סוכנויות ביטוח: החברות שידאגו לכם ללילות שקטים

סוכנויות ביטוח מובילות שישמרו עליכם ועל משפחתכם הכי טוב שאפשר הם בדיוק מה שאתם מחפשים. החיים מלאי סכנות והתפתחויות לא צפויות, ובמקום לדאוג בחוסר מעש – כדאי להכין את עצמנו לכל תסריט שלא יהיה. כל הפרטים בפנים

נורית פלד קירשטיין, תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לפטופים
סוכנויות ביטוחצילום: צילום: helloquence

תמיד טוב לדעת שיש מי ששומר עלינו, לכל מקרה שיבוא. סוכנויות הביטוח הם הכתובת שלנו לימים אפורים, והם אלו שידאגו לנו ויעשו את מה שצריך כדי שלנו יהיו את הכלים להתמודד בעת הצורך. בכתבה הבאה תכירו את סוכנויות הביטוח הבולטות בשוק וביניהן כרמיםלרמן סוכנות לביטוח ופיננסים ו-צביקה ראובן סוכנות לביטוח:

כרמים: כל הביטוחים תחת קורת גג אחת

סיפורה של כרמים סוכנות לביטוח, עסק משפחתי שנבנה בעבודה קשה ובהתמדה, התחיל לפני 40 שנה, שבמהלכן הפכה לחברה מצליחה המעסיקה עשרות עובדים ותיקים ומנוסים בחמשת סניפיה. כרמים מתמחה בתחומי הביטוח השונים, בעיקר בתחום העסקי התחרותי שכולל ביטוחי נישות בתחומים ספציפיים, מביטוחי חברות גז, ביטוחים לחקלאים, לשמאי מקרקעין ועד לביטוחי יהלומים ועוד.

בכרמים מקפידים למצוא פתרונות ביטוח נכונים ולהתאימם לצרכים הייחודיים ללקוח, שיכול לקבל את כל הביטוחים שלהם הוא זקוק תחת קורת גג אחת ולהיות רגוע שהוא מטופל בידיים טובות, מקצועיות ומנוסות. לקוחות החברה, חלקם לקוחות של עשרות שנים, יודעים שהצטרפות לכרמים משמעותה להפוך להיות חלק מהמשפחה.

אנשים מצטלמים
סיפורה של כרמים סוכנות לביטוח, עסק משפחתי שנבנה בעבודה קשה ובהתמדה, התחיל לפני 40 שנה, שבמהלכן הפכה לחברה מצליחה המעסיקה עשרות עובדים ותיקים ומנוסים בחמשת סניפיהצילום: צילום: כרמים

גם לבעלי עסקים "מסוכנים": ביטוח נישות ייחודיות

משה אדרי, אבי המשפחה, פתח בתחילת שנות ה-80 את הסניף הראשון של כרמים בבאר שבע. עד מהרה הפך המקום לשחקן משמעותי בדרום בתחומי הביטוח השונים, בין השאר בתחום העסקי המתפתח מאז.

לפני כעשור הצטרפו לחברה שלושת ילדיו של משה – ענר, תמר ויפתח שחיים את עולם הביטוח עוד מילדותם, ומשה החל לשמש מנכ"ל החברה. תוך עשור התפתחה החברה, ומסוכנות עם סניף אחד מוביל היא צמחה למספר סניפים הפרושים במרכז ובדרום, וחדרה לתחומים לא שגרתיים שאת חלקם ניתן למצוא רק מעבר לים.

כיום בבעלות כרמים שני סניפים גדולים בבאר שבע וברמת גן, סניף נוסף ברמת גן, באזור הבורסה, הנותן מענה בתחום ביטוחי היהלומים והתכשיטים, סניף באופקים שמיועד לתחום החקלאי ומעניק שירותים למושבים, בעיקר באזור העוטף, וכן סניף נוסף בבת ים.

כל אחד משלושת האחים מתמקד בתחום אחר בביטוח, מה שמאפשר להם לכסות הן את הביטוחים השכיחים והן את הביטוחים המיוחדים. ענר אדרי, הבכור, מוביל את התחום העסקי. הוא יושב בסניף הרמת גני הגדול שפועל כ"בית סוכן" ומעניק שירותים לסוכני ביטוח שפועלים בתחום העסקי-הנדסי, בין השאר בנושא ציי רכב. במסגרת הקונספט הייחודי, עובדים בשיתוף פעולה עם הסניף כ-80 סוכני ביטוח.

הסמכויות שכרמים מקבלת מחברות הביטוח השונות, כלומר הפקה בתחום העסקי-הנדסי בבית הסוכן, הן חסרות תקדים. מתוך אמונה שלמה ביכולותיה ובמקצועיותה של כרמים, סוכנות הביטוח מקבלת מנדט מחברות גדולות לתמחר, להפיק ולהעניק את הכיסוי הביטוחי, מה שמאפשר שירות הרבה יותר מהיר, יעיל ומקצועי.

