שירותים דיגטליים לעסקים: המומחים שיהפכו את העסק שלכם להצלחה מסחררת

קידום אורגני או קידום ממומן? איפה כדאי להשקיע את הכסף כדי להשיג מקסימום רווחים ולקוחות? מהם השירותים הדיגטליים שהעסק שלכם צריך באמת? יצאנו להכיר את החברות המובילות בתחום השירותים הדיגיטליים לעסקים

שרה שוורץ וגיא כספי
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שירותים דיגטליים לעסקים
שירותים דיגטליים לעסקיםצילום: Chinnapong- Shutterstock

דוהרים להצלחה עסקית עם סט הכלים הדיגיטליים של smoove

יש שינויים שלאחר שהתרחשו, אנחנו מתקשים להבין כיצד הסתדרנו בהיעדרם. קחו לדוגמה את waze שחוסך זמן ודאגות בשיטוט במפות ובדרכים ועל הדרך נותן שקט נפשי שיש מי שמוביל אותנו ליעד המבוקש, או את הzoom- שנכנס לחיינו בסערה והפך לכלי תפעולי יעיל כדי להמשיך לתקשר בתחומים שונים.

עכשיו דמיינו שכל מה שלא דורש מגע אדם בעסק שלכם נעשה באופן אוטומטי, עם סט כלים דיגיטליים מתקדמים שפותחו במיוחד לצרכים עסקיים, בסיסיים ושאפתנים גם יחד, שמשאירים פנאי לכם ולעובדים שלכם להתרכז ביצירתיות, כל אחד בתפקידו הוא, ולהזניק את החברה שלכם לגבהים חדשים. בעבור אלפי עסקים וארגונים, בין אם מדובר בעסקים קטנים ובינוניים או בחברות ענק, התסריט הזה התממש בזכות כלי ההפצה ומנוע האוטומציה שמרכיבים את סט הכלים הדיגיטליים לעסקים שפיתחה חברת smoove (מאז 2000), אשר חוללו בשורותיהם מהפכה של ממש והובילו לפריחה עסקית משמעותית.

הכלים הדיגיטליים שפיתחה smoove מייעלים תהליכים מורכבים ומסייעים לעסקים להתחבר לקהלי היעד שלהם טוב יותר באמצעות תקשורת חוץ ופנים ארגונית מתקדמת: דיוור אלקטרוני, דפי נחיתה, הודעות SMS ומערכת מתקדמת של אוטומציה שיווקית. מנוע האוטומציה השיווקית שפיתחה smoove מותאם לכל עסק ועסק בכל תחום שהוא לפי אופיו ומטרותיו ומציע כלים דיגיטליים משלושה סוגים: משפחות של כלים מבוססי DATA, כלים של ייצור תוכן איכותי ומותאם מטרה וכלים שמיועדים להפצה.

באמצעות הכלים הללו מאפשרת smoove ללקוחותיה קמפיינים יפהפיים ואפקטיביים, סלולריים ואחרים, דואגת לשמר ולטפח את לקוחותיהם הקיימים של לקוחותיה ולמשוך אליהם לקוחות חדשים, ומאפשרת להוציא אל הפועל תהליכים מורכבים בתוך הארגון ולייעל את הקיימים, בין השאר בתחומי השיווק, המכירות ואף תהליכי גבייה אוטומטית, תהליכי גיוס והשמה ודיוור פנימי בתוך החברה עצמה.

מהפכה בריאה מתחילה בזום אאוט

"החזון שלנו ב-smoove הוא לעזור לעסקים לנהל מערכת יחסים באמצעות טכנולוגיה", מספר יונתן שחר, מנכ"ל החברה, שבה צוות של 26 מומחים-בתחומם שעובדים במחלקות הפיתוח, השיווק, המוצר, השירות, המכירות וטיפוח הלקוחות (Customer Success). את smoove הקים יונתן לפני שני עשורים כחברת פרויקטים, ולאחר שנבנו במסגרתה מאות אתרי אינטרנט מוצלחים, היא הוסבה לחברת SaaS המשמשת פלטפורמה שיווקית חכמה לעסקים ומעניקה להם סט כלים דיגיטליים, כלי תפוצה וכלי אוטומציה, המיועדים להתייעלות ולצמיחה.

