מוסכים בפתח תקוה: הרכב שלכם בידיים טובות

מציאת מוסך אמין ומקצועי עלולה לפעמים להפוך למשימה מתישה. לפני שאתם רצים למוסך הקרוב לביתכם, הכירו את המוסכים בפתח תקוה שיעשו בשבילכם את העבודה בצורה יעילה ומקצועית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מוסכים בפתח תקוה
מוסכים בפתח תקוהצילום: Shutterstock - ESB Professional

יש לכם רכב? בטח כבר נתקלם בסוגיה של 'לאיזה מוסך כדאי לי לקחת את הרכב ועל מי אפשר לסמוך באמת?

בכתבה הבאה תכירו את המוסכים בפתח תקוה, תדעו בדיוק מה המומחיות של כל מקום ותוכלו לבחור מה הכי טוב לרכב שלכם, בלי לנחש ובלי לקחת סיכונים. בין המוסכים: שמואל פלאח שירותי רכב בע״מ, חי שירותי רכב ליאב בע"מפרי מוטורסמוסך אבחן ו-מוסך טיג'יי בע"מ:

שמואל פלאח שירותי רכב בע״מ

ותק: המוסך פועל משנת 1964

תחום מומחיות: שמואל פלאח הקים את המוסך בשנות ה-60 לאחר שעבד שנים רבות כשכיר בתחום גם בארץ וגם בחו״ל. במשך כ-50 שנים המוסך היה ממוקם ברמת גן ובשנת 2016 בשל התפתחות משמעותית, הוחלט להעבירו למקום גדול וחדיש יותר בפתח תקוה. בשנת 2003 הצטרף בנו, איציק פלאח לעסק וכיום הם מנהלים יחד את המוסך.

המוסך מתמחה בפחחות וצבע ובנוסף מספק שירותים של טיפול מקדים וביצוע טסט לרכב. לאיציק, שהתמקצע ולמד את התחום, יש כיום תעודות רבות במקצוע והסמכה של איגוד המוסכים מטעם המכללה למנהל.

משפחתיים ומקצועייםצילום: צילום באדיבות שמואל פלאח שירותי רכב בע״מ

במוסך מועסקים כיום 8 עובדים, בהם פחחים מקצועיים וותיקים שחלקם מלווים את העסק עשרות שנים לצד פקידות העוסקות בתיאום עם הלקוחות, תיווך לחברות וסוכני הביטוח וטיפול שוטף בתביעות צד ג' ולפוליסה מול כל החברות.

כמו כן, במוסך ישנו נהג שתפקידו לשנע את הרכבים מהלקוחות וחזרה כחלק מהשירות ללקוח.

מוסך שמואל מורשה מטעם משרד התחבורה ועובד עם חברות הצבע המובילות בעולם, נותן שירות לכל סוגי הרכבים, ישנים וחדשים כאחד ועובד על פי חוק עם חלקי חילוף מקוריים, משומשים וחליפיים .

המוסך נמצא ברשימת מוסכי הסדר של מספר חברות ביטוח, ביניהן: הכשרה חברה לביטוח, ליברה חברה לביטוח וחברת מגדל.

חשוב לציין כי מוסך שמואל מתקן רכבים המבוטחים בכל החברות ומשווה את תנאי ההסדר לפי תנאי הפוליסה כולל קבלת רכב חילופי עד בית הלקוח.

ככלל, מבקש איציק לציין, שחשוב שכל אדם ידע שזכותו לתקן בכל מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה גם אם הוא לא נמצא בהסדר של חברת הביטוח.

ייחודיות המוסך: למוסך מוניטין של 60 שנה ולקוחות ותיקים של עשרות שנים, דבר המדבר בעד עצמו.

שמואל פלאח שירותי רכב בע״מצילום: צילום באדיבות שמואל פלאח שירותי רכב בע״מ

השירות במוסך שמואל הינו אישי, משפחתי ומקצועי וישנה שקיפות מלאה מול הלקוח כי מעל הכל, אחרי תיקון מוצלח, חשובים להם האמינות, השירות והאיכות.

