נדל"ן ראשון: מקצוענים בשיווק נדל"ן – איתך לאורך כל הדרך

קניה ומכירה של נכס הן תפקיד למקצוענים בלבד. הכירו את נדל"ן ראשון – חברת בוטיק שהיא לא רק מותג נדל"ן בראשון לציון, אלא בעיקר אנשים שחיים את המקצוע מכל הלב והנשמה ומספקים ללקוחותיהם חוויה מהנה

ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נדל"ן ראשון: מקצוענים בשיווק נדל"ן – איתך לאורך כל הדרךצילום: Shutterstock
ניבה שור
תוכן שיווקי

נדל"ן ראשון מובילה את שוק דירות הנדל"ן בראשון לציון ומשווקת פרויקטים נוספים גם בקריית אונו, חולון, בת ים, תל אביב ויבנה. החברה מתמחה בשיווק נדל"ן במגוון תחומים: שיווק פרויקטים חדשים, מכירת דירות יד שניה ופרויקטים של תמ"א 38, ומציעה ללקוחותיה חבילת שירותים מקיפה in house: יעוץ משפטי, עיצוב ואדריכלות, יעוץ משכנתאות בצמוד לבנק מזרחי טפחות, ועוד. לא בכדי, מדורגת חברת נדל"ן ראשון ב-top 10 של אתר מדלן ובדירוג גבוה באתר ה'מקצוענים בנדל"ן', באזור ראשון לציון.

את החברה הקימו לפני 8 שנים רויטל לוי ואבי דריישפון. רויטל היא מומחית באסטרטגיות ופתרונות שיווקיים, ניהול מו"מ וסגירת עסקאות ומאחוריה ניסיון של 20 שנה בתחום השיווק והמכירות. אבי, פועל כבר 15 שנה בתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל, מומחה בהובלת תכניות מכירה, ביצוע מחקרי שוק, שיווק אגרסיבי ומיתוג.

צוות החברה מונה 10 סוכני מכירות מיומנים, כולם בעלי רישיונות תיווך ממשרד המשפטים, המתמחים בשיווק דירות יד2, כל אחד באזור אחר בעיר, ויחד הם מעניקים ללקוחות החברה מענה רחב ומקצועי בכל חלקי העיר. "אנו חברת בוטיק בעלת שם שנבנה בעמל כפיים והולך לפנינו. כל סוכן שעובד אצלנו עובר סינון קפדני והכשרה יסודית לפי הסטנדרטים הגבוהים שאנו מציבים", מדגישה רויטל לוי.

חלק בלתי נפרד מחידוש פני העיר בפרויקטים חדשים ובשכונות הוותיקות

חברת נדל"ן ראשון היא חלק בלתי נפרד ממערך השיווק של פרויקטים חדשים בראשון לציון והסביבה. רויטל לוי מספרת, כי "היום יזמים רבים פונים אלינו עם תכניות הפרויקט ואנו יושבים איתם על התמחורים ועל תכנית שיווקית מותאמת, על בסיס הניסיון הרב שלנו במכירות בפרויקטים בכל אזור ראשון לציון והסביבה. למעשה, מחירי השוק נקבעים במידה מסוימת, לפי העסקאות הרבות שביצענו בעיר ותמחורי הדירות שבוצעו בצורה מקצועית, הן לפי דו"ח שמאי והן על בסיס המכירות.

"אנו מייצגים את היזם בכל תהליך השיווק והמכירה של הדירות מול הקונים, המגיעים דרך קמפיינים שאנו עורכים, בעיקר במדיה הדיגיטלית. היזם יכול להתרכז רק ביזמות, בעוד אנו מבצעים את כל פעולות השיווק והמכירה, מחתימים על בקשות רכישה ומטפלים בחוזים מול עורכי הדין. אצלנו הקונים לא משלמים עמלת תיווך על קניית דירות חדשות. הלקוחות נהנים משירות של מכירת דירות היד שניה שלהם ולמעשה אצלנו מתבצעת גם המכירה וגם הקנייה".

