סוכנויות ביטוח: החברות שידאגו לכם ללילות שקטים

סוכנויות ביטוח מובילות שישמרו עליכם ועל משפחתכם הכי טוב שאפשר הם בדיוק מה שאתם מחפשים. החיים מלאי סכנות והתפתחויות לא צפויות, ובמקום לדאוג בחוסר מעש – כדאי להכין את עצמנו לכל תסריט שלא יהיה. כל הפרטים בפנים

נורית פלד קירשטיין, לידור יעקב, שרית ליבנה אשכנזי
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סוכנויות ביטוחצילום: צילום: helloquence
נורית פלד קירשטיין, לידור יעקב, שרית ליבנה אשכנזי
תוכן מקודם

תמיד טוב לדעת שיש מי ששומר עלינו, לכל מקרה שיבוא. סוכנויות הביטוח הם הכתובת שלנו לימים אפורים, והם אלו שידאגו לנו ויעשו את מה שצריך כדי שלנו יהיו את הכלים להתמודד בעת הצורך. בכתבה הבאה תכירו את סוכנויות הביטוח הבולטות בשוק וביניהן כרמיםלרמן סוכנות לביטוח ופיננסיםצביקה ראובן סוכנות לביטוחקבוצת כנען, גורסקי-סרי ורוטברג ביטוח.

כרמים: כל הביטוחים תחת קורת גג אחת

סיפורה של כרמים סוכנות לביטוח, עסק משפחתי שנבנה בעבודה קשה ובהתמדה, התחיל לפני 40 שנה, שבמהלכן הפכה לחברה מצליחה המעסיקה עשרות עובדים ותיקים ומנוסים בחמשת סניפיה. כרמים מתמחה בתחומי הביטוח השונים, בעיקר בתחום העסקי התחרותי שכולל ביטוחי נישות בתחומים ספציפיים, מביטוחי חברות גז, ביטוחים לחקלאים, לשמאי מקרקעין ועד לביטוחי יהלומים ועוד.

בכרמים מקפידים למצוא פתרונות ביטוח נכונים ולהתאימם לצרכים הייחודיים ללקוח, שיכול לקבל את כל הביטוחים שלהם הוא זקוק תחת קורת גג אחת ולהיות רגוע שהוא מטופל בידיים טובות, מקצועיות ומנוסות. לקוחות החברה, חלקם לקוחות של עשרות שנים, יודעים שהצטרפות לכרמים משמעותה להפוך להיות חלק מהמשפחה.

סיפורה של כרמים סוכנות לביטוח, עסק משפחתי שנבנה בעבודה קשה ובהתמדה, התחיל לפני 40 שנה, שבמהלכן הפכה לחברה מצליחה המעסיקה עשרות עובדים ותיקים ומנוסים בחמשת סניפיהצילום: צילום: כרמים

גם לבעלי עסקים "מסוכנים": ביטוח נישות ייחודיות

משה אדרי, אבי המשפחה, פתח בתחילת שנות ה-80 את הסניף הראשון של כרמים בבאר שבע. עד מהרה הפך המקום לשחקן משמעותי בדרום בתחומי הביטוח השונים, בין השאר בתחום העסקי המתפתח מאז.

לפני כעשור הצטרפו לחברה שלושת ילדיו של משה – ענר, תמר ויפתח שחיים את עולם הביטוח עוד מילדותם, ומשה החל לשמש מנכ"ל החברה. תוך עשור התפתחה החברה, ומסוכנות עם סניף אחד מוביל היא צמחה למספר סניפים הפרושים במרכז ובדרום, וחדרה לתחומים לא שגרתיים שאת חלקם ניתן למצוא רק מעבר לים.

כיום בבעלות כרמים שני סניפים גדולים בבאר שבע וברמת גן, סניף נוסף ברמת גן, באזור הבורסה, הנותן מענה בתחום ביטוחי היהלומים והתכשיטים, סניף באופקים שמיועד לתחום החקלאי ומעניק שירותים למושבים, בעיקר באזור העוטף, וכן סניף נוסף בבת ים.

כל אחד משלושת האחים מתמקד בתחום אחר בביטוח, מה שמאפשר להם לכסות הן את הביטוחים השכיחים והן את הביטוחים המיוחדים. ענר אדרי, הבכור, מוביל את התחום העסקי. הוא יושב בסניף הרמת גני הגדול שפועל כ"בית סוכן" ומעניק שירותים לסוכני ביטוח שפועלים בתחום העסקי-הנדסי, בין השאר בנושא ציי רכב. במסגרת הקונספט הייחודי, עובדים בשיתוף פעולה עם הסניף כ-80 סוכני ביטוח.

