פייבל נדל"ן: ייעוץ, שיווק ויזמות נדל"ן בסטנדרטים אחרים

לאחר שכבש פסגות בעולם הספורט התחרותי ובעולם המשפט, הקים אייל פייבל את "פייבל נדל"ן" – חברה לשיווק ויזמות נדל"ן בשיטת one stop shop המביאה סטנדרטים חדשים של מקצוענות ושירות

מירי ורד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כשערכים מעולם הספורט והמשפט נפגשים עם עולם הנדל"ן. אייל פייבל
מירי ורד
תוכן שיווקי

לא אחת, לפני הפגישה עם מרואיין, מגבש המראיין דעות והנחות מקדימות בנוגע לאדם שיפגוש. אלא שלעיתים יש גם הפתעות. כמו במקרה של אייל פייבל, שהצליח לקחת את תחום הנדל"ן ואיכשהו בדרך ייחודית לחבר אותו לתפיסות ולערכים שמלווים אותו מעולם הספורט והמשפט, יחד עם המציאות העכשווית שלא מפסיקה להשתנות, ולהתאים עצמו לחדשנות הטכנולוגית.

"המטרה המרכזית שעמדה לנגד עיניי כאשר הקמתי את החברה, הייתה לנסות להציב סטנדרט חדש ולהפוך כמה שיותר לקוחות למרוצים", מסביר אייל פייבל מייסד פייבל נדל"ן, עורך דין בהכשרתו וספורטאי מקצועי לשעבר. "הדגש אצלי הוא לא על סגירת עסקה, אלא על נתינת שירות הוגן ומקצועי ללא פשרות, ללקוחות שבוטחים בי שאלווה אותם ברגעים הכי משמעותיים בחייהם".

את הערכים של הגינות, מקצוענות ושאיפה למצוינות, מכיר פייבל מקרוב מעולם הספורט שבו בלט במשך שנים, כשחקן נבחרת ישראל וליגת העל בכדורעף ולאחר מכן כעורך דין. את עולם המשפט הוא עזב אחרי יותר מעשור, שבמהלכו שימש כשותף באחד ממשרד עורכי הדין הגדולים בארץ - זיסמן, אהרוני, גייר ושות', לאחר שהחליט לעבור לתחום הנדל"ן.

גם בבחירה בנדל"ן, כמו בספורט ובמשפטים, המשתנה הרגשי לא נעלם מעייניו. פייבל הבין שבכך הוא יצליח ללוות אנשים ברגעים המרגשים והמשמעותיים בחייהם: רכישת בית, ועוד בעיר שבה הוא חי, נס ציונה. התוצאה: פייבל נדל"ן, חברת בוטיק העוסקת בתיווך ויזמות נדל"נית בסטנדרטים חדשים בנס ציונה והסביבה.

זאת, כאשר הוא משתמש בכלים ובניסיון שצבר כעורך דין בכל הנוגע לניהול מו"מ, קידום עסקאות וסגירתן על הצד הטוב ביותר, באופן שבו כל הצדדים מרוצים.

תחת קורת גג אחת: ממיסוי ועד עיצוב

בתחום נדל"ן, כמו בתחומים רבים אחרים, חייבים להתעדכן, בוודאי במציאות שבה אנו חיים. לכן, כדי להשיג יתרון הוקם מערך שהפך את המשרד למי שמעניק שירות One Stop Shop: לא רק איתור נכס או קונה, אלא ליווי במספר תחומים שונים עד למעמד החתימה, ולעיתים גם אחריה. בין היועצים שעובדים במסגרת המשרד, וזמינים ללקוח ישנם מתחום המשפט, המשכנתאות והעיצוב.

פייבל מסביר איך זה עובד: "כל לקוח המעוניין לרכוש או למכור נכס או חושב על הליך יזמות, מקבל ליווי, ייעוץ ושירות מאנשי מקצוע ומומחים בתחומם. לדוגמה, הלקוחות שלנו יכולים לקבל ייעוץ של עורך דין העוסק בנדל"ן ומיסוי מקרקעין, לקראת ביצוע העסקה המשמעותית בחייהם. יש לנו גם יועץ משכנתאות, אדריכלית ומעצבת ומהנדס בעל התמחות בבדק בית. הייעוץ של אותם מומחים בתחומם, מהווה לעתים קרובות את מה שחסר ללקוח גם כדי להשלים את המכירה או הרכישה וגם כדי לקבל החלטה ראשונית אם למכור או לקנות או להתחיל בהליך בנייה, לדוגמה".

