מימון רכישת נדל"ן וקרקעות למגורים, מסחר ותעשיה? מהיום זה פשוט יותר

יזמי נדל"ן מנוסים מכירים את הדרך המורכבת להשגת מימון לפרויקט, בטח כשמדובר במימון קרקעות. חברת גמא, שחקנית ותיקה במתן מימון לעסקים, נכנסה בשנים האחרונות לתחום מימון כנגד נדל"ן וקרקעות, ומאז היא משנה כללי המשחק ועוזרת ליזמי נדל"ן לממש עסקאות בקלות, בלי בירוקרטיה, באחוזי מימון גבוהים ועם התאמה אישית של חבילת המימון

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בגמא תקבלו את המימון תוך ימים ספורים ותוכלו להתקדם בפרויקט ולחסוך זמן יקרצילום: Shutterstock
תוכן מקודם
תוכן מקודם

גמא מקבוצת הפניקס (49%) שנוסדה בשנת 1998 היא החברה הגדולה והמובילה בישראל במתן אשראי ושירותים פיננסיים לעסקים, עם מחזור פעילות של מעל 25 מיליארד בשנה, תיק אשראי של מעל 5 מיליארד  ודירוג אשראי Aa3. בחברה זיהו כמה נקודות שמקשות על יזמי נדל"ן לסגור עסקאות ועל כן גיבשו פתרונות ספציפיים שמסייעים ליזמים להוציא עסקאות לפועל. כאשר יזם מחפש מימון לצורך רכישת קרקע למגורים, מסחר ותעשיה בשלב שלפני קבלת ההיתר, לרוב הוא יתקשה לקבל מימון בשלב זה. בגמא עובדים בצורה שונה ומגלים גמישות מרבית, יכולת חיתום מתקדמת והקפדה על מינימום בירוקרטיה פנים ארגונית. שיטת עבודה זו מאפשרת לחברה להעמיד ללקוח את המימון הנדרש במהירות ובהתאמה אישית על פי צרכיו, גם כשמדובר במימון קרקעות לפני היתר, כל זאת באחוזי מימון גבוהים שלעיתים מגיעים לכ- 70% מימון משווי הקרקע. בנוסף, חוסנה הפיננסי של גמא מאפשרת לה להעניק הלוואות כנגד נכסים בתנאי ריבית אטרקטיביים במיוחד.

מימון ביניים, כדי שתוכלו לצאת לדרך

שלב נוסף בו גמא יכולה לחסוך לכם כסף רב הוא שלב ההמתנה לכניסת גוף מלווה לפרויקט. בעוד שבגופי המימון המסורתיים אישור הליווי יארך זמן רב, גמא היא גוף זריז וגמיש עם מינימום בירוקרטיה ולכן אישור המימון יארך ימים ספורים בלבד מהגשת הטפסים ועד שהכסף יועבר לחשבונכם. כך בזמן שאתם ממתינים לאישור הליווי מהבנק, באמצעות המימון שתקבלו מגמא תוכלו להתקדם בפרויקט, לשלם מיסים, השבחה, לבצע חפירה ודיפון וכך לחסוך זמן יקר ששווה לכם הרבה כסף.

למעשה, השינוי הגדול שמביאה גמא לשוק המימון הוא היכולת להבין את הצרכים של הלקוח, להציע לו פתרונות מימון בהתאמה אישית ולהתאים לו לוח סילוקין בהתאם ליכולת ההחזר, לצרכים ולמטרות שלו. בנוסף גם אם תחליטו להשתמש במימון של גמא לכל מטרה אחרת, תוכלו לעשות זאת וכך למנף ולממן עסקאות אחרות.

גמישים גם בהחזרים

הגמישות שמאפיינת את גמא במתן ההלוואות, תקפה גם כשמדובר בהחזרים. גמא מציעה כמה סוגי הלוואות לבחירתכם על פי הצרכים שלכם - הלוואות בלון, הלוואות גרייס, שפיצר ואפשרות לתשלום ריבית רבעונית/ חודשית. ההלוואות שמעניקה גמא הן לטווח קצר ובינוני עד 5 שנים, החל ממיליון שקל ועד עשרות מיליוני שקלים עם אפשרות יציאה לאחר שנה ללא עמלת פירעון מוקדם.

יכולת החיתום הגבוהה והמתקדמת של גמא מעניקה לה את האפשרות לתת את המימון הנדרש גם במקרים מורכבים צילום: Shutterstock

מומחיות זה שם המשחק

יכולת החיתום הגבוהה והמתקדמת של גמא מעניקה לה את האפשרות לתת את המימון הנדרש גם במקרים מורכבים יותר, כאשר הלווים הם קבוצה של אנשים פרטיים וחברות עסקיות יחד, כשמדובר בנכס שהוא גם מסחרי וגם דירות מגורים, כאשר הלווים הם עולים חדשים או תושבים חוזרים, שהינם בעלי נכסים בארץ, המעוניינים לקבל מימון עבור הרחבת הפעילות העסקית שלהם בארץ וכן כשמדובר בלווים מבוגרים בני הגיל השלישי.

בנוסף למימון קרקעות, גמא היא One Stop Shop והיא מעניקה לעסקים וחברות מגוון פתרונות מימון ושירותים פיננסיים: סליקת כרטיסי אשראי - מאגד, ניכיון שוברי אשראי, התאמות כרטיסי אשראי, ניכיון שיקים, מימון ציוד, מימון יבוא, פקטורינג, הלוואות ואשראי, ערבות אוטונומית למשכירי נכסים וצד ג' ומימון כנגד נדל"ן וקרקעות.

בעולם העסקי, דינמיות היא שם המשחק. אם אתם אנשי עסקים ויזמי נדל"ן וזיהיתם הזדמנות לעסקה טובה - גמא יכולה לעזור לכם לממש אותה מידית.

* נותן האשראי: גמא ניהול וסליקה בע"מ או גמא מימון אישי ישיר בע"מ. המימון אינו ניתן כנגד דירת מגוריו של הלווה. מתן ההלוואה בפועל הינו בכפוף לשיקול דעתה של החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.