עבודה בהייטק בקורונה: הנוסחה של מכללת SVCOLLEGE

הנוסחה, שפותחה על מנת לסייע לישראלים במגוון גילאים, מאפשרת גם לאנשים ללא אוריינטציה טכנולוגית לעבור הסבה מקצועית להייטק. כיצד היא עובדת והאם היא מתאימה לכל אחד?

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אישה כותבת במחברת
עבודה בהייטק בקורונה: הנוסחה של מכללת SVCOLLEGEצילום: Pixabay

משבר הקורונה מאלץ אותנו לחשב מסלול מחדש ולפנות לכיוונים חדשים בגלל המציאות שנכפתה עלינו. מידי יום מדווחים בחדשות על עוד ועוד מפעלים ועסקים שנסגרים, על האבטלה הגואה ועל מחוסרי עבודה היושבים בבית ולא מצליחים למצוא עבודה חדשה. 

כדי לסייע לישראלים בכל הגילים, גם לאנשים בגילאים 30-40, מכללת SVCOLLEGE פיתחה נוסחה המאפשרת לכל אדם, גם ללא אוריינטציה טכנולוגית, לעבור הסבה מקצועית להייטק. מנכ"ל המכללה מציין בגאווה כי הצוות המקצועי במקום חקר את הנושא לעומק, בדק את דרישות המעסיקים העדכניות ביותר, והכין תוכנית לימודים המאפשרת לכל אדם לעבוד בהייטק לאחר קורס ממוקד ומוכוון מטרה הכולל התלמדות מעשית.

כדי לעבוד בהייטק יש ללמוד קורס מקצועי בתחום מבוקש, עם זאת חשוב לבחור מסלול ללימודי הייטק הכולל התלמדות מעשית מאחר והמעסיקים כיום מחפשים מועמדים עם ניסיון. עבודה בהייטק יכולה לכלול קריירה מעניינת עם לא מעט אתגרים בעבודה, תנאים מתגמלים ויציבות תעסוקתית, לכן אין זה פלא כי רבים רוצים לפתח קריירה בהייטק.

צ'ראלס אוחיון
"הכי כיף שלא הייתי צריך בכלל להתראיין כי החברה כבר נתנה לי חוזה עבודה מיד בסיום הסטאז" אומר צ'ראלס אוחיון, בוגר מכללת SVCollege שהתקבל לעבוד בחברת Muse Loop.צילום: SVCOLLEGE

איך לבחור נכון לימודי הייטק? 

כאמור, אנשים רבים מעוניינים לעבור הסבה מקצועית להייטק, יחד עם זאת כאשר הם מתחילים לברר את האפשרויות הם מגלים עולם חדש של מושגים ומגוון רחב של מסלולי לימוד. אנשים מעל גיל 30 המעוניינים לבצע שינוי בקריירה ולהשתלב בהייטק חוששים לחזור לספסל הלימודים באוניברסיטה או במכללה אקדמית, ישנו חשש מלימודים ממושכים של 4-3 שנים כדי לרכוש תואר ראשון במדעי המחשב או בתחום רלוונטי אחר להייטק במיוחד בטווח גילאים מבוגר יותר בו לרוב כבר יש משפחה לתמוך בה ובמיוחד כאשר קוראים ביקורת או חוות דעת של בעלי תארים במקצועות הייטק כאלה ואחרים שאינם מצליחים למצוא עבודה תקופה ארוכה. 

לכן, כדאי להכיר את נוסחת הקסם שפותחה על-ידי אנשי המקצוע של מכללת SVCOLLEGE – קורסים ממוקדים ומוכווני מטרה הכוללים התלמדות מעשית בחברות הייטק מובילות, בשילוב קורס הכנה לראיון עבודה, סיוע בהשמה לבוגרים בכל הגילאים, סיוע בכתיבת קורות חיים ועזרה בהקמת פרופיל מלוטש ברשת לינקדאין.

מכללת ההייטק המובילה מציעה קורסים ייחודיים המתאימים לכולם, גם לאנשים מעל גיל 30 ו-40 שרוצים לעבור הסבה להייטק וללכת על בטוח כדי למצוא עבודה בקלות. כל הקורסים נועדו להכשיר אנשי מקצוע בעלי ידע עדכני, כלים פרקטיים לעבודה בהייטק וניסיון מעשי. המעסיקים בהייטק מחפשים כיום רק מועמדים עם ניסיון, לכן חשוב לבחור קורס הכולל התלמדות מעשית אחרת אתם צפויים לבלות לא מעט זמן בבית עד שתקבלו זימון לראיון עבודה ועד שתוכלו להתחיל לעבוד בהייטק.

