זקוקים להלוואה מיידית אבל הבנק מסרב? יש אפשרויות נוספות

כאשר לא ניתן להגדיל את האשראי ולא ניתן לקבל הלוואה מהבנק, האם הלוואה חוץ בנקאית היא הפתרון? בעלי הניסיון בתחום - משיבים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גבר מניח את היד על הפנים וקורא דפי חשבון

בימים אלה רבים מתמודדים עם משבר כלכלי בעקבות הקורונה, וזקוקים לתזרים כספי מיידי, בין אם מדובר בהשקעה לבית העסק ובין אם מדובר בצורך להמשך ההתנהלות היום יומית בבית.

אבל לא מה קורה כאשר הבנקים מסרבים להעמיד הלוואה ומסגרת האשראי מוגבלת? אחת מהדרכים להתמודד עם בעיה הכלכלית היא קבלת הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות. באילו תנאים ניתן לקבל הלוואה שכזו והאם היא הפתרון עבורכם? בעלי המקצוע בתחום - משיבים. 

"ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח" - שירות הלוואות חוץ בנקאיות

כשמדובר בכסף, פרנסה ובביטחון הכלכלי שלכם ושל בני משפחתכם, אתם צריכים לצדכם את האנשים הנכונים, האמינים והמיומנים.

הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות מורכבת, והמטרה של סוכנות הביטוח ישי ורמי דוד היא לפשט עבורכם את התהליך, ולדאוג שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר. כדי לעשות זאת בצורה הטובה והמשתלמת ביותר, חשוב לדעת יותר בנושא ובעיקר להיעזר באנשי המקצוע המתאימים.

בסוכנות הביטוח ישי ורמי דוד מזמינים אתכם לעבור יחד תהליך יסודי, שאותו הם מכנים "הלוואה עם ליווי". המשמעות: ליווי אישי וצמוד מתחילת התהליך ועד סופו. "אחנונ כאן כדי לדאוג לכם, ובדיוק לשם כך מעמידים את הניסיון הרב ואת הידע שצברנו", אומרים בסוכנות הביטוח, "אנחנו משקעים את מלוא מרצם בתחום ההלוואות, על מנת להיות האמנים הפיננסיים שהם כיום ולהעניק את השירות האולטימטיבי".

"במיוחד בעקבות הקורונה, מספר מבקשי ההלוואות החוץ בנקאיות עלה בצורה חדה. אנחנו נותנים מענה ללקוחות שזקוקים להלוואות והם נהנים מכל היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית: זריזות, גמישות, והכי חשוב - הדירוג שלהם בבנק לא נפגע, והם לא שולחים יד לפנסיות שלהם", מסביר רמי דוד מנכ''ל סוכנות הביטוח והפיננסים הוותיקה "ישי ורמי דוד".

"במיוחד בעקבות הקורונה, מספר מבקשי ההלוואות החוץ בנקאיות עלה בצורה חדה"צילום: באדיבות ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח

כמעט 30 שנים מאז שהקים רמי את הסוכנות בעפולה, אך התשוקה לעזור ללקוחותיו נותרה עזה כביום הראשון. הסוכנות מתאפיינת ביצירת קשרים קרובים ומשפחתיים עם לקוחותיה, ורואה ברקיחת מוצרים פיננסיים וביטוחיים מדויקים המיטיבים עם הלקוח ושומרים עליו מפני סיכוני החיים - לא פחות משליחות.

חוסכים עלויות ללקוח

פרט להלוואות חוץ בנקאיות, הצוות של ישי ורמי דוד מטפל ללקוחות בקרנות הפנסיה: "אנחנו מקבלים לקוחות שדמי הניהול שלהם בסוכנויות אחרות הגיעו עד לשישה אחוזים מהצבירה הכוללת, סכומי עתק כאשר סכום הצבירה גבוה. לאחר בדיקת התיק הפנסיוני אנו מצליחים להוריד את דמי הניהול שלהם בצורה משמעותית, בין 1% ל-1.5% . את ההפרש אנחנו מכניסים לתיק הפנסיוני שלהם, וכך צבירת הפנסיה שלהם גדלה והם יוכלו ליהנות בעתיד מקצבת פנסיה ראויה".

ערך רב מקבלים גם הלקוחות שבונים את התיק הביטוחי שלהם בסוכנות. "בחלק ניכר מהביטוחים אנחנו עובדים עם מערכת מתקדמת שיודעת לשכלל את הצרכים הביטוחיים ולקבוע איזה מוצר ביטוחי הכי נכון עבור הלקוח הן מבחינת הצרכים הביטוחיים שלו והן מבחינת המחיר המשתלם ביותר. אנחנו לא מפסיקים לחשוב על איך לחסוך עלויות ללקוח, ויש לנו צוות שלם שהתפקיד שלו הוא לבדוק פוליסות ישנות, לשדרג אותן ולהוזיל את העלויות בכ-30 אחוז".

