רועי רינט ייעוץ ושיווק נדל"ן: כתובת אחת למכירה וקניית נכסים

משרד 'רועי רינט ייעוץ ושיווק נדל"ן' מספק גישה ייחודית, אותנטית ואפקטיבית לשיווק, מכירה וקניית נכסי נדל"ן באזור השפלה והמרכז

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רועי רינט ייעוץ ושיווק נדל"ן: shop One stop למכירת וקניית נכסיםצילום: Shutterstock
דניאל דותן
תוכן שיווקי

הגישה הייחודית שפיתח רועי רינט, מיישרת קו בין התמורות והאיכויות של הנכס עם יעדי המפתח של הרוכשים הפוטנציאליים ובכך מספקת תוצאות ללא תחרות.

רועי רינט הוא יועץ נדל"ן המתמחה בשיווק פרויקטים, דירות חדשות מקבל"ן ודירות יד שניה בחולון, ראשון לציון, בת ים והסביבה. את ניסיונו הרב בתחום צבר לאורך הקריירה הארוכה ורצופת ההצלחות שלו בתחום המכירות והשיווק. רינט עבד בחברות גדולות ומוכרות כגון פיליפ מוריס ובהמשך כסוכן נדל"ן ברימקס סניף חולון, בקבוצת ימיני. את משרדו העצמאי לשיווק וייעוץ נדל"ן פתח במגדלי סטוצ'י בראשון לציון.

One Stop Shop למכירת הנכס שלך

משרד רועי רינט הכשיר צוותים מתקדמים לשיווק ומכירת נכסי נדל"ן במודל חדשני, מונחה תוצאות. "המשרד מספק ייצוג של נכסים" אומר רועי, "אנחנו מלווים את המוכר מ- א' עד ת' בכל תהליך המכירה והקניה.

"פיתחתי מודל ייעוץ ושיווק מתקדם, מתוך הבנה מעמיקה של רוכשים פוטנציאליים ומגמות נדל"ן באזורים בהם אנו פועלים ואני גאה ומברך על ההצלחה שאנו מספקים ללקוחותינו על ידי יישום תוכניות שיווק ממוקדות ואפקטיביות שהופכות קונים פוטנציאליים לבעלי בתים חדשים.

"הצוות המיומן שלנו משלב כישרון עם ראייה רחבה ואסטרטגיות יצירתיות לשיווק ומכירת הנכסים".

מה כולל השירות של שיווק ומכירת הנכס?

"אנו נפגשים עם הלקוח, מוכר הדירה, ומפרטים בפניו את כל השירותים שאנו מעניקים כך שיוכל לבחור בשירות המתאים לו. אנו פועלים נמרצות בזירה הדיגיטלית בהיבט השיווקי ומפיצים את פרסום הנכס למכירה באפיקי שיווק דיגיטליים רבים: אתרי אינטרנט, פורומים ייעודיים, רשתות חברתיות, ועוד, וגם באפיקי שיווק שאינם דיגיטליים כגון: עיתונים, פליירים, גזירונים, עבודות שטח – דלת לדלת, ועוד".

מה כולל שירות ייצוג הנכס על ידכם?

"כשאנו מייצגים ומשווקים נכס של לקוח, אנו מתאמים איתו מראש תקופה מוגדרת בה אנו לוקחים למעשה אחריות על שיווק ומכירת הנכס שלו והצגתו לרוכשים פוטנציאליים. אנו הולכים עם הלקוח יד ביד ומבחינתו הוא ממש כמו בן משפחה. אנו מעדכנים אותו בכל שלב והתקדמות בתהליך ומספקים שירות אישי ואותנטי ברמה הגבוהה ביותר. זו הסיבה לכך שאנו מציגים בעקביות 92% הצלחה.

"לפני שאני מקבל נכס לייצוג, אני לומד את המוכר ואת הנכס לעומק ואת כל הפרמטרים: נסח טאבו מקיף, ארנונה, מתי נעשו שיפוצים, ועוד. אני מגיע עם מודד לדירה, מבצע הערכת שווי לנכס והערכת שוק ובשיחה ראשונית – ללא עלות וללא התחייבות, אני מסביר ללקוח את הרציונל ואת המחיר שהוא יוכל לקבל בעסקה. אנו מראה לו דירות דומות המפורסמות כעת באתרי אינטרנט מובילים למכירת נדל"ן, כדי שילמד את התחרות שלו בשוק בזמן אמת.

רועי רינטצילום: דניאל עמירם

"למשרד שלנו יש בסיס נתונים של רוכשים פוטנציאליים ומשקיעי נדל"ן מהאזור ואנו מפיצים להם אוטומטית מידע לגבי כל נכס חדש שנכנס אצלנו למכירה, כמובן בהתאם לאפיונים ולצרכים שלהם. כחלק מאסטרטגיית המכירה היעילה שלנו אנו מבצעים סינון מוקפד, כדי שלא להביא לדירה כל מתעניין אלא רק את אלו שהדירה רלוונטית להם באמת, שהם רציניים לגבי העסקה ומעוניינים עקרונית לרכוש אותה".

