לב תשעשרה: הנהלת חשבונות וחשבות שכר עם בונוס חברתי

זקוקים לשירותי הנהלת חשבונות או חשבות שכר? חבל שתבזבזו את זמנכם על חיפושים ותוציאו תלוש לעובד חדש. חברת "לב תשעשרה" מעניקה שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר במיקור חוץ וזה בדיוק מה שאתם צריכים כדי לסגור את הפינה

גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לבתשעשרה - הנהלת חשבונות וחשבות שכר
לב תשעשרה - הנהלת חשבונות וחשבות שכרצילום: Rawpixel.com - Shutterstock
גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

באות לעשות חשבון - הנהלת חשבונות לעסקים

כל עסק זקוק להנהלת חשבונות מקצועית כדי לוודא שלא נופלים כספים בין הכיסאות. מטבע הדברים עסקים קטנים ובינוניים נהנים לרוב מווליום עסקאות נמוך יותר מזה של עסקים גדולים, מפחות עובדים, פחות הוצאות, פחות מקורות הכנסה, וכן פחות עבודה עבור מחלקת הנהלת החשבונות. בעוד שהנהלת החשבונות של העסק, קטן כגדול, היא חשובה בפני עצמה, להחזיק מערך הנהלת חשבונות שלם בשביל עסק קטן לא יהיה דבר כלכלי במיוחד, וכאן נכנסת לתמונה ״לב תשעשרה״.

״לב תשעשרה״ היא חברה שפעילותה מתרכזת במיקור חוץ (outsourcing) של מנהלות חשבונות לטובת עסקים קטנים ובינוניים. הרעיון פשוט: במקום שתוציאו תלוש משכורת נוסף לעסק שלכם עבור מנהלת חשבונות במשרה מלאה, תוכלו לשלם למנהלת חשבונות חיצונית אך ורק על שעות העבודה שאתם צריכים ממנה.

״כל בעל עסק יודע לבצע את עבודתו בצורה מושלמת אבל כשזה מגיע להנהלת החשבונות, נקודה כה רגישה בעסק, רבים מוצאים לנכון להעביר את האחריות למנהלת חשבונות מקצועית״, מסבירה חנה רדו, יזמית סדרתית והמקימה של ״לב תשעשרה״. ״העניין הוא שבשביל למצוא מנהלת חשבונות טובה במשרה חלקית צריך הרבה סבלנות וגם לא מעט מזל. במקום להתרכז בניהול העסק, הופך בעל העסק לחברת כוח אדם קטנה, הוא עורך ראיונות, ממיין, מגייס ורק בסוף הוא קולט מנהלת חשבונות, וגם אז לא מובטח לו שהיא תענה על דרישותיו. בעזרת מיקור חוץ הוא יכול לדלג על כל השלבים הללו וליהנות משירותים של מנהלת חשבונות מקצועית שכבר עברה את כל התהליך אצלנו״.

בין אם אתם בעליו של עסק קטן או בינוני ואתם מחפשים מנהלת חשבונות חדשה או נוספת, ובין אם אתם מקימים עכשיו את העסק הראשון שלכם, תהליך תחילת העבודה מול ״לב 19״ פשוט וברור. תחילה תעשו שיחת היכרות בזום או דרך הפלטפורמה הנוחה לכם ובה תוכלו להכיר את הצוות ולהסביר את הצרכים והיקף העבודה שלו תזדקקו. עם סיום השיחה תקבלו שאלון שתצטרכו למלא, לשלוח אותו בחזרה ולאחר מכן תצוות אליכם מנהלת חשבונות שתהיה צמודה אליכם. התהליך עצמו קצרצר ותוך 24 שעות תוכלו כבר להיות עם מנהלת חשבונות מקצועית ובעלת ניסיון שתדאג לצדו הפיננסי של העסק שלכם.

עינת אלון - מנכ"לית לב תשעשרהצילום: לב תשעשרה

החברה מחזיקה בצוות גדול של 15 מנהלות חשבונות, כל אחת מכירה לפחות תוכנת ניהול חשבונות אחת בין אם סאפ, פריוריטי, חשבשבת או כל אחת מהתוכנות האחרות שקיימות כיום בשוק. אם אתם בעליו של עסק קיים והנהלת החשבונות שלכם מתנהלת בפריוריטי למשל, תוכלו לבקש מישהי שהמומחיות שלה היא עבודה על פריוריטי. במקום להתאים את עצמכם למנהלת החשבונות תוכלו להתאים את מנהלת החשבונות אליכם.

בהתאם לצרכי החברה תדאג מנהלת החשבונות שתעבוד מולכם לניהול כלל הפעילות הפיננסית של העסק: מעקב אחר הוצאות, התאמות בנק, הוצאת חשבוניות, טיפול בחשבונות לעסקים וללקוחות, גביה, חשבות שכר לעובדים, דיווח למוסדות הפיננסים: מע״מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, הכנת חומר ל״עד מאזן״ של רואה החשבון. לאחר כל פעולה שעושה מנהלת החשבונות שלכם, עוברת הסופרווייזרית על הכל ובודקת כי התהליך נעשה בצורה נכונה וללא טעויות.

אורית שיפנזיצילום: לב תשעשרה

כל שאתם תצטרכו לעשות במהלך העבודה מול מנהלת החשבונות החדשה שלכם יהיה לשלוח את החומרים. זאת תוכלו לעשות לנוחיותכם באמצעות הדואר או באמצעות סריקת הדפים והעלאתם ישירות לדרייב המשותף.

הפתרון של ״לב תשעשרה ״ עבור עסקים קטנים ובינוניים הוא אבן דרך במהפכה שחווה כיום עולם העסקים. עבודה במיקור חוץ היא הדרך הנכונה ביותר להשאיר את העסק שלכם גמיש וערוך לשינויים תוך שהוא מנצל בצורה אופטימלית את משאביו הכלכליים.

אם אתם רוצים להתעסק בהצמחת העסק שלכם במקום בניהול החשבונות של העסק, תוכלו ליצור קשר עוד היום עם ״לב תשעשרה״ שישמחו לעמוד אתכם כתף אל כתף בדרך להגשמת החזון העסקי שלכם.

לב תשעשרה

כתובת: ז'בוטינסקי 1, צפת

טלפון: 052-3720195, 052-5400077

שעות פעילות: א'-ה': 20:00-08:00

לאתר של לב תשעשרה >>>