יונתן שחר
יונתן שחרצילום: צילום: Smoove

לדבריו, "כמו בכל מערכת יחסים, אנחנו עושים את זה באמצעות דיאלוג. הרעיון בניהול של מערכת יחסים הוא שכאשר מדובר בלקוחות בודדים אין בעיה לעשות את זה באופן עצמאי – להתקשר אליהם ולהיפגש איתם פיזית או בזום, אבל כשמדובר בעשרות, במאות או באלפים, בלתי אפשרי לעשות את זה באופן אפקטיבי. זה האתגר שלו אנחנו נותנים מענה".

כלי התפוצה שפיתחה smoove, שמתממשקים עם מערכות מדיה שונות ומגוונות, נועדו לשלוח בבת אחת תקשורת שיווקית או תפעולית, למשל מסר שיווקי או הודעה אינפורמטיבית, לקהל גדול של מאות ואלפים (ואפילו מאות אלפים) – ובצורה כזו שכל נמען מרגיש שההודעה פרסונלית עד שנדמה כאילו נכתבה אישית עבורו. לצדם, כלי האוטומציה נועדו לעזור לעסק לנהל תהליכים שמתרחשים בעסק לאורך זמן – אם מדובר בתהליך שיווקי, בתהליכי מכירה, בתהליכי שירות או בתהליכים אדמיניסטרטיביים שנמשכים על פני פרק זמן מסוים וכוללים נקודות מגע כמו שליחה של מייל ללקוח, הודעה, פגישה או מילוי משוב.

"מדובר בתהליך – ולכל תהליך כזה יש מטרה", מסביר יונתן. "יכול להיות שאני עכשיו מנהל תהליך שיווקי שהמטרה שלו היא לטפח את הלקוח ולהביא אותו למצב של לקוח משלם, או שאני מנהל תהליך תקשורת שלם שהוא תהליך מכירתי שבו אני עוזר לאיש המכירות להביא את הסגירה, ויכול להיות שהוא תהליך אדמיניסטרטיבי שמסייע לבצע גבייה או לטפל בפעולות שחוזרות על עצמן. פה מערכת האוטומציה יכולה לחסוך לנו המון זמן ומשאבים ולייצר יותר תוצאות ממה שהצלחנו להשיג עד היום".

איך הכלים הדיגיטליים חוסכים זמן בתהליכים הללו?

"הרעיון הוא לעשות חלק מהתהליך באופן אוטומטי, וחלק מהפעולות שדורשות מגע אדם עם מגע אנושי, אישי – לעשות ידנית. בנקודות שדורשות מגע אדם, מערכת האוטומציה שולחת לנו התראות ומפעילה אותנו. המטרה אינה לייתר אותנו בני האדם בתהליך, אלא לערב אותנו בנקודות שבאמת דורשות את אותה התערבות אנושית".

לדבריו, "אנחנו חוסכים המון בכוח אדם כשהפעולות הופכות לאוטומטיות. אנחנו מרימים דגל לאנשים במקום שצריך את ההתערבות האנושית בנקודות מאוד מדויקות ומסוימות, וברגע שאנחנו עושים משהו בתוך תהליך – אנחנו יכולים גם למדוד אותו ולשפר אותו. בשונה מפעולות שעסקים עושים בשליפות מהמותן, ברגע שמיפינו את התהליך מראש אנחנו יכולים לשאול את עצמנו האם הוא טוב, לא מספיק טוב, צריך עוד תקשורת, צריך עוד נקודת התערבות, אולי לשנות נוסח של משהו. אלה יתרונות עצומים כשרוצים לשפר תוצאות עסקיות".

ההצלחה שזוכים לה ארגונים שאימצו את הכלים הדיגיטליים לעסקים של חברת smoove אינה משתמעת לשתי פנים, ונעוצה גם בתהליכים העמוקים שעובר הארגון תוך כדי החלת האוטומציה בקרבו. "התהליכים שבהם אנחנו מיישמים את האוטומציה מתרחשים בכל עסק ועסק, והמטרה היא לעשות זום אאוט, להבין אותם, להבנות אותם ואז לבנות תהליך אוטומציה שיתמוך בהם", מסביר יונתן. "ברגע שארגון עושה את זה, זה לא רק עוזר לו בסוף לייעל את התהליכים ולחסוך המון זמן, זה גם מאפשר לו להבין טוב יותר מה קורה אצלו בארגון. פתאום הוא צריך לעשות זום אאוט, להסתכל, לחשוב על נקודות המגע עם הלקוח, באיזו תדירות ומה התוצאה הרצויה של זה – מה שעושה סדר ענק בארגון עצמו. זהו תוצר לוואי מאוד חיובי של תהליך כזה".

