קורסי נדל"ן: המקומות המובילים שיסללו לכם דרך לרווחה כלכלית

שוק הנדל"ן בארץ ובעולם מהווה כיום קרקע פורייה ממנה ניתן לצמוח ולפתח קריירה משגשגת, או למצוא בה מקור להכנסה מניבה. איך מתחילים? מה עושים? לפניכם הקורסים המקיפים והמקצועיים ביותר שיעניקו לכם את המפתח לעולם שכולו נכסים

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מנופים בתל אביב
תנופת נדל"ןצילום: צילום: Dreamstime

פסגות יזמות נדל"ן: אם רק מוצאים קרקע בטוחה אפשר להגיע רחוק וגבוה

מכללת פסגות הוותיקה מוכרת כבר שנים רבות כאחת המובילות בתחום לימודי שוק ההון, הנדל"ן והיזמות עסקית. למכללה ששה סניפים הפזורים ברחבי הארץ.

את המכללה הקימו בשנת 2005 רועי ראובן ויניב ארביב, כותבי הספר "לאן נעלמו 300%", המנגיש לציבור הרחב ידע וכלים בתחומי שוק ההון והנדל"ן. השניים הקימו גם את הרשת לחללי עבודה בשם dogether"" והם מפתחים יזמויות נוספות בתחום הנדל"ן.

כנס חלוקת תעודות לבוגרי מכללת פסגות צילום: צילום: מכללת פסגות

רבים מבין הבוגרים שלמדו במכללה במהלך השנים, משתמשים כיום בכלים הפרקטיים שקיבלו בלימודיהם במכללה והופכים אותם למנוף לביצוע עסקאות בשוק ההון והנדל"ן. המכללה, שרואה בבוגריה שגרירים שלה, מספקת להם מעטפת של מפגשי תוכן והעשרה גם לאחר סיום הלימודים.

נכנסים לעולם הנכסים

מסלול הדגל של מכללת פסגות הוא קורס השקעות ויזמות בנדל"ן, שמשמש על פי רוב כקורס בסיס המעניק למשתתפיו ידע רב והבנה מקיפה בתחום.

קורס הבסיס נותן מענה לשתי קבוצות עיקריות של סטודנטים:

אלה המעוניינים לקנות נכס - אם זה כדי ליהנות מהתשואה, ואם למטרת רווח מהיר באמצעות השבחתו ומכירתו במחיר גבוה יותר.
אלה המשתמשים בקורס כמקפצה לרכישת מקצוע. הידע שרוכשים תלמידים בקורס מאפשר להם להתברג לשוק הנדל"ן ולמצוא בו מקור תעסוקה ופרנסה.עבור סטודנטים כאלה, הקורס פותח צוהר לעולם שלם של אפיקים מקצועיים, אם בתור בעלי חברות נדל"ן, יזמים, מתווכים ועוד.

בסיום הקורס הבוגרים יוצאים כשבידיהם הכלים והידע המאפשרים להם  לעשות עסקאות אקזיט והשבחת נכסים, מציאת נכסים מתחת למחיר השוק ומכירתם ברווח משמעותי ועוד.

כמו כן, בוגרים רבים מתברגים בתעשייה בתפקידים שונים כגון מתווכים, יועצי משכנתאות ויזמים.

בשנה האחרונה פתחה מכללת פסגות בפני התלמידים אפיק נוסף: לימודי שמאות מקרקעין שהפך כיום לאחד מהמקצועות היוקרתיים ביותר בעולם הנדל"ן.

נדל"ן – קרקע פורייה למקצוע מרגש ורווחי

קורס השקעות וייזום בנדל"ן מורכב משלושה חלקים:

מפגשים פרונטליים: ארבעה עשר שיעורים במהלכם רוכשים הסטודנטים ידע וניסיון במגוון הנושאים הקשורים לעולם הנדל"ן: תורת הנדל"ן, מימון/משכנתא, היבטים משפטיים של עסקאות, היבטים פיננסיים ונדל"ן מעבר לים. מתכונת זו, של לימודים משותפים בכיתה, מאפשרת לסטודנטים ליצור מערך של נטוורקינג  והפרייה הדדית בתחומי הידע הנרכש.