גם בתוך השכונות הוותיקות לוקחת חברת נדל"ן ראשון חלק בלתי נפרד, בפרויקטים של תמ"א 38 המיועדים לשדרוג דירות קיימות במחירים שפויים. "אנחנו מובילים בעיר עשרות פרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, חיים ונושמים אותם. הפרויקטים נותנים פתרון לשיפור איכות החיים של תושבי השכונות הוותיקות, שזוכים לתוספת של מעלית, חניה, מרפסת שמש והרחבת גודל הדירה".

רויטל לויצילום: סטודיו אסף

בין לקוחות החברה ישנם יזמים רבים: חברת שתית, חברת צרפתי ובניו, החברה הישראלית להשבחת מבנים, חברת אודור, תמ"א שיקום מבנים בע"מ, ליאם הנדסה, חברת ש. גזית, חברת מעוף, לבנת הזהב, ורבים נוספים.

מענה רחב ומקיף למוכרים ולרוכשים של דירות יד שניה

"רוב הרוכשים של דירות חדשות הם בעלי דירות יד שניה למכירה", מסבירה לוי. "לקוח שמגיע אלינו לקניית דירה חדשה מקבל מענה מקיף, הכולל מכירת הדירה הישנה על ידי צוות הסוכנים המיומן שלנו.

"מכיוון שאנו חיים את השטח, אנחנו נותנים הערכת שווי נכס נכונה ומדויקת ולאחר מכן יוצאים לקמפיין פרסום בכל המדיות, לרבות פרסום בכל האתרים המובילים, ברשתות החברתיות ובקמפיינים מובנים בפייסבוק. הקונים מגיעים אלינו גם באמצעות שיתופי פעולה רחבים שאנו מקיימים עם סוכני נדל"ן נוספים, על מנת לייצג בצורה מקצועית ושיטתית את המוכרים שלנו ולתת מענה רחב ומקיף לקונים. כל קונה עובר סינון מקצועי, לקראת מציאת הדירה המתאימה".

ניהול משא ומתן מקצועי

"עם קבלת הצעות המחיר על הדירה, אנו עורכים משא ומתן רציונאלי, ללא אמוציות, בתהליך גישור מקצועי, בו אנו משקפים לשני הצדדים את נכונות העסקה. תהליך המשא ומתן נעשה תוך מתן מענה אישי לשני הצדדים, בזמן הקצר ביותר האפשרי", מציינת לוי.

יכולות ניהול המשא ומתן הגבוהות של צוות החברה מאפשרות לבצע עסקאות מורכבות, הכוללות מספר לקוחות, תוך זמן קצר. "לאחרונה, דירה שגויסה בבלעדיות אצלנו נמכרה תוך שבועיים לרוכש שגר בבניין סמוך, שגם לו הבאנו קונים. במסגרת עסקת השרשרת, הצלחנו לסגור במהירות ובמקצועיות את החוזה עבור שתי דירות במקביל, תוך סיוע לקונים בקבלת משכנתא מאושרת מהבנק.

אבי דריישפוןצילום: סטודיו אסף

"במקרים מורכבים, למשל כאלה הכוללים סוגיות משפטיות שונות, אנו מערבים גורמי מקצוע מיומנים, עד למציאת פתרון. דוגמה לכך, היא עסקה גדולה שכללה מספר יורשים, חלקם גרים בחו"ל. ניהול העסקה כלל הפעלת אופרציה שלמה לצורך הבאתם לקונסוליה, בשיתוף ארבעה עורכי דין שונים שעסקו בפישור וגישור בין כל הצדדים, על מנת שהעסקה תצא לפועל.

"גם במקרים יוצאי דופן, אנו מוצאים פתרונות יצירתיים לשביעות רצון לקוחותינו, כמו במקרה שבו הקונה החליט לפוצץ את העסקה במעמד החתימה ועוד באותו היום כבר מצאנו קונה חדש שסגר עסקה".

