נותנים את הנשימה: חברות מובילות תורמות למבצע להבאת ציוד נשימתי של יד שרה

בכירי המשק הישראלי, אמנים וגופי תקשורת מובילים התגייסו למען המבצע שמובילה יד שרה, במטרה לספק אלפי יחידות אשפוז ביתיות עם ציוד נשימתי ומכונות הנשמה לא-פולשניות למי שזקוק להם

תוכן מקודם בשיתוף יד שרה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יד שרה עם ציוד
צילום: צילום: יד שרה
תוכן מקודם בשיתוף יד שרה
תוכן שיווקי

אמש הגיע ארצה המשלוח הראשון של ציוד נשימתי ליד שרה, הכולל כ-2,000 יחידות אשפוז ביתיות עם ציוד נשימתי, מחוללי חמצן ומכונות הנשמה. המשלוח התאפשר בעזרת גיוס המונים מסיבי, בסיועם של בכירים במשק הישראלי שתרמו בנדיבות: יאיר המבורגר - יו"ר ובעלים קבוצת הראל, יוסי דהן – מנכ"ל אלדן, חברת אלוניאל - יו"ר מקדונלדס, דרור וסמדר קראוס - מייסדי מור בית השקעות, ערן וולף - מנכ"ל חברת מימון ישיר, משה רוזנבלום - מנכ"ל קניוני עופר מקב' מליסרון, שמואל דונרשטיין - יו"ר רב בריח, עודד ערן - יו"ר בנק הפועלים, רמי לוי ואחרים.

לתרומות, לחצו כאן >>

יד שרה מצפה לגייס 10 מיליון שקל לטובת המטרה, ועד סוף מרץ גייסה שליש מהסכום. כדי לגייס תרומות נוספות, חלק מהמנהלים שתרמו השתתפו בסרטון שקורא לחברות נוספות במשק להשתתף במאמץ החשוב.

צפו בסרטון:

קרדיט: יד שרה מכל הלב

המבצע של יד שרה, תחת המסר "נותנים את הנשימה", קודם בכל אמצעי המדיה, שהתגייסו ותרמו זמן אוויר רב. בנוסף התגייסו למטרה החשובה עשרות אמנים, ידוענים ומשפיעני רשת, שקידמו את המסר ברשתות החברתיות. את המהלך יצרו בהתנדבות משרד הפרסום ראובני פרידן ומשרד יחסי הציבור יפה אפרתי.

מכונות ההנשמה של יד שרה מיועדות לעזרה ראשונה בבית ומסייעות למניעת התדרדרות במצב בו מערכת הנשימה מתקשה לתפקד עצמאית. מדובר בטכנולוגיה של הנשמה לא-פולשנית, שיש לה יתרונות משמעותיים מעבר לנוחות: מחקרים הראו ירידה משמעותית במקרי מוות כתוצאה מסיבוכי הנשמה בעת שימוש בהנשמה לא פולשנית.

מנכ"ל יד שרה, מוישי כהן, מסכם: "מתנדבי יד שרה ממשיכים לפעול למען אזרחי ישראל ולספק את מיטב המכשור והציוד הרפואי. אנו קוראים לאזרחי ישראל להשתתף במגבית החירום הזו להצלת חיים!"

איש העסקים והפילנטרופ אהרן פרנקל, אשר תורם לגופים רבים בישראל ובעולם ומשמש כאחד התורמים המרכזיים לארגון יד שרה, ומי שמימן והקים ב- 2017 את המרכז לרפואה דחופה על שם פרנקל, הודיע ביום רביעי בערב כי בנוסף לסכום התרומה של 180,000 שהוא כבר תרם, הוא יוסיף ויכפיל מעתה כל סכום שייתרם במסגרת הקמפיין. פרנקל מסר כי "זוהי שעת חירום חסרת תקדים בתולדות המדינה. אני קורא לעם ישראל ולחבריי בקהילת העסקים להתגייס להצלת חיים באמצעות תרומה להבאת ציוד נשימתי, כדי שלאף ישראלי לא יחסר.״

לתרומות, לחצו כאן >>

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא: