נדל"ן 10: "מודל עסקי ייחודי עם תשואה מובטחת"

השקעה בטוחה ומניבה היא חלומו של כל משקיע פוטנציאלי. חברת נדל"ן 10, המתמחה בהשקעות נדל"ן בדאלאס, טקסס, בנתה מודל ייחודי להשקעה בדיוק לצורך זה – ומלווה את לקוחותיה גם אחרי רגע קבלת המפתח

בשיתוף נדל"ן 10
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נדל"ן 10: "מודל עסקי ייחודי עם תשואה מובטחת"צילום: shutterstock
בשיתוף נדל"ן 10
תוכן שיווקי

היא נחשבת לאחת הערים הגדולות בארה"ב, מונה מגוון חברות בינלאומיות ענקיות שביססו את המטה שלהן בשטחה והביקוש למגורים באזורה נמצא בשיאו – כשבעקבותיו גם תפוסת הדירות להשכרה. דאלאס מסתמנת כיעד חם להשקעה, נחשבת למובילת שוק כבר כ-5 שנים - והתנופה בשיאה. מדובר במרכז התעסוקתי הבולט של טקסס, מבין המדינות שאוחזות בכלכלה יציבה, הטבות מיסוי מהמיטיבות בארה"ב  אוכלוסייה מגוונת, ביקוש רב לעבודה ותעשייה מפותחת. השקעה בנכס באזור היא מפתה, אך איך מבצעים אותה על הצד הטוב ביותר עם מינימום סיכונים?

חברת נדל"ן 10 מתמחה בהשקעות נדל"ן מניבות בדאלאס טקסס ארה"ב, הודות למודל עסקי ייחודי שפיתחה. "אנו מתמחים באיתור נכסים בלעדיים ישירות מבעל הבית, מה שמוביל למחיר זול יותר באזורים ממוקדים", מספר פיני לזמי, יזם נדל"ן מנוסה. יחד עם איש הנדל"ן אוריה טנצר, הם מנהלים את התהליך המתבצע בישראל. בארה"ב אחראי על התהליך תם לזמי, שגם עומד בראש החברה, בעל ניסיון עשיר בניהול נכסי נדל"ן בארה"ב, יזם, ברוקר ברישיון ובעליהן של מספר חברות. "ההכרות שלי עם חברת נדל"ן 10 החלה כלקוח משקיע. בתור אחד שמסתכל קודם על האנשים ואז על העסקה, הבנתי שיש על מי לסמוך. סמכתי על האנשים, כך גם העסקה נשאה פירות והוכיחה את עצמה", מספר אוריה טנצר.

יזם נדל"ן מנוסה. פנחס לזמיצילום: אור סגלי

מדובר בעסק משפחתי לכל דבר, וכך גם היחס ללקוח. הדבר שמייחד את החברה יותר מכל הוא הקשר הישיר והבלתי אמצעי מול כל לקוח, הליווי הצמוד גם אחרי קבלת המפתח והזמינות לכל שאלה. לדברי פיני, "חשוב לנו להעניק תחושת ביטחון. הליווי לא נגמר ברכישה, תמיד יש רגליים על הקרקע בארץ וגם בדאלאס. היתרון המשמעותי הוא שאחנו חברה ישראלית, חמה, כולם דוברי עברית, מנוסים וזמינים בכל שלב". בנוסף, מדובר בצוות מיומן של יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל, מה שמשתקף היטב באמינות ובנכונות לעזור.

מודל עסקי ייחודי לטובת רכישה בטוחה

ההתמחות של צוות החברה בתחום הנדל"ן בכלל ובדלאס טקסס בפרט, הובילה ליצירה של מודל עסקי ייחודי, המבטיח למשקיע רכישה בטוחה של נכס ב-80% בלבד מערכו האמיתי בשוק, משופץ ומוכן להשכרה. למעשה, תהליך המכירה שמבצעת החברה הוא הפוך – רק לאחר הכרות מעמיקה עם הלקוח והסבר מפורט של התהליך, ניגש הצוות למציאת נכס מתאים ומדויק לצרכיו. "אנחנו לא מחזיקים מוצרי מדף שנרכשו בהזדמנות, אלא מציעים מוצר שהוא Custom made", מדגיש פיני לזמי.

