תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

גרניט: בית השקעות בוטיק לניהול החסכונות שלך

גרניט הינו בית השקעות בוטיק המעניק שירותי ייעוץ וניהול תיקי השקעות מקצועיים, תוך אובייקטיביות מלאה, שקיפות ונאמנות ללקוחותיו

יד מחזיקה מטבעות
Annie Spratt

גרניט, בית השקעות בוטיק, מעניק מזה אחת עשרה שנים ייעוץ השקעות אובייקטיבי, בסטנדרטים גבוהים ביותר ותוך נאמנות מלאה ללקוחותיו.

צוות החברה מורכב מיועצים, מנהלי השקעות ואנליסטים, בניהולו של מוטי זייץ, מנכ"ל ובעלים בגרניט. מוטי הינו יועץ השקעות ומנהל תיקי השקעות בעל ניסיון וותק של חמש עשרה שנים בתחום. את דרכו המקצועית החל מוטי לפני כעשרים שנים. לאחר השלמת תואר בכלכלה, הצטרף לבית השקעות 'אילנות' (לימים 'כלל') כאיש שיווק. בשנת 2005 התחיל מוטי את התמחותו כיועץ /משווק השקעות בליווי מנכ"ל אילנות קובי נבון, ולאחר מכן אף התמחה בניהול תיקי השקעות.

בשנת 2013 הצטרף מוטי לגרניט השקעות כשותף, ולפני כשנתיים רכש את החברה ומונה לבעלים ומנכ"ל החברה. כמנכ"ל, צעדיו הראשונים התמקדו בהבטחת צוות עובדים מקצועי.

"הרגשתי שקיים צורך בהגדלת צוות המוחות ובגיוון תמהיל העובדים, על מנת לשפר את ביצועי החברה ולייצר ערך משמעותי עבור לקוחותינו" הוא מספר.

כיום גרניט מעניקה שירותי ייעוץ וניהול תיקי השקעות ליותר ממאה ושישים לקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ ואף בחו"ל, בהיקף של למעלה מ-100 מיליון

אובייקטיביות מלאה ונאמנות ללקוח

לגרניט רישיון הרשות לניירות ערך לניהול וייעוץ השקעות,  והיא אינה מחזיקה במוצרי בית נוספים כגון קרנות נאמנות וסל כמו ברוב בתי ההשקעות . וזאת מתוך מדיניות לשמור על אובייקטיביות מלאה.

גרניט בית השקעות
גרניט בית השקעות

"אני מאמין שתפקידו של יועץ השקעות ומנהל תיקי השקעות לפעול כשטובת הלקוח לנגד עיניו וללא ניגוד עניינים" מדגיש מוטי, "זו הסיבה שהקמנו את גרניט וזה היתרון הגדול שאנו מציעים ללקוחותינו".

ניהול תיקי השקעות אישי ושקוף

לדברי מוטי, התאמת תיק השקעות ללקוח הינו תהליך, שדורש ראשית בירור צרכים: כגון רמת מהו סכום ההשקעה, מטרת ההשקעה, תקופת ההשקעה הרצויה, ניסיון הלקוח, התאמות סיכון אישיות וכיו"ב

לאחר מיפוי הצרכים, מנהל תיק הלקוח ממליץ על תמהיל ההשקעה הרצוי – קרי מדיניות ההשקעה מסולידי ועד שאינו סולידי.

תיאום ציפיות מול הלקוח זה מתקיים אחת לרבעון.

מנהל התיק בפועל הוא הגורם שנמצא בקשר רציף עם הלקוח. זאת, בניגוד לבתי השקעות גדולים, בהם הקשר עם הלקוח מתקיים באמצעות מנהל קשרי לקוחות, שלרוב אינו הגורם שמנהל בפועל את תיק הלקוח.

שני יתרונות נוספים של גרניט אל מול בתי השקעות גדולים הם הגמישות והיעילות שיכולים להתקיים בבית השקעות בוטיק, אל מול בית השקעות גדול שמנהל אלפי תיקים במיליארדי במקביל ולא פעם אינו מצליח לבצע פעולות מכירה וקנייה באופן מיידי. 

באפשרותו של כל לקוח לצפות בתמהיל ההשקעות ובפעולות הקניה והמכירה, באמצעות התחברות לחשבון האישי באתר הבנק.

מוטי זייץ
פינו חדד

כמו כן, אחת לרבעון הלקוח מקבל לידיו את הדו"ח הרבעוני, המפרט על ביצועי התיק, ואותו ניתן להשוות לביצועיהם של בתי השקעות אחרים המנהלים תיקי השקעות עבור הלקוח.

ומה באשר לייעוץ השקעות בנקאי?

גם כאן קיים יתרון ענק לניהול תיק בגרניט. יועץ בנקאי זקוק לאישור מהלקוח בכל ביצוע פעולה של קניה ומכירה ורק בתיאום ואישור מראש על כל פעולה.

ניהול תיק השקעות בגרניט מאפשר ביצוע פעולות מיידיות בתיק ההשקעה. הדבר חשוב במיוחד בתקופות בהן קיימת תנודתיות רבה בשווקים, כדוגמת תקופת הקורונה, בה כל השתהות או עיכוב בביצוע פעולות בתיק ההשקעות עלולים לעלות ללקוח בהפסדים.

אפיקי השקעה רצויים – בהחלטת מיטב המוחות בחברה

קבלת ההחלטות על אפיקי ההשקעה הרצויים מתקיימת בגרניט באמצעות וועדת השקעות. מדובר בהתכנסות חודשית (ולעיתים ברמה שבועית או יומית במידת הצורך) בה נוכחים מנהלי תיקים, אנליסטים ומוטי עצמו, ובה דנים באסטרטגיית ההשקעות הרצויה ומתקבלות החלטות על אפיקי השקעה מיטיבים וכדאיים. את החלטות אלו מיישמים מנהלי התיקים בתיקי הלקוח.

צור קשר
גרניט בית השקעות
09-9554545
052-5348721
מגדלי בסר 3 ,כנרת 5 בני ברק, קומה 23
למייל
לאתר גרניט>>
לעמוד הפייסבוק של גרניט>>

כתבות שאולי פיספסתם

*#