הסמכויות שכרמים מקבלת מחברות הביטוח השונות, כלומר הפקה בתחום העסקי-הנדסי בבית הסוכן, הן חסרות תקדים. מתוך אמונה שלמה ביכולותיה ובמקצועיותה של כרמים, סוכנות הביטוח מקבלת מנדט מחברות גדולות לתמחר, להפיק ולהעניק את הכיסוי הביטוחי, מה שמאפשר שירות הרבה יותר מהיר, יעיל ומקצועי.

לדבריו של ענר, "אנחנו תחרותיים בתחום העסקי משום שאנחנו מאמינים בתחום הזה ומתרכזים בו. זה מה שעושה אותנו שחקן מרכזי. ההתמחות בנישות, המקצועיות והשירותיות, לצד התאמה אישית של הביטוח ללקוח וניסיון בטיפול בתביעות – מאפשרים לנו לייצר ללקוחותינו פתרונות טובים, בארץ ובחו"ל".

תמר נגר, האחות האמצעית, מנהלת את הסניף במתחם הבורסה ברמת גן. הסניף נרכש בשנת 2015 מכלל חברה לביטוח, ומאז פועלת במקום סוכנות הביטוח כרמים יהלומים שנותנת שירות לכל העוסקים בענף היהלומים, חנויות התכשיטים, אבני חן וחפצי אומנות. מדובר בפוליסה ייעודית לענף הנקראת בלוק יהלומים JB. כרמים יהלומים פועלת ישירות מול מבטחי המשנה ושוק הביטוח בלונדון – לוידס, ומעניקה ללקוחות בענף הייחודי הזה כיסוי ביטוחי רחב מאוד ומותאם אישית לפעילות העסקית של הלקוח.

העבודה בענף היהלומים התפתחה לנישות נוספות של ביטוחים מיוחדים, כמו בעלי עסקים מסוכנים כחברות גז שעד כה ביטחו רק בחו"ל. כיום מספר רב של חברות הגז בארץ מבוטחות בכרמים, גם כאן באמצעות שיתוף הפעולה של החברה עם הארגון הלונדוני בניהולה של תמר.

יפתח אדרי, האח הצעיר, מנהל את הסניף בבאר שבע בתחומים האלמנטרי, חיים וקולקטיבים בתחום הבריאות והשיניים, מה שמייחד את הסניף הדרומי.

לדבריו, הסוכנות היא למעשה "וואן סטופ שופ": "הלקוח שמגיע לסוכנות מקבל את הכיסוי ואת הטיפול הכי טוב לביטוח רכב, בית, תאונות אישיות, ביטוח חיים, בריאות, ביטוח לעסק. הוא מקבל את כל החבילה, גם מבחינת הנוחות וגם את השירות הכי טוב, כי כל הביטוחים נמצאים תחת קורת גג אחת, במחיר הטוב ביותר ועם הכיסוי הכי נכון בשבילו".

בד בבד עם ההתרחבות של כרמים בעשור האחרון, הצליחו שלושת האחים לשמור על אווירת המשפחתיות בחברה שמחלחלת גם לעובדים וגם ללקוחות, שחלקם מלווים את כרמים כבר ארבעה עשורים. הניידים שלהם תמיד זמינים לכל הלקוחות, קטנים כגדולים, והם מקפידים להעניק שירות אדיב, סבלני ונכון לעזור בכל שאלה ובעיה.

כרמים – סוכנות לביטוח:
כתובות הסניפים:
באר שבע: העצמאות 48, באר שבע
רמת גן: הבונים 9, רמת גן
למעבר למייל>>>
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>

----------------------------

לרמן סוכנות לביטוח ופיננסים: הבריאות מעל הכל

סוכנות הביטוח לרמן היא סוכנות בוטיק שקמה לפני שלוש שנים במטרה להעניק ללקוחותיה טיפול VIP שמשמעותו יחס אישי, דואג וחם, לצד שירות מקצועי ומעודכן בצווי השעה. את כל אלה מלווה ההבטחה – להתאים לכם את הביטוחים שאתם זקוקים להם ביותר, ורק אותם.

