קבוצת שומכר נדל"ן: מגורים, עסקים, קבוצות רכישה ותמיד אנשים

לאורך כל שנותיו בתחום התיווך, זאב שומכר מקפיד לראות לפני הכול את האנשים ואת החלום שהם מבקשים להגשים. זאת הסיבה שהמשרד שהוא עומד בראשו, שונה מכל מה שמוכר בנוף הנדל"ן

אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כל העיצוב משדר כיף. קבוצת שומכר נדל"ןצילום: טל ניסים
אבי יופה
תוכן שיווקי

תושבי מודיעין שמכירים את שוק הנדל"ן המקומי והאזורי, ונחשפו לדמותו של זאב שומכר, מתארים אותו כחייכן, אהוב וכ"אחד שפשוט כיף להיות לידו". אלה גם העקרונות שמנחים את זאב בחייו האישיים והמקצועיים: אנשים, חיים ונדל"ן.

הסיסמה הזו היא שמיקמה את משרדו, קבוצת שומכר נדל"ן, בראש רשימת משרדי התיווך המובילים במודיעין, והיא גם מייצגת את תפיסת העולם שהוא מנחיל למתווכים ולסוכני הנדל"ן הפועלים לצדו.

ה"אני מאמין" של זאב הוא שמתווך טוב תמיד ישים את טובת הלקוח לפני טובתו האישית. זאב גם מאמין כי תחום הנדל"ן אינו סובב סביב קירות, אבנים, לבנים וטיח, אלא סביב בני אדם, הרצונות, השאיפות והחלומות שלהם.

בתנועה מתמדת

קבוצת שומכר נדל"ן נוסדה לפני 15 שנה. מאז ועד היום היום עוסקת בפתרונות דיור, משרדים, תעשייה ומסחר במודיעין והאזור. לפני שנתיים יצאה הקבוצה מגבולות העיר והחלה להתמחות בנדל"ן למגורים ולמסחר, בערים וביישובים נוספים ברחבי הארץ.

אבל תחילת הדרך הייתה עוד לפני כ-21 שנים, כשהחייל המשוחרר זאב שומכר חיפש מקום מגורים לו ולבת זוגו. "בחרנו במודיעין בזכות המיקום האסטרטגי שלה", נזכר זאב, "הסתובבנו עם כמה סוכנים בחיפוש אחר דירה מתאימה, עד שלבסוף קמתי ואמרתי לזוגתי, שאני הייתי עושה את העבודה טוב יותר מהסוכנים האלה. זו הייתה תחילת הדרך שלי בעולם הנדל"ן".

תחילה עבד זאב כסוכן עצמאי במשרד של חברה גדולה. לאחר שנתיים וחצי של עבודה וצבירת ניסיון הוא רכש לעצמו זיכיון, משם התקדם בתוך כשנתיים למשרד עצמאי הנושא את שמו. מאז, הוא כבר הספיק לייסד את לשכת מתווכי הנדל"ן של מודיעין ולכהן בתפקיד היו"ר. במקביל, פרץ את גבולות העיר מודיעין, וגם לכהן כחבר הנהלה בלשכת המתווכים הארצית, לקחת חלק בפאנלים ארציים ולייצג את מאות מתווכים ממודיעין והאזור.

"הפכנו לחבורה שתורמת יחד לקהילה"צילום: באדיבות קבוצת שומכר נדל"ן

מה כל כך מושך בענף הנדל"ן?

"העובדה שאני לא יושב כל היום, אלא נמצא בתנועה. כל יום החוויה היא אחרת, אין באמת שגרה. בכל פעם נכנס אתגר חדש, מכירים אנשים חדשים, לומדים. זה מחזיק אותי על קצות האצבעות, דרוך ומוכן".

התזזיתיות הזו, לצד הרצון לגלות בכל פעם עולמות חדשים, הביאה את זאב לאהבה השנייה שלו אחרי הנדל"ן: טיולי ג'יפים אתגריים, ואם אפשר עדיף שיהיו בשילוב ארוחה בשרית מענגת. את האהבה לרכבי ארבע על ארבע הוא מממש, בין היתר, בהתנדבות ביחידת הג'יפים של מג"ב והשומר החדש במודיעין.

"לפני שש שנים רכשתי ג'יפון, ובחור שעבדתי אתו, שהתנדב במשטרה, הציע לי להצטרף. גם אלעד, המשמש כמאמנדל"ן© במשרד שלנו, מתנדב ביחידה, וכך הפכנו לחבורה של אנשים טובים שתורמים יחד לקהילה", מסביר זאב.

משרד שהוא גם פאב

התרומה לקהילה מלווה את חייו של זאב שנים ארוכות, ומאחוריו תפקידים ציבוריים רבים אותם עשה, בהם חבר בוועדת קליטת העלייה בעיריית מודיעין, המייסד של לשכת המתווכים המקומית בשנת 2016 והיו"ר שלה מאז הקמתה ועד שנת 2020. כמו כן, קיבל את התואר הלא רשמי "אבי הנדל"ן במודיעין".

זאב עבר הכשרות רבות בתחום הנדל"ן לאורך השנים, מטעם חברות תיווך בינלאומיות, מרכז הבנייה הארצי וגופים נוספים. בנוסף, הוא בוגר קורס דירקטורים, ובעל ידע עשיר ונרחב בכל הנוגע לענף הנדל"ן, מיד ראשונה ומיד שנייה, נדל"ן למגורים ונדל"ן מסחרי, דירות קבלנים ויזמים ודירות שבונות קבוצות רכישה ורוכשים.