לדבריו של ענר, "אנחנו תחרותיים בתחום העסקי משום שאנחנו מאמינים בתחום הזה ומתרכזים בו. זה מה שעושה אותנו שחקן מרכזי. ההתמחות בנישות, המקצועיות והשירותיות, לצד התאמה אישית של הביטוח ללקוח וניסיון בטיפול בתביעות – מאפשרים לנו לייצר ללקוחותינו פתרונות טובים, בארץ ובחו"ל".

תמר נגר, האחות האמצעית, מנהלת את הסניף במתחם הבורסה ברמת גן. הסניף נרכש בשנת 2015 מכלל חברה לביטוח, ומאז פועלת במקום סוכנות הביטוח כרמים יהלומים שנותנת שירות לכל העוסקים בענף היהלומים, חנויות התכשיטים, אבני חן וחפצי אומנות. מדובר בפוליסה ייעודית לענף הנקראת בלוק יהלומים JB. כרמים יהלומים פועלת ישירות מול מבטחי המשנה ושוק הביטוח בלונדון – לוידס, ומעניקה ללקוחות בענף הייחודי הזה כיסוי ביטוחי רחב מאוד ומותאם אישית לפעילות העסקית של הלקוח.

העבודה בענף היהלומים התפתחה לנישות נוספות של ביטוחים מיוחדים, כמו בעלי עסקים מסוכנים כחברות גז שעד כה ביטחו רק בחו"ל. כיום מספר רב של חברות הגז בארץ מבוטחות בכרמים, גם כאן באמצעות שיתוף הפעולה של החברה עם הארגון הלונדוני בניהולה של תמר.

יפתח אדרי, האח הצעיר, מנהל את הסניף בבאר שבע בתחומים האלמנטרי, חיים וקולקטיבים בתחום הבריאות והשיניים, מה שמייחד את הסניף הדרומי.

לדבריו, הסוכנות היא למעשה "וואן סטופ שופ": "הלקוח שמגיע לסוכנות מקבל את הכיסוי ואת הטיפול הכי טוב לביטוח רכב, בית, תאונות אישיות, ביטוח חיים, בריאות, ביטוח לעסק. הוא מקבל את כל החבילה, גם מבחינת הנוחות וגם את השירות הכי טוב, כי כל הביטוחים נמצאים תחת קורת גג אחת, במחיר הטוב ביותר ועם הכיסוי הכי נכון בשבילו".

בד בבד עם ההתרחבות של כרמים בעשור האחרון, הצליחו שלושת האחים לשמור על אווירת המשפחתיות בחברה שמחלחלת גם לעובדים וגם ללקוחות, שחלקם מלווים את כרמים כבר ארבעה עשורים. הניידים שלהם תמיד זמינים לכל הלקוחות, קטנים כגדולים, והם מקפידים להעניק שירות אדיב, סבלני ונכון לעזור בכל שאלה ובעיה.

כרמים – סוכנות לביטוח:

כתובות הסניפים:

באר שבע: העצמאות 48, באר שבע

רמת גן: הבונים 9, רמת גן

למייל של כרמים - סוכנות לביטוח

לאתר של כרמים - סוכנות לביטוח

לפייסבוק של כרמים - סוכנות לביטוח

----------------------------

לרמן סוכנות לביטוח ופיננסים: הבריאות מעל הכל

סוכנות הביטוח לרמן היא סוכנות בוטיק שקמה לפני שלוש שנים במטרה להעניק ללקוחותיה טיפול VIP שמשמעותו יחס אישי, דואג וחם, לצד שירות מקצועי ומעודכן בצווי השעה. את כל אלה מלווה ההבטחה – להתאים לכם את הביטוחים שאתם זקוקים להם ביותר, ורק אותם.

המטרה בבסיס ההבטחה, שמשמשת מוטו ללרמן סוכנות לביטוח ופיננסים כבר מיומה הראשון, היא למנוע מכם לבזבז כספים על ביטוחים שאתם לא צריכים, להתמקד רק באלה החיוניים לכם בהתאם למצבכם המשפחתי, המקצועי והבריאותי והשלב שבו אתם נמצאים בחיים, ולאפשר לכם להמשיך לחיות בלי להיות חנוקים מתשלומים על ביטוחים שהסיכוי שישרתו אתכם בעתיד נמוך עד בלתי קיים.