מכללת פסגות בסיור בראשון לציוןצילום: צילום: מכללת פסגות

עבודה על פרויקט סיום: במהלך הלימודים, תוך שהם רוכשים את הידע והניסיון הנדרשים, התלמידים עובדים על פרויקט נדל"ן אישי - מתחילתו ועד סופו. כל תלמיד מייצר עסקת דמו, כולל ניתוח עיר/שכונה/אזור, הוצאת נסח טאבו וכל הצעדים הכרוכים בעסקת נדל"ן. בסיום הקורס מעלים התלמידים את תוצרי הפרויקט כמצגת, בה צופים כל התלמידים בכיתה.

סיורי שטח: בכל מחזור של קורס השקעות וייזום בנדל"ן נערכים שלושה סיורי שטח בליווי מרצה מהמכללה. הסיורים מתפרשים על אזורים שונים בארץ – צפון, מרכז, דרום, כשבדרך כלל הם מתמקדים בפריפריות המהוות קרקע עשירה  להזדמנויות נדל"ניות. בסיורים מדגים המרצה לתלמידים כיצד בודקים את השכונה, האזור, הנכס ועוד. לסיורים אלה מוזמנים בדרך כלל אנשי מקצוע מתחומים רלוונטיים כגון מהנדס העירייה ועוד.
רוצים לראות כיצד נראה סיור שטח? מוזמנים להציץ כאן בסיור האחרון שערכה המכללה בעיר ראשון לציון - https://www.youtube.com/watch?v=HOniOgyK-vs&t=12s

נדל"ן למקצוענים: קורסי התמחות

אחד היתרונות הבולטים במכללה, להבדיל מגופים אחרים שפועלים בתחום, הוא מערך קורסי התמחות למתקדמים. קורסים אלה מיועדים לבוגרי הקורס הראשון או לאנשים בעלי ידע קודם שמעוניינים להמשיך ולהתמחות בתחומים ספציפיים יותר כגון נדל"ן מעבר לים או  קורס מגה עסקאות בו לומדים הסטודנטים לנהל עסקאות גדולות, לחבר בין יזמים וקרקעות וכו'.

חממת נטוורקינג

אחת לחודשיים עורכת מכללת פסגות כנסי בוגרים. כנסים אלה, אליהם מוזמנים בוגרים מכל ששת הסניפים הפזורים ברחבי הארץ,מהווים חממת נטוורקינג ומאפשרים למשתתפים להחליף ביניהם מידע על עסקאות והזדמנויות מאזורים בארץ אותם הם מכירים פחות. עבור הבוגרים המשתלבים בתעשייה, זהו מידע חשוב ומקדם מאחר שבתחום הנדל"ן אין תחליף לידע המגיע מהשטח.

בנוסף, מסיימי הקורסים בפסגות נהנים מיתרון בלעדי הטמון בהיות מנהלי המכללה גם בעלי מיזם ה-דוגדר: הבוגרים מוזמנים לכנסים בחללי העבודה, שם הם נחשפים להזדמנויות, פוגשים יזמים נוספים ויוצרים רשת ענפה של קשרים בעולם הנדל"ן. ועוד כמה נקודות על פסגות כל המרצים הם אנשי שטח. כל תלמיד מוזמן לחזור על הקורס כולו, או שיעורים מסוימים בהם הוא מעוניין להשתתף שוב. לא נדרש רקע קודם בתחום, רק רצון, עניין ובעיקר – נכונות ללמוד ולהעמיק את הידע.

ליווי אישי – הסטודנטים של המכללה מקבלים מעטפת מלאה של ליווי אדמיניסטרטיבי ומקצועי, הכולל רכזת לימודים אישית לכל קורס ומערך מרצים המסייע לסטודנטים לרכוש כלים מעשיים לשימוש בעולם האמיתי, שמחוץ לגבולות האקדמיה.

מכללת פסגות

טלפון: 072-217-1936

אתר: https://psagot.org

עמוד הפייסבוק הרשמי: https://www.facebook.com/psagotcollege

יוטיוב : https://www.youtube.com/user/PsagotCollege

אינסטגרם: https://www.instagram.com/psagotcollege/

-----------------------------------

מכללת RES ואיגוד הנדל"ן והמשכנתאות מציגים: פרויקט הגשמה בעולם הנדל"ן

התחייבות להצלחה – לא לחינם מכללת R.E.S מתחייבת להצלחת הסטודנט ולהגשמה העצמית של הסטודנט בתחום הנדל"ן. מכלול הכלים, הקורסים וההתמחות הייחודית שמקבלים הסטודנטים ממכללת R.E.S לא משאירים ספק לגבי סיכויי ההצלחה וההגשמה העצמית של הסטודנט. בייחוד כשהכל ניתן ללא הגבלת זמן עד לנקודת ההצלחה, ובהתחייבות בלעדית.

