתרונות הכי מהירים בשטח ולהוציא את המוצרים החדישים ביותר שמדברים את שפת התקופה. נכון להיום מחזיקה החברה כ-15 סוגי שעוני נוכחות שונים, חלקם פיתוחים עצמאיים מתוך שורות החברה וחלקם שעונים מיובאים שאליהם מצרפים המתכנתים והמהנדסים פונקציות שונות בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוחות. המערכות של החברות משתנות, מתפתחות ועוברות אבולוציה על בסיס קבוע בכדי להתאים לכל אחד ואחד מהלקוחות, וניתן בכל עת להציע הצעות ייעול למערכת ולפיצ'רים חדשים שיוכנסו, במטרה לשפר את רמת השירות ולחדד את הניואנסים הקטנים שיביאו להתאמה רחבה יותר לצרכי הלקוח.

חברה דינאמית

מתוך אידיאולוגיית החברה מקפידה JBClock לעבוד קשה וכל הזמן לשפר את ביצועי המערכת כך שלא רק שהיא תעבוד בצורה יעילה אלא גם תהיה נוחה וקלה לתפעול. החברה דואגת למצוא את נקודת האיזון הנכונה שבין תוכנה מורכבת המספקת מגוון תועלות לבעל העסק, לתוכנה שכל עובד יכול לתפעל בקלות מבלי להסתבך ומבלי להירתע משימוש בה. דרך יצירת ממשק קל ונוח לתפעול מצליחה למעשה החברה להטמיע בהצלחה רבה את שעוני הנוכחות בכל סביבת עבודה ולהבטיח שיתוף פעולה מלא גם מצד העובדים.

נכון להיום מחזיקה החברה כ-15 סוגי שעוני נוכחות שוניםצילום: Makar Studio

מגוון שעוני נוכחות המתאימים לכל עסק

כל עסק מתאפיין בצורת עבודה מסוימת, אולמות אירועים למשל מתאפיינים בתחלופה גבוהה של עובדים שבאים והולכים לאורך כל שלבי הקמת, הרצת ופירוק האירוע. עבור מקומות כאלה נדרש שעון נוכחות המותאם לתחלופה גבוהה של אנשים, בעוד שבמשרד עורכי דין או רואי חשבון קטן, תהיה תחלופה קטנה יותר שתדרוש שעון פשוט יותר עם פונקציות אחרות המותאמות לצורת העבודה של המשרד.

בהתאם לאופי העבודה של העסק, תחלופת העובדים שלו ופרמטרים נוספים, מתאימה החברה את שעוני הנוכחות לצרכי העסק ומתקינה אותו במשרדיו. לצד השעונים הפיזיים המותקנים במשרד עצמו ניתן גם להתקין אפליקציה מבוססת מיקום בסמארטפון של העובד כדי אפשר לו לדווח על כניסה ויציאה ברגע שהוא מתחיל את יום העבודה. נוסף על כך ישנו גם פתרון המתאים לטלפונים פחות ״חכמים״, וביניהם טלפונים כשרים, שעליהם ניתן להתקין פיצ'ר שמזהה את העובד מיד ברגע שהוא מחייג למספר שנקבע מראש, ובהתאם לחיוג הוא מדווח על תחילת וסיום יום עבודה.

המערכות שמציעה JBClock הן ממערכות הנוכחות המתקדמות והיעילות ביותר שניתן למצוא כיום בשוק, הן תוכננו במיוחד כך שיוטמעו בצורה נוחה ונכונה בעסק ויעזרו בניהול עובדי העסק החל מתחילת יום העבודה ועד סופו. אם אתם רוצים לחסוך אלפי שקלים בכל חודש בעזרת מערכת המדווחת במדויק על מיקומי העובד ועל עבודתו, תוכלו להתקשר עוד היום ל-JBClock שתשמח להתייצב למשימה.