"בראשון לציון אנחנו מותג עם פרויקטים בכל רחבי העיר"

בראשון לציון, העיר שעומדת להפוך לשלישית בגודלה במדינת ישראל, אמונה חברת נדל"ן ראשון על מגוון רחב של פרויקטים בכל רחבי העיר. "רוב אוכלוסיית ראשון רוצה להמשיך להתגורר בה ומחפשת לשפר דיור בתוך העיר. מכרנו דירות רבות בכל ראשון, מהמערב החדש ועד לאזור המזרח. בשכונות כצנלסון, רמז, אברמוביץ' וגן נחום (ראשונים), אנו מרוכזים בהרבה פרויקטים של התחדשות עירונית. גם באזורים חדשים יש לנו מספר גדול של פרויקטים, אחד הגדולים שבהם הוא בשכונת הנרקיסים.

"אנחנו רואים את השינויים במגמות של השוק, איפה יש עליות מחירים, היכן האזורים המבוקשים יותר ומה הלקוחות מחפשים. לאחרונה, יש ביקוש גדול יותר לדירות עם מרפסות שמש וממ"דים ויותר מכירות של דירות יוקרה, פנטהאוזים ובתים פרטיים".

מעל הכל – החוויה הטובה של הלקוחות ומכתבי התודה הרבים

מעל הכל, רויטל, אבי וכל צוות החברה, שמים דגש על החוויה הטובה של הלקוחות שלהם. "קניה ומכירה של נכס היא אירוע חשוב ומשמעותי עבור הלקוחות שלנו ולכן חשוב לנו מאוד שהתהליך יהיה עבורם חוויה מהנה", מדגישה רויטל. "בעבר, כאשר הייתי יו"ר לשכת המתווכים, נחשפתי לתחושות הקשות שהלקוחות חשים כלפי ענף התיווך בכללותו. לנו חשוב לתקן את התחושות הללו ועל כך יעידו כל מכתבי התודה שאנו מקבלים".

את מכתבי התודה הרבים שמקבלת חברת נדל"ן ראשון, תוכלו לראות בעצמכם באתר 'המקצוענים בנדל"ן', שיזם בעצמו פניה טלפונית ללקוחות החברה ואלו שמחו לספר על החוויה המדהימה והרמה המקצועית הגבוהה של השירות לו זכו.

אלי גולן, שמכר נכס בלילנבלום וקנה במשה הס, מספר: "אבי ורויטל הם פשוט מעולים, מאוד מקצועיים וכל הזמן היו בקשר ועם יד על הדופק. את העסקה הכפולה שביצעתי – מכירה וקניה של נכס באותו יום, הם ביצעו במהירות ובהצלחה והכל בזמן הסגר. הרגשתי שלא הכסף הוא מה שמעניין אותם, אלא שכולם יהיו באמת מרוצים".

יניב חוגג, שמכר דירה בהנרייטה סאלד וקנה בשפירא, אומר שיש לו רק מילה אחת להגיד על השירות של רויטל ואבי: "וואו!", ומאחל לכל אחד לקבל שירות כזה, ברמה הכי גבוהה שיש.

חן אזולאי, שקנתה ברח' צלליכין ומכרה בעולי הגרדום, אמרה: "גם אני מכרתי וקניתי דירה דרך רויטל. רויטל הפכה להיות חברה של ממש! היא כזאת מקצוענית ובוודאי שאני ממליצה עליה".

רויטל לוי מסכמת: "אנחנו עושים את העבודה שלנו עם המון אהבה למקצוע ולאנשים. אנחנו באים עם מלא אנרגיות לעסקה והלקוחות שלנו מרגישים עד כמה אנו עובדים מכל הלב והנשמה. אנחנו לא מפספסים אף פרט ונחושים לסגור עסקה בצורה אתית, לשביעות רצון הלקוחות, שחוזרים אלינו שוב לעסקאות נוספות וממליצים עלינו לחבריהם".

נדל"ן ראשוןצילום: לוגו באדיבות הלקוח

נדל"ן ראשון – איתך לאורך כל הדרך
עין הקורא 10 (מגדל היובל), ראשון לציון
טלפון: 5162*
מייל: nadlan.rishon@gmail.com

מעבר לאתר >> נדל"ן ראשון
נדל"ן ראשון- שיווק פרויקטים
מעבר לפייסבוק >>
מעבר לאינסטגרם >>
מעבר לערוץ היוטיוב >>