ריינג' רובר איווק: מגשים חלומות אורבנים

ריינג' רובר איווק מציע ניחוח של הרפתקה מדברית, גם לאלו המבלים את עיקר זמנם בעיר. החלום לגעת בשטח הולך ומתקרב

רן פלג
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ריינג' רובר נוסע בכביש
ריינג' רובר איווק: מגשים חלומות אורבנים

סיבוב קצר בכל חניון של מרכז קניות בצדדים האמידים יותר של העיר, חושף מיד את הטוען לכתר -מלך ה-SUV האורבני. Range Rover Evoque נמצא בפסגה כבר זמן מה, בזכות עיצוב מרהיב, מורשת מפוארת של יצרן רכבי פרימיום וכמויות מסחריות של סקס-אפיל.

מדובר בתופעה המשפיעה על תעשיית הרכב העולמית, המפנה את עיקר מרצה ומשאביה לייצור ושיווק של SUV – אותו זן של כלי רכב השואב השראה מעולם רכבי השטח והעבודה. עבור לנד רובר, זה אך טבעי לקחת את מורשת השטח המפוארת ולארוז אותה בעיצוב מרהיב, וכך נולד כלי רכב נחשק במיוחד.

מלך השטח – מלך העיר

לנד רובר, יצרן רכבי השטח האגדיים מבריטניה, תמיד ידע לספק את הסחורה כאשר מדובר בחלומות. היצרן התחיל מרכבי שטח קשוחים, אך שיווק אותם לקהל מגוון של מטיילים וגם חולמים, עם ניחוח של הרפתקאות גלובאליות בכל שטח. הכלי היה מסעות בפינות הנידחות של הגלובוס והסלוגן שהתקבע ליצרן היה The best 4X4XFar, ובתרגום חופשי - רכב השטח הטוב בעולם.

קטן מידות מבחוץ, בעל ניידות ויכולת תמרון

בשנים שעברו הפך היצרן למגשים של חלומות שונים, בזכות פורטפוליו עשיר של רכבי שטח מפוארים ומעודנים במיוחד, שהציעו תנאי מחייה מפנקים, בד בבד עם יכולות שטח פנומנליות. בפסגת החלומות עמד כמובן דגם ריינג' רובר, חביבה של האצולה הבריטית ורכב השטח המפואר הראשון בעולם. כיום עומד ריינג' רובר בראש משפחה שלמה של דגמי פרימיום, שבה חברים ריינג' רובר ספורט העצמתי וריינג' רובר ולאר האוונגרדי.

לפרטים נוספים לחצו כאן >>

SUV עירוני

לתוך משפחה מכובדת זו נולד ריינג' רובר איווק והפך לחלום האורבני האולטימטיבי. SUV קטן מידות ומעוצב לתלפיות, מרגיש בנוח גם במרכז הקניות העירוני, אך גם במרחבי הטבע שמעבר לעיר. איווק הציע לקהל העוקבים שלו נוחות ויכולת תמרון עירוני, עיצוב שובה לב, אבל גם יכולות שטח טובות במיוחד ל-SUV עירוני ושימושיות שקסמה לנהגים המנהלים אורח חיים ספורטיבי ופעיל.

הבחירה בחלום האורבני מעניקה לנוהגות ולנוהגים בו כלי רכב קטן מידות מבחוץ, לטובת ניידות ויכולת תמרון עירונית. הנהיגה בטוחה ונעימה בזכות תנוחת ישיבה גבוהה ושטח זכוכית גדול, ההופך את תא הנוסעים למואר ונעים לשהייה. מרווח פנים מכובד מעניק את היכולת לארח נוסעים בכל המידות, יחד עם הנאה מאבזור ונוחות רבה.

עוצמה ובטיחות באריזה אחת

לנד רובר מגבה את המוניטין רב השנים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת במיוחד. את ריינג' רובר איווק מניעות יחידות כח מתקדמות, בהן ניתן למצוא טכנולוגיית Mild Hybrid, המכונה בעברית היברידי קל, על מנת לספק ביצועים מעולים בד בבד עם צריכת דלק נמוכה. נאמן למורשת, ניתן למצוא בחלק מגרסאות איווק מערכות הינע מתקדמות ומערכות לניהול ובקרה של תנועה בשטח, על מנת לאפשר ל-SUV העירוני להגיע רחוק אל תוך הטבע ולהנות ממנו.

ריינג' רובר איווק מגן על הנוהגים והנוסעים בו בעזרת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר, ביניהן בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חרום אוטונומית, בקרת ערנות נהג, סיוע בשמירת נתיב ועוד. המערכת מצויידת גם במערכת מצלמות הקפיות, אשר מציגות את המתרחש סביב הרכב בעת כניסה לחניה ובתנועה צפופה ומציגות גם הדמיות תלת מימד מורכבות כדי לסייע בחניה, כמו גם סייעני חניה, המתריעים על קרבה לעצמים שונים ומסוגלים אף לבלום את כלי הרכב על מנת למנוע פגיעה (חלק מהמערכות הינן אופציה לפי רמת הגימור).

ניתן להמשיך ולהזכיר מערכות נוחות שונות, אך מעבר לכל המערכות והטכנולוגיה, האיכות והנוחות, גורם המשיכה הראשון במעלה של איווק היה ונותר העיצוב החיצוני. אותו מראה איקוני, שהפך אותו לכלי רכב נחשק, בעיר ומחוצה לה ולמושא חלומות בקרב קהל מגוון. איווק היה ונותר חלום עבור רבים, אך כעת, עם הרחבת מגוון הדגמים ומחיריהם, החלום הופך נגיש יותר.

לפרטים נוספים לחצו כאן >>