לכל שינוי, חיובי ככל שיהיה, מתלווים חששות טרם החלתו. לחברת smoove צוות הטמעה מיוחד למטרה זו שמלווה את העסק יד ביד ובהדרגתיות לעבר השינוי המיוחל, מלמד את העסקים את רזי המערכת הדיגיטלית ומעניק תמיכה וביטחון, לצד צוות תמיכה שזמין און ליין 24/7 וגם טלפונית בכל יום מתשע בבוקר עד שש בערב.

במציאות של היום, המעבר לכלים דיגיטליים בתפעול העסק ובשיווקו הכרחי לצמיחה. זהו השינוי שתרצו להתרגל אליו, שלאחריו לא תבינו איך הסתדרתם עד כה בהיעדרו.

חברת smoove

טלפון: 08-931-8357

לאתר של smoove

------------------------------------------------------------

Natural SEO - שיווק דיגיטלי לניהול וביצוע קידום אתרים

קרדיט: Evolution VIP - אחסון אתרים

בעולם הדיגיטלי של היום, אתר מעוצב היטב, זה ממש לא מספיק. כשיש מאות אתרים שמתחרים על תשומת הלב של גוגל, המטרה שלך היא להגיע לצמרת התוצאות בחיפושים רלוונטים לעסק שלך. "על מנת להשיג לקוחות חדשים ולהגיע לתפוצה איכותית יש צורך בשיווק מדויק שיאפשר ללקוח לפגוש את העסק שלך כבר בשלב החיפוש בגוגל. אם האתר שלך נמצא בעמוד 11, מדהים ככל שיהיה, הוא פשוט לא קיים", מסביר אלמוג, מנכ"ל חברת Natural SEO המתמחים בקידום אתרים אורגני בגוגל לבעלי עסקים חברות ומיזמים.

לקוחות החברה מעידים על גדילה משמעותית בהכנסות החברה ובגיוס לקוחות חדשים. "לא ציפתי לעקוף חברות גדולות, בסוף היום אני עסק קטן", מסביר לקוח מרוצה שכבר הפך לממליץ נלהב. "אך עם סבלנות ועקביות, פשוט ראיתי תוצאות – היום אני זוכה לחשיפה גדולה ואיכותית ולא משלם לגוגל פייר קליק. לאורך כל הדרך קיבלתי דוחות מתקדמים ששיקפו לי את הנתונים בצורה שקופה ובהירה כך שיכולתי לדעת על מה אני משלם. לא פחות חשוב, קיבלתי מידע רב ערך על קהל הלקוחות שלי".

קידום אתרים איכותי באמצעות תוכן, קישורים ואופטימיזציה

בשונה מקידום ממומן המציב אתכם באופן זמני בראש התוצאות תחת סימון "מודעה", לקידום האורגני יתרונות רבים. "כן, מדובר בריצת מרתון לטווח ארוך אך כשמגיעים ליעד זוכים לפירות איכותיים - חשיפה גדולה, לידים איכותיים, חסכון בעלויות פרסום ושיווק, נראות דיגיטלית והחשוב ביותר - סמכות עסקית: מעל 90% מהגולשים מעדיפים להיכנס לתוצאות האורגניות שנחשבות לאמינות יותר", מסביר אלמוג ומחדד: "במקרים בהם נרצה לראות לידים וכניסות מידיות לאתר, למשל כשיש הטבה גדולה או אירוע משמעותי - נלך על קידום ממומן בגוגל, בפיסבוק, ביוטיוב או באינסטגרם. אך ברגע שנסיים את התקציב על המודעה או הקמפיין, בום -  החשיפה נעלמת, ואתם חוזרים לתחתית תוצאות החיפוש. לכן קידום אורגני הוא הכרחי".

