מקעקעים בשרון: בואו לפגוש את היצירתיות מקרוב

תמיד חלמתם על שרוול קעקועים או על קישוט עדין סביב הקרסול? אלו הם המקעקעים בשרון שיהפכו אתכם ליצירת אומנות מהלכת על שניים

גיא כספי
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מקעקעים בשרון
מקעקעים בשרוןצילום: Shutterstock - Massimo Santi
גיא כספי
תוכן מקודם

הגיע הרגע והחלטתם לקעקע יצירת אומנות על גופכם. לפני שאתם רצים למקעקע הראשון ששמעתם עליו, חשוב שתכירו את המקעקעים ואת ההתמחויות שלהם, זאת כדי להיות בטוחים שהם מתאימים לבצע את הקעקוע העתידי שלכם.

כמו כן, חשוב לוודא שמירה על היגיינה במקום, ניסיון וכמובן לראות תיק עבודות. מוכנים לפגוש את המקעקעים באזור השרון? הרשימה לפניכם:

מכון קעקועים קילר קטצילום: צילום עצמי

קילר קט

סטודיו הקעקועים בכפר סבא, קילר קט, המנוהל על ידי המקעקעות קייסי וטל, מציע מכון מקצועי בו ניתן לעשות קעקועים בעלי רמות גימור גבוהות המציגים קווים נקיים, קומפוזיציה נכונה, ומשחקים נכונים של צבע והצללה.

מכון קעקועים קילר קטצילום: צילום עצמי

קייסי שעובדת בתחום כבר למעלה מ10 שנים עשתה מאות אם לא אלפי עבודות במהלך הקריירה שלה והספיקה לפתח סגנון ייחודי משלה, עבורו מתקבצים אנשים מכל הארץ אל הסטודיו. העבודות של קייסי מתאפיינות בסגנון הלקוח מעולם הקומיקס: שימוש בצבעים חדים וזוהרים יותר; מספר רב של גוונים אפורים (המאפשר יצירת הצללות רכות); ושימוש במחטים 5/3 או סינגל.

המספרים של המחטים מתארים את עובי המחט במיקרומילימטרים. רוב המקעקעים מעדיפים להשתמש במחטי 7/9/11 שכן הן מחטים עבות יותר איתן ניתן לעשות עבודה מהירה יותר. "כשזה מגיע לאומנות השאיפה היא לא לעשות עבודה מהירה אלא לעשות עבודה טובה", מספרת קייסי. "זו הסיבה שאני לא מתפשרת על איכות". המחטים הדקות יותר שקייסי עובדת איתן אמנם הופכות לעיתים את העבודה לאיטית יותר, אך עם זאת הן מקנות לה את האפשרות לבצע עבודות קטנות ומדויקות הרבה יותר עד לרמה גבוהה של ריאליסטיות.

מעבר לעבודתה של קייסי אפשר להגיע גם לשותפה שלה, טל, שהסגנון שלה מתבטא יותר במאפייניים הינדים המביאים עיטורים שונים כמו מנדלות או דוט וורק - קעקוע באמצעות נקודות.

מכון קעקועים קילר קטצילום: צילום עצמי

כמו כל סטודיו קעקועים בכפר סבא גם ב"קילר קאט" אפשר למצוא כל מה שקשור לפירסינג, עגילים, שתלי מיקרו דרמל וסרפסים.

מי שמעוניין להתקעקע בסטודיו צריך להזמין מקום שבוע מראש. יחד עם המקעקעת אפשר לשבת וליצור סקיצה של הקעקוע בהתאם לרעיון איתו מגיע המתקעקע. "חשוב לי שמי שמגיע ידע מה הוא רוצה ויאהב את הקעקוע, לכן אני יושבת איתו על כמה סקיצות שצריך עד שמגיעים למה שהיה לבן אדם בראש", מספרת קייסי. ברגע שיש סקיצה מנצחת אפשר להתחיל עם הקעקוע עצמו כשבסוף מתקבלת יצירת מופת המלווה את האדם והופכת להיות חלק מחייו.

מכון קעקועים קילר קאט עומד בכל התקנים של משרד הבריאות. כל הצבעים בהם משתמשים במכון הם היפו אלרגנים, ללא מתכות.

טשרניחובסקי 16, כפר סבא
טלפון: 054-4514298