משקיעי הנדל"ן מחפשים אנרגיה בחדרה!

אנרג'י פארק בחדרה צפוי לשחזר את ההצלחה של מתחמי העבודה בהרצליה ונתניה בזכות מיקום מצוין על כביש תל אביב חיפה, אוכלוסייה צעירה וחזקה שעוברת בימים לעיר ובעיקר בזכות חדשנות תכנונית, שכוללת בפארק מתחם לוגיסטי מתקדם ומרכז תחבורה משולב שכולל רכבת, תחנה מרכזית לאוטובוסים, ואת כל מה שצריך כדי להפוך ללב המסחרי והעסקי של צפון השרון

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קרקעות ישראל
תוכן מקודם בחסות קרקעות ישראל
תוכן שיווקי
תוכן מקודם בחסות קרקעות ישראל
תוכן שיווקי

משקיעי נדל"ן ממולחים כבר איתרו את הפוטנציאל הגלום בפארק וכיום תרים אחר השקעות בקרקע בפארק, המגלמות רף כניסה נמוך, יחד עם השקעה סולידית וכמובן - פוטנציאל השבחה מהותי ואטרקטיבי במיוחד.

אחד הסממנים הבולטים ביותר של הצמיחה והאיתנות במשק הישראלי הוא ללא ספק פריחתם של מתחמי תעסוקה, מסחר ומשרדים מחוץ לגבולות גוש דן. כביש תל אביב חיפה משמש את הדוגמה הטובה ביותר לכך: בשנות התשעים של המאה הקודמת מתחם התעסוקה של הרצליה פרח, עם התבססותו והשיפור בתשתיות התחבורה והרכבת פרח גם מתחם התעסוקה של נתניה והיום, נראה שכולם ממתינים למתחם התעסוקה החדש בחדרה - אנרג'י פארק.

למה חדרה? ובכן, בל נשכח שחדרה הפכה בשנים האחרונות לעיר החשובה ביותר בצפון השרון ונהנתה מגידול משמעותי באוכלוסין, המסתכם בכ- 15% תוך פחות מעשור. כיום מתגוררים בעיר כ- 92 אלף איש והמומחים מעריכים כי עם השלמת תכנית המתאר החדשה הכוללת בנייה של 23 אלף יחידות דיור, תמנה חדרה 180 אלף איש.

לפרטים נוספים >>

ומי הגיע לחדרה בשנים האחרונות? ובכן, מדובר בעיר שהיא ללא ספק המרוויחה הגדולה ביותר מעליות המחירים במרכז - מדובר במשפחות צעירות, משכילות וחזקות מבחינה כלכלית שחיפשו את השילוש הקדוש: מיקום בשרון, על צירי התנועה הראשיים, סביבת מגורים מודרנית וחדשה ותשתיות חינוך וחברה מצוינות. הגידול המואץ הביא להקמתן של שתי שכונות ענק חדשות: עין הים ושכונת הפארק, כמו גם לתנופה של בנייה והתחדשות עירונית בשכונות הוותיקות.

פארק אנרג'י - מחולל הצמיחה של העיר

על מנת לתת מענה לצמיחה המואצת של העיר ולפוטנציאל העצום שמגלמת האוכלוסייה החדשה בה, יזמה העיר את תכנית המתאר העירונית - חד/2020 . בליבה הקמת פארק תעסוקה, שיהיה הגדול בישראל ויציע מאות אלפי מטרים רבועים למגוון שימושים עסקיים, בהם: מתחמי תעשייה, משרדים ועסקים, בילוי, מסחר ותרבות, שטחים ציבוריים פתוחים, מרכז לוגיסטי ענק, וכמובן - מרכז תחבורה משולב הכולל את תחנת הרכבת הצמודה למתחם, התחנה המרכזית של חדרה ועוד.

על פי ההערכות למעלה מ- 60 אלף איש יעבדו במתחם ואליהם יצטרפו שאר תושבי חדרה והסביבה בשעות שאחרי העבודה לקניות, בילוי ותרבות. בימים אלה כבר מוקם קומפלקס בתי קולנוע של גלובוס מקס, שיכלול 12 אולמות בלב קניון מול החוף ההולך ונבנה בפארק הקומפלקס צפוי להיפתח באוגוסט 2018.