"הלוואה חוץ בנקאית שומרת על מעמדך בבנק"

גם כשעלה הצורך בהלוואות חוץ בנקאיות מיהרו בסוכנות להקים מחלקה ייעודית שתסייע לציבור שזקוק להן. "ראינו את הביקוש הרב להלוואות ואת הנזקים העתידיים שהציבור עלול לספוג אם יוציא כספים מחשבונות הפנסיה שלו. שמנו לנו למטרה לתת לציבור פתרונות אלטרנטיביים שייטיבו עימו. אנחנו נותנים הלוואות למשכנתאות, גם ללקוחות שהבנקים סירבו להם, ואף הקמנו יחד עם הבנקים מערך להלוואות המיועדות לרכישת רכבים ולביצוע ומימון פרויקטים קבלניים".

רמי דודצילום: באדיבות ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח

היתרון המובהק להלוואה חוץ בנקאית, כך מסביר רמי, הוא באפשרות של הלקוח ללוות כספים מבלי לסכן את מעמדו בבנק ומבלי לפגוע בדירוג האשראי שלו. "המפקח על הבנקים הקשיח את מדיניות מסגרת האשראי. כבר אין מדיניות רכה שבאה לקראת הלקוח. הלקוחות כיום מבינים שצריך להיזהר בהתנהלות מול הבנק, וברגע שלוקחים את ההלוואה ממקור אחר, שומרים על מצב אופטימלי ויציב בבנק", אומר רמי.

בסכונות של רמי וישי דוד מסבירים כי "כיום, מרבית משקי הבית בישראל לווים כספים למטרה כלשהי, בין אם לצורך התנהלות יום יומית במקרה של אבטלה, שיפוץ, קניית רכב, דירה ועוד, ואחוז ניכר מהם פונה למקורות חוץ בנקאיים. אחד היתרונות בהלוואה חוץ בנקאית הוא מהירות ההליך. במקרים דחופים ניתן לקבל אצלנו הלוואת אקספרס בסכום של עד 70 אלף שקל בתוך יממה".

פתרונות פיננסיים לשיפור התזרים

פתרון נוסף לתזרים מזומנים המוצע ללקוחות בגילאים מבוגרים הוא משכנתא הפוכה. לקוחות בעלי דירה בגיל 60 ומעלה יכולים לקחת משכנתא הפוכה ולשעבד את דירת המגורים שלהם. כנגד השעבוד ניתן לקבל סכום חודשי או סכום חד פעמי שישמש את בעלי הדירה לכל צורך: טיולים בחו"ל, עזרה לילדים, מעבר לבית אבות או דיור מוגן ועוד.

רמי מסביר כי חשוב להדגיש שהדירה נותרת בבעלותם, וכי בעלי הדירה יכולים למכור את דירתם בכל עת ללא קנס יציאה. כמו כן, כאשר בעלי הדירה הולכים לעולמם, בני המשפחה שלהם יכולים להחליט האם לרכוש את הנכס בחזרה או למכור אותו.

בנוסף, הסוכנות מציעה גם הלוואות לבתי עסק שונים אשר משפרות את מצבם הפיננסי לאין ערוך. "בתי עסק שמתאימים למוצר הייחודי שלנו ומשתמשים בו מעידים שזה מוצר משנה מציאות", אומר רמי, "הסיבה לכך היא שהמוצר הזה משלם לבעל העסק כסף מזומן גם אם הלקוח עשה רכישה בתשלומים. כך כסף שהיה אמור להתפרס על חודשים רבים נכנס במלואו בחודש הראשון, ותזרים המזומנים של בית העסק משתפר בצורה פנטסטית".

רמי מסכם: "עבורנו בסוכנות הביטוח ישי ורמי דוד - ביטוח זו אומנות, ואנחנו המאסטרים של אומנות הביטוח. אנחנו משקיעים בלקוחות שלנו את המיטב והופכים עבורכם את התהליך של הלוואה חוץ-בנקאית לכזה שמשפר פלאים את איכות ורמת החיים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולתת לנו לעבוד בשביל השקט הנפשי שלכם, כי הביטוח שלכם הוא השליחות שלנו".

ישי ורמי דוד - סוכנות ביטוח שהיא אומנות  
כתובת: אתרוג 14, עפולה
לשיחת ייעוץ פיננסי ללא עלות - הקליקו: 2056*
למעבר לאתר>>>
למעבר לדף פייסבוק>>> 

לפנייה בדוא"ל>>>