שירותים ניידים: קיים שירות של שינוע רכבים למוסך וחזרה במקרה של תאונה. בנוסף, במקרה של רכב התקוע באמצע הכביש ללא יכולת נסיעה, המוסך דואג להזמין גרר שיגיע עד אליו תוך 3 שעות מרגע הפנייה.

שמואל פלאח שירותי רכב בע״מ
רחוב עמל 58, קריית אריה, פתח תקוה
מעבר לאתר>>
מעבר לאינסטגרם>>
טלפון: 03-7523293

----------------------------------------

חי שירותי רכב ליאב בע״מ

ותק: 2008

תחום מומחיות: מי מאתנו לא מצא את עצמו לקראת הגעה למוסך מבולבל וחושש, לא יודע לאן לפנות, מה לעשות וכמה הנזק של הפגיעה ברכב עולה? כן, למצוא מוסך אמין שידע לתת את הטיפול המתאים ביותר עבור הרכב זו משימה לא פשוטה, ובשביל זה אנחנו כאן לתת לכם מעט הכוונה.

חי שירותי רכב ליאב בע״מ הינו מוסך בפתח תקווה שתחום ההתמחות שלו הוא פחחות וצבע, כאשר רוב הלקוחות שמגיעים למוסך מגיעים לאחר תאונות ולצורך תיקוני אסתטיקה. במוסך עובדים כ-10 אנשי צוות מנוסים ומקצועיים שישמחו לתת לכל לקוח שמגיע שירות מכל הלב.

חי שירותי רכב ליאב בע"מצילום: צילום: קובי חורי

חי שירותי רכב ליאב בע״מ עובדים בהסדר עם רוב חברות הביטוח ובמידה והרכב שלכם מבוטח בחברת ביטוח שלא בהסדר, הם דואגים להשוות אותו למוסך בהסדר עד כדי ביטול ההשתתפות העצמית.

מעבר לתיקוני צבע ופחחות, כל רכב שעובר טיפול יוצא שטוף ונקי גם מבפנים וגם מבחוץ.

חי שירותי רכב ליאב בע"מצילום: צילום: קובי חורי

ייחודיות המוסך: השירות של חי שירותי רכב ליאב בע״מ הוא מעל לכל, הלקוח נמצא בראש סדר העדיפויות והם דואגים לטפל בכל בעיה שמתעוררת. הלקוח מקבל רכב חליפי מפתח תמורת מפתח, וכן הם דואגים לסלק את התביעה בשביל הלקוח לצד ג׳ תוך הבטחה שהם לא פורעים את הצ׳קים עד לקבלת התשלום מחברת הביטוח.

שירותים ניידים: בחי שירותי רכב ליאב בע״מ קיים שירות של גרירה ושינוע. במסגרת השירות הם לוקחים את הרכב מביתו של הלקוח, מביאים אותו לטיפול במוסך ומביאים לו בתמורה רכב חליפי. שירות זה נקרא ״דליוורי״.

חי שירותי רכב ליאב בע״מ

עמל 15, פתח תקווה ומשה שרת 23, ראשון לציון
טלפון: 03-9214477 / 052-8778078 / 052-5147757 / 052-6169060
מעבר לפייסבוק>>
מעבר לאתר>>

----------------------------------

מוסך פרי מוטורס – מרכז שירות מורשה של מאזדה ופורד

ותק: 1998

תחום מומחיות: אייזן לוי מאז ומתמיד התעניין במכוניות והוא ידע שזה מה שהוא הולך לעשות בחיים. תחילה, הוא פתח מוסך של מאזדה עם שותף נוסף ובמהלך הדרך נשאר הבעלים היחידי למוסך שעם השנים התפתח להתמחות גם בפורד.

כיום המוסך הוא עסק משפחתי לכל דבר – לירן, בתו, אחראית על שירות לקוחות ופרסום וחתנו אשר עובד כיועץ שירות. מעבר למשפחה הביולוגית שעובדת במוסך פרי מוטורס, עם השנים נוצרה תחושת משפחתיות גם בתוך העסק ורצון חזק מצד העובדים להמשיך להיות חלק מהמקום. לירן מספרת על כך: ״לא סתם הלוגו שלנו זה הבית של הרכב שלך – המקום מנוהל באופן כזה שאנחנו רוצים שכולם ירגישו בבית, גם הלקוחות וגם העובדים צריכים להרגיש שהם שייכים״.