מכללת R.E.S, מהמובילות בתחום לימודי הנדל"ן והפיננסים בארץ, היא אחת מהחברות בקבוצת הנדל"ן R.E.S Group"". סניפי המכללה פרוסים ברחבי הארץ והלומדים בהם נהנים משירותים ייחודיים ובלעדיים, שכן בזכות היותה של הקבוצה כבית ליזמים, משקיעים ואנשי נדל"ן שונים, הסטודנטים משתלבים במהלך הלימודים באופן טבעי בשוק העבודה תוך ליווי של מרצי המכללה, חברת R.E.S ואיגוד הנדל"ן הישראלי המבטיח הצלחה מלאה.

כל סטודנט שלוקח חלק בפרויקט מקבל 35,000 שקלים המוענקים לו ככלים שיהוו עבורו כרטיס כניסה מקצועי לתחוםצילום: צילום ליאת אבשלומי

מימוש היעד והגשמת החלום

"פרויקט הגשמה" הוא  מסלול לימודים ייחודי של חברת R.E.S, המיועד להעניק ללומדים בו כלים להפקת רווחים משמעותיים בשוק הנדל"ן, ללא השקעה כספית כלל.  הסטודנטים המשתתפים בפרויקט יקבלו קורסים מובילים בתחום הנדל"ן, ובסך הכל בחמישים שיעורים. אלה יעניקו לסטודנט מכלול ידע אדיר בתחום היזמות והשקעות בעולם הנדל"ן. בין הנושאים הנלמדים בפרויקט: יזמות בעולם הנדל"ן בחו"ל, יזמות בנדל"ן מסחרי, השקעות, יזמות בתמ"א 38, יזמות בנדל"ן תעשייתי, מינופים, קבוצות השקעה וקבוצות רוכשים, עסקאות קומבינציה, אופציות במקרקעין, שמאות  תיווך, משכנתאות ופיננסים, אקזיטים, קניית נכסים לא השקעה כספית ועוד.

השיעורים כוללים סיורי שטח הנוגעים למגוון נושאי הלימוד והתמחות בסטאז' בכל נושא ונושא בתחום הנדל"ן והכל – ללא תשלום.

את השיעורים מעבירים כעשרים מרצים מומחים בתחומם, המשמשים כבעלים בחברות הנדל"ן המובילות במשק הישראלי. מרצים אלה מעשירים את הסטודנטים בידע נרחב ומקיף ואף מעניקים להם סטאז' בכל אחד מהנושאים הנלמדים בקורס.

מקצוע רווחי לחיים - בחסות המדינה

פרויקט הגשמה הוא יזמה של איגוד הנדל"ן, שאף מסבסד את הלימודים לסטודנטים המשתתפים בו, באמצעות תקציבים ממשלתיים. עם תחילת הלימודים, כל שנדרש מהסטודנט הוא לשאת בהשתתפות עצמית מזערית, כמעין פיקדון למכללה אשר מוחזר לתלמיד ברגע שהוא מתחיל לעבוד בתחום הנדל"ן.

מתחייבת להצלחת הסטודנט ולהגשמה העצמית של הסטודנט בתחום הנדל"ן R.E.S צילום: ליאת אבשלומי

כמו כן, הלימודים בפרויקט מוכרים ומסובסדים על ידי גופים כמו משרד הביטחון, ביטוח לאומי, משרד הקליטה, משרד העבודה והרווחה, חבר וקרנות השוטרים ואף ניתן לקבל פיקדון של חיילים משוחררים או וואוצ'רים ממשרד הביטחון.

כל סטודנט שלוקח חלק בפרויקט מקבל 35,000 שקלים המוענקים לו ככלים שיהוו עבורו כרטיס כניסה מקצועי לתחום. הכלים שיקבל התלמיד ילוו אותו במהלך עבודתו והם כוללים כרטיס ביקור, תוכנות נדל"ן, השתלמויות מקצועיות, מנוי לכונסי נכסים ועוד. ארגז כלים זה הוא מקדם ביטחון לכניסה מוצלחת ומבטיחה של הסטודנט לעבודה בעולם הנדל"ן. 