לבטח, לשכוח מזה ולהמשיך לחיות

גלעד לרמן
גלעד לרמןצילום: אריאלה רוהקר

את סוכנות הביטוח לרמן, שמטפלת בכל אדם כמו היה הלקוח היחיד, הקים גלעד לרמן (35), נשוי ואב לשלושה, בעל תואר ראשון במינהל עסקים עם התמחות בשיווק, שמחזיק גם בתעודה וברישיון של משווק פנסיוני מטעם משרד האוצר. לרמן, בעל ניסיון של יותר מעשור בתחום הביטוח, קבע את מושבה של הסוכנות בירושלים, מקום מגוריו, ומלבד טיפול בתושבי העיר במשרדו ברחוב האומן 22 הוא מעניק שירות ללקוחות מצפון ועד דרום, הן באמצעות תקשורת מקוונת והן באמצעות פגישות בבית הלקוח. הנייד שלו זמין, גם בשעות שנחשבות פחות מקובלות, במטרה לסייע לכל אדם – אם דרך אינפורמציה רלוונטית שדרושה לו, פעולה נדרשת או פשוט אוזן קשבת.

בסוכנות הביטוח לרמן מתמחים בטיפול בביטוחי בריאות, בביטוחי חיים, בין השאר לצורך משכנתאות ולהבטחת הכנסה למשפחה, וכן בתכנון פנסיוני ובניהול פיננסים. כל הביטוחים מוצעים ללקוח תחת קורת גג אחת, כאשר לרמן שם דגש מיוחד על ביטוחי הבריאות, מהתחומים החשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת כשמתכננים את תיק הביטוח.
גלעד וצוות משרדו מקפידים להתעדכן בפוליסות החדשות, בפרמיות, בחוזרים שמונפקים כמעט מדי יום עם הנחיות חדשות ובכל מה שמשתנה בתחום הביטוח הדינמי וברגולציה שמשנה תדיר את פניה. מעת לעת הוא יוצא להדרכות, לכנסים מקצועיים ולהכשרות כדי להעניק ללקוחותיו את השירות הרלוונטי ביותר.

הידע האדיר שברשותו מתורגם ליכולת פנומנלית לנתח תיקים של לקוחות, לבדוק מה נכון ועל מה כדאי לוותר, ולבנות תיק חדש, מדויק ולא יקר. "כדי להגיע לזה צריך להתאים כל מוצר לאותה נקודת זמן", הוא מסביר ומספר שאינו מאמין בהפחדות שמטרתן להכניס לפאניקה את הלקוח כדי להניע אותו לרכוש עוד ועוד ביטוחים שאין לו צורך ממשי בהם אשר רק מרוקנים לו את הכיס.

גלעד מאמין בתיקים קטנים, בהיקף של 300-200 שקל למשפחה, שיתמקדו בעיקר בהרחבות בריאות. "זה מספיק, לא צריך יותר מזה", הוא אומר. "אני לא מאמין בתיקים הגדולים, הבומבסטיים, שנועדו להפחיד אנשים. אני מאמין שלא צריך לשים את כל החיים על ביטוח. אדם צריך שיהיה לו ביטוח, אבל הוא צריך גם לחיות. אני אומר ללקוחות שלי, שלמו רק על מה שצריך, ותמשיכו הלאה".

החשיבות שמייחסים בסוכנות הביטוח לרמן לביטוח בריאות נובעת מהיכרות מעמיקה עם תחום הביטוח ועם מערכת הבריאות בארץ. לדבריו, תיק ביטוח מסוג זה מבטח את המשפחה מתרחישים בלתי צפויים בתחום הבריאות, כמו בין השאר הצורך בתרופות שלא בהתוויה שעלויותיהן גבוהות (למשל תרופה לסרטן, שטובה לכמה סוגי סרטן אך מאשרים אותה נניח רק לסוג אחד).

לדבריו, "אם הם יצטרכו תרופה שחס וחלילה אינה בסל הבריאות, הם יקרסו מבחינה כלכלית. ובדיוק במקומות שבהם קופות החולים לא מעניקות כיסוי נכנסות חברות הביטוח ומשלמות".

תרחיש נוסף שלדברי לרמן חובה להתכונן אליו הוא מצב שבו ילד לוקה חלילה במחלה קשה. לעומת מצב שבו הורה חולה, אז הוא מקבל כיסוי על אובדן כושר עבודה, כשילד חולה ההורה נאלץ לרוב להפסיק לעבוד, מה שפוגע גם בהכנסה הקבועה למשק הבית וגם מקשה עליו לשלם על טיפולים ותרופות. "גם מצב כזה עלול להוביל לנפילה של משפחה", הוא מסביר, "ולכן אני ממליץ לרכוש ביטוח למחלות קשות לילדים, שלא נדע, כדי להבטיח שגם במצב כזה המשפחה תוכל להמשיך לתפקד".