המטרה בבסיס ההבטחה, שמשמשת מוטו ללרמן סוכנות לביטוח ופיננסים כבר מיומה הראשון, היא למנוע מכם לבזבז כספים על ביטוחים שאתם לא צריכים, להתמקד רק באלה החיוניים לכם בהתאם למצבכם המשפחתי, המקצועי והבריאותי והשלב שבו אתם נמצאים בחיים, ולאפשר לכם להמשיך לחיות בלי להיות חנוקים מתשלומים על ביטוחים שהסיכוי שישרתו אתכם בעתיד נמוך עד בלתי קיים.

לבטח, לשכוח מזה ולהמשיך לחיות

את סוכנות הביטוח לרמן, שמטפלת בכל אדם כמו היה הלקוח היחיד, הקים גלעד לרמן (35), נשוי ואב לשלושה, בעל תואר ראשון במינהל עסקים עם התמחות בשיווק, שמחזיק גם בתעודה וברישיון של משווק פנסיוני מטעם משרד האוצר. לרמן, בעל ניסיון של יותר מעשור בתחום הביטוח, קבע את מושבה של הסוכנות בירושלים, מקום מגוריו, ומלבד טיפול בתושבי העיר במשרדו ברחוב האומן 22 הוא מעניק שירות ללקוחות מצפון ועד דרום, הן באמצעות תקשורת מקוונת והן באמצעות פגישות בבית הלקוח. הנייד שלו זמין, גם בשעות שנחשבות פחות מקובלות, במטרה לסייע לכל אדם – אם דרך אינפורמציה רלוונטית שדרושה לו, פעולה נדרשת או פשוט אוזן קשבת.

בסוכנות הביטוח לרמן מתמחים בטיפול בביטוחי בריאות, בביטוחי חיים, בין השאר לצורך משכנתאות ולהבטחת הכנסה למשפחה, וכן בתכנון פנסיוני ובניהול פיננסים. כל הביטוחים מוצעים ללקוח תחת קורת גג אחת, כאשר לרמן שם דגש מיוחד על ביטוחי הבריאות, מהתחומים החשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת כשמתכננים את תיק הביטוח.
גלעד וצוות משרדו מקפידים להתעדכן בפוליסות החדשות, בפרמיות, בחוזרים שמונפקים כמעט מדי יום עם הנחיות חדשות ובכל מה שמשתנה בתחום הביטוח הדינמי וברגולציה שמשנה תדיר את פניה. מעת לעת הוא יוצא להדרכות, לכנסים מקצועיים ולהכשרות כדי להעניק ללקוחותיו את השירות הרלוונטי ביותר.

הידע האדיר שברשותו מתורגם ליכולת פנומנלית לנתח תיקים של לקוחות, לבדוק מה נכון ועל מה כדאי לוותר, ולבנות תיק חדש, מדויק ולא יקר. "כדי להגיע לזה צריך להתאים כל מוצר לאותה נקודת זמן", הוא מסביר ומספר שאינו מאמין בהפחדות שמטרתן להכניס לפאניקה את הלקוח כדי להניע אותו לרכוש עוד ועוד ביטוחים שאין לו צורך ממשי בהם אשר רק מרוקנים לו את הכיס.

גלעד מאמין בתיקים קטנים, בהיקף של 300-200 שקל למשפחה, שיתמקדו בעיקר בהרחבות בריאות. "זה מספיק, לא צריך יותר מזה", הוא אומר. "אני לא מאמין בתיקים הגדולים, הבומבסטיים, שנועדו להפחיד אנשים. אני מאמין שלא צריך לשים את כל החיים על ביטוח. אדם צריך שיהיה לו ביטוח, אבל הוא צריך גם לחיות. אני אומר ללקוחות שלי, שלמו רק על מה שצריך, ותמשיכו הלאה".

החשיבות שמייחסים בסוכנות הביטוח לרמן לביטוח בריאות נובעת מהיכרות מעמיקה עם תחום הביטוח ועם מערכת הבריאות בארץ. לדבריו, תיק ביטוח מסוג זה מבטח את המשפחה מתרחישים בלתי צפויים בתחום הבריאות, כמו בין השאר הצורך בתרופות שלא בהתוויה שעלויותיהן גבוהות (למשל תרופה לסרטן, שטובה לכמה סוגי סרטן אך מאשרים אותה נניח רק לסוג אחד).