במהלך הלימודים, מקבלים התלמידים שבע תעודות המוכרות על ידי איגוד הנדל"ן ומשרד המשפטים. תעודות הסמכה אלה הן מהמוערכות בתחום, בעיקר כשמדובר בחותם מקצועי מרשים כמו תעודת מאסטר בתחום הנדל"ן והמשכנתאות.

עבודה בשוק הנדל"ן – זאת עובדה

בהיותה חברת נדל"ן, משכנתאות ותיווך, R.E.S GROUP"", מכשירה את הסטודנט להשתלבות מידית בעולם הנדל"ן. תוך כדי הלימודים בקורס ועם הידע שצברו, הסטודנטים יוכלו לעבוד בחברת R.E.S או בכל חברה אחרת בארץ בתחום הנדל"ן.

בנוסף, כל סטודנט מקבל השתלמויות מקצועיות מטעם איגוד הנדל"ן בכל שלב ללא תשלום.

מכללת R.E.S חרתה על דגלה להציע לתלמידיה קורסים שאינם רק שורה ברזומה עם ידע שלא בא לכדי מימוש, אלא להעניק לכל סטודנט וסטודנט אחריות והתחייבות לעבודה מידית בתחום, עם אפשרות ממשית ומעשית להרוויח כסף מעולם הנדל"ן בארץ ובחו"ל.

נדל"ן והערך המוסף

הקורסים המהווים חלק מפרויקט ההגשמה מועברים בפריסה ארצית – מאילת ועד קריית שמונה. במהלך הקורס, הסטודנטים מקבלים מהמכללה ייעוץ אישי לכל החיים בתחום הנדל"ן, תמיכה וליווי בהקמת עסק משלהם, כמו גם בפיתוח אפיקים מקצועיים אחרים. ליווי זה לא מוגבל לתקופת הלימודים בלבד, ולמעשה, כל בוגר שלמד במכללה זוכה להדרכה וליווי מקצועיים, לתקופה בלתי מוגבלת ולא תחומה בזמן, וללא כל תשלום. 

ניתן לבקר ביו טיוב ובאתר המכללה, שם אפשר להתרשם מהתמיכה הנרחבת לה זוכה המכללה ממשרדי הממשלה, וכיצד, הופכת תמיכה זו את פרויקט הגשמה לבר השגה עבור כל המעוניין להשתלב בעולם הנדל"ן בישראל.

מכללת R.E.S מבית R.E.S GROUP

טלפון: 072-2222-211, 053-736-1080

אתר: https://www.res-nadlan.co.il/%d7%9e%d7%9b%d7%9c%d7%9c%d7%aa-res/

קישור ליוטיוב: https://www.youtube.com/channel/UCFoNz8PXhY58TVkP_1YWZ3w/featured?view_as=subscriber

-----------------------------------

מכללת מגמות – איך להרוויח מנדל"ן ללא הון עצמי

מכללת מגמות היא מהמובילות והמתקדמת ביותר בלימודי שוק ההון והנדל״ן. המכללה מכשירה תלמידים, באמצעות קורסים פרקטיים ומהירים,למקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה.

מכללת מגמות פועלת בשוק למעלה מ-20 שנים ונותנת לתלמידיה פתרון ממשי ליצירת הכנסה נוספת ושיפור רמת החיים.

הקורס בן שלושה-עשר המפגשים, מיועד לכל מי שמעונין לשנות את חייו הכלכליים ומחפש אלטרנטיבה ליצירת הכנסה נוספת. צילום: צילום: תמר מלין

המכללה היא בבעלות משותפת של החברה הציבורית "קו מנחה", הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע ממוחשב בנושאי שוק ההון והפיננסים (אתר - www.bizportal.co.il), משפטים, כספים, מיסוי ונדל״ן, ושל מאיר ברק, מומחה מוביל בשוק ההון ופרשן כלכלי לשעבר בתוכנית 'לילה כלכלי'.

