דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן מקודם

תקופת החגים לצד משבר הקורונה הארוך, לימדו אותנו שמשלוחי פרחים ומתנות היא אחת הדרכים הטובות והמשמחות ביותר להפתיע את אהובינו, כשאין לנו את האפשרות להגיע ולהעניק מתנה באופן אישי. בין אם מכריכם חוגגים יום הולדת, יום נישואין או חג, משלוח פרחים הוא מתנה אידאלית ודרך בטוחה להזכיר להם שחושבים עליהם, גם מרחוק.

Flowernet: משלוחי פרחים ומתנות

Flowernet הוא אתר אונליין למשלוחי פרחים ומתנות ברכישה ישירה ובמשלוח מהיר של מוצרים איכותיים ומוקפדים מבית חברת 'ארטרה'. החברה הוקמה לפני כ- 16 שנים, על-ידי 3 יזמים בעלי החברה: גיא ראובני - כלכלן, רועי – עורך דין, וסמדר, המובילה בקפידה את הפן המקצועי בפרחים, מתוך הבנה כי ניסיונם והבנתם בעולם העסקי לצד משפחתם המגדלת ומשווקת פרחים, יספק להם יתרון יחסי בשוק המקומי המתפתח.      

עם השנים, הצליחו לנווט ולמצב את מעמדה של החברה כאחת המובילות בישראל בתחום עיצוב הפרחים, המתמחה, בין היתר, בעיצוב ודקורציה של פרחים בבתי המלון המובילים בארץ, כמו גם  אספקה ועיצוב צמחיה לחברות מהמובילות במשק ולמגזר העסקי הרחב.

בשנת 2014 הם השיקו את אתר האינטרנט Flowernet, המאפשר ללקוחות מכל רחבי הארץ ליהנות מרכישה אונליין ושילוח מהיום להיום של זרי פרחים ומתנות מרגשות, בדגש על יצירתיות, טריות, ייחודיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

כדי פרחים
רכישה ישירה ומשלוח מהיר של מוצרים איכותיים ומוקפדים מבית חברת 'ארטרה'. Flowernetצילום: כרמית חסין

"אנו מתמחים באספקה של מגוון רחב ביותר של זרי פרחים ועציצים (למעלה מ-200 מוצרים 'חיים'). למעשה, כל ההיצע הקיים של השוק המקומי (והמשפחתי), כמו גם אספקה של פרחים, עציצים וסחלבים המגיעים ביבוא לארץ", אומר גיא, "פלאוורנט פונה ללקוח הפרטי והעסקי ומספק איכות, אומנות, יצירתיות ואמינות. האתר הוא הרבה יותר משירות משלוחי פרחים, המוצרים שלנו כולם באיכות בלתי מתפשרת ומתאימים לכל תקציב.

"ב- Flowernet אנו חוגגים את הדברים הקטנים לצד הגדולים בחיים, באמצעות סידורי פרחים, שוקולד, יינות, ומתנות מרגשות, המייצרים התרגשות וערך רגשי. סידורי הפרחים שנבחרו על פי איכותיים טריים, יפים וריחניים ושומרים על טריותם לאורך זמן".

מה היתרונות בזרי הפרחים שאתם מספקים?
"לצד היתרונות שציינתי, הדגש שלנו בחברה על איכות ושירות ברמת המצוינות ולא פחות, הפרחים שאנו שוזרים מגיעים ישירות ממיטב המגדלים בארץ מידי יום. קיים מערך לוגיסטי שלם לאיסוף הפרחים ישירות מהמגדלים, וצוות גדול ומיומן של שוזרים ושוזרות בחברה שאחראים על השזירה והכנת המוצר הסופי. אנחנו מבצעים משלוחים בכל אזורי הארץ ומספקים סידורי פרחים טריים לבתי המלון הגדולים והמובילים בישראל כשסניפי החברה שלנו נמצאים בתל אביב, ירושלים, יבנה, הרצליה ואילת.  

"הממשק של האתר פותח במכוון באופן פשוט וקל לתפעול, וכל המוצרים המצולמים באתר הם מוצרים אותנטיים שלנו (ללא שימוש בבנק תמונות) ולכן משקפים את המוצר הסופי, כפי שנראה בפועל.

זר פרחים
"פלאוורנט פונה ללקוח הפרטי והעסקי ומספק איכות, אומנות, יצירתיות ואמינות"צילום: שלומי ברנטל

"בתקופת הקורונה במיוחד, כשאין לאנשים אפשרות לצאת מהבית, להיפגש באירועים ולהעניק מתנות, הביקוש לזרים ומתנות באתר שלנו מרקיע שחקים, קהל הלקוחות הוותיק שלנו שומר לנו אמונים ואף מסייע בגיוס לקוחות חדשים. נשתדל תמיד לתת מענה הולם ולעמוד ביעדי וזמני האספקה".

אילו מוצרים נוספים ניתן לקנות באתר?
"מגוון המוצרים רחב מאוד וכולל 200 מוצרים לערך, ביניהם: מגוון ייחודי ורחב של זרי פרחים, יינות, מגוון מארזים של שוקולד בוטיק, סחלבים, צמחי בית, חבילות משולבות של מוצרים למגוון רחב של אירועים ועוד".          

תוך כמה זמן מגיע המשלוח?
"ניתן להזמין באתר משלוחים מהיום להיום או לתזמן משלוח לתאריך עתידי, המשלוחים מגיעים למקבל ברכב ממוזג ולא באמצעות קטנועים, זרי הפרחים מובלים במים עד הרגע בו הם מגיעים לבית הלקוח ולצד העובדה שאנו עובדים עם מגדלי הפרחים הטובים בארץ ורוכשים פרחים ישירות מהמגדל עבור הצרכן הסופי, אנו מבטיחים איכות מרבית וחיי פרח ארוכים".      

Flowernet פרחים בקליק
טלפון: 1700-556-557
מעבר לאתר >>