לדבריו, "אם הם יצטרכו תרופה שחס וחלילה אינה בסל הבריאות, הם יקרסו מבחינה כלכלית. ובדיוק במקומות שבהם קופות החולים לא מעניקות כיסוי נכנסות חברות הביטוח ומשלמות".

גלעד לרמןצילום: אריאלה רוהקר

תרחיש נוסף שלדברי לרמן חובה להתכונן אליו הוא מצב שבו ילד לוקה חלילה במחלה קשה. לעומת מצב שבו הורה חולה, אז הוא מקבל כיסוי על אובדן כושר עבודה, כשילד חולה ההורה נאלץ לרוב להפסיק לעבוד, מה שפוגע גם בהכנסה הקבועה למשק הבית וגם מקשה עליו לשלם על טיפולים ותרופות. "גם מצב כזה עלול להוביל לנפילה של משפחה", הוא מסביר, "ולכן אני ממליץ לרכוש ביטוח למחלות קשות לילדים, שלא נדע, כדי להבטיח שגם במצב כזה המשפחה תוכל להמשיך לתפקד".

לרמן סוכנות לביטוח ופיננסים
טלפון: 050-9966288
כתובת: האומן 22, ירושלים
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר למייל>>>

-----------------------------------

צביקה ראובן סוכנות לביטוח: "הלקוחות הם המשפחה שלנו"

סוכנות הביטוח של צביקה ראובן היא סוכנות משפחתית אשר חמימותה והדאגה הכמו-אמהית שלה ללקוחותיה לא נופלת ממקצועיותה. "אני מקפיד להיות זמין ללקוחות שלי בכל שעות היממה", מספר צביקה, סוכן ביטוח בעל תואר ראשון בכלכלה ובעל ותק של 13 שנה בתחום הביטוח. "לקוחותיי יודעים שאני זמין תמיד ובמידת הצורך אף בשבתות, בחגים וכשאני בחו"ל ואני עוזר ומלווה אותם עד לפתרון הבעיה".

הפמליה המשפחתית והעסקית של צביקה ראובןצילום: צילום: רונן סער

אשתו, גלית ראובן, מנהלת חשבונות וחשבת שכר בכירה, מטפלת בתחום הפנסיה, תפעול, תביעות וביטוח נסיעות לחו"ל. ביחד הם משלימים זה את זו, ונותנים מענה ללקוחות בתחומי הביטוח האלמנטרי, ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוחי חיים, ביטוחי מחלות קשות, תאונות אישיות, ביטוח פנסיוני ותפעול, עובדים זרים ועוד.

להרמוניה משפחתית זו מצטרפת בימים אלו בתם שיר, אשר מתחילה כעת את התמחותה בביטוח במסגרת לימודי תואר ראשון בכלכלה וביטוח שנה ג' במכללה למנהל בראשון לציון. 

עניין אישי בכל לקוח ולקוח

כשמלאו לצביקה 8 שנים, הוא התייתם מאביו. תחום ביטוחי החיים לא היה מפותח באותה התקופה, וכשאביו נפטר, נותרה אימו ללא כל אמצעי פרנסה. "אני ושלושת אחיי נותרנו ללא אבינו. אימי לא רק שנאלצה להתמודד עם לכתו של אבי בטרם עת, היה עליה גם להתמודד עם נטל הפרנסה בבית והיא נאלצה לעבוד ב-3 עבודות כדי שלא יחסר לנו דבר. הכוח המניע שלי הוא השאיפה שאף אחד לא ייאלץ לעבור את החוויות הקשות שאני נאלצתי לעבור ושאף משפחה לא תצטרך לעמוד מול 'שוקת שבורה' בעת משברים משפחתיים קשים כאלו".

"אני מקפיד להתאים לכל לקוח את החליפה שמתאימה לו ולמשפחתו. כל הטיפול מול חברות הביטוח נעשה מולי ודרכי ובזמן אירוע ביטוחי ו/או תביעה, אני משמש 'כגשר' בין הלקוח לחברת הביטוח, עד לסיום הטיפול לשביעות רצונו של הלקוח. השיקול היחידי שעומד בפניי הינו טובת הלקוח".

חשיבותם של הביטוחים הפרטיים

כיום למרות שאנשים מודעים יותר לחשיבותם של הביטוחים הפרטיים, עדיין קיים רוב גדול בציבור שאין ברשותו ביטוחים כגון ביטוח חיים, בריאות, תרופות שאינן בסל הבריאות וביטוחי דירות.

