דירה בקייב: השקעה קטנה עם תשואה גדולה

אוקראינה חוזרת למסלול הנכון והנדל"ן בה הופך להשקעה אטרקטיבית במיוחד. חברת BGroup, המתמחה בהשקעות נדל"ן אטרקטיביות במזרח אירופה, החלה להציע למשקיעים מתחמי דיור יוקרתיים הנבנים בקייב ומבטיחים תשואה גבוהה

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתחם עסקים באוקראינה
חברת BGroup, המתמחה בהשקעות נדל"ן אטרקטיביות במזרח אירופה, החלה להציע למשקיעים מספר מתחמי דיור יוקרתיים

משהו טוב עובר על אוקראינה. המדינה המזרח-אירופאית בחרה לפני חצי שנה נשיא חדש שמוציא אותה מתקופה לא קלה. המצב הכלכלי הולך ומשתפר והפוטנציאל מתחיל להתממש. בתוך אוקראינה בולטת במיוחד קייב. עיר הבירה השוקקת, המאכלסת כמעט 3 מיליון תושבים ממצבת את מעמדה כפנינה של המדינה. עוד לפני המהפך במדינה בלטה העיר בראש טבלאות הדירוג העולמי, במדד Cost Effective ובמדד FDI. כבר אז כבר דורגה במקום השלישי במדד הפוטנציאל הכלכלי. התחלות הבנייה בעיר וגם מחירי הנדל"ן החלו לטפס בעשרות אחוזים. בעיר עושים רבות כדי להדביק את הביקוש הן לדירות למגורים והן לדירות ומלונות ל-23 מיליון התיירים המבקרים בקייב מדי שנה. כל הנסיבות האלו הופכות את קייב להזדמנות פז למשקיעים. למרות עליות המחירים בה הנדל"ן המקומי עדיין זול מאוד בפרופורציות ישראליות ואין צורך בסכומים גדולים כדי לקנות דירה להשקעה.

קרדיט: ביגרופ BGROUP

חברת BGroup, המתמחה בהשקעות נדל"ן אטרקטיביות במזרח אירופה, החלה להציע למשקיעים מספר מתחמי דיור יוקרתיים הנבנים בקייב בימים אלו וצפויים להתאכלס באמצע 2021. מכיוון שהפרויקט נמצא בשלב Pre-Sale, מחיריו אטרקטיביים מאוד כרגע והמשקיעים יכולים לרכוש דירת יוקרה כ-45 מ"ר במחיר של החל מ-50,000 דולר.

"את הפרויקטים בונות חברות יזמיות מקומיות גדולות עם חוסן כלכלי בלווי ממשלתי. אנחנו ב-BGroup שמים את הדגש על דירות של חדר או שניים בגודל של כ-50 מטרים מכיוון שעל אלו המשקיע מקבל את התשואה הגבוהה ביותר", אומר מומחה השקעות נדל"ן מחברת BGroup. "שכר הדירה החודשי שמקבלים על הנכס נע בין 500 ל-700 דולר, מה שמשקף תשואה מוערכת שהיא בין 8%-12% לשנה. בנוסף כמובן שיש גם את התשואה מעלייה הצפויה של ערך הדירה".

מבט אל המתחם

היסטוריה של עסקאות טובות

על BGroup אפשר לסמוך בזיהוי עסקאות טובות. היא החברה הישראלית הראשונה שזיהתה את הפוטנציאל הגבוה של הנדל"ן בבטומי, גיאורגיה ואיתרה את הפרויקטים המבוקשים ביותר לדוגמא פרויקט: 7-heaven.שנמצא על הים בקו הראשון ומחירי הדירות שם ממשיך לעלות מאות המשקיעים שבחרו בה רכשו דירות שהניבו להם עליית ערך של 30% ואפילו 40% תוך זמן קצר יחסית. עכשיו משחזרת החברה את הקסם בקייב.

על B Group אפשר לסמוך בזיהוי עסקאות טובות. היא החברה הישראלית הראשונה שזיהתה את הפוטנציאל הגבוה של הנדל"ן בבטומי, גיאורגיה

"הבנייה בה אנחנו מתמקדים היא של קומפלקסים גדולים ומהודרים המיועדים לשכירות לטווח ארוך. הבניינים נמצאים במתחמים גרנדיוזיים בגודל של 9,000 מטר מרובע. מסביבם אפשר למצוא פארקים, קניונים, גני ילדים ובתי ספר ותחבורה ציבורית שמביאה אותך למרכז העיר תוך כמה דקות", מספר מומחה הנדל"ן מחברת BGROUP. "חשוב להדגיש שהמשקיע לא צריך לעשות דבר בנוגע לנכס. אנחנו אלו שעובדים מול חברת הבנייה, כאשר הדירה מוכנה אנחנו מרהטים אותה מא' עד ת', ממש עד לרמת הסכו"ם. גם בשכירות המשקיע לא צריך לטפל. יש חברת ניהול ישראלית שמאתרת שוכרים, סוגרת מולם את החוזה וגובה מהם את התשלום החודשי. המשקיע פשוט רואה פעם בחודש את הכסף שנכנס לחשבון הבנק שלו".