קמחי נדל"ן: עושים את זה פשוט

יחס אישי, הרבה ניסיון ואהבה אמיתית לאנשים ולמקצוע: הכירו את נועם קמחי, הבעלים של משרד נדל"ן שמצליח להוביל עסקה פשוטה ונוחה ללקוח

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קמחי נדל"ןצילום: אופיר הראל

"עסקת נדל"ן היא עסקה מורכבת. הניסיון והידע שרכשנו לאורך השנים הם שמאפשרים לנו לפשט את תהליך מכירת נכס עבור לקוחותינו, ולהציע לו מעטפת הכוללת את כל השירותים להם הוא זקוק, תחת קורת גג אחת, בלי התייפייפות או גינונים מיותרים", כך מספר נועם קמחי, בעלים במשרד התיווך קמחי נדל"ן, הפועל לשיווק נכסים ברמת גן, גבעתיים ובקרוב גם בתל אביב.

נועם קמחי מסביר כי נכס הוא אחד הדברים היקרים ביותר לאדם, ומסביר: "לכן, אני מאמין שתהליך המכירה צריך להיעשות באווירה נעימה ובטוחה, עם אדם שנותנים בו אמון. הידע והניסיון שרכשנו לאורך השנים מאפשרים לנו לנהל משא ומתן ברגישות ובמיומנות, ולהוביל ב-95 אחוז מהמקרים להצלחת העסקה".

עניין ותשוקה למקצוע יחד עם אהבה לאנשים

את דרכו בתחום הנדל"ן החל נועם מעט לאחר שעבר מבקעת הירדן לעיר הגדולה והחל ללמוד תואר ראשון במינהל עסקים. "חיפשתי את תחום העיסוק שיגרום לי לחוש עניין ותשוקה למקצוע, וישלב את יכולת המכירה והאהבה שלי לעבודה עם אנשים", הוא מספר.

בעקבות עצת חבר החל נועם לבחון את תחום הנדל"ן, ועד מהרה הצטרף לאחד ממשרדי התיווך בגבעתיים, שם שימש כמתווך במשך ארבע שנים. עם השנים החליט נועם ללמוד ולהתמקצע בתחום והשלים לימודי שמאות מקרקעין בטכניון, במטרה לרכוש ידע והשכלה מקצועית שתשמש אותו בעבודה היום יומית בתחום תיווך הנדל"ן.

מאמינים שעסקאות נדל"ן צריכות ויכולות להיות פשוטות ונעימות לשני הצדדים. צוות קמחי נדל"ןצילום: פינו

לפני כארבע שנים הקים נועם בגבעתיים את משרד התיווך קמחי נדל"ן, המשווק דירות ובתים, חדשים ומיד שנייה, ברחבי רמת גן וגבעתיים. זאת, כאשר בכל רגע נתון ברשות המשרד עשרות נכסים המשווקים בבלעדיות.

צוות המשרד כולל שבעה סוכני נדל"ן, כל אחד מהם הינו בעל ניסיון בתחום מומחיות מסוים בו הוא מתמקד, ומעניק ללקוחות המשרד שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

נועם קמחי נדל"ן מדבר על מצב השוק בתקופת הקורונהקרדיט: Noam Kimhi

מתרחבים גם לתל אביב

קמחי נדל"ן אינו עוד משרד סטנדרטי לשיווק נדל"ן. מדובר במשרד אחר בנוף המוכר, הרואה לפניו בראש ובראשונה את טובת הלקוח ומלווה אותו לכל אורך הדרך, תוך מתן יחס אישי ואנושי.

"העובדה שהסוכנים שלנו מגיעים ברובם מיישובים קהילתיים ומושבים משפיעה עמוקות על אופי העבודה שלנו והתקשורת שלנו עם בעלי הנכסים והלקוחות", מדגיש נועם.

בין צוות המשרד נמנים אליאב גדעוני, העוסק בשיווק דירות מיד שנייה למכירה ולהשכרה; אורן חלפון – בעל שמונה שנות ניסיון, מתמחה בבתים צמודי קרקע ודירות יוקרה ושרה כהן, האחראית על לקוחות מחו"ל ופועלת במרץ להתאמת נכסים לצרכיהם.

בתקופה האחרונה המשרד גדל והתפתח, ובקרוב ייפתח סניף נוסף בתל אביב, בו ישווקו דירות במרכז העיר ובצפון הישן. מי שיהיה אחראי על הסניף הוא אריק נעים, גם הוא בעל ניסיון ארוך שנים בתחום הנדל"ן.

מעטפת של 360 מעלות למוכרים נכס

"אנחנו מעניקים לבעלי הנכס מעטפת ליווי מלאה מראשית התהליך ועד למכירת הנכס, זאת, תוך ניהול התהליך בצורה נכונה וראויה ומקצועיות רבה", מדגיש נועם.

