שירותי נדל"ן מתקדמים: כך מבצעים עסקת נדל"ן במקסימום הצלחה

מוכנים לעסקה הגדולה בחייכם? נתנאל שירותי נדל"ן מתקדמים בליווי צמוד בתקופה המרגשת והחשובה שלכם

לידור יעקב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירותי נדל"ן מתקדמים: כך מבצעים עסקת נדל"ן במקסימום הצלחהצילום: Shutterstock
לידור יעקב
תוכן שיווקי

"מכירה ורכישת נכס הינה העסקה החשובה ביותר שאנשים מבצעים בחייהם. אנחנו מעניקים ללקוחותינו ליווי מקצועי מקצה לקצה, תוך יחס אישי לכל לקוח והיכרות עם הנכסים שאנו משווקים מלפני ומלפנים", אומר אלון אייזר, בעליו של משרד שיווק הנדל"ן נתנאל שירותי נדל''ן מתקדמים.

את דרכו בתחום הנדל"ן החל אלון בשנת 2008, כאשר קיבל רישיון תיווך והחל לעבוד כסוכן נדל"ן באחד ממשרדי שיווק הנדל"ן בחולון. "מהר מאוד למדתי את התחום והבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים", הוא מספר. לאורך הדרך השלים אלון תואר ראשון במנהל עסקים תוך התמחות במימון ובנקאות, לצד לימודי שמאות מקרקעין. בשנת 2010 הקים את נתנאל שירותי נדל''ן מתקדמים בחולון. לאור הצלחתו, פתח המשרד שלוחה נוספת בנס ציונה.

כיום משווק המשרד בבתי יוקרה בנווה ארזים, מפדה אזרחי, ח300, ובדירות בקריית שרת וקריית בן גוריון בחולון, ובשכונות ארגמן ומליבו בנס ציונה. חלק מסוכני המשרד עוסקים בגיוס נכסים ואחרים מלווים אך ורק את הקונים הפוטנציאליים באיתור ורכישת נכס המתאים לצרכיהם.

בדיקה מעמיקה למצבו התכנוני והמשפטי של הנכס

"כל נכס הינו ייחודי, ובהתאם בכל נכס עלולים להתגלות אתגרים וחסמים שעלולים להשפיע על אפשרות המכירה שלו", מספר אלון, "הרבה לפני שיווק הנכס, אנו מבצעים בדיקה מקיפה באשר למצבו התכנוני והמשפטי של הנכס". הדבר נעשה באמצעות פנייה לעירייה לצורך קבלת היתר הבנייה, גרמושקה, תסריט בית משותף ונסח טאבו. בהתאם, מבצע המשרד בדיקה באשר להתאמה הקיימת בין התוכניות למצב הנכס בפועל.

שמאות מקרקעין – חלק בלתי נפרד מהשירות

היותו של אלון כאחד שהשלים לימודי שמאות מקרקעין, מעניק לנתנאל שירותי נדל''ן מתקדמים יתרון משמעותי. כך, בטרם תחילת שיווק הנכס, אלון מגיע אל הנכס ומבצע בדיקת שמאות. הבדיקה מאפשרת לבעל הנכס לקבל הערכת שיווי לנכס, כמו גם לאמוד את זכויות הבנייה העתידיות וחריגות הבנייה הקיימות בנכס.

לדבריו, לא פעם בעלי דירות נעזרים במתווכים שאינם טורחים לבדוק את מצב הנכס, וכאשר מגיע רגע האמת, הקונה הפוטנציאלי בודק את הנכס לעומק ואז מתגלות הבעיות הקיימות. "המטרה שלנו היא להציע לשיווק נכס 'מכיר', ולכן נציף את הבעיות הקיימות עוד בטרם שיווק הנכס, ונסייע למוכר בכל הנדרש, החל מהסדרת רישום הנכס בטאבו, הסדרת חריגות בנייה קיימות ומציאת פתרונות אפשריים".