השימוש בבעלי המקצוע מסייע גם בהשלמת העסקה. כך, למשל, לאחרונה ביקר פייבל בדירה המיועדת למכירה. אולם לאחר שבחן את הדירה, הבין שיש צורך לבצע בה שדרוג מבחינה חזותית. בהסכמת המוכרים, הוא הזמין אדריכלית שליוותה את בעלי הדירה בשינוי שבוצע, ואכן הדירה נמכרה במהירות ובמחיר המבוקש. וזו רק דוגמא אחת מיני רבות.

השיווק: החל מצלם מקצועי ועד מיקוד הלקוחות

אבל לא די בשורת היועצים כדי לבלוט ולהצטיין בתחום. בפייבל נדל"ן החליטו, כבר מראשית דרכם בתחום, שכל תהליך המכירה יתנהל בשקיפות ועדכון מפורט של כל שלב ושלב.

אחד האמצעים שבאמצעותם שומרים בפייבל נדל"ן על הלקוחות מעודכנים, הוא קבוצות וואטסאפ ייעודיות: לכל נכס נפתחת קבוצה המאפשרת שיתוף, גילוי ועדכון בכל התהליך. החשיבה שעומדת מאחורי היוזמה היא שיתוף הלקוחות ככול שניתן בכל תהליך השיווק והפרסום, בכל הצעה שמתקבלת ובכל פרטי המשא ומתן, ופיתוח אמון הדדי.

נבחרת מומחים מלווה את הלקוח. אייל פייבל

גם בתחום השיווק הבינו בפייבל נדל"ן כי יש הכרח בחשיבה אחרת. לאחר המפגש הראשוני עם בעלי הנכס, שנערך בנכס עצמו לטובת הערכת שווי מדויקת וריאלית, נבנית ומופעלת תוכנית שיווקית ממוקדת. ראשיתה בצילום הנכס על ידי צלם מקצועי שמתמחה בצילום נכסי נדל"ן. גם כאן, מסביר אייל, הכוונה היא לטפל בשיווק באמצעות אנשי מקצוע.

"אני לא מאמין בקיצורי דרך. ברור שאני יכול לצלם עם הטלפון הנייד את הנכס, אבל כך זה גם ייראה", אומר אייל, "אבל כדי לטפל בלקוח באופן הכי מקצועי שיש, אנחנו חייבים להצטייד בבעלי מקצוע שכל אחד מהם פועל בתחום מומחיותו, כולל צלם נכסים".

הצילום הוא חלק מהתפיסה השיווקית שפועלת בכל המדיות, החדשות והמוכרות. "אנו בונים אסטרטגיה שיווקית רחבה לכל נכס, הפועלת במגוון ערוצים", ממשיך אייל, "הפרסום של הנכס מתבצע בכל סוגי המדיות האפשריות, החל מהשלט הפשוט המוצב בקרבת הנכס וחלוקת פלאיירים ועד פרסום באתרי הנדל"ן המרכזיים, כמו מדלן ויד 2 וברשתות החברתיות השונות ובקבוצת וואטסאפ ייעודית".

"השיווק שאנו מבצעים ברשתות החברתיות מתבצע באמצעות חברת קידום מקצועית המתמחה בשיווק ממומן, מקודם ומטורגט, כך שנוכל להגיע אל יותר קונים פוטנציאליים. את תוצאות המערך השיווקי שבנינו, אנו מנתחים מדי שבוע ומעדכנים את התוכנית לפי הנתונים שבידינו, הכוללים, בין היתר, את המאפיינים של הפונים".

בשלב הזה, לאחר הפרסום, עוברים הפונים והלקוחות הפוטנציאליים שהגיעו בעקבות הפרסום, בדיקת היתכנות במטרה לאתר את המתאימים ביותר לביצוע העסקה שתטיב עם כל הצדדים. "אנחנו מבינים שאנחנו חיים בעולם ובמציאות שבה הזמן הפנוי מוגבל, לכן כדי לחסוך ללקוחות זמן והתעסקות מיותרת הסינון הראשוני ו'בדיקת הרצינות', עוברת דרכנו", מסביר אייל.

תהליך רכישת נכס: ייעוץ מקצועי וליווי צמוד

גם לקוחות המעוניינים לרכוש נכס מקבלים שירות במספר תחומים וליווי צמוד. כאשר גם כאן התפיסה מושפעת בהכרח מהמציאות המשתנה, גם מבחינת מתן השירותים. "המפגש עם הקונה מתחיל במיפוי צרכים מקיף ומדויק, על מנת שנוכל להתאים לו את הנכס הטוב ביותר ולא נבזבז את זמנו", מסביר אייל. "ההכרות שלי עם העיר מאפשרת לי להתאים את סוג הנכס והאזור לכל לקוח. כשאנו הולכים לראות נכס, אני קשוב ללקוח ובודק עמו לאילו נקודות התחבר ואילו סוגיות מפריעות לו או לה בנכס".