JBClock
כתובת: הערבה 1, גבעת שמואל
טלפון: 03-7214000
לאתר של JBClock >>>

-----------------------

ג.מקורטק מערכות זיהוי

חברת ״ג. מקורטק מערכות זיהוי״ שהוקמה ב-2009, מתמחה ביבוא ושיווק של אמצעי זיהוי ביומטריים, הכוללים בקרות כניסה, שעוני נוכחות, מצלמות אבטחה, מערכות אינטרקום, RFID (זיהוי תדרי רדיו) ועוד.

החברה שנמצאת בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור למערכות נוכחות, הייתה מהראשונות שהביאו לארץ את טכנולוגיית זיהוי הפנים עוד ב-2011 ומאז דאגה לשמור על יתרון ולעקוב אחר צו השעה עם החידושים הטכנולוגים העדכניים ביותר והמוצרים המתקדמים ביותר. ״אנחנו עובדים עם כמה מהמערכות המתקדמות והחדישות ביותר בעולם שכוללות את המילה האחרונה בתחום מערכות הנוכחות״, משתף גיא מעוז, מנכ״ל החברה, וממשיך, ״לכל חברה הצרכים שלה, האופי הארגוני וכמות עובדים שונה. בהתאם לכך אנחנו ממליצים ומכוונים את לקוחותינו בבחירת המערכת כך שהחזר ההשקעה יהיה המהיר ביותר. יש לנו מערכות פשוטות שעושות מספר פעולות בודדות ויש לנו מערכות מורכבות יותר שכוללות בתוכן גם התממשקות לענן, יכולת לראות מיקומי עובדים ב-GPS, ניהול פרויקטים ומשימות ועוד״.

כל מערכת נוכחות מציגה מפרט טכני אחר, בעל טכנולוגיה שונה או דומה, איכות רכיבים שונה וחיישנים ביומטריים באיכות שונהצילום: ג.מקורטק מערכת מיד

מערכת נוחה וגמישה

את מערכות הנוכחות השונות שמספקת החברה ניתן לממשק ביחד עם תוכנת שכר הקולטת את דיווחי ונתוני העובד, מעבדת אותם ומפיקה מגוון דוחות ניהוליים וביניהם גם תלושי שכר. ניתן לרכוש מהחברה את מערכות הנוכחות יחד עם תוכנת הנוכחות, אך אם אתם כבר עובדים עם תוכנת נוכחות שאתם מרוצים ממנה ורק מחפשים לשדרג לשעון נוכחות מתקדם יותר, תוכלו להמשיך להשתמש בתוכנה הקיימת ופשוט לחבר אותה לכל אחד משעוני הנוכחות שמציעה החברה.

חוד החנית בחדשנות הטכנולוגית

החברה שידועה ביכולת שלה לזהות טרנדים וחידושים טכנולוגיים עוד לפני שהם מתברגים עמוק בתוך חיינו דואגת להביא תמיד את המילה האחרונה בתחום מערכות הנוכחות. בין המוצרים המתקדמים ביותר שתוכלו למצוא אצלה כיום, ישנה מערכת זיהוי ורידים מתקדמת, מערכת זיהוי אצבע משולבת עם זיהוי פנים ובדיקת חום גוף ומסכה (לימי הקורונה), ואפילו מערכת זיהוי כף יד ללא מגע שקוראת את תווי כף ידו של העובד.

מרוץ אחר איכות

כל מערכת נוכחות מציגה מפרט טכני אחר, בעל טכנולוגיה שונה או דומה, איכות רכיבים שונה וחיישנים ביומטריים באיכות שונה. ניתן למצוא בין שורות החברה מגוון גדול של מערכות מידע לצורך זיהוי העובד כשההבדל העיקרי ממנו נובע הבדל המחירים הוא באיכות הסנסור הביומטרי והיכולת שלו לזהות פנים, טביעות אצבע וכפות ידיים.