עומד בראש החברה. תם לזמיצילום: עדי לזמי

"אנו מתמחים באיתור נכסים בלעדיים ישירות מבעל הבית, מה שמוביל למחיר זול יותר באזורים ממוקדים ומבוקשים. המומחיות שלנו באיתור נכסים עם פוטנציאל השבחה גדול, מאפשרת לנו להתחייב לתשואה קבועה של 8% לפחות, כפי שהוכיח המודל בעשרות עסקאות שבצענו עד כה", מוסיף תם לזמי.

רכישה שקופה באמצעות גוף חזק

חברת נדל"ן 10 מחזיקה בביטוח אמריקאי מקיף ומעמידה לרשות לקוחותיה המשקיעים ערבות אישית, הכוללת התחייבות לשיפוץ הנכס מהיסוד ואף ליווי צמוד בשנה הראשונה. תהליך הרכישה מבוצע באופן שקוף ובטוח, באמצעות חברת טייטל אמריקאית, שהינה גוף חזק ואמין המבוטח במיליוני דולרים, שתפקידו לבדוק את אמינות הנכס, לרבות משכונים, ווידוא בעלות ושווי ערך השטר של הבית. ביטוח הטייטל מכסה את הקונה מהפסדים שעלולים לקרות עקב טעות בבדיקה, גם לאחר שנים.

נדל"ן 10 קרדיט: Galia Lazmi

תופרים חליפה בהתאם למידות הלקוח

התהליך מתחיל בישראל, בפגישת הכרות עם הלקוח, שבה צוות הייעוץ המקצועי מעביר סקירה על תהליך הרכישה – הזדמנות מצוינת לשאול את כל השאלות החשובות ולקבל תשובות. פיני מציין כי "החליפה שאנו תופרים מותאמת למשקיע הישראלי, שרוצה בטחונות מוחלטים ומגוון אפשרויות לשימוש בנכס. אנו מסבירים לו כיצד עובד המודל ומדוע אנו עובדים רק עם נכסים שהם בתים פרטיים, בעלות ממוצעת של 125,000-150,000 דולר בלבד. הלקוח מקבל הבטחה לשנה, שבה הבית מושכר בתשואה של מינימום 8% אחרי כל הניכויים והמיסים בארה"ב ובארץ".

מנהל את התהליך בישראל. אוריה טנצר צילום: רותי בראון

לאחר בניית הפרופיל ואישור הלקוח לצאת לדרך, הצוות האמריקאי של החברה, בראשותו של תם, נכנס לפעולה. לאחר איתור הנכס ואישורו על-ידי הלקוח, מבצעת החברה שיפוץ מאסיבי, "למעשה, כשהלקוח רוכש את הבית הוא מקבל מפתח לבית משופץ כחדש ולא יצטרך להוציא דולר אחד על תיקונים, באחריות לשנה. השיפוץ מלווה באישורים מהעירייה".

ההשקעה בנכס לא תהיה שלמה ללא השוכר, המגיע יחד עם המפתחות לבית, וגם על כך אמונה חברת נדל"ן 10. "הביקוש באזורים אלו הוא גבוה מאוד ותוך יומיים ניתן למצוא שוכר מתאים. אנחנו עושים בדיקת רקע ווידוא הכנסות של השוכר ומאשרים את השכרת הנכס מולו רק לאחר שאושר על-ידי המשקיע הישראלי".

הדרך ליהנות מרווחים גבוהים מנדל"ן מניב בדאלאס, טקסס שבארה"ב יכולה להיות קצרה ומשתלמת, הודות לצוות של נדל"ן 10. "אנחנו מתמחים בתפירת חליפה עסקית מדויקת לכל לקוח ולקוח ובאיתור הנכס המתאים לפי צרכיו. הודות לביטחונות שאנו מציעים ולמודל העסקי החדשני שבנינו, לקוחותינו יכולים לצאת לדרך בביטחון ובראש שקט".

נדל"ן 10
מעבר לאתר >>

info@nadlan10.com
פיני לזמי: 052-6621166, אוריה טנצר: 054-2264429

בחזרה למדור השקעות נדל"ן בחו"ל >>