במוסך פרי מוטורס מקפידים על קריטריונים של יבואן הרכב תוך שהם מעסיקים בו אנשי מקצוע מוסמכים ומשתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. קיימות בו מחלקות שונות, ביניהן: מכונאות, חשמל, דיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר, ופחחות וצבע. לקוחות קבועים מבצעים פעם בשנה לפחות טיפול לרכב אך יש גם לא מעט לקוחות שמגיעים מהיבואן באופן חד פעמי לצורך דיאגנוסטיקה. כמו כן, כל לקוח שמגיע לבצע טיפול של פחחות מקבל את כל התנאים של מוסך הסדר.

מרכז מורשה של מאזדה ופורד. פרי מוטורסצילום: באדיבות מרכז שירות פרי מוטורס

ייחודיות המוסך: מכוניות פורד ומאזדה נמנות עם המכוניות המבוקשות והטובות ביותר שיש היום בשוק שצריך לטפל בהן באופן שוטף. הייחודיות של מרכז השירות פרי מוטורס מתבטאת בעובדה שהם מרכז מורשה של מאזדה ופורד ויש להם את כל הידע המקצועי והטכני לטיפול בבעיות שמתעוררות ברכבים מסוג זה. בנוסף לכך, ישנה הקפדה בכל הנוגע לשירות הלקוחות, חשוב להם לשמור על רמה גבוהה וללוות באופן אישי כל לקוח, אם זה לתת לו הצעת מחיר מפורטת, להסביר לו כל שלב בטיפול וכן לאפשר לו להיעזר ביועץ שירות לאורך כל התהליך. במוסך פרי מוטורס מאמינים בשקיפות מלאה משום שהם רוצים שכל לקוח שמשאיר את רכבו ידע שהוא במקום טוב ושהוא יכול להיות עם ראש שקט.

שירותים ניידים: קיים שירות של העברת טסט וניתן לשנע רכבים בפתח תקווה והסביבה כל עוד לא מדובר בתקלה שמסכנת חיים, אלא לצורך טיפולים שוטפים.

עם השנים נוצרה תחושת משפחתיות בתוך העסקצילום: באדיבות מרכז שירות פרי מוטורס

מוסך פרי מוטורס
המפעלים 5, קריית אריה פתח תקווה
טלפון: 1800-29-19-19
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>

-------------------------------------

מוסך אבחן

ותק: 2017

תחום מומחיות: כבעלי רכב הגרים בעיר פתח תקווה או מאלו המגיעים אליה באופן קבוע, במיוחד כשמדובר בהגעה לאזור תעשייה סואן, אתם יכולים למצוא את עצמכם עומדים זמן רב בפקקים ומתעסקים באופן יומיומי עם מציאת חניה. נתונים אלו עלולים לעיתים להכביד על הרכב וכן, גם על המצב הנפשי של הנהג עצמו.

התמחות ברכבי פז׳ו וסיטרואן. מוסך אבחןצילום: באדיבות מוסך אבחן

טיפול קבוע ברכב, אחת לשנה, יכול למנוע בעיות רבות שעלולות לעכב את סדר היום העמוס שיש לכם ולתת לכם שקט ונסיעה בטוחה לאורך זמן רב יותר. כאן נכנסים לתפקיד – אבשלום וחננאל, בעלי ניסיון של כ-20 שנה בתחום הרכב. במשך שנות עבודתם התמקצעו ברוב סוגי הרכב והמנועים בנזין וסולר והם בעלי תעודות הסמכה של הנדסאי רכב, ניהול מוסך ומערכות מתקדמות.

כיום מוסך אבחן, ששמו מורכב מהשמות של שניהם, פועל כבר 4 שנים ונותן שירות בכל מה שנוגע למכונאות חשמל, מיזוג, פחחות וצבע. בין היתר קיימים בו שירותים של העברת טסט לרכב ושינוע רכבים, כאשר כל לקוח שהרכב שלו מטופל מספר ימים וזקוק לרכב, יכול לקבל בעלות מסוימת מהמוסך ובמקרה של תאונות גם רכב חלופי.

