בעלי In-House Luxury Homes משיקים אתר המרכז את אדריכלי האלפיון העליון ובתי היוקרה למכירה

האתר 25M.co.il, שהוקם על ידי מיכאל משה ברזילי וניצה פז, ירכז במקום אחד את כל המידע אודות האדריכלים, המתווכים ונכסי הנדל"ן היוקרתיים ביותר בישראל

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
25m.co.il צילום: shutterstock
דניאל דותן
תוכן שיווקי

בשורה חדשה ומרגשת בעולם בתי היוקרה: אתר האינטרנט החדש 25M.co.il מציב את אדריכלי ומתווכי היוקרה בחזית ומספק הצצה לנכסי היוקרה החמים ביותר בישראל המוצעים למכירה.

האתר החדש הוקם ביוזמה משותפת של ניצה פז ומיכאל משה ברזילי, שניהם בעלי שם ומוניטין מוכר אשר חיים ונושמים נדל"ן של בתי יוקרה בישראל בשלושים השנים האחרונות. 

המטרה העיקרית של אתר 25M.co.il היא לשים את האדריכל, המתווך והיצע הנכסים בפרונט, וליצור חלון ראווה לעולם נכסי היוקרה בישראל.

מיכאל משה ברזילי

"אני שמח להכריז על השקת האתר החדש והיחיד בישראל המרכז מידע חיוני וחשוב אודות האדריכלים והמתווכים המובילים של בתי היוקרה בארץ" אומר מיכאל ברזילי, שותף מנהל בסוכנות תיווך נכסי היוקרה In-House Luxury Homes, "האתר מהווה נדבך נוסף במעטפת השירותים הייחודית שאנו מספקים ללקוחותינו ויציג את הסיפורים המרתקים מאחורי הבתים היפיפיים והמיוחדים שמוצגים באתר".

כיצד עלה הרעיון להקמת אתר שירכז את אדריכלי האלפיון העליון?

"הרעיון עלה מתוך צורך שזיהינו - אתר מקוון שינגיש וירכז במקום אחד את המידע החשוב והחיוני ביותר עבור רוכשי בתי היוקרה. מדובר באנשים ברמה הגבוהה ביותר, השואפים שביתם יראה שונה וייחודי וישקף את עולמם. נכסי יוקרה כמעט תמיד מתוכננים ונבנים בהתאמה אישית, והפרויקטים הללו מובלים על ידי אדריכלים מהשורה הראשונה, המתמחים בתכנון בתים יוקרתיים עם נגיעה אישית וייחודית.  בתים ואחוזות אלו נבנים באזורי היוקרה של ישראל, כמו הרצליה פיתוח, ארסוף, כפר שמריהו, צהלה, סביון ועוד.

"הבחנו בכך, שאנשים רבים שמחפשים בתי יוקרה, לא תמיד מוצאים את מה שהם רצו בדיוק והחלטנו לרכז עבורם במקום אחד את כל הרלוונטי ליוקרה בנדל"ן - גם את אדריכלי היוקרה ולא רק נכסים. האדריכלים הללו ייעודיים לבתי יוקרה והם בונים בתים שונים ומיוחדים במינם. 

"על מנת שלקוחותינו יוכלו לבחור את האדריכלים המתאימים להם ביותר, שהם מתחברים אליהם במיוחד, האתר מספק מידע אודות משרדי האדריכלים ותיק העבודות הייחודי שלהם, לצורך התרשמות ראשונית".

ניצה פז ומיכאל משה ברזילי, מנהלים במשותף את סוכנות In-House Luxury Homes לתיווך ושיווק נכסי יוקרה. ניצה פז הקימה וניהלה את חטיבת 'דורי קונספט' לשדרוג דירות יוקרה בחברת א.דורי, בקונספט ייחודי וחדשני. בהמשך כיהנה כמנכ"לית מטבחי Hacker בבעלותו של עופר גלזר. פז מתמחה בשיווק מוצרים ונכסים לאלפיון העליון ולה היכרות רחבה עם אדריכלי העל בישראל.

ניצה פז

 מיכאל משה ברזילי, נחשף לעבודה עם  אנשי האלפיון העליון במסגרת חברת הסטארט-אפ שניהל, TOPROTA שפיתחה מנוע חיפוש לעסקים אשר הושק ל- 20 מיליון בתי עסק בארה"ב והוביל אותו ליצירת קשרים עסקיים וחברתיים בקרב אנשי הייטק מובילים בישראל. 

כיצד נבחרים האדריכלים לאתר?

"בחרנו אדריכלים שאנחנו רוצים לעבוד איתם, על סמך הניסיון וההיכרות עם התחום" אומר מיכאל ברזילי, "עם חלקם ניצה עבדה והכירה אותם היטב וחלקם הגיעו אלינו דרך המלצות מפה לאוזן. עם זאת, רק אדריכלים בעלי שם ונסיון רב בתחום היוקרה והמספקים שירות מצוין ללקוח, ייכנסו לאתר. אדריכלים אלו נבחרים בפינצטה. אחת לתקופה הם מוחלפים באתר כדי לפנות במה לאדריכלים נוספים.

"חשוב להדגיש, שהאדריכלים באתר אחראיים לבתים המדהימים והיוקרתיים בישראל, אלו המופיעים ברובם על שערי מגזינים ויוצרים באז חזק ומדהים. האדריכלים הללו מבינים את הלקוחות שלהם ואת הצרכים והרצונות של כל לקוח ולקוח, ויודעים לתרגם באופן מופלא את הרצונות הללו. ניתן בהחלט לומר, שהם השמנה והסלתה של האדריכלות הישראלית".

מיכאל משה ברזילי וניצה פז, בעלי סוכנות In-House Luxury Homes מומחים בשיווק נכסי יוקרה ובעלי קשרים הממקמים אותם כמומחים בכל הנוגע למכירה או רכישה של נכסי יוקרה בישראל.

הסוכנות מציעה לכל לקוח שיווק המבוסס על בלעדיות ודיסקרטיות, שיטות ייחודיות ומערכת קשרים עניפה המושתתת על הכירות אישית עם מוכרים/רוכשים פוטנציאלים ובעלי הון המחפשים נכסים יוקרתיים במיוחד.

מה היתרונות שכל אחד מכם מספק לסוכנות?

"ניצה ואני התאחדנו וכל אחד מביא עמו את הערך המוסף שלו. לניצה יש קשרים ענפים עם האדריכלים של האלפיון העליון ולי יש את הקשרים עם הרוכשים. יחד איגדנו כוחות ואנו מייצרים חיבורים איכותיים בין לקוחות לאדריכלים ולבתים".

In-House Luxury Homes
כתובת המשרד: החושלים 6, הרצליה פיתוח
אתר המשרד: in-h.co.il
האתר החדש: 25M.co.il 
טלפונים: 09-7964232, מיכאל - 052-2433040
ניצה - 050-8678400