אז איך עושים את זה? "ראשית נעדיף בניית אתר בוורדפרס, מערכת ידידותית למשתמש המותאמת ביותר לקידום. זוהי מערכת שבנויה על קוד פתוח כך שניתן לשנות, להוסיף ולעדכן תכנים בלחיצת כפתור גם אם אין לכם רקע טכני, בנוסף, על מנת שתהיה לכם בעלות על הנכס הדיגיטלי שלכם כתובת האתר (דומיין) תהיה רשומה על שמכם באיגוד האינטרנט הישראלי תוך גיבוי יומי מלא בשרתי החברה".

עיצוב חווית משתמש

לאחר מכן ובהתאם לסוג העסק שלכם נבצע מחקר מילות מפתח רלוונטי, נמשיך בביצוע אופטימיזציה לדפי האתר ושיפור חווית המשתמש באמצעות תוכן איכותי שיעניק ערך מוסף למשתמש. את מילות המפתח הנבחרות נשלב באופן טבעי מאוזן ונכון גם בטקסט וגם באמצעות תגיות מטא, תיאורים ושמות קבצים, במקביל נבנה קישורים חזקים אמינים ואיכותיים, נכתוב מאמרים, נהיה פעילים בפורומים וברשתות החברתיות וכמובן נשפר באופן תמידי את מהירות טעינת האתר.

"אנו שמים דגש משמעותי על חווית משתמש הכוללת תאמה מלאה של האתר לגלישה בכל מכשיר – נייד, מחשב או טאבלט, בנייה יעילה של תפריטי ניווט המאפשרת לגולש להגיע לכל מקום באתר תוך 2-3 קליקים, כמו כן הגולש צריך למצוא בצורה מהירה את הדרך להשארת פרטים באמצעות כפתוח חיוג ישיר. כל אלו יעלו את זמן השהייה באתר וימזערו את אחוז הנטישה".

ב- natural-seo מאמינים בשקיפות מלאה, לכן לצד שירות לקוחות ותמיכה תכנית מקצועית תקבלו גם דו"ח חודשי שייתן לכם תמונה ברורה על כמות הכניסות, הלידים וההמרות והשוואתם לחודשי עבודה קודמים, דו"ח ביצוע מחקרי מתחרים וניתוח מדיה חברתית. וזה עוד לא הכל. בנוסף, תוכלו לדעת איפה האתר שלכם ממוקם בחיפושי מילות מפתח נבחרות כמו גם מידע רב ערך על קהל הלקוחות שלכם וההעדפות שלהם. בנוסף, תקבלו גישה מלאה לחשבון גוגל אנליטיקס ומנהל המודעות כך שתוכלו להיות מעודכנים בכל רגע על נתוני הגלישה באתר או מצב הקמפיין.

שימוש בפלטפורמה my.n-seo כוללת מגוון אפשרויות ניהול ומעקב על האתר, וביצוע עבודת SEO. המערכת מתאימה לבעלי אתרים/בעלי עסקים וסוכנויות – ניהול לקוחות, לידים, דוחות מעוצבים ועוד.

בעלי עסקים וחברת מקדמים בגוגל ונמצאים עמוק בזה? רוצים קידום לאתר ללא חברת קידום וללא השקעות מאסיביות? רוצה לבצע קידום SEO בעצמך?

natural-seo
צילום: natural-seo


Natural SEO

טלפון: 0509020855

לפייסבוק >>>

למייל >>>

לתיק העבודות >>>

------------------------------------------------------------

Evolution VIP

ברכות! לאחר חודשים ארוכים של אפיון וחשיבה מחוץ לקופסא אתם משיקים מוצר מהפכני באתר שלכם. התמזל מזלכם, ובלוגרית מוערכת ממליצה על המוצר. מאות עוקבים הדוקים נכנסים במטרה לרכוש את הלהיט הנוכחי. אך מהר מאוד הם מגלים כי האתר קרס, והודעת שגיאה מונעת מהם לבצע את הקנייה.