לרמן סוכנות לביטוח ופיננסים

טלפון: 050-9966288

כתובת: האומן 22, ירושלים

לאתר של לרמן סוכנות לביטוח ופיננסים >>>

לפייסבוק של לרמן סוכנות לביטוח ופיננסים >>>

למייל של לרמן סוכנות לביטוח ופיננסים >>>

-----------------------------------

צביקה ראובן סוכנות לביטוח: "הלקוחות הם המשפחה שלנו"

סוכנות הביטוח של צביקה ראובן היא סוכנות משפחתית אשר חמימותה והדאגה הכמו-אמהית שלה ללקוחותיה לא נופלת ממקצועיותה. "אני מקפיד להיות זמין ללקוחות שלי בכל שעות היממה", מספר צביקה, סוכן ביטוח בעל תואר ראשון בכלכלה ובעל ותק של 13 שנה בתחום הביטוח. "לקוחותיי יודעים שאני זמין תמיד ובמידת הצורך אף בשבתות, בחגים וכשאני בחו"ל ואני עוזר ומלווה אותם עד לפתרון הבעיה".

אשתו, גלית ראובן, מנהלת חשבונות וחשבת שכר בכירה, מטפלת בתחום הפנסיה, תפעול, תביעות וביטוח נסיעות לחו"ל. ביחד הם משלימים זה את זו, ונותנים מענה ללקוחות בתחומי הביטוח האלמנטרי, ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוחי חיים, ביטוחי מחלות קשות, תאונות אישיות, ביטוח פנסיוני ותפעול, עובדים זרים ועוד.

להרמוניה משפחתית זו מצטרפת בימים אלו בתם שיר, אשר מתחילה כעת את התמחותה בביטוח במסגרת לימודי תואר ראשון בכלכלה וביטוח שנה ג' במכללה למנהל בראשון לציון. 

הפמליה המשפחתית והעסקית של צביקה ראובן
הפמליה המשפחתית והעסקית של צביקה ראובןצילום: צילום: רונן סער

עניין אישי בכל לקוח ולקוח

כשמלאו לצביקה 8 שנים, הוא התייתם מאביו. תחום ביטוחי החיים לא היה מפותח באותה התקופה, וכשאביו נפטר, נותרה אימו ללא כל אמצעי פרנסה. "אני ושלושת אחיי נותרנו ללא אבינו. אימי לא רק שנאלצה להתמודד עם לכתו של אבי בטרם עת, היה עליה גם להתמודד עם נטל הפרנסה בבית והיא נאלצה לעבוד ב-3 עבודות כדי שלא יחסר לנו דבר. הכוח המניע שלי הוא השאיפה שאף אחד לא ייאלץ לעבור את החוויות הקשות שאני נאלצתי לעבור ושאף משפחה לא תצטרך לעמוד מול 'שוקת שבורה' בעת משברים משפחתיים קשים כאלו".

"אני מקפיד להתאים לכל לקוח את החליפה שמתאימה לו ולמשפחתו. כל הטיפול מול חברות הביטוח נעשה מולי ודרכי ובזמן אירוע ביטוחי ו/או תביעה, אני משמש 'כגשר' בין הלקוח לחברת הביטוח, עד לסיום הטיפול לשביעות רצונו של הלקוח. השיקול היחידי שעומד בפניי הינו טובת הלקוח".

חשיבותם של הביטוחים הפרטיים

כיום למרות שאנשים מודעים יותר לחשיבותם של הביטוחים הפרטיים, עדיין קיים רוב גדול בציבור שאין ברשותו ביטוחים כגון ביטוח חיים, בריאות, תרופות שאינן בסל הבריאות וביטוחי דירות.

ביטוח אינו חייב להיות יקר, ישנן אפשרויות רבות ומגוונות לרכוש ביטוחים מצילי חיים (כגון תרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל הבריאות וניתוחים והשתלות בחו"ל), שעלויותיהם נמוכות, אך כיסויים שווה מיליונים. כמו כן, רוב גדול בציבור אינו מכוסה בביטוח דירה ולכן חשוף לאובדן רכוש משמעותי (שריפה, רעידת אדמה, אסון טבע).

כדאי להקפיד ולרכוש ביטוחים מסוכן ביטוח בעל רישיון מורשה ובכל אופן לא מומלץ למהר ולבטל ביטוחים קיימים ללא התייעצות עם איש מקצוע – הנזק יכול להיות גדול ולעיתים אף בלתי הפיך. שימרו על עצמכם ועל יקיריכם ורכשו את ההגנות המתאימות לכם ולמשפחתכם.

צביקה ראובן
צביקה ראובןצילום: צילום: רונן סער


צביקה ראובן – סוכן ביטוח
שד' הורד 29 מושב ניר בנים
טלפון: 052-3376220
מעבר למייל>>
מעבר לאתר>>