החברה שידועה ביכולת שלה לזהות טרנדים וחידושים טכנולוגיים עוד לפני שהם מתברגים עמוק בתוך חיינו צילום: ג.מקורטק מערכת מיד

ההבדל באיכות הסנסורים הוא ביכולת שלהם לזהות לדוגמא את פני העובד. סנסורים מתקדמים יותר שלרוב עולים יותר, יזהו כמעט בכל המקרים באופן מידי את העובד וידווחו עבורו כניסה ויציאה, אך עבור הסנסורים הפחות מתקדמים יתכן והמערכת לא תצליח לזהות את העובד בפעם הראשונה או השנייה ולכן עדיף להתחיל כבר מהרגע הראשון עם מערכת איכותית ולעשות התאמות בהמשך בהתאם לצרכי הארגון.

מחלקת תמיכה

לצד מערכות הנוכחות השונות שמציעה החברה היא גם מפעילה מחלקת תמיכה לכלל לקוחותיה. המערכת עצמה קלה לתפעול, אך מכיוון שמדובר במערכת שלרוב משתמשים בה פעם-פעמיים בחודש, ההטמעה אמנם מאוד מהירה, אך עקומת הלימוד יכולה להיות איטית ולשם כך קיימת מחלקת התמיכה, איתה אפשר ליצור קשר בכל שעות הפעילות ובכל נושא הקשור למערכת.

״ג. מקורטק מערכות זיהוי״ היא מהחברות המתקדמות והמובילות בארץ למערכות ותוכנות נוכחות והיא מצעידה את התחום בישראל קדימה עם המערכות החדשניות והיעילות ביותר. בין אם אתם צריכים מערכת נוכחות בסיסית הכוללת העברת כרטיס ובין אם אתם נדרשים למערכת מקצועית יותר המשלבת טכנולוגיה ביומטרית מתקדמת, אצל ״ג. מקורטק מערכות זיהוי״ תוכלו למצוא את המערכות המתקדמות ביותר שיעזרו לכם לפקח ולעקוב אחר דיווחי כל עובדי הארגון ללא יוצא מן הכלל.

ג. מקורטק מערכות זיהוי
כתובת: פרשקובסקי 7, ראשון לציון
טלפון: 03-9507079
לאתר של ג. מקורטק מערכות זיהוי >>>

-----------------------

Timedox Israelקרדיט: Sales Timedox

טיימדוקס

כבר בשנת 2000 החלה החברה לתת מענה לסוגיית הזיהוי הביומטרי. עם השנים והניסיון שצברה היא החלה להתפתח בכיוונים נוספים ורשמה בארצות הברית פטנטים על טכנולוגיה ביומטרית שמהווים את הבסיס לפעילותה גם כיום. את המערכות שהיא פיתחה אימצו עד כה גופים ממשלתיים ביטחוניים ומסחריים גדולים כמו תעשייה אווירית, רפאל ועוד ארגונים גדולים אחרים, כשאת הטכנולוגיה הפטנטית המתקדמת שלה, ניתן למצוא היום ברוב המוצרים שהיא מעמידה לטובת לקוחותיה.

ב-2009, החלה החברה לספק שירות נוסף הנקרא ״טיימדוקס״ המתמחה באיסוף נתוני נוכחות עבור חברות קטנות וגדולות כאחד. השירות שמספקת החברה מציע פתרונות שונים בכל הקשור לדיווחי נוכחות, דו"חות שכר ותלושי שכר, ועד כה אימצו אותו עשרות אלפי לקוחות וביניהם גם גופים ממשלתיים גדולים המונים עשרות אלפי עובדים. כיום ממשיכה החברה לפעול במלוא המרץ ולספק לאלפי לקוחותיה שירות בעל ערך שעוזר להם לייעל את עבודת העסקים, לאסוף נתונים בזמן אמת ולחסוך כספים באמצעות תוכנות מערכת עדכניות ומגוונות.

״אנחנו עובדים מול יריעה רחבה של עסקים, חברות וארגוני ענק בארץ ובעולם, המבקשים להיעזר בטכנולוגיה שלנו במטרה ליהנות מהיתרונות הרחבים שהיא מביאה עמה. הדבר שהכי חשוב לנו הוא לאפשר לבעלי עסקים למצות בצורה הטובה ביותר את כוח האדם שעומד לרשותם ולהפוך אותו לכמה שיותר יעיל. המכשור והתוכנות אותם אנחנו מציעים עומדים בחזית הטכנולוגיה ומציעים את הפתרונות העדכניים ביותר בתחום מערכות הנוכחות והשכר״, מדווח המנכ״ל.