ניסיון של כ-20 שנה בתחום הרכבצילום: באדיבות מוסך אבחן

ייחודיות המוסך: במקום יודעים לטפל בכל סוגי הרכבים, אך ההתמחות העיקרית שלהם היא ברכבי פז׳ו וסיטרואן. כמו כן, השקיפות, האמינות והמחירים ההוגנים שלהם הם חלק בלתי נפרד מה ״אני מאמין״ של המוסך ויש להם מוטו שהם הולכים איתו לאורך כל הדרך: ״כל אדם צריך 3 חברים. חבר עורך דין, חבר רופא וחבר מכונאי. אנחנו החבר השלישי, ממש חברים של הלקוחות שלנו״. בנוסף לכך, במוסך ישנו חדר המתנה גדול וממוזג עבור הלקוחות, עמדה של קפה ותה להכנה עצמית, טלוויזיה ואינטרנט.

שירותים ניידים: ישנו שירות של שינוע רכבים במקרה שבו האוטו מצריך טיפול.

מוסך אבחן
כתובת: בן ציון גליס 46, פתח תקווה
טלפון: 03-7982207
לעמוד הפייסבוק >>

---------------------------------

מוסך טי.ג׳י בע״מ

ותק: נקנה ב-2010 ונפתח ב-2005

תחום מומחיות: תומר גזית וגיא נעים פתחו את טי ג׳יי בשנת 2006, כאשר תחילה העסק היה חנות קטנה של כ-150 מטר בחולון המספקת חלקי חילוף. המקום עבד בצורה טובה וכעבור שנה הוחלט לעבור למגרש חלפים גדול יותר בכביש אזור. בשנת 2010 קנו את המוסך בפתח תקוה ובשל ההצלחה הגדולה, בשנת 2015 פתחו את מתחם החלפים בין הגדולים בארץ באזור התעשייה הדרומי באשקלון.

במתחם החלפים ישנו מגוון של חלקי חילוף משומשים ואיכותיים לרכבי אאודי, סיאט, סקודה ופולקסווגן ובמוסך עצמו שבפתח תקווה נעשים טיפולים של סוגי רכבים אלה בלבד.

במסגרת הטיפולים והתיקונים השונים במוסך תוכלו לקבל טיפולי 10,000 לרכבכם ותיקוני חשמל, דיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר, פחחות וצבע.

טי ג׳יי ממליצים לבצע טיפול 10,000 לרכב בכל שנה משום שהשמן ברכב עובר תהליך חימצון, וכדי לשמור על תקינות הרכב לאורך זמן יש להקפיד להחליף פילטר שמן, שמן ופילטר אוויר.

בנוסף לכך, בזמן שהרכב שלכם מקבל את הטיפול הטוב והמסור של טי.ג׳יי, תוכלו להתפנק בחדר ההמתנה הגדול והממוזג שברשותם ולהנות מקפה, כיבוד ואווירה טובה ונעימה.

ייחודיות המוסך: טי ג׳יי מומחים בטיפולים לרכבי אאודי, סיאט, סקודה ופולקסווגן ומתחייבים לתת לכם את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר. כמו כן, העלות עבור הטיפולים והתיקונים במוסך מומחה זולה יותר מאשר מוסך מורשה של היבואן, מה שנותן עוד סיבה שבגללה כדאי להגיע לטי ג׳יי.

מוסך טיג'ייצילום: צילום: תומר גזית

לטי ג׳יי יש לקוחות נאמנים כבר שנים רבות והם מעידים כי השירות, המקצועיות, היושרה והיעילות שלהם היא זו שגורמת להם להגיע לפתח תקווה בכדי לטפל ברכב, גם אם הם גרים בעיר אחרת.

מוסך טי.ג'יי בע"מ

אימבר 10, פתח תקוה
טלפונים: מגרש חלפים – 089109105, מוסך – 03-5792448
מעבר לאתר>>
מעבר לפייסבוק>>