Nielsen Marketing Cloud

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אקסלייט
צילום: פאביאן קולדורוף
תוכן מקודם בחסות Nielsen Marketing Cloud
תוכן שיווקי
תוכן מקודם בחסות Nielsen Marketing Cloud
תוכן שיווקי

מרכז הפיתוח הישראלי של חברת Nielsen העולמית, הממוקם במגדל שרונה בתל אביב, הינו מרכז הפיתוח של אחת מבין 3 חברות ה- Big Data המובילות בתחום ה DMP - Data Management platform. מרכז הפיתוח הישראלי מתמחה בפיתוח פלטפורמת Nielsen Marketing Cloud, המספקת לחברות גלובליות תובנות אודות צרכניהן, ומסייעת בתכנון והבנה של מהלכים שיווקיים באמצעות ניתוח של Data.

» כך השתנה מרחב העבודה בהייטק - לפרויקט המלא
» כל מה שצריך לדעת על טכנולוגיה
» בלוג זירת ההייטק

מרכז הפיתוח הישראלי של Nielsen Marketing Cloud מבוסס ברובו על הסטארטאפ הישראלי eXelate, שעסק בניתוח מידע על גולשים לצורך מיקוד הפרסום באינטרנט. eXelate נרכשה על ידי נילסן ב-2015 תמורת 200 מיליון דולר. מאז הרכישה ועד היום מרכז הפיתוח גדל משמעותית - החברה החלה לפתח מוצרים חדשים, וכוח האדם שולש ועומד היום על 90 עובדים.

בואו לעבוד איתנו: למגוון המשרות באתר נילסן הקליקו כאן

באוגוסט 2017 רכשה נילסן גם את הסטארטאפ הישראלי vBrand, העוסק במדידת השווי וההשפעה של קמפיינים מבוססי חסויות בענף הספורט, ושילבה אותו במרכז הישראלי

טכנולוגיות עיקריות שהחברה מפתחת בהן: Web Application - AWS, Docker (Micro Services), React.Js, Node.js
Big Data & Machine Learning - Java/Scala, Spark, Flink, Kafka, Druid.io,Deep Learning

המשרות הפתוחות :
 • Full Stack Python Developer
 • Full Stack Java Developer
 • Node.js & React.js Developer
 • Deep learning algorithm developer
 • Java Performance Engineer
 • Frontend Developer
 • Big Data / Scala Developer
לשליחת קורות חיים: adva.rubin@nielsen.com

הישג טכנולוגי משמעותי של צוות הפיתוח: דרך בהתעצמות הטכנולוגית של Nielsen העולמית. הפלטפורמה הפכה להיות פלטפורמת פיתוח גלובלית עבור נילסן, עוד מידע בסרטון זה.
פלטפורמת ה- Big Data של Marketing Cloud הפכה להיות הבסיס עליו נשען חלק ניכר מן הפעילות של החברה העולמית, ברמת הפלטפורמה, ובאופן השימוש ב- Machine Learning. אחד ההישגים זה פיתוח של מערכת לומדת שבונה ומעדכנת את ה- Machine learning model תוך כדי ריצה. אחד ההישגים המרכזיים של מרכז הפיתוח הוא עיבוד כמויות מאוד גדולות של מידע, מערכות החברה תומכות בלמעלה מ-10 מיליארד קריאות ביום.
עובדות נחמדות על חיי העובדים:
 • לעובדים בחברה יש הזדמנות ליהנות מסביבת עבודה שמאפשרת להם להביא לידי ביטוי יוזמות אישיות שלהם, לפתח תחומי עניין טכנולוגיים ולבצע מחקר על טכנולוגיות חדשות. השיח הטכנולוגי בחברה פתוח ומאפשר להציע אלטרנטיבות שונות לאתגרים עימם מתמודדת החברה.
 • בחברה מתקיימים אירועים כמו Hackathon, קורסים והכשרות פנימיים שנבנים ומועברים על ידי עובדי החברה ומאפשרים העצמה והתפתחות אישית.
 • בזכות הצמיחה של מרכז הפיתוח בישראל, נפתחות כל הזמן בפני העובדים אפשרויות לפיתוח קריירה בישראל או מעבר לים. בשנתיים האחרונות ניתנו הזדמנויות רבות לעובדים לצמוח לתפקידי ניהול או תפקידים רוחביים.
 • מעבר לעבודה השוטפת, העובדים בחברה יכולים לקחת חלק באימוני כושר, להתפנק במטבח העשיר והבריא של החברה, לשחק פינג פונג או כדורגל שולחן עם חברים, לקחת פסק זמן כדי לנגן בחדר המוסיקה או לשחק בחדר המשחקים.


על הפרופיל האנושי כבר מהרגע שנכנסים בדלת, מרגישים את האווירה המשפחתית והנעימה בחברה. השילוב יוצא הדופן בין אנשים שמאוד כיף לעבוד איתם לבין חבורת מוחות מבריקה, יוצרים מקום שכיף להגיע אליו בכל בוקר. העובדת הצעירה ביותר בחברה בת 23 וטווחי הגילאים בחברה מגוונים ומגיעים עד לגילאי 45-50. בחברה ניתן למצוא לא מעט רווקים ורווקות לצד כמות יפה של הורים לילדים. בחודשי הקיץ ובחופשות הבילוי המועדף על ילדי העובדים הוא להגיע לעבודה עם אבא או אמא.

על תנאי העבודה: החברה מאמינה באיזון בין העבודה לחיים הפרטיים ולאור התפיסה הזו מייצרת העצמה אצל העובדים ומעניקה להם את היכולת לשלב בין העבודה לבית. כחלק מהתפיסה קיימת גמישות רבה בשעות העבודה, כולל אפשרות לעבוד מהבית. כמו כן, החברה נותנת לעובדיה הטבה של ימי חופשה ללא הגבלה :) החברה מציעה שכר וחבילת הטבות מעל הממוצע ביחס לשוק ההייטק הישראלי.
על מיקום המשרד והתנאים הפיזיים: החברה ממוקמת במשרדים חדשים וסופר מגניבים במגדל הכי גבוה בארץ - מגדל שרונה הממוקם בסמוך לשרונה מרקט בתל אביב. המיקום הינו אולטימטיבי מבחינת נגישות, צמוד לתחנת רכבת השלום. כמו כן בקרבת המשרד נמצאים מקומות בילוי רבים.

על האספקט החברתי: החברה לוקחת חלק בפעילות התנדבותית במהלך השנה. בשנה הקרובה החברה עתידה לקחת חלק בפעילות התנדבותית של שיעורי תכנות לנערים ונערות ממצב סוציואקונומי נמוך. בחברה מתקיימות פעילויות מפנקות כגון: Happy Hours, טיולים, מסיבות, השתתפות בכנסים בארץ וטיסות לכנסים בחו"ל. בחברה מתקיימת גם תכנית הכשרה יוקרתית בארה״ב למסיימי תואר ראשון במדעי המחשב/מקצועות ההנדסה למיניהם.