הקורסים המוצעים מאפשרים הן לימוד מקצוע בתחום מבוקש בעולם של היום, והן העשרת והעמקת הידע האישי, כדי לנתב אותו לאפיקים מניבי הכנסה נוספת.

מכללת מגמות פועלת בשוק למעלה מ-20 שנים ונותנת לתלמידיה פתרון ממשי ליצירת הכנסה נוספת ושיפור רמת החיים.צילום: צילום: תמר מלין

בין הקורסים ניתן למצוא: קורס שוק ההון מסחר בבורסה, קורס נדל"ן יזמות והשקעות, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד ו-IOS, קורס יועצי משכנתאות, קורס הכנה למבחן מתווכים, קורס מכירות מקצועי וקורס דרופשיפינג מאמזון לאיביי.

קורס נדל"ן – ידע שהוא נכס לחיים

מכללת מגמות שמה לה למטרה להנגיש למתעניינים את היכולת לייצר הכנסה נוספת בעולם הנדל"ן.

מנהלה המקצועי של מגמת הנדל"ן הוא שי שור, מרצה בכיר ללימודי נדל״ן. שי, בעליה של חברת "שור יזמות", נחשב לאחד היזמים המצליחים והמובילים בתחום בארץ.

שי החל את דרכו בתחום הנדל"ן אחרי שירותו כקצין בצבא מתוך הבנה ברורה שלא יוכל להגיע לרווחים בעבודה כשכיר. את צעדיו הראשונים בעולם הנדל"ן עשה ללא הון התחלתי.

בקורס יזמות והשקעות בנדל"ן מציג שי את השיטה שלו להשקעות נדל"ן רווחיות ואיך אפשר לעשות זאת גם ללא הון התחלתי.

הקורס בן שלושה-עשר המפגשים, מיועד לכל מי שמעונין לשנות את חייו הכלכליים ומחפש אלטרנטיבה ליצירת הכנסה נוספת. משמעות הדבר שכל אחד שעולם הנדל"ן מושך אותו ימצא בו את הנישה שלו – אנשים המחפשים אפיקי השקעה וחושבים לקנות נדל"ן כדי ליהנות מהתשואות, או מי שמבקש להפוך ליזם ולהתפרנס מנדל"ן או המעוניינים לפתח קריירה כמתווכי נדל"ן. כך או כך הקורסים האמורים פותחים בפני התלמידים צוהר לעולם חדש ומסקרן.

הרעיון המונח בבסיס קורס יזמות והשקעות בנדל''ן של מכללת מגמות, הוא שכל אחד יוכל למצוא בידע בתחום זה שימוש – החל מאדם שיעשה רק עסקה אחת בימי חייו של קנייה ו/או מכירת נכס, ועד מי שיהפוך את הידע שקיבל לעיסוקו העיקרי ומקור הפרנסה שלו.

הקורס מעניק למשתתפים כלים פשוטים ופרקטיים. כל המרצים הם בעלים של חברות מתחום הנדל"ן, ולכולם ניסיון מוכח בתחום. הניסיון המעשי שמביא עמו כל מרצה, עובר לתלמידים כערך מוסף והופך את החומר הנלמד מתיאורטי, ליישומי. המרצים מעבירים חומר עדכני, מעצם היותם מחוברים בעבודתם היומיומית לדופק החי של השוק, ההיבטים המשפטיים של התחום וכל הנעשה בעולם הנדל"ן.

נדל"ן חוצה גבולות

בשנים האחרונות גילו הישראלים את הנדל"ן מעבר לים כאפיק השקעה מבטיח ומניב.  רכישת נדל"ן בחו"ל יכולה להיות עסקה משתלמת ביותר, אך עלולה גם לעלות ביוקר, מכל הבחינות. העיקרון המנחה במכללה הוא מתן ידע וכלים פרקטיים, שיאפשרו להשקיע ולהרוויח מנדל"ן בארץ, או בכל מקום אחר. כשמדובר בנדל"ן חו"ל, יכולים להיות הבדלי מיסוי או דינים מקומיים, ישנם בוודאי הבדלים תרבותיים, אבל מתחת לכל השכבות הללו, חוקי המשחק הם אותם החוקים. בקורס לומדים המשתתפים אילו מדינות הן אטרקטיביות וטובות יותר להשקעה, איך לזהות עסקה טובה ועסקה ממנה יש להיזהר ועוד.