צביקה ראובןצילום: צילום: רונן סער

ביטוח אינו חייב להיות יקר, ישנן אפשרויות רבות ומגוונות לרכוש ביטוחים מצילי חיים (כגון תרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל הבריאות וניתוחים והשתלות בחו"ל), שעלויותיהם נמוכות, אך כיסויים שווה מיליונים. כמו כן, רוב גדול בציבור אינו מכוסה בביטוח דירה ולכן חשוף לאובדן רכוש משמעותי (שריפה, רעידת אדמה, אסון טבע).

כדאי להקפיד ולרכוש ביטוחים מסוכן ביטוח בעל רישיון מורשה ובכל אופן לא מומלץ למהר ולבטל ביטוחים קיימים ללא התייעצות עם איש מקצוע – הנזק יכול להיות גדול ולעיתים אף בלתי הפיך. שימרו על עצמכם ועל יקיריכם ורכשו את ההגנות המתאימות לכם ולמשפחתכם.

צביקה ראובן – סוכן ביטוח
שד' הורד 29 מושב ניר בנים
טלפון: 052-3376220
למעבר למייל>>>
למעבר לאתר>>>

----------------------------------

קבוצת כנען: ללוות את הלקוח בכל מעגלי החיים

קבוצת כנען, אשר הוקמה לפני כ-60 שנה, היא מסוכנויות הביטוח הוותיקות בישראל, אך החזון שקבעו המייסדים מיומה הראשון הוא גם זה שמנחה את כל עובדי החברה מאז ועד היום: "להיות שם ברגעים הקריטיים של הלקוחות", וזה בא לידי ביטוי בכל אחת מדרכי הפעולה שלהם.

"בסביבה של חוסר ודאות ובמציאות משתנה, כל לקוח מבקש להיות מוגן ובטוח בכל רגע נתון. כמי שמלווים את הלקוחות שלנו בכל מעגלי החיים שלהם ושל בני משפחותיהם, אימצנו ראייה הוליסטית ומתן שירות היקפי של 360 מעלות", מסבירים המנכ"לים המשותפים, עודד רחלי, גדעון גלבוע ומרב אזולאי-סופר. "הקבוצה מונה למעלה מ- 60 סוכנים ועובדים, שיחד מהווים מאגר עצום של ניסיון מצטבר וידע מעמיק בכל תחומי הביטוח. ההיכרות המעמיקה שלנו עם תחום הביטוח מאפשרת לנו לתת מענה מדויק לכל לקוח ולמצוא עבורו גם פתרונות יצירתיים ומשולבים".

"אנחנו לא סוכני ביטוח – אלא סוכני מידע"

ענף הביטוח נתפס לא פעם כתחום "סתום" ולא ברור עבור רוב בני האדם, אך לא פחות מזה השפה ה"ביטוחית" רוויה במושגים, כללים ותקנות שאדם שלא בקיא בתחום עלול טעות בהבנה או בפירוש שלהם. בקבוצת כנען מסבירים שהם שמים דגש מיוחד על תרגום השפה ה"ביטוחית" והנגשה נהירה שלה ללקוחותיהם. "בתפיסה שלנו אנחנו לא סוכני ביטוח אלא סוכני מידע, ככאלה אנחנו יודעים שהבנה מלאה של הלקוח וצרכיו היא הכרחית על-מנת להגן עליו. כמו כן, הבנת הלקוח היא גם המפתח למניעת טעויות שעתידות לפגוע בו אם וכאשר הוא יקלע למצב של תביעה נגד חברת הביטוח. כל טופס או שאלון ימולא בקפדנות, הלקוח יקבל את כל האינפורמציה שתסייע לו לקבל החלטה מושכלת. אנחנו נהיה שם ונלווה אותו לכל אורך הדרך, גם שנים קדימה, כדי לוודא שהפתרונות שהתאמנו לו בנקודת זמן אחת אכן עומדים גם במבחן הזמן ותואמים לצרכיו המשתנים".