אלון אייזרצילום: יוסף טטרואשוילי

אלון מספר כי לפני מספר שבועות פנה אליו זוג המעוניין להעמיד למכירה את דירת הגג שברשותו. "כבר בסריקה ראשונית, משהו בבנייה על הגג לא היה נראה לי כמו שצריך. בדיקה של היתרי הבנייה של הנכס העלתה שחלק הבנייה על הגג נעשתה ללא היתר. עדכנתי בכך את הדיירים, והסברתי להם על ההשלכות שעלולות להיות לכך בתהליך המכירה". בעידוד אלון, החליטו בני הזוג לפעול לקבלת היתר לבנייה שעל הגג, כך שיוכלו להציע את הנכס ללא חריגות ולקבל תמורה גבוהה יותר עבור הנכס.

מקצועיות ויחס אישי

"אני מאמין גדול ביחסי אנוש ובליווי אישי לכל לקוח", אומר אלון, המשמש גם כמאמן אישי בעשור האחרון. "הלקוח תמיד נמצא לנגד עינינו, תוך הקפדה על שירותיות גבוהה". כך, בהתקשרות עם בעלי הנכס, פועל צוות המשרד להבין את הסיבה למכירת הנכס, מהו לוח הזמנים הדרוש להם לפינוי הנכס, מה חשוב להם בתהליך המכירה, ולפי זה יפעל לאיתור הקונה המתאים. אלון מדגיש כי המשרד מבצע סינון קפדני לרוכשים הפוטנציאליים ומקפיד להביא לנכס רק קונים העונים על הפרופיל שמתאים לצרכי בעל הנכס.

"אני רואה את עצמי כשותף של בעלי הנכס. חשוב לנו שעסקת המכירה תעשה בזמן ובקצב הנכון ללקוח, תוך התחשבות ברצונותיו ובצרכיו", מדגיש אלון. ברוב המקרים המשרד אף מלווה את הלקוח לאיתור נכס חדש. שיווק הנכסים כולל צילום מקצועי של תמונות סטילס ווידאו, ופרסום ממומן בשלושה אפיקים: יד2, מדלן ופייסבוק. אלון הינו חבר באיגוד המתווכים ומתוקף כך פועל בשיתוף פעולה עם משרדים נדל"ן נוספים, ובאופן זה מסייע בהגדלת החשיפה לנכסים שהמשרד משווק.

צוות נתנאל שירותי נדל"ן מתקדמים מקפיד גם על שקיפות גבוהה מול הלקוחות. כך, מדי שבוע מעדכן המשרד את בעלי הנכס בהתעניינות הקיימת בנכס, השגות ושאלות שעלו מצד קונים פוטנציאליים, וכן בהצעות מחיר שהתקבלו.

מענה מלא ללקוחות המשרד

נתנאל שירותי נדל"ן מתקדמים שמה דגש גם על מתן שירות גבוה למתעניינים ברכישת נכס.

כך, המשרד משווק אך ורק נכסים המוצעים במחיר ריאלי, אשר לבעליהם כוונה אמיתית למכור את הנכס שברשותם. המשרד מציע ללקוחותיו מענה מלא, הכולל ליווי למציאת פתרון מימוני לרכישת הנכס. כך, אלון פועל בשיתוף פעולה עם יועצי משכנתאות מובילים בתחומם, המלווים את הקונה באיתור מסלולי המשכנתא הנכונים עבורו.

הטיפול המקצועי של צוות המשרד כולל הכנת תיק נכס, הכולל בתוכו את כל המסמכים הנדרשים, והעברתו לעו"ד המלווה את העסקה. למשרד היכרות קרובה עם מגוון אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן. כך, לקוחות המעוניינים בכך יקושרו עם עו"ד מוביל בתחום הנדל"ן לצורך ליווי העסקה. כמו כן, במידה וקיים צורך בתהליך לקבלת היתרים שונים לנכס, למשרד קשרים עם מספר אדריכלים ומהנדסים שיוכלו לסייע בתהליך זה.

נתנאל שירותי נדל''ן מתקדמים
טלפון 052-6554488

מעבר לפייסבוק >>
מעבר למייל>>