בריכות שחייה לבתים פרטיים: "שמיים" מביאים לכם איכות חיים חדשה

מי לא חולם על בריכת שחייה בבית? על חווית חופשה בלי לצאת מהחצר? עכשיו זה אפשרי ובאיכות הגבוהה ביותר. הכירו את "שמיים" שאיתם אין באמת גבול

אבי יופה
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בריכות שחייה לבתים פרטיים
בריכות שחייה לבתים פרטייםצילום: Shutterstock -stock_SK

כבר מגיל 6 רן זינגר פירק והרכיב דברים ולאורך השנים הרשים את כל הסובבים אותו ביכולת הטכנית הגבוהה שלו. ככה זה כשגדלים כחקלאי במושב צור משה שבשרון ולומדים לעבוד עם הידיים מגיל צעיר – מפתחים יכולת שאחרי זה מעמידה אותך מעל למתחרים גם בתחומים אחרים בחיים.

ואכן, מגיל צעיר הצליח רן לבלוט מעל השאר. אחרי שנכנס לתחום הקמת בריכות השחייה עם חבר וראה כי טוב, פתח ב-2009 את חברת "שמיים בריכות שחייה" והיום הוא מציג בריכות פרי ידיו שהן בכמה רמות מעל מה שהשוק יודע להציע.

"הבריכות שלנו הן ברמה מאוד גבוהה", מדגיש רן. "אנחנו מתמחים בעיקר בבריכות בטון ובפתרונות טכניים ייחודיים דוגמת רצפות מתרוממות, מערכות חימום וכיסויים מיוחדים. בנוסף אנחנו מספקים פתרונות ייחודיים לבריכות על גגות. מדובר בטרנד שהולך וגדל בשנים האחרונות של בריכות עילאיות על גבי מרפסות, שבהן אפשר לשלב קירות שקופים ועוד מרכיבים מעניינים".

לפני כחמש שנים חבר רן לרותם קיש שהפך גם כן לאחד הבעלים של "שמיים", ויחד יצאו השניים לדרך חדשה שקידמה את החברה עוד יותר, בין היתר בזכות חלוקת העבודה: רותם אחראי על הצד התכנוני, פיננסי ושיווקי, ואילו רן מטפל בכל העניינים הטכניים.

"אני ורותם החלטנו לתת דגש על השימוש בבריכה כדי שלא תהפוך להיות פיל לבן לאורך זמן", מפרט רן. "לכל לקוח הרצון שלו מה יהיה השימוש שלה – החל משכשוך במים לבני המשפחה או לחברים, ועד לבריכת טיפולית או לבריכת שחייה. אנחנו מתאימים את הפרויקט לפי הצורך בתיאום מלא עם הלקוח כי בסופו של דבר הוא זה שנשאר עם הבריכה. יש לנו כבר ניסיון עם הרבה מאד פרויקטים מיוחדים ברחבי הארץ, מה שיצר אצלנו את היכולת לבוא ללקוח ולהציע לו את האפשרות שלדעתנו תהיה הטובה ביותר עבורו".

מה אתה הכי אוהב בעבודה שלך?

"להפעיל את הבריכה החדשה בבית מסוים בפעם הראשונה. זה כיף לראות איך הכל זורם ועובד יחד, ואיך כל העבודה שלנו לאורך החודשים או השנים, בהתאם לפרויקט, הגיעה לכדי פעולה מסונכרנת של כל המערכות והכל עובד יפה והמים צלולים ונקיים. זה הסיפוק הכי גדול שלי בעבודה".

להתחבר לבית

עד כמה ענף התקנת בריכות השחייה הלך והתפתח - יעידו ההזמנות הרבות לעבודה שרן ורותם מקבלים. גם רן מודה שבריכה הפכה להיות מעין סטנדרט בבתי יוקרה, בבתים פרטיים או בווילות או קוטג'ים, כולל גם בדירות גן וקרקע.