קבוצת כנעןקרדיט: Alfred Cohen

אחד היתרונות הבולטים של קבוצת כנען הוא היותה סוכנות עצמאית ולא בבעלות של אף חברת ביטוח, מה שמבטיח שהדבר היחיד שמניעה אותה הוא טובת הלקוח ולא העמלה. עובדה זו באה לידי ביטוי ביתר שאת בזמן שמתנהלת תביעה נגד חברת ביטוח. "כמדיניות אנחנו לא מוכרים מוצרים, אלא תופרים את החליפה המתאימה ביותר ללקוח על-פי צרכיו, מצבו המשפחתי, סטטוס תעסוקתי וכדומה, ונמצאים לצידו גם בזמן תביעה נגד חברת הביטוח כדי שיזכה לקבל את המגיע לו", אומרים השותפים. "אנחנו מאמינים בעבודה של אנשים למען אנשים, טובת הלקוח היא זו שעומדת לנגד עינינו תמיד ואנחנו פועלים בשקיפות מלאה ומתוך אינטגריטי. על-כך יעידו אלפי לקוחות שאנחנו מלווים לאורך השנים".

בקבוצת כנען פועלות ארבע חטיבות: כנען ביטוחי רכוש, כנען סופר הסדרים פנסיוניים, כנען בריאות וכנען פיננסיים, כאשר כל לקוח זוכה לליווי אישי של סוכן שמכיר אותו, דואג לעדכן את הפוליסות ומבטיח שזכויותיו ימוצו במלואן. "מוטלת עלינו אחריות גדולה וחובתנו להיות אלה שהלקוחות שלנו סומכים עליהם. צריך לזכור שבימים כתיקונם רוב בני האדם לא חוקרים ובודקים את הכיסוי הביטוחי שלהם, אלא רק כשקורה חס וחלילה מצב של חולי, תאונה, פיטורין או כל פגיעה אחרת שבעטיה הם צריכים להפעיל את הביטוח – אז גם נמדדת רמת המקצועיות והיסודיות של סוכן הביטוח. אנחנו גאים לומר שהלקוחות שלנו מוגנים מכל תרחיש ומוכיחים את זה מידי יום כשאנחנו זוכים עבורם בתביעות מול חברות הביטוח", הם מסכמים.

קבוצת כנען
כתובת: ז'בוטינסקי 9, בניין הכשרת הישוב, בני ברק
טלפון: 03-7688400
למעבר לאתר>>> 

----------------------------------

גורסקי-סרי סוכנות לביטוח: מתמחים בביטוחים ייחודיים

"אנחנו עוסקים רק בביטוחים שיש לנו בהם מומחיות וערך מוסף", אומרים אירה גורסקי ויגאל סרי, בעלי סוכנות הביטוח גורסקי-סרי, הממוקמת בפתח תקוה. הסוכנות של סוכני הביטוח הוותיקים מתמחה בפן העסקי, ומספקת ללקוחותיה כיסויים ייחודיים הן מבחינת הסוגים והן מבחינת ההיקף.

בין פתרונות הביטוח שגורסקי-סרי מספקים ללקוחותיהם אפשר למצוא כיסויים בתחומי אסדות גז, חברות גז וטכנאי גז, כיסויי טרור בתום ביטוחי החבויות, קנאביס, אתרי תמ"א, הפקות, ביטוחי הקבלנים, ביטוחי חנויות בקניון, צנרת כיבוי אש, וכן ביטוח חברות אבטחה, ניקיון וכוח אדם.

סרי החל לעסוק בביטוח בשנות השמונים כסוכן צעיר בתחום ביטוח החיים. לאורך השנים פתח סוכנות בשם "שווקים פנסיונים" בתחום הפנסיה והביטוח הכללי שהלכה וגדלה. לימים מכר את התיק הפנסיוני והחליט להעמיק בביטוח הכללי-עסקי.

אירה, שבעלה עופר גורסקי ז"ל הקים את "גורסקי סוכנות לביטוח" בשנת 1995, הייתה אחראית על מחלקת הפנסיות בסוכנות שהתמחתה בביטוחי חברות אבטחה, כוח אדם וניקיון. כאשר תחום הפנסיה עבר ישירות למעסיקים, סגרו את מחלקת הפנסיה והתמקדו בביטוח אלמנטרי. "הובלנו את שוק האבטחה והניקיון כמעט בבלעדיות", מספרה אירה, "ולאחר שבעלי נפטר בפתאומיות, המשכתי להוביל את הסוכנות".

אירה גורסקי צילום: באדיבות סוכנות גורסקי-סרי

בשנת 2019 התחברו אירה ויגאל והקימו את סוכנות גורסקי-סרי המתמחה בתחום העסקי. "החלטנו שטובים השניים מן האחד, והקמנו את הסוכנות שמאחדת את תחומי המומחיות ואת הניסיון רב השנים של שנינו", הם מספרים.