כעת, אתם מבינים יותר מתמיד כי אתר אינטרנט איכותי לא נבנה בשיטה של 'לבנות ולשכוח' אלא מחייב שרת יציב ואיכותי כמו גם תחזוקה שוטפת. אתם לא לבד, בעלי אתרים וחנויות מקוונות נתקלים חדשות לבקרים בתקלות מסיבות שונות המונעות מהאתר שלהם לפעול כשורה ולספק זמינות ופעילות מהירה בכל רגע נתון.

אי זמינות משמעותה לא רק פגיעה בחוויית המשתמש אלא גם בתדמית המותג שלכם. כך שאתר מעוצב לעילא זקוק גם לתשתית יציבה שתאפשר לו זמינות מרבית, אבטחה מעולה ומקסום תוצאות. זו הסיבה שעליכם לבחור חברת אחסון מקצועית ואמינה שתעניק לכם שקט נפשי וידיעה ברורה שהאתר שלכם יספק ביצועים מהירים, גלישה איכותית ואבטחה ברמה מקסימלית בכל שעה ביום.

אחסון אתרים  - יש מי שדואג לאתר שלכם?

"אם אתם חברה קטנה עד בינונית אחסון אתרים על שרת שיתופי נחשב לפתרון יעיל ואיכותי, כאשר זקוקים לשטח אחסון גדול יותר, לביצועים טובים, לתעבורה גבוהה ולגישה ושליטה מלאה בשרת – הפתרון המומלץ הוא שרת וירטואלי  VPS", מסביר גיל בנואליד, מנכ"ל חברת Evolution Vip המתמחה בתחום אחסון אתרים וניהול שרתים בענן. "למעשה זהו שרת וירטואלי פרטי עם משאבים נפרדים המוקצים רק עבור האתר שלכם, השרת מאפשר גמישות מקסימלית. כך שבמצב בו השימוש באתר יגדל ותצטרכו הקצאת משאבים נוספת, תוכלו לקבל זאת במהירות".

גיל מוסיף ושופך אור על עולם השרתים המעניקים שירותי אחסון גמישים לחברות גדולות: "שרתים הם מחשבים חזקים מאוד המוצבים בחוות שרתים המקושרת לאינטרנט בקווים רחבים מאוד, והם מגובים במערכות חשמל כפולות, גנראטורים וכו'. כך יכול האתר שלכם להסתמך על "גב חזק" ובטוח שימנע בעיות גלישה המשפיעות לרעה על חוויות המשתמש באתר שלכם. כל השרתים באבולוציה VIP מבטיחים 99.9% זמינות לפחות".

שירות וזמינות 24/7

מתוך החזון להיות בחזית הטכנולוגיה ע”י מתן פתרונות מובילים בצורה פשוטה וקלה להפעלה תוך מתן שירות מקצועי, הוגן ואישי ללקוחות הוקמה ב-2006 חברת Evolution Vip. היום, עם מעל 23,000  לקוחות היא כבר בחוד החנית של חברות אחסון האתרים בשוק.

לקוחות החברה שכבר הפכו לשגרירים מספרים על תמיכה וזמינות מרביים. אריאל כהן, בעל חנות ספורט מקוון  מספר לנו "ברגע האמת אני רוצים לדעת שיש צוות תמיכה מקצועי שיודע להגיב במהירות ולזהות את מקור התקלה. כשנגמר מקום האחסון גם אני וגם האיש הטכני בחברה מקבלים התראת ניטור המאפשרת לנו להגיב בהתאם ולמנוע תקלות. יש עומס על האתר? גם אם אני באמצע ישיבת צוות, אני מעודכן. האתר נפרץ? יש גיבוי. זו הסיבה שבחרתי ב Evolution Vip. כך אני יודע שאני פנוי להתעסק במה שבאמת חשוב – הגדלת החברה והיקף המכירות".

ואכן, זמינות, תמיכה, גיבוי וניטור אלו הקריטריונים החשובים לבחירת חברה לאחסון הנכס הדיגיטלי שלכם. כך, ברגע שתהיה תקלה. ותהיה כזו – בין אם מעומס על השרת ובין מעדכון גרסה שלא במתכוון. במאני טיים אתם רוצים לדעת שיש צוות תמיכה מקצועי שיודע לענות לכם ולהגיב במהירות. כזה שמעודכן בכל הטכנולוגיות החדישות ובקי בפלטפורמות השונות.