מכללת מגמותצילום: מכללת מגמות

המטרה: להרוויח כסף בשיעור האחרון

בקורס נדל”ן, יזמות והשקעות של מכללת מגמות, ניתן ללמוד על אפיקי מימון, סוגי השקעות ואסטרטגיות השקעה. בקורס ילמדו הסטודנטים איך ניתן להרוויח מעסקאות נדל''ן עשרות ומאות אחוזים, גם ללא הון עצמי.

בין הנושאים הנלמדים: איתור אזורים בעלי פוטנציאל נדל"ני מניב, איך למצוא נכסים מתחת למחירי השוק ולהרוויח במכירה, היבטים משפטים מיסויים של עולם הנדל"ן, עולם המשכנתאות, התנהלות נכונה מול הבנקים, הערכת שווי נכסים באופן מקיף ומדויק, בניית תכניות עסקיות לנכסים, בניית דו"ח אפס – ולמעשה, כל מה שמאפשר למי שנכנס לתחום ומתחיל מהיסודות לבנות לעצמו, נדבך אחר נדבך, הבנה מקיפה, יסודית ומעמיקה של עולם הנדל"ן גם ללא הון עצמי.

צולחים את מחסום ה-"אין כסף"

במהלך הקורס יוקדש מפגש שלם למכשול שחוצץ בין אנשים רבים לאפשרות לעסוק ולהרוויח בשוק הנדל"ן: מחסום ה-"אין לי כסף". אנשים רבים שרוצים לקנות נכס, מאמינים כי מדובר במחסום בלתי עביר שבגללו הם אינם יכולים להשקיע בנדל"ן, ולעתים מוותרים מראש על אפשרויות מצוינות. שי, מחבר הספר 'נדל״ן לא רק לעשירים', מאמין שכל אחד יכול להרוויח מנדל"ן והוא עצמו ההוכחה לאמיתות התיאוריה. שי החל את דרכו בעולם הנדל"ן ללא הון עצמי ועם עבודה והשקעה נכונה הפך ליזם נדל"ן מוביל.

חדר האימון – להתחבר למגמות

בניגוד למה שהיה בעבר, בעולם של ימינו, חלק גדול מעבודת הנדל"ן נעשית דרך המחשב, ולא רק דרך הרגליים. משקיעים ויזמים נדרשים כיום לדעת לנתח מגמות בשוק, לאתר אזורים מבוקשים ולהבין נתונים שונים – ועבור כל אלה נדרש ידע נרחב בעבודה על המחשב.

מכללת מגמות מציעה פורמט בלעדי לתרגול החומר: חדרי אימון. בחדר האימון מקבלים הסטודנטים אחת לשבועיים הדרכה צמודה ופרקטית בעבודה מול משימות אלה, כשלרשותם עומד מרצה צמוד, שמלווה ומסביר איך להתקדם עד לעסקה הנכספת. הניסיון במכללה מראה כי חדר האימון מעלה את סיכויי ההצלחה של התלמידים בקורס בצורה ניכרת ומקרבת אותם משמעותית לעסקה הבאה שלהם.

מהלך הקורס

הקורס מתפרש על פני שלושה-עשר מפגשים, להם נוסף תרגול בחדר האימון אחת לשבועיים. כמו כן, נערכים במהלך הלימודים חמישה סיורי שטח, המלמדים את התלמידים כיצד ליישם הלכה למעשה את החומר שלמדו פרונטלית בכיתה.

סטודנט המעוניין בכך, יכול לחזור על הקורס כולו, או על שיעורים מסוימים לגביהם הוא חש שנדרש לו חיזוק במשך שנה שלמה ללא עלות נוספת, וכך לחדד לעצמו את הנושאים הנלמדים על פי צרכיו.

בנוסף, לקורס הנדל"ן שהוא, כאמור, הליבה של המקצוע, מציעה מכללת מגמות גם קורסי המשך וקורסים משלימים כגון: קורס יועצי משכנתאות, קורס מנהלי פרויקטים, קורס הכנה למתווכי נדל"ן ועוד.

מכללת מגמות

טלפון: 03-9786703

אתר: https://www.megamot.co.il/

פייסבוק: https://www.facebook.com/megamot.co.il

לינקדאין: https://www.linkedin.com/company/megamot-college

בחזרה למדור