כיום אירה מנהלת את המחלקה לחברות כוח אדם וניקיון המבטחת חברות רבות ומובילות במשק. "חברות רבות עוסקות במשולב באבטחה, ניקיון וכוח אדם ואנו יודעים לשלב הכול ביחד תחת אותם גבולות אחריות", היא אומרת, "גבולות האחריות המקצועית שאנחנו מספקים לחברות אבטחה הן רחבים ביותר ולא קיימים בשוק המקומי".

פרט לכך הסוכנות מספקת כיסויים ייחודיים ולעיתים אף בלעדיים בארץ. "אנו מתמחים בהפקות, תחום שאין הרבה סוכנים שמתעסקים בו", מספר סרי, "אנחנו מבטחים הפקות סרטים, דוקוריאליטי, סדרות, כאשר אנחנו מכסים הן את ההפקה עצמה, את החבות המקצועית שלה וחבות כלפי צד שלישי.

"אנחנו מכסים גם מופעים וביטולים של אמנים מחו"ל שהיו אמורים להגיע להופעה בארץ ולא הגיעו מסיבה מסוימת. בתחום ההפקות אנו מכסים גם מארגני חתונות ואירועים רבי משתתפים שמתקשים מאוד להשיג כיסוי ביטוחי". 

יגאל סריצילום: באדיבות סוכנות גורסקי-סרי

סוכנות הביטוח מספקת מענה גם בתחום הקנאביס, ומכסה את אבטחת המקום, אבטחת שינוע הקנאביס והכספים ועוד, וכן אתרים בפרויקטים של תמ"א ועבודות בגובה. "אנו מתמחים גם בצנרת כיבוי אש (ספרינקלרים). צינור שמתפוצץ בבניין יכול לגרום לנזק אדיר של מיליונים. ואנחנו יודעים כיצד לעשות את הביטוח הזה בצורה נכונה", מסבירים בסכונות, "יש לנו גישה ישירה לנציגי חתמי לוידס, אנחנו יודעים לפנות אליהם גם בדברים הכי מיוחדים ולהביא משם כיסוי כמו ביטוח אסדות גז או כיסוי טרור בחבויות. יש לנו גם מחלקה של ביטוחי קבלנים ומחלקת עסקי פרט האחראית על תחומי ביטוחי חנויות בקניון, מספרות, בתי כנסת, סופרים, קניונים וכדומה, רכב ודירה".

לסיכום מסבירים השניים כי "חשוב לציין שבמקרה של אירוע ביטוחי אנו מלווים את הלקוח מאלף ועד תו בכל השלבים, מקבלת התביעה ועד הפיצוי. אנחנו מקווים להמשיך להתמחות ולהביא כיסויים ופתרונות ייחודיים ללקוחות. פנינו תמיד למקומות שבהם יש לנו מומחיות יתרה על פני הסביבה והערך שאנחנו מספקים הוא ייחודי וגבוה".

גורסקי-סרי סוכנות לביטוח
כתובת: שחם 22, פתח תקוה

טלפון: 03-9239292
למעבר לאתר>>>
לפנייה בדוא"ל>>>

----------------------------------

רוטברג ביטוח: זמינות ומענה מסביב לשעון

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מבינים את ערכו של ליווי ביטוחי ופנסיוני באמצעות סוכן ביטוח בעל ידע והבנה נרחבים במגוון תחומי הביטוח, ויכולת לפעול באופן עצמאי ואובייקטיבי, שלא מטעם חברות ביטוח כאלו או אחרות.

"אנחנו מעניקים ללקוחותינו מענה מלא לכל צרכיהם הביטוחיים במגוון היבטי החיים ובכך מאפשרים להם ראש שקט וביטחון", אומר מאיר רוטברג, בעל סוכנות הביטוח המצליחה רוטברג ביטוח.

למאיר ניסיון רב שנים בעולם הביטוח והכרות קרובה ומעמיקה עם התחום. בעברו כיהן כמנהל סניף בחברת ביטוח קטנה, ובשנת ב-1985 יצא לדרך עצמאית והקים את סוכנות רוטנברג ביטוח, המציעה כיום מעטפת מענים בכל תחומי הביטוח: ביטוחים לרכבי שטח, ספורט ויוקרה, ביטוחים אלמנטריים, ביטוחי חיים, ליווי פנסיוני ועוד.