"ברוב הבתים הנחשבים יש היום בריכות, גם בבתים רגילים שיש בהם מקום אסטרטגי לבריכה עושים בריכה", מסביר רן. "כל תרבות החוץ עוברת להיות סביב הבריכה: חצר עם מקום לבריכה, בית עם ילדים קטנים או אפילו זוג מבוגרים שאוהבים להשתכשך במים ולארח חברים. בסך הכל אנחנו מדינה חמה עם הרבה ימי שמש ומזג אוויר טוב, ויש הרבה מקרים שאפשר להשתמש בבריכה. דבר נוסף, בריכה היא אביזר שמשרה אווירה ואנחנו מנסים כל הזמן לתכנן כך שהבריכה תתחבר במידת האפשר לבית. שתהיה חלק ממנו ושירגישו אותה גם בפנים".

אתה מרכז תחתיך את כל העבודה?

"חלק מהעבודות מבוצעות על ידי וחלק בידי קבלני משנה, אבל הלקוח מנהל את כל התהליך מולנו. אנחנו מלווים את תהליך הקמת הבריכה מתחילתו ועד לסופו. לצורך העניין, במידה ויש קבלן שלד שבונה את הבית ואת שלד הבטון לבריכה, אנחנו עובדים איתו ושמים דגש על ניואנסים קטנים: מידות, צורת הבנייה. השאיפה שלנו היא שהעבודה תהיה כמה שיותר איכותית ולכן אנחנו גם מפקחים יחד עם הקבלן על היציקה, כדי שתצא איכותית וטובה. שלד טוב הוא הבסיס לבריכה איכותית".

הגישה של חברת "שמיים" היא ברורה – הקשבה לצרכי הלקוח והבנה עמוקה שלהם. רן מגיע לפגישה ראשונה, רואה את השטח ובוחן אם קיים תכנון אדריכלי או לא. הוא מסתכל על המיקום העתידי של הבריכה, על הצורה, על סוג הקרקע והמשטח שעליו היא תבנה, כולל על דרכי הגישה אליה. במידת הצורך עושים שינויים בתכנון כדי להתאים את המצב לרצון הלקוח.

"אני מסתכל על כיווני אוויר, מאיזה כיוון מגיעה השמש, כמה חשיפה", מסביר רן. "אני מסתכל מה הנקודה בבית שממנה ניתן יהיה לראות את הבריכה, כדי שהבריכה תתחבר עם הבית. מניסיון שלנו בריכה שיש לה קשר עין ישיר עם הבית, לרוב עם הסלון, היא בריכה שישתמשו בה יותר ותשרה אווירה נעימה יותר".

עד כמה אתה מביא רעיונות שלך לפרויקט?

"יש הבדלי גישה בין לקוח ללקוח, וצריך להקשיב לצרכים האישיים של כל אחד. אנחנו מנסים למצוא את האמצע כדי שכולם יהיו מרוצים. יש לקוחות שבאים עם הרבה רצונות ומחשבות, ולנו יש את הידע להגיד להם מה נכון ומה לא. יש מקרים שאנחנו עומדים על הרגליים האחוריות ומתעקשים שלא ללכת עם רצון הלקוח, שבסופו של דבר מקבל את דעתנו ואף מודה לנו בסופו של דבר. מאות הבריכות שבנינו במהלך העבודה שלנו נתנו לנו את היכולת למנוע מלקוחות לעשות טעויות, שעלולות להתגבר כהרסניות. בסוף תמיד נותנים לנו תודה ענקית".

ויש לכם גם מוצרים משלימים לבריכות?

"בבריכות היום יש מוצרים נוספים מבחינת הבטיחות, דוגמת כיסויים בטיחותיים ששומרים על החום ועל הלכלוך. יש מערכות חימום וחיטוי מיוחדות במלח או בחומרים אחרים, יש מערכת ששמה דגש על איכות מים גבוהה מאוד ועל מעט כימיקלים. יש מערכות של רצפות מתרוממות שהופכות את הבריכה למשטח ריצוף שמאפשר להפעיל עליו אירועים. יש גם מערכת לשחייה נגד הזרם".

אז אם אתם מחפשים פתרונות איכותיים ויצירתיים לבריכה העתידית שלכם, או לחילופין בא לכם לשפץ את הבית וגיליתם מקור תקציב לבריכה שתמיד חלמתם עליה, דעו שב"שמיים בריכות שחיה יוקרתיות" תוכלו לקבל הכל במחיר אחד: אמינות, מקצועיות ויצירתיות שאין לה תחליף.

שמיים בריכות שחייה יוקרתיות

טלפון: 073-7597193
מעבר לאתר>>
מעבר לפייסבוק>>