כדי לא לבזבז זמן ומשאבים מיותרים חשוב לבחור נכון את מסלול הלימודים, כדאי לקרוא חוות דעת והמלצות על המכללה, המרצים והקורס המעניין אתכם, ובנוסף עליכם לבדוק מראש כיצד המכללה יכולה לסייע לכם לצלוח בקלות ראיונות עבודה, לקבל יותר זימונים לראיונות עבודה ולהתקבל תוך זמן קצר להייטק.

מכללת SVCollege: אריאל עשה הסבה מקצועית בענק!!!קרדיט: SVCollege

הנוסחה הייחודית של SVCOLLEGE מבוססת על הגורמים הבאים:

1. קורסים ממוקדים ומוכווני עבודה – כל הקורסים תוכננו מראש לצורך הכשרת אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ידע מעמיק וניסיון מעשי, הקורסים קצרים, ממוקדי מטרה ומסייעים לבוגרים למצוא עבודה במהירות ובקלות, בלי ברבורים מיותרים ובלי ללמוד נושאים שאינם קשורים לתחום העיסוק.

2. קורסים קצרים – כדי לעבוד בהייטק אין צורך להשקיע כ-4 שנים ללימודי תואר ראשון במחשבים, במיוחד כיום כאשר בעלי תואר נאלצים לעבוד בעבודות זמניות בעוד בוגרי המכללה נחטפים לעבודה. הקורסים במכללה מיועדים לאנשים שבאמת רוצים לעבוד בהייטק ולא להתהדר בעוד תואר יוקרתי או לרכוש עוד ועוד ידע לצורך השכלה רחבה.

3. התלמדות מעשית בזמן הלימודים – לבוגרי תואר ראשון יש ידע רב אך הם חסרי כל ניסיון, לעומת בוגרי הקורסים הממוקדים שזוכים להתלמדות מעשית כבר בזמן הלימודים. במכללת SVCOLLEGE מציינים כי מובטח סטאז' בחברות הייטק גדולות ומוכרות לכן הבוגרים זוכים לעדיפות אצל המעסיקים.

4. קאוצי'נג לראיון עבודה בהייטק – נוסחת הקסם של SVCOLLEGE כוללת גם אימון אישי לראיונות עבודה בהייטק, הקאוצ'ינג מסייע לבוגרים לצלוח בקלות ראיון עבודה בהייטק וליהנות מעדיפות בהשוואה למועמדים אחרים.

5. סיוע בהשמה – אחד היתרונות המשמעותיים ללימודי הייטק במכללת SVCOLLEGE הוא הליווי הצמוד והסיוע בהשמה לכל הבוגרים, זהו יתרון חשוב במיוחד למי שעובר הסבה מקצועית בגיל 30 ומעלה, וכך מפיגים את החשש של לשבת בבית אחרי הלימודים בלי אפשרות למצוא עבודה ולהתרוצץ מראיון עבודה אחד לאחר ללא הצלחה.

6. סיוע בכתיבת קורות חיים – כאשר שולחים קורות חיים למעסיק או לחברת השמה, יועצי ההשמה מביטים שניות ספורות בכל מסמך. באמצעות סיוע בכתיבת קורות חיים בוגרי המכללה יכולים להתבלט מעל המועמדים האחרים.

7. סיוע בהקמת פרופיל בלינדקאין – לינקדאין היא רשת חברתית עם אוריינטציה עסקית, הפרופיל מסייע לבוגרי הקורסים לפתח נטוורקינג, לקבל פניות ממעסיקים ולמצוא עבודה בקלות.

8. קורסים אונליין – בצל משבר הקורונה והנחיות משרד הבריאות, מכללת ההייטק המובילה מציעה קורסים אונליין כדי לאפשר לכולם לרכוש מקצוע מבוקש בהייטק גם אם יש סגר במדינה.

כאשר מסתכלים על כל הגורמים הנ"ל המרכיבים את מסלול הלימודים של המכללה וקוראים את כל ביקורות בוגרי המכללה, ניתן לראות כי מכללת SVCollege משקיעה מאמצים רבים בהצלחת הבוגרים שלה בכל הקשור לראיונות עבודה וכמובן למציאת עבודה בהייטק, כל זאת בנוסף לידע התיאורטי אשר (חשוב ככל שיהיה) לא מבטיח לבדו כרטיס כניסה לשוק התעסוקה.