ביטוח לרכבי ספורט ויוקרה – רק מהמומחים בתחום

אחד התחומים שרוטברג מתמחה בהם הוא ביטוח לרכבי שטח, ספורט ויוקרה.  "ההתמחות שלי נבעה בראש ובראשונה מהאהבה הגדולה שלי לרכבים ומההכרות הקרובה שלי עם התחום, בשל תחביב אישי שפיתחתי לאורך השנים", מעיד מאיר.

לדבריו, צרכי הביטוח לרכבים אלו הם ייחודיים, וישנם לא פעם הקשיים בהשגת כיסויים באמצעות פוליסות הביטוח. לכן, קיים צורך אמיתי למענה ביטוחי מסוכנים המכירים מקרוב את התחום, וכאן מתבטא יתרונה של רוטברג ביטוח.

אהבה והיכרות עם תחום רכבי היוקרהצילום: באדיבות סוכנות רוטברג ביטוח

מאיר מוסיף כי מעבר להיכרות עם עולם הרכבים, הצעד הראשון והקריטי הוא להכיר ולאפיין את הלקוחות וצרכיהם, סוג הנהיגה שלהם, היסטוריה של תאונות ועוד. אלו יאפשרו לבצע התאמה טובה ונכונה בין הלקוח לסוג הפוליסה והכיסויים הדרושים לו.

ליווי צמוד – מאיתור מימון לרכישת הרכב ועד לטיפולים

יתרון נוסף של רוטנברג ביטוח טמון בליווי המקצועי שהיא מעניקה ללקוחותיה, שמתאפשר הודות להיכרותה עם עולם הרכבים ולקשריה הקרובים של הסוכנות עם הגורמים המובילים והשונים בענף.

הליווי כולל סיוע במציאת אפיקי מימון לרכישת הרכב, חיבור ליבואנים המובילים בתחום, ועד הפניית הלקוח למכוני הסדר הטובים ביותר עמם בחרה הסוכנות לעבוד, ככל שעולה צורך בטיפולים ובתיקונים לרכבים. "בחירת מוסך לטיפול לרכבי ספורט ויוקרה הוא חשוב מאין כמוהו. לכן אנו עובדים אך ורק עם מוסכים שאנו מכירים באופן אישי את טיב השירות הניתן בהם", מדגיש מאיר.

מאיר רוטברגצילום: באדיבות סוכנות רוטברג ביטוח

ומה בנוגע לשדרוג התיק הפנסיוני?

האם אתם יודעים מהו תמהיל התיק הפנסיוני שלכם? מהם דמי הניהול? והאם המוצרים הפנסיונים שברשותכם מתאימים לצרכים שלכם?

בין השירותים שמציעה סוכנות רוטברג ביטוח, גם ליווי לשכירים ולעצמאיים בהתאמת התיק הפנסיוני לצרכיהם. התהליך כולו מלווה באופן אישי על ידי מאיר, הבוחן את תמהיל התיק הקיים, סוקר את אפשרויות ההשקעה והמוצרים הפנסיוניים המוצעים בחברות הביטוח השונות, ופועל להתאמת התיק למאפייני הלקוח ולהוזלת דמי הביטוח בקרנות השונות.

כאשר הלקוח הוא בעל שליטה בחברה, קיים צורך לבחינת המיסוי הקיים באפיקי ההשקעה השונים, ולצורך כך פועל מאיר יחד עם רואה החשבון של החברה.

שירות ללא פשרות וזמינות מסביב לשעון

"תחום הביטוח הוא תחום מורכב ובלתי מפוענח עבור רבים. מטרתנו הינה בראש ובראשונה לדאוג למענה הטוב ביותר לכל צרכיהם הביטוחיים של לקוחותינו ובני משפחותיהם ולהבטיח שיהיו מכוסים ומוגנים בכל צרה או קושי שמתגלים לאורך הדרך", אומר מאיר, ומוסיף כי הסוכנות חרטה על דגלה יושרה, אמינות ומקצועיות, לצד שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

"ללקוחות שלנו יש כתובת – כל לקוח מלווה בידי מנהל תיק קבוע, המכיר את הלקוח לפני ולפנים וזמין לו בכל עת", מסכם מאיר, ומספר כי על מנת להבטיח זמינות מסביב לשעון ומענה בכל צורך שעולה, כל לקוח מחזיק במספר הטלפון האישי של מאיר ושל שרון מנהלת  האגף האלמנטרי במשרד.

רוטברג ביטוח
טלפון: 09-7676728
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>