מוטי זייץ |

ייעוץ השקעות אישי: להשקיע את הונכם במקומות הנכונים

היתרון בשירות ייעוץ השקעות אישי הוא העובדה הפשוטה שהיועצים אינם מקושרים למוסד פיננסי כמו בנק או בית השקעות ועל כן מעניקים את הייעוץ המותאם ביותר ללקוח. גרניט ייעוץ וניהול השקעות, הוא בדיוק משרד שכזה – והם עושים זאת בסטנדרטים בלתי מתפשרים

לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן מקודם
ייעוץ השקעות אישי
ייעוץ השקעות אישיצילום: Kinga - Shutterstock

גרניט הינו בית השקעות בוטיק, המעניק מזה אחת עשרה שנים ייעוץ השקעות אובייקטיבי, בסטנדרטים גבוהים ביותר. צוות החברה כולל יועצים, מנהלי השקעות ואנליסטים, המעניקים שירות בלתי מתפשר ליותר ממאה ושישים לקוחות, ומטפלים בהשקעות בהיקף של למעלה מ-100 מיליון בשנה. את גרניט מוביל המנכ"ל והבעלים מוטי זייץ, יועץ השקעות ומנהל תיקי השקעות בעל ניסיון וותק של חמש עשרה שנים.

פועלים באובייקטיביות, נאמנים ללקוח

לגרניט רישיון לניהול וייעוץ השקעות, הניתן מהרשות לניירות ערך, ובניגוד למרבית בתי השקעות האחרים היא אינה פועלת למכירת מוצרי בית כגון קרנות נאמנות או לשיווק השקעות ומכאן איננה בניגוד עניינים ו/או נדרשת לגילוי נאות. "חוק יועצי השקעות מחייב אותנו, היועצים, להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוח, המותאם לצרכיו" אומר מוטי, "האני מאמין שלי הוא שיועץ השקעות צריך להיות גורם שהלקוחות סומכים עליו בעיניים עצומות, שנאמן רק ללקוח ואינו מונע משיקולים עסקיים ושיווקיים" הוא ממשיך, "זו הסיבה שהקמנו את גרניט, וזה היתרון הגדול שאנו מציעים ללקוחותינו". עוד מציין מוטי כי הדבר מאפשר להם גמישות ובחירה במגוון אפיקי השקעה שמיטיבות עם הלקוח וללא משוא פנים.

מוטי זייץ
מוטי זייץצילום: פינו חדד

"השקעה בשוק ההון מבלי הבנה עמוקה של התחום, דומה לבניית בניין מבלי להבין בתחום הבנייה" אומר מוטי. לדבריו, לרוב הציבור אין די ידע בתחום ההשקעות."לבחור להשקיע מבלי להעזר ביועץ השקעות משמעותה לסכן את העתיד הכלכלי", הוא מדגיש.

התאמת אפיקי ההשקעה לאופי וצרכי הלקוח

ייעוץ ההשקעות בגרניט ניתן רק לאחר היכרות ותיאום ציפיות בין הלקוח ויועץ ההשקעות שילווה אותו. כך, מושם דגש על הבנת אופי הלקוח (לדוגמא האם הוא אוהב סיכונים או נרתע מהם), מה הסכום שעומד לרשותו להשקעה, האם הוא מעוניין בהשקעה ארוכת טווח או שהוא זקוק להון נזיל ועוד.

כמו כן, חשוב ביותר שהלקוח יגדיר ליועץ מהי מטרת ההשקעה. האם המטרה הינה להגדיל את הונו של הלקוח, או להרוויח הכנסה שוטפת, האם ההשקעה תשמש לרכישה משמעותית כמו נכס, או שמטרתה לשמור על הערך הריאלי של הכסף? הבנת מטרת ההשקעה תסייע בבחירת אפיקי ההשקעה הטובים ביותר לצרכי הלקוח.

מוטי מדגיש כי הקשר בין יועץ ההשקעות ללקוח מבוסס על אמון הדדי והקשבה. "חשוב מאוד שהיועץ יהיה קשוב לצרכי הלקוח, וכן חשוב מאוד שיתוף הפעולה ושהלקוח יסמוך על דעתו של היועץ והמלצותיו".

ניתן לקבל יעוץ חד פעמי או לנהל תיק השקעות הכול בהתאם לבחירת הלקוח. צוות היועצים בגרניט ישמח לסייע בכל התלבטות ולהעניק הכוונה ממיטב הניסיון שצברו לאורך השנים.

מתי ניתן לראות תוצאות?

"ניהול ויעוץ בהשקעות נמדדים לאורך זמן ולכן, ככל שניתן, עדיף להשקיע לתקופות ארוכות".

עוד מוסיף מוטי כי הם מלווים את לקוחותיהם לאורך שנים, דבר המעיד על שביעות רצונם והאמון שהם נותנים בצוות יועצי ההשקעות של גרניט.

מה חשוב לדעת שמחליטים להשקיע?

"יש לקחת בחשבון ששוק ההון מאופיין בתנודות תמידיות לכאן או לכאן ובוודאי בטווח קצר
השקעה בשוק ההון מתאימה למי שאינו זקוק לכסף בטווח הקצר (בשנה הקרובה).
ההשקעות שאנו מנהלים בגרניט הינן נזילות וסחירות ברמה יומית. החלטתם שלא מתאים לכם? תוכלו בכל נקודת זמן לצאת מההשקעה".


גרניט בית השקעות
טלפון: 09-9554545
052-5348721
כתובת: גדלי בסר 3 ,כנרת 5 בני ברק, קומה 23
למייל של גרניט בית השקעות >>>
לאתר של גרניט בית השקעות >>>
לעמוד הפייסבוק של גרניט בית השקעות >>>

*אין באמור בכתבה זו כדי להבטיח השגת תשואה כלשהי או כדי להוות המלצה על כדאיות של השקעה