"בשונה מאשר חברות אחסון אתרים מסורתיות אשר הידע שלהן לרוב מסתכם בניהול שרתים בלבד. אצלנו כל אנשי הצוות הטכני בעלי הכשרה של תוכניתנים ואנשי מסדי נתונים (DBA) עם ניסיון רב בתחום (כמותית ואיכותית) במגוון מאוד רחב של מערכות הפעלה, מסדי נתונים וסביבות פיתוח" מסביר גיל בנואליד ומוסיף: "כך שאנחנו יודעים גם להגיב במהירות אבל לא פחות חשוב לזהות את הבעיה ומה צריך לעשות על מנת לפתור את התקלה".

בכל מקרה של נפילת האתר, שינוי או עדכון גרסה בו תרצו לשחזר נתונים – מידע תמונות תוכן ועוד, במקרים רבים תגלו כי הסטנדרט בחברות אחסון בארץ ובעולם הוא גיבוי של 14 ימים בלבד. מה עושים במקרה וצריך לשלוף נתונים או להעלות מידע ישן יותר מ 14 ימים? הו. שאלה טובה. כנראה שתצטרכו להיפרד ממנו לשלום. אל הוואקום הזה נכנסה חברת Evolution Vip שמציעה גיבוים מהיום הראשון שלכם בחברה, כן גם מ-2009 במידה והייתם לקוחות החברה דאז. זוהי מהפכה שירותית, היות ומרבית האתרים שנבנו בקוד פתוח דוגמת וורדפרס מציעים עדכונים ושדרוגים שמובילים לתקלות בהם ניטור וגיבוי הם בגדר חובה.

את דגל השירות והתמיכה ממשיכה חברת Evolution Vip להניף בגאון הודות להיותה בית תוכנה. היתרון היחסי מתורגם לכך שיש להם את היכולת לזהות את התקלה בצורה המפורטת ביותר ולשים את האצבע על גורם הבעיה וגם לפתור אותה, לא משנה באיזה פלטפורמה האתר נבנה.

תחזוקה שוטפת בתקציב מותאם אישית

מתכנתים, אנשי סיסטם וחומרה מהמובילים בשוק המרכיבים את צוות התמיכה בחברת Evolution Vip ישמחו לתת לכם מעטפת כוללת של שירותי תחזוקת לאתר שלכם: הוספה / הסרה של עמודים או רכיבים, שדרוג מערכת ניהול / שדרוג תוספים, תאימות לדפדפן חדש, שינויים בקוד/ עיצוב, הוספת תוכן ועוד. את כל השירותים הללו תוכלו לקבל ללא התחייבות חודשית ובתשלום שעתי בלבד.

לוגו
Evolution VIPצילום: באדיבות: Evolution VIP

אחסון, גיבוי ותחזוקת אתרים -  יש מי שדואג לאתר שלכם Evolution VIP

אדום 34 א.ת כנות

 03-6030055

שירותי החברה -  אחסון אתרים בענן | ניהול שרתים בענן | רישום דומיין | תעודות ssl | גיבויים בענן | אבטחת מידע לעסק

לאתר

לפייסבוק

------------------------------------------------------------

נגב 19

מיקור חוץ, או ״out-sourcing״ הפכו כיום לדבר שבשגרה עבור חברות רבות בארץ ובעולם ששואפות לנצל בצורה חכמה יותר את תקציביהן ומשאביהן. במקום להעסיק עובד במשרה מלאה או חלקית ניתן לשכור את שירותיו של בעל מקצוע חיצוני ולשלם בעבור פרויקט, הספק, או שעת עבודה. הדבר מאפשר לחברות, קטנות כגדולות, חלוקה אופטימלית של תקציב השכר ויוצר מרחב עבודה גמיש ועל כן יציב יותר.

בעוד שידוע לכל כי מיקור חוץ של עבודות ופרויקטים יכול להיות פתרון מושלם לצרכי העסק, החיפוש אחר אותם בעלי מקצוע הוא לרוב העקב אכילס של הרעיון. ללא היכרות מוקדמת או המלצות על בעל מקצוע כזה או אחר, קשה להירתם לרעיון של העסקת אדם זר לפרויקטים שונים. וכך מוצאים את עצמם בעלי עסקים רבים זונחים את הרעיון ומחפשים פתרונות פחות יעילים במקומות אחרים.