בזכות קשרים ענפים בקהילה במודיעין ומחוצה לה, וכן עם קהילות יהודית ברחבי העולם לצד ניסיון רב שנים, זכה שומכר להיות גורם מוביל בענף הנדל"ן של מודיעין ולשמש ככתובת לישראלים ותיקים, לעולים חדשים וכן לעולים ותיקים, לעולים עתידיים ולמשקיעים בכל הנוגע לנדל"ן למגורים, לעסקים ולמסחר.

פרץ את גבולות מודיעין. זאב שומכרצילום: אקטיב ברנדינג

זאב מאמין שאפשר לפתור כמעט הכול עם חיוך ובדיחה טובה. הגישה החיובית הזו מסייעת פעמים רבות להקל על הלקוחות, בתהליך המורכב של העברת משפחה לבית חדש. הוא סבור שמשפחה היא מעל לכל, ותמיד שמח כשהמקצוענים של משפחת שומכר נדל"ן נותנים מענה לעוד ועוד משפחות בדרך הביתה.

"הסוכנים שלי מנוסים, מקצוענים, בעלי ניסיון עשיר", מדגיש זאב. "אנחנו לא מגייסים כל סוכן. יש הרבה שסירבנו להם, כי הם לא התאימו לדנ"א שלנו כחברה. רק אנשים טובים מגיעים אלינו, כאלה שישבו לקפה עם החברים ויבלו אתם גם מחוץ לשעות העבודה. שיהיו משפחה".

זו הסיבה שגם המשרדים שלכם בנויים בצורה שונה מהרגיל?

"המשרד שלנו מעוצב כמו פאב, או סוג של בית קפה. כל העיצוב משדר כיף. אצלנו אפשר למצוא 15 סוגי וויסקי, ולמי שלא שותה אלכוהול כנראה יהיה קשה להתחבר אלינו. יש לנו גם מקרר מלא בפחיות שתייה ומכונת קפה איכותית. הכל כדי ליצור חוויית משתמש דווקא לסוכנים, ולא רק ללקוחות. הלקוחות כבר יקבלו את החוויה הזו מהסוכנים. החזון הוא לגרום לסוכנות ולסוכנים שלנו להגיע למשרד ברצון, וכשיציגו את מקום העבודה  למשפחה ולחברים, תהיה להם גאוות יחידה".

"כדי להביא צוות טוב צריך לתת לאנשים תמורה נאותה, אז בנוסף לכל, הוספנו למשרד פונקציה של מאמנדל"ן© בעל ניסיון עשיר, שמסייע לסוכנים בתהליכי העבודה שלהם, וגם יוצא אתם לפגישות. הכל כדי להפוך אותם לטובים ומקצוענים יותר".

נדל"ן עם חיוך

קבוצת שומכר נדל"ן היא שם דבר בעיר מודיעין, ושם נרדף לשיווק ותיווך נדל"ן בשקיפות, מקצוענות ועם אהבת אדם ואהבה לעיר מודיעין. אבל לא רק מודיעין. בקבוצה מאמינים שאנשים קודמים לכל, וזהו היסוד של עבודת המתווכים והסוכנים הפועלים במסגרת הקבוצה: להתאים בתים לאנשים; להגשים להם חלומות בתוך ארבעה קירות; למצוא לאנשים את קורת הגג, שתאפשר להם לחיות את החיים בצורה המיטבית, ולגלות את המקום שיעלה להם חיוך על השפתיים כשיכנסו לבית החדש, ולהפוך כל דירה לבית במלוא מובן המילה.

בנוסף, הקבוצה מתמחה בנדל"ן יד ראשונה, יד שנייה, בנדל"ן מסחרי בכל הארץ, בגיבוש ובשיווק קבוצות רכישה, קבוצות רוכשים וקבוצות קנייה. זאת, כאשר לצד עבודה מקצועית עם יחס אישי בתיווך דירות קיימות, הקבוצה שיווקה ומשווקת פרויקטים עבור יזמים וקבלנים שונים בשכונות החדשות של העיר מודיעין, ומאחוריה ניסיון רב בגיבוש ושיווק של 11 קבוצות רכישה, קבוצות רוכשים ועמותות. הליווי המקצועי של שומכר מתחיל עם גיבוש הרעיון ועד לכניסת המשפחה לבית החדש.

לשומכר נדל"ן חברה-בת, בעלת פריסה ארצית, המתמחה בליווי בנייה פרטית ומתן פתרונות מגוונים, משלב הלבטים אם לבנות בית פרטי ועד להשלמת בניית הבית, או במילים אחרות – מהחלום ועד לקבלת המפתח. החברה מתעסקת בכל המינהלות הכרוכות בתהליך, החל מקבלת אישורים, דרך הכנה והגשה של תכניות, ועד פיקוח על הביצוע והשלמת הפרויקט, ומבטיחה שקט נפשי לצד מקצוענות מרבית.

אם אתם מעוניינים למכור, לקנות או לשכור נכס, במודיעין או מחוצה לה, למגורים או למסחר או לבנות בית פרטי, ולהיכנס לתהליך שכולו מתבצע בחיוך, עם המתווך המתאים, הסיכויים שלכם עם שומכר נדל"ן עולים בעשרות אחוזים. ואם בחרתם בשומכר נדל"ן, העסקה שלכם כבר סגורה וחתומה.

קבוצת שומכר נדל"ן:  אנשים. חיים. נדל"ן.
כתובת: מרכז הקבלנים, רחוב הקדר, מרכז עינב (ישפרו), מודיעין
טלפון: 08-926-6933
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>