"אם אכן מפריעות ללקוח סוגיות שהן פתירות (ומרביתן פתירות), נבחרת המומחים שעובדת עם החברה נכנסת לתמונה ומסייעת במציאת פתרונות, בין אם מדובר בבעיה משפטית ובין אם מדובר בבעיה אדריכלית או כלכלית".

אייל מוסיף כי פעמים רבות הוא מוצא את עצמו עוזר לקונים גם אם בסופו של דבר לא רכשו דרכו את הנכס שלהם. "השירות שהם קיבלו אצלנו דייק עבורם את האזור והנכס המתאימים להם", הוא אומר, "יצא לי לקבל פרחים ותודות על ההכוונה וקיצור תהליך החיפוש שביצעתי עבור לקוחות, על אף שבסופו של דבר לא רכשו נכס באמצעותנו. עבורי, השירות הוא מרכיב חשוב ומשמעותי, ולכן אני שמח לעזור לכל אחד שמעוניין לקבל סיוע מקצועי ומקיף".

נס ציונה: קהילה, חינוך ואיכות חיים

מאז שהוקמה רושמת פייבל נדל"ן הצלחות וחיבורים רבים בין קונים ומוכרים מרוצים ומצליחה גם לשנות, לפחות בקרב חלק מהאנשים, את התפיסה הרווחת בנוגע לשימוש בבעל מקצוע. "לפני כמה ימים נחתמה עסקה של נכס פרטי בעיר. הלקוח, מוכר הנכס, הגיע אלינו כבר לפני חצי שנה, אבל הרעיון של שימוש במתווך לא הרגיש לו נכון ולכן ביקש זמן לחשוב. אחת לחודש הוא עשה איתי שיחה וציין לטובה את העובדה שאני לא מנדנד לו או רודף אחריו. באותן שיחות הלקוח הרבה להתייעץ וזכה לקבל בכל פעם מחדש ייעוץ והכוונה. במילים אחרות קיבל ערך. לפני חודש וחצי הוא קרא לי וביקש שאתחיל בשיווק הבית ולאחר שיווק נכון וממוקד תוך רגישות מרובה לנוחות המוכר, נמכר הבית. מלבד העסקה המוצלחת, ההצלחה שלנו היא בעיקר הלקוחות המרוצים ששיבחו את התהליך העדין, המקצועי והשקוף, שאפשר להם להיות מאוד מעורבים ומעודכנים בכל מהלך העסקה".

המעורבות והקרבה עם הלקוחות מתאפשרת גם בשל הקהילתיות שמאפיינת את נס ציונה, העיר שבה מתגורר אייל. "אני ומשפחתי מאוהבים בנס ציונה", מספר אייל שעבר לעיר לפני כחמש שנים יחד עם אשתו ושלושת ילדיו. "נס ציונה היא עיר מאוד קהילתית ואיכותית עם מגוון רחב של שירותים למשפחות ובכלל. האווירה החמה והקהילתית מורגשת היטב בעיר, כמו גם הדגש הגדול ששמה העירייה על החינוך ועל הדאגה לבתי הספר. לא בכדי הרבה אנשים רוצים לעבור לגור כאן".

כאיש נדל"ן הוא גם מזהה מגמה מעניינת, המאפיינת את נס ציונה: "יש בעיר תופעה מדהימה, כל מי שגר בשכונה מסוימת רוצה במרבית המקרים להישאר לגור רק בה, גם אם הוא עובר לדירה אחרת. זה דבר שמדבר בעד עצמו", הוא מסביר, "כל שכונות העיר, אם זה השכונות הוותיקות או החדשות יותר, כולן נעימות, מזמינות ולא עמוסות".

"בתקופת הקורונה, שאילצה אותנו להישאר רק בסביבה הקרובה, גילינו שנס ציונה היא למעשה ריאה ירוקה, מוקפת שדות ופרדסים ושהאפשרות לטייל בקרבת הבית היא יתרון אדיר", מוסיף אייל.

כפי שציינו בתחילת הכתבה, פגשנו הרבה מתווכים ואנשי נדל"ן, אבל במקרה של פייבל נדל"ן מדובר במשהו אחר - חדשני, אשר מלבד לב ונשמה מכיר בחשיבות הצרכים של הלקוחות לצד הכלים המקצועיים שלא מפסיקים להשתכלל והצורך להיות מקצועי בכל היבט בתהליך.

צילום: באדיבות פייבל נדל"ן

פייבל נדל"ן: נבחרת הבית שלך
טלפון: 050-4500131
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר לאינסטגרם>>>

רוצים לדעת לפני כולם על נכסים למכירה בנס ציונה? מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואטספ ולקבל לפני כולם הודעה על נכסים חדשים למכירה בעיר. להצטרפות לקבוצה לחצו כאן>>>