ההבחנה בצורך הגובר ועולה במיקור חוץ של אנשי מקצוע לצורך פרויקטים ועבודות שוטפות הוא שהצית במוחה של חנה רדו את הרעיון לחברה שהקימה – ״נגב 19״. במטרה להקל על בעלי עסקים בחיפושם אחר בעלי מקצוע מתחומים שונים הקימה חנה מרחב משרדי בו מרוכזים במקום אחד מגוון גדול של נותני שירות מתחומים שונים.

חנה ראדו - יזמית חברית בפריפריה הרחוקה
חנה ראדו - יזמית חברית בפריפריה הרחוקהצילום: חן שקליאר

״פתחנו מעין חנות של נותני שירות״, מסבירה חנה, ״במקום שאנשים יסתובבו ויחפשו בעצמם אנשי מקצוע מתחומים שונים, מבלי שהם יודעים דבר על נסיונם או איכותם, יכולים כעת בעלי עסקים לפנות ל״נגב 19״ ולעבוד מול נותני שירות מקצועיים בעלי ניסיון מוכח. אנחנו עורכים תהליך מיון וסינון לכל העובדים שמצטרפים לצוות שלנו ומקפידים להחזיק עובדים ממגוון תחומים רחב במטרה להציע פתרונות שונים לצרכיו של כל בעל עסק״

"נגב "19 מעניקה ללקוחותיה פתרונות במגוון תחומים המגיעים מעולמות תוכן שונים/ בין אם אתם מחפשים מזכירות אישית, שירות לקוחות, שירותים פיננסים כגון הנהלת חשבונות וחשבות שכר, שירות השלמת מכירות לאתרי E-commerce, שירותי עיצוב גרפי, תכנות, כתיבת תוכן או כל בעל מקצוע שאת לשירותיו אתם זקוקים.

מגוון התחומים שמרכזת "נגב "19 תחת קורת גג אחת מבטיח כי תוכלו לפנות אליה ולקבל מענה שלם לצרכיכם בכמעט כל אחד מהתחומים שלהם תזדקקו. את הפרויקטים שלכם תוכלו לייצא החוצה, במיקור חוץ, ובכך תוכלו להתרכז בעצמכם בניהול החלקים האקוטיים שבעסק שלכם.

ענבר ברזילי - ארט דירקטורית
ענבר ברזילי - ארט דירקטוריתצילום: ליאור חורש

בטרם תתחילו לעבוד מול החברה יתאמו איתכם שיחה, אותה ניתן לבצע גם דרך אפליקציית זום, בה תפרטו ותסבירו מה הם צרכי העסק שלכם. לאחר שעברתם יחד עם המנכ״לית על הצרכים של העסק, לוחות הזמנים, התקציב ומספר פרטים נוספים, יצוות אליכם בעל המקצוע המתאים שיעבוד מולכם בקשר רציף. במהלך העבודה או עם סיומה תבדוק מפקחת פנימית כי אכן העבודה מבוצעת כהלכה בהתאם להנחיותיכם במטרה להבטיח רצף עבודה יעיל ותוצר סופי באיכות גבוהה. העבודה מול בעלי מקצוע מומחים וכן הפיקוח לאורך כל שלבי הפרויקט או השירות ששכרתם מבטיחים כי תיהנו משירות איכותי ובהתאמה מושלמת לצרכי העסק שלכם.

ריכוז נותני שירות מקצועיים במקום אחד ויצירת מערכת המפקחת עליהם מאפשר לכם לעמוד במטרות וביעדי העסק מבלי להשקיע שעות מזמנכם בחיפוש וניהול של נותני שירות חיצוניים. אם אתם מחפשים נותני שירות מתחומים שונים עבור העסק תוכלו ליצור קשר עם ״נגב 19״ שתספק לכם תחת קורת גג אחת את מגוון השירותים והפתרונות שלהם העסק שלכם זקוק.

נגב 19

כתובת: הרצל 39, אופקים

טלפון: 054-6765041

שעות פעילות: א'-ה’: 17:00-09:00

לאתר של נגב 19 >>>

לפייסבוק של נגב 19 >>>

לאינסטגרם של נגב 19 >>>