כך, צוות המשרד פועל בראש ובראשונה לבירור מצבו המשפטי של הנכס, על מנת לוודא שאכן ניתן להעמיד אותו למכירה וכן על מנת לוודא שלקונים הפוטנציאליים תוצג תמונה שלמה אודותיו. לאחר מכן מתבצע תיאום ציפיות באשר למחירו של הנכס, כך שיתאים לצרכיו ורצונותיו של בעליו ולשווי השוק.

ליווי מההתחלה ועד הסוף. נועם קמחיצילום: פינו

תיאום ציפיות מתבצע גם באשר למגבלותיו והעדפותיו של בעל הנכס – מועד פינוי רצוי, חלוקת התשלומים שתעשה על ידי הקונה ועוד. במידת הצורך, מסייע צוות המשרד לבעלי הנכס ברכישת נכס אחר לקנייה, בהתאם לתקציב שעומד לרשותו, וכן בחיבור לאנשי מקצוע מובילים בתחומם, החל מעו"ד, יועצי משכנתאות ועד לבעלי מקצוע בתחום השיפוצים.

יוצרים בולטות לנכס שלך

השלב הראשוני של שיווק הנכס כולל צילומים מקצועיים, שיאפשרו להבליט את יתרונותיו ולהציג אותו בצורה הטובה ביותר. בהמשך נעשית פנייה לרוכשים פוטנציאליים, באמצעות המאגר הפנימי של המשרד, הכולל אלפי לקוחות פעילים המעוניינים ברכישת נכס, ומפולחים על פי צרכיהם ומאפייניהם השונים, כמו התקציב שעומד לרשותם ופרמטרים נוספים.

צוות המשרד פונה באופן יזום אל אותם הלקוחות שהנכס עשוי להיות רלוונטי עבורם. בנוסף, תהליך השיווק כולל פרסום הנכס בעשר סוגי מדיות ברחבי האינטרנט וכן בעיתונות המודפסת. לצד זאת, נעשה שיתוף פעולה עם משרדי תיווך נוספים באזור, זאת על מנת להבטיח חשיפה מקסימלית לכל נכס ללקוחות הפוטנציאליים.

לכל נכס מפרט ודו"ח צילום: באדיבות קמחי נדל"ן

בכל פנייה בנוגע לנכס מתקיימת שיחה עם הלקוח ובירור צרכים ותקציב, זאת על מנת להבטיח שלקוחות רלוונטיים יגיעו לנכס ובכך תימנע תנועה ו"טיילת" מיותרת. "הבנו שלא פעם מתעניינים ברכישה מבקרים במספר גדול של נכסים בתקופת זמן קצרה, והדבר יכול להוביל ל'פספוס' של נכס רלוונטי, שיישכח מזיכרונם", אומר נועם, ומסביר כי על מנת להבטיח את בולטות הנכסים שבשיווק המשרד, סוכני הנדל"ן מעניקים לכל לקוח המבקר בנכס מפרט, הכולל את תוכניותיו ומידע חשוב אודותיו. באופן זה קל לזכור את הנכס, ומאפשר ללקוחות לבחון את התאמתו עבורם גם לאחר הביקור.

תקשורת קרובה ושקופה עם בעלי הנכס

קמחי נדל"ן מאמינים בתקשורת שוטפת עם הלקוח ומתן פידבקים שוטפים אודות תהליך המכירה. במסגרת זו, צוות המשרד משוחח עם כל לקוח שביקר בנכס ומתעד את ההתרשמות ואת ההשגות –  אם יש. בסוף כל חודש מועבר לבעל הנכס דו"ח הכולל את הפידבקים שהעניקו הלקוחות השונים. במידה שעולות תגובות החוזרות על עצמן, ננקטות פעולות בהתאם על מנת להפוך את הנכס לאטרקטיבי ולמצות את הפוטנציאל שלו.

ניהול משא ומתן – רק על ידי בעל ניסיון

"ליווי במשא ומתן היא יכולת קריטית לצורך השלמת עסקאות נדל"ן", אומר נועם, המנהל את תהליכי המשא ומתן במשרד באופן יום-יומי. הניסיון הרב שרכש בתחום מאפשר לו ללוות את שני הצדדים בעסקה באופן נעים ויעיל.

לדבריו, המשא ומתן מתחיל בהדברות. נועם משמש ללקוחותיו אוזן קשבת ברגעים חשובים אלו, וביכולתו להעביר את המסרים של שני הצדדים בצורה מכילה ומכבדת, באווירה בטוחה ונעימה.

נועם מסביר כי עסקאות רבות נכשלות דווקא בשלב המשא ומתן, בשל חוסר היכולת של הצדדים להגיע לעמק השווה. הגישה בה נועם נוקט והיכולת שלו להתחבר לרצונותיו של הלקוח, מובילים להשלמת העסקה ב-95 אחוז מעסקאות המכר.  

"אני מאמין שעסקאות נדל"ן צריכות ויכולות להיות פשוטות ונעימות לשני הצדדים. חשוב לנו שלקונים ולמוכרים תהיה חוויה נעימה לכל אורך התהליך", מסכם נועם.

קמחי נדל"ן
טלפון: 054-2194959

למעבר לאתר האינטרנט>>>
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>