עיריית חדרה, שמקדמת את הפרויקט, שמה לה למטרה לפתח את הפעילות הכלכלית בעיר, על מנת להשאיר את האוכלוסייה החדשה והצעירה ליד הבית ולכן בנתה מסלול ירוק לעסקים במטרה לסייע לבעלי עסקים לפתוח עסק בעיר בקלות ובמהירות. כמו כן, תאגידים בולטים במשק הישראלי, יחד עם חברות היי טק בינלאומיות, שתרים אחר מתחמי עבודה מודרניים במחירים אטרקטיביים, מסתובבים כבר היום בפארק על מנת למצוא את הכתובת הבאה למשרדים שלהם, תוך שהם רואים במתחם, בנגישות שלו לעורקי התחבורה הראשיים ובאוכלוסייה האיכותית בעיר צבר יתרונות אדיר.

המשקיעים עוברים לנדל"ן עסקי

לאחרונה, מהווה אנרג'י פארק מוקד עליה לרגל למשקיעי הנדל"ן מכל התחומים: אלה המנוסים, שידעו ליהנות מפריחת הנדל"ן למגורים בחדרה בשנים הקודמות ומחפשים את ההזדמנות הבאה. לצידם מגיעים המשקיעים שמחפשים את היתרונות הייחודיים להשקעה בנדל"ן עסקי והם:

  • רף כניסה נמוך במיוחד לשוק, בייחוד כאשר מדובר ברכישת קרקע מאושרת לבנייה במתחמי תעסוקה.
  • תשואות גבוהות במיוחד, תוך פרקי זמן קצרים.
  • תכנית מתאר עירונית הקובעת את ייעודי הקרקע, ללא ספקולציה וללא שינוי יעוד עתידיים.
  • שימושי קרקע מוגדרים, עליהם שולם כבר היטל השבחה.
  • סחירות גבוהה של הקרקע לקראת הקמת הפארק שתחל בטווח של 4-7 שנים.
  • ביקושים קשיחים לקרקעות המיועדות לפעילות כלכלית בעיר כמו חדרה, הצמאה לפעילות עסקית ונהנית מתמיכה משמעותית של העירייה.

השקעה בקרקע יציבה ומבטיחה

בני לחמיש - מנכ"ל קרקעות ישראל, המשווקת יחידות קרקע להשקעה באנרג'י פארק מסביר: "אנרג'י פארק מציג הזדמנות יוצאת דופן למשקיעי הנדל"ן שמחפשים ליהנות מהשקעה סולידית ואיתה תשואה ופוטנציאל השבחה משמעותי. אנו מציגים ללקוחותינו הזדמנות לרכוש חטיבת קרקע במחיר התחלתי נמוך משמעותית מכל האלטרנטיבות האחרות להשקעה בשוק הנדל"ן: החל מ- 129 אלף שקלים. לצד רף הכניסה האטרקטיבי אנו מציגים ללקוחות צבר יתרונות משמעותי, שהחשוב מבניהם הוא העובדה כי הקרקע מאושרת לבנייה במתחם תעסוקה ייחודי בחדרה, שיהווה אבן שואבת לפעילות כלכלית משמעותית באזור צפון השרון. עצם היות הקרקע מאושרת לבנייה ועם תכנית מתאר עירונית, מהווה הבטחה לראש שקט כמו גם לפוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים תוך תקופה של שבע שנים לכל היותר.

יחידות הקרקע שאנו משווקים מהוות זכויות להקמת מבני מסחר, משרדים, תעסוקה ובילוי באחת הערים המבטיחות ביותר בישראל. חלון הזמנים לניצול כל היתרונות בהשקעה בקרקע באנרג'י פארק כבר נפתח ונראה כי משקיעים נבונים שייכנסו להשקעה זו בהקדם יוכלו לאמר בסיפוק, בעוד עשור, כי הם הצליחו להיכנס בשוק בעיתוי האידאלי וליהנות מהשילוב של השקעה בטוחה וסולידית, עם פוטנציאל השבחה מהותי ולא פחות חשוב - באמצעות השקעה של סכום שאינו דורש מינוף".

לפרטים נוספים >>