ניתור בזמן אמת

אחד היתרונות הייחודיים של ״טיימדוקס״ מצוי ביכולתה לנתר אחר פעילות העובדים ולדווח על מיקומם בזמן אמת. בעוד שמערכות רבות מעבירות דיווח על העובדים רק בסוף יום העבודה, בעזרת המערכת של ״טיימדוקס״ תוכלו לראות היכן נמצאים העובדים כבר בזמן אמת, ובהתאם לכך תוכלו לנתב אותם לפעילויות שונות בעסק בהתאם לצרכים ובהתאם למסגרת התקציב בה אתם רוצים לעבוד, או לחילופין לטפל בהיעדרות מיד ברגע שהיא מתרחשת.

אחת הדוגמאות הטובות ביותר, הממחישות את יעילותה של מערכת המדווחת בזמן אמת על מיקומי העובדים ועל הסטטוס שלהם, מתייחסת לשעות הנוספות, לניהול ההפסקות שהעובדים עושים וליחס העלות מול תועלת שהם מייצרים. עובד שעבר את מכסת השעות החודשיות או היומיות שלו עולה לעסק פי 1.25 ויכול להגיע גם לפי 1.5 יותר מהשכר הרגיל שלו. בעזרת המערכת של ״טיימדוקס״ ניתן לראות כמה שעות עבד כל אחד ובהתאם לכך להחליט האם לשחרר אותו הביתה, להוציא אותו להפסקה או להמשיך את פעילותו לאותו היום וכל זאת בהתראה בזמן אמת. מדובר ביתרון אדיר שמאפשר לבעלי עסקים לבצע חישובי אמת על בסיס רגעי ובכך חוסך להם הוצאות גבוהות הנובעות משעות נוספות ויקרות של צוות העובדים.

אפליקצית טיימדוקסצילום: טיימדוקס

שעוני נוכחות מותאמים

סביבה של עסק אחד איננה דומה לסביבה של עסק אחר, ובכל סביבת עבודה ישנה מערכת עדיפה שמטרתה להיות כמה שיותר נוחה וקלה לשימוש בכדי שתוטמע בהצלחה בין עובדי העסק. כדי להבטיח ששעון הנוכחות אותו אתם מתקינים בעסק אכן ישמש את העובדים בצורה מושלמת תוכלו להתייעץ עם ״טיימדוקס״ על המערכת שתשתלב בצורה הטובה ביותר בעסק כשלכם. בין שעוני הנוכחות שמציעה החברה ישנם שעוני נוכחות ביומטריים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר המציעות אפשרות לזיהוי תווי פנים או לזיהוי טביעת אצבע, וכן אפשרות דיווח נוכחות על מחשב מרוחק או באמצעות הטלפון הנייד, כולל דיווח מיקום GPS.

מערך תשלומים נוח

את שירותי החברה ניתן לקבל בתשלום חודשי כריטיינר או באמצעות תשלום חד פעמי על התוכנה והשירותים, בהתאם להעדפת ולצרכי הלקוח.

אם אתם רוצים לדעת איפה העובדים שלכם נמצאים בזמן אמת ומי חורג מבחינת ההפסקות או השעות הנוספות, ״טיימדוקס״ תשמח לעמוד לשירותכם ולהטמיע אצלכם בעסק מערכת קלה ונוחה לתפעול שתחסוך לכם הרבה מאוד כסף ותייעל פלאים את תפוקת העובדים שלכם ואת תהליך הנפקת תלושי הנוכחות.

טיימדוקס
כתובת: דבנוב 7, תל אביב
טלפון: 03-6351996

לפייסבוק של טיימדוקס >>>
לאתר של טיימדוקס >>>