Bullguard

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בולגארד
תוכן מקודם בחסות Bullguard
תוכן שיווקי
תוכן מקודם בחסות Bullguard
תוכן שיווקי

Bullguard לשעבר (IsraelDojo-Labs) היא חברת סטארט אפ שהוקמה ב-2015 ועוסקת באחד מהתחומים החמים ביותר כיום: הגנת סייבר לעולם של ה- IoT. החברה פיתחה מוצר בשם dojo הנותן מענה מקיף לבעיית אבטחת המידע והפרטיות בבתים חכמים בהם מספר רב של מכשירים מחוברים לרשת האינטרנט באופן רציף.

» כך השתנה מרחב העבודה בהייטק - לפרויקט המלא
» כל מה שצריך לדעת על טכנולוגיה
» בלוג זירת ההייטק

בבתים רבים כיום ישנו מספר רב של מכשירים החל מסמארטפונים, טבלטים ומחשבים אישיים וכלה במצלמות, מערכות אזעקה, מנעולים חכמים, טלוויזיות חכמות, מערכות ניהול אנרגיה ורבות נוספות. מצד אחד מכשירים אלה מחוברים לאינטרנט על מנת שהמשתמש יפיק מהם את המרב ומצד שני עצם חיבורם לאינטרנט חושף אותם למגוון רחב של מתקפות סייבר וגניבת מידע. המערכת יודעת להגן על כל המכשירים האלה מפני מגוון רחב של סיכונים ותסריטים וכל זאת ללא צורך בהתערבות המשתמש וללא צורך בידע כלשהוא בתחום. השירות מורכב ממכשיר המותקן בבית הלקוח ושירות ענן בו ניתן להשתמש באפליקציה לסמארטפון.

לעבוד, ללמוד, ולהגן על העולם ממתקפת סייבר: בואו לעבוד איתנו!

החברה נרכשה לפני כשנה על ידיBullguard , וב- BullGuard Israel עובדים כיום כ - 20 עובדים במשרדים בהרצליה פיתוח, המפתחים את המוצר הנמכר בארצות הברית ברשתות ענק כמוAmazon ו- Best Buy. עקב גידול מתמיד בפעילות העסקית החברה מתרחבת ובקרוב צפוי מעבר למשרדים חדשים.

תחומים טכנולוגיים עיקריים שהחברה מחפשת בהם עובדים: Dojo הוא מוצר אבטחה לרשת הביתית המורכב מתוכנה ומחומרה. החברה מפתחת את המוצר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ונחשבת למובילה עולמית בתחום IoT Security. הפלטפורמה של Dojo משלבת טכנולוגיות מתחומים שונים החל מlow level Linux דרך מערכת backend מתקדמת ועד AI ו ML מבוססי ענן. בין היתר Dojo מתמחה במציאת חולשות חדשות במוצרי IoT ובונים מערכת הגנה ייחודית לאיומים אלו.

טכנולוגיות עיקריות שהחברה מפתחת בהן: החברה מפתחת את מוצריה, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המשלבות פתרונות Backend / FrontEnd ב Cloud הכוללות שימוש ב frameworks מתקדמים ובdatabases מבוססי SQL ו NoSql
פתרונות הסייבר מבוססי big data analyticsו .machine learning תוך שימוש בשפות כ python ו C++.
כמו כן מפתחת החברה אפליקציות מובייל iOS ו android
הישגים טכנולוגיים משמעותיים של צוות הפיתוח: החברה זכתה במספר רב של פרסים והכרה במובילות שלה. החל מ cool vendor על ידי חברת המחקר Gartner דרך פרסי עיצוב על ידי גופים כמו The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design ו Fast Company. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה.

מייסדים: יוסי אטיאס ושמוליק בכר

משקיעים עיקריים: באוגוסט 2016: BullGuard, חברת אבטחה צרכנית, רכשה את חברת Dojo Labs.
על הפרופיל האנושי: בחברה יש 1/3 נשים 2/3 גברים ו100% גברים בהנהלה הבכירה

על מיקום המשרד והתנאים הפיזיים: מיקום המשרדים נח מאוד, בכניסה להרצליה פיתוח, בדיוק איפה שכל המסעדות ומקומות הבילוי הכי שווים. מסגרת העבודה היא בחללים גדולים המשותפים לכל צוות.

על תנאי העבודה: יש אפשרות לעבודה מהבית בעת הצורך ובכלל, שעות העבודה גמישות. בנוסף, אנחנו מאוד גמישים בנוגע לחופשות ומעודדי את העובדים שלנו לנוח ולנפוש מעת לעת
בונוסים/אופציות/מניות? יש

על האספקט החברתי: לא מזמן חזרנו מיום כיף בצפון הארץ ואנחנו נוהגים לצאת יחד לארוחות ערב ובילויים משותפים.

ערך מוסף? אתגר אינטלקטואלי? החברה מציעה לעובדים שלה אתגר מקצועי בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום ה IoT Security.
2 עובדות נחמדות על חיי העובדים בחברה לדוגמא: החברה עוסקת בתחום הצומח ביותר בעולם ה Cybersecurity. במעבדות שלנו מכילות מספר רב של גאדג'טים בהם אנו מבצעים ניסויים שונים כולל זיהוי חולשות ופגיעות. המחקרים שלנו זוכים לחשיפה עולמית ומוצגים בכנסים שונים בעולם.
החברה מקפידה לשמר אווירה של Startup החל מסביבת עבודה דינמית ופתוחה וכלה בפעילות מגבשת הכוללת HAPPY HOUR וקוקטיילים בתוצרת ביתית.