יועצי מס בשרון: האנשים שיתעסקו עם המספרים המורכבים בחייכם

בואו נודה באמת - מסים הם לא הדבר המהנה ביותר להתעסק בו, בלשון המעטה. תפקידם של יועצי מס בשרון הוא להוריד מכם את המעמסה הזו ביעילות ומקצועיות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יועצי מס בשרון
יועצי מס בשרוןצילום: Shutterstock - Freedomz

הנהלת חשבונות, ניירת שלא נגמרת, חוקים רבים וסבוכים - תחום המסים הוא אינו תחום הנגיש לכל אדם ובדיוק בשביל זה קיימים יועצי מס.

יועצי המס מיומנים בניהול המסים והפיכת המסורבל לפשוט וקל. בואו להכיר את יועצי המס בשרון:

אבינועם עובד

מזה 25 שנה שאבינועם עובד נותן שירותים של ייעוץ מס. לאחר סיום לימודיו, התמחה בראיית חשבון ובהמשך עבד במשרד גדול לראיית חשבון בתל אביב. בעל המשרד, שראה את היכולות והכישורים שהפגין אבינועם, המליץ לו לפתוח עסק עצמאי.

התמחותו של אבינועם היא בייעוץ מס לחברות קטנות ועצמאים מכל אזור השרון והמרכז. אם ברוב החברות לייעוץ מס, הלקוח מחויב להעביר אחת לחודש את הניירת ליועץ המס, השירות הייחודי שאבינועם נותן ללקוח בא לידי ביטוי באיסוף הניירת מבית העסק של הלקוח. האיסוף נעשה לרוב על ידי אבינועם או שליח.

"אני נוסע מעסק לעסק ואוסף את הניירת, כך יוצא לי להיפגש עם הלקוח, לברר איתו לגבי מצב העסק ולתת לו טיפים על הדרך", אומר אבינועם ומוסיף שיש גם מספר לקוחות מאזורים מרוחקים שבזכות היכרות של שנים לא מוכנים להחליף את אבינועם באף אחד אחר, כמו לדוגמא לקוח ותיק שהיה בעל חנות בהרצליה ולאחרונה עבר לירושלים, שממשיך להיות לקוח של אבינועם ולקבל את שירותיו.

בנוסף, אבינועם מתמחה בשיחזור הנהלת חשבונות ללקוחות שלא טופלו כהלכה, או פשטו רגל ולא בוצעה אצלם מסיבה כלשהי הנהלת חשבונות במשך מספר חודשים או שנים.

הלקוחות שמקבלים מאבינועם שירות אישי וחם, מצביעים ברגליים – רובם ממשיכים לקבל את שירותיו במשך שנים ארוכות וממליצים בחום למעגלים החברתיים והמשפחתיים שלהם. כך יוצא שאבינועם מטפל לעיתים בעסקים של כמה מבני המשפחה, גם כאלו שהתגרשו אך עדיין שני הצדדים לא מוותרים על השירות המקצועי והנעים של אבינועם. בנוסף, אבינועם דואג להישאר תמיד נגיש וזמין לכלל לקוחותיו, גם לאחר שעות העבודה.

"אחת הסיבות שבחרתי לעסוק בתחום של ייעוץ מס היא מפני שאני מאוד אוהב לעזור לאנשים. לפעמים אני מקבל פניות ושאלות מלקוחות שכלל לא קשורות לתחום העיסוק, הסיבה לכך היא שבזכות היכרות רבת השנים והעובדה שהם סומכים עליי, הן כבעל מקצוע והן כאדם, הם בוחרים להתייעץ איתי בנושאים שאינם קשורים לתחום, ואני נענה להם בשמחה. עם רוב לקוחותיי נבנה במרוצת השנים קשר אישי וחברי", אומר אבינועם.

אבינועם עובדצילום: צילום: נועה עובד

אבינועם עובד

בן גוריון 2 הרצליה
טלפון: 054-6951111

מעבר לאתר
מעבר לפייסבוק 
מייל: Oved1515@gmail.com