מה כולל הסינון?

"הסינון המקיף כולל בדיקות: האם יש לרוכש אישור עקרוני למשכנתא, האם הוא יכול להתקדם לעסקה, מדוע הוא מעוניין לרכוש באזור זה? מה התקציב שלו, ועוד. בודקים הכל לעומקם של הדברים כדי לבוא מגובשים לעסקה מול המוכר".

מהו השירות שאתם מספקים לרוכשי הדירות – משקיעים ומשפרי דיור?

"אנו מספקים שירות שונה מעט בהדגשים שלו, למשקיעים ולמשפרי דיור. עבור משקיעים למשל, נתמקד מעבר לנכס גם בפוטנציאל השוק, מחירי השכירויות באזור, התשואה האפשרית העכשווית והעתידית לנכס, מציגים בפניהם את המספרים ועוד.

"עבור קונים המעוניינים לגור בדירה, נסביר לעומק על האזור, ההתפתחויות הצפויות בו, התשתיות הקיימות והחדשות הצפויות להיבנות. אנו בודקים את הצרכים האמיתים שלהם כמו למשל: איכות בתי הספר בעיר ובאזור, גינות ופארקים, קווי אוטובוס קרובים, מרחק ממקום העבודה, ועוד.

"לכל רוכשי הנכסים נראה את הנכסים המתאימים להם באופן ספציפי, לאחר שיחת אפיון מעמיקה, הבנת צרכיהם ורצונותיהם. אנו תופרים להם את העסקה כחליפה מותאמת אישית וכשאנו מגיעים איתם להראות להם דירות, תמיד נציג בשקיפות מוחלטת את התמונה המלאה של היתרונות והחסרונות כדי שיקבלו החלטות מושכלות. מעבר לכך אנו מראים להם עסקאות שנעשו בפועל באזור, כך שיבינו את הרציונל של המחיר והתמורה".

ויש לכם צוות מקצועי שאתם עובדים איתו?

"בהחלט. אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע מהטובים בתחומם: עו"ד מקרקעין, יועץ משכנתאות, שמאים, ועוד, כך שהלקוחות שלנו נהנים משירות כולל – One stop shop, הכל במקום אחד".

מדוע בחרת בתחום שיווק הנדל"ן?

"לפני כשלוש שנים יזמים 'עקצו' את אמי בעסקת נדל"ן והיא איבדה סכום של כ- 300,000 שקלים. כשאני הייתי שם וראיתי את הדמעות שלה, הצער והכאב על הסכום הגדול שאבד לאחר שחסכה שנים, נשבר לי הלב והבנתי שאני הולך לתחום הזה מתוך מטרה להיות הכי טוב ושקוף שיש, ולעולם לא להביא אנשים למצב שירכשו נכס שלא מתאים להם ואינם יכולים לעמוד ברכישתו".

אילו כישורים נדרשים ממשווק נדל"ן איכותי?

"משווק נדל"ן מקצועי ואיכותי צריך להכיר את השוק ולחיות אותו על בסיס יומיומי מהשטח. שיהיה לו ידע וניסיון בניהול מו"מ מורכבים, ידע בשיווק אגרסיבי, יכולת לתת יחס אישי. לדעת לבצע סינונים של קונים, לעשות 'קלוז אפ' נכון של עסקה, לעבוד עם האנשים הנכונים: יועץ משכנתאות, עורך דין, יועץ פיננסי. היום אנחנו מספקים שירותים במחירים הטובים בשוק, ומביאים את בעלי המקצוע האיכותיים במחירים הכי טובים שיש".

מה היתרונות שאתם מספקים ללקוחותיכם?

"חשוב לציין שאנחנו לא לוקחים כל נכס לטיפול, אלא בוחרים בפינצטה את הנכסים גם על פי הרצינות של המוכר למכור את הנכס והמחיר הריאלי שהוא מציע. הכי חשוב זה החיבור עם המוכר ויחסי האמון. מרבית לקוחותיי שהגעתי איתם לתהליך המכירה, הפכו עם הזמן לחברים הטובים ביותר שלי, ממש כמו בני משפחה, ואני יכול לטפל להם בדירה בהמשך, כמו למשל עבור משקיעים -  לדאוג לשוכרים לנכסים שלהם, לחוזים, ועוד.

"אנו חוסכים זמן רב ללקוחות בהתעסקות בשיווק הדירה ותהליכי המכירה, בהצגת הנכס לרוכשים ומציאת רוכשים מתאימים. לקונים אנו גם כמובן חוסכים זמן כשאנו יודעים בדיוק איזה נכס מחפשים ובאיזה תקציב ומאתרים עבורם את ההזדמנויות הטובות ביותר לפי רצונותיהם. המחיר שאנו גובים כלול במחיר העסקה ולכן זה משתלם לכולם".

רועי רינט – ייעוץ ושיווק נדל"ן
כתובת המשרד: סחרוב 3, מגדלי סטוצ'י ראשון